Zemřela mi Miranda

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Odpovědět
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Zemřela mi Miranda

Příspěvek od Lady Grey »

Tenhle problém se mi stal poprvé (nepočítám-li pár zkušebních her bez savů)... včera mi na misi na Horizontu zemřela Miranda, což se mi nikdy před tím nestalo, její misi loajality mám z předchozího dílu splněnou. A než se začnete ptát, tak:
- ne, můj Shep s ní romanci v předchozím díle neměl, tedy neměl důvod v ní pokračovat
- ano, 3 krát jsem s ní na Citadele mluvila. Poprvý po záchraně Jack a jejích děcek z akademie. Podruhý po převratu Cerbera na Citadele, kde ji Shep paradoxně před Lengem varoval. A nakonec po misi na lodi gethů, kde ji dal přístup k aliančním datům.

I přes to mi na Horizontu zemřela, Shep si pak stěžoval Jokerovi o kolik lidí přišel a že je Joker jediný, kdo s nim zůstal od začátku (což je trochu sprostý, když vemu v potaz, že o palubu níž je u hlavní baterie Garrus, na ošetřovně doktorka Chakawaska, a ve společenské místností opilá Tali).

Takže nevíte, jestli jsem náhodou něco nepřehlédla, že mi ta Miranda zemřela?
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Zemřela mi Miranda

Příspěvek od Sadene »

Mám dojem, že ještě přímo na Horizonu ji ještě nějak musíš varovat či co... ale určitě bych mrkla na wikii, tam to bude dopodrobna :)
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Zemřela mi Miranda

Příspěvek od Lady Grey »

Varovat na Horizontu? Tam s ní mluvíš jen už na konci, ne? O_o O_o Já toho jejího tatíka přesvědčila, ať Orianu pustí, Miranda ho prohodila pomoci biotiky oknem a hned na to se skácela k zemi. :(
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Zemřela mi Miranda

Příspěvek od Sadene »

Hm, tak ne... pamatuju si to blbě. Tohle píšou na wikii

"If Shepard allows Henry to leave, Miranda will refuse, using her biotics to push him out of a nearby window. Miranda, who is badly injured during a running battle with Kai Leng, dies in the company of Oriana and Shepard if she was not previously warned about Kai Leng's return to service of Cerberus. If Miranda's loyalty was not secured, or she was not given Alliance resources, Kai Leng will mortally wound her even if warned."

Což je teda divné, protože píšeš, žes ji varovala a ty zdroje poskytla... leda bys ji neměla loajální... což píšeš, že máš... ještě je možné, že se to prostě zabugovalo...

Pro doplnění:
If Shepard cannot persuade Henry diplomatically and does not shoot him after diplomacy fails, Miranda takes the initiative to kill her father herself, but Henry manages to get in a shot that fatally wounds Miranda, causing Miranda to die even if Miranda was warned about both the Cerberus attack and Kai Leng's return to Cerberus.
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Zemřela mi Miranda

Příspěvek od Honzaleco »

Miranda umřela? Chudinka...

Recept? Bejt na ní hodnej, pak to určitě dopadne dobře. :D :D

Sadene - to "pro doplnění" jsem vůbec netušil, že se může vůbec stát. Kdo by to byl řekl, že perfektní ženu nakonec vyřídí jeden výstřel jejího taťky. Ach jo, tam se toho může stát tolik...já si to snad budu muset ještě někdy projet. Ale nevím, jestli se k tomu přemluvím.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Zemřela mi Miranda

Příspěvek od Sadene »

Mi právě umřela, když jsem hrála poprvé ME3 a tam jsem jí nedala ty zdroje... v té době jsem ji nějak extra nemusela, takže mi to bylo celkem jedno, že natáhla brka :D
Teďka už mi teda přežívá no...
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Zemřela mi Miranda

Příspěvek od Lady Grey »

Tak já taky nejsem nějaký "Mirandovec", ale prostě je mi to divný a pořád nemůžu příjít té "záhadě" na kloub. A hodný na ní můj Shep byl... tedy v rámci možností. :-O
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Zemřela mi Miranda

Příspěvek od Honzaleco »

Lady Grey píše:...tedy v rámci možností.
Radši se nebudu ptát, co to konkrétně znamená. :D
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Zemřela mi Miranda

Příspěvek od Lady Grey »

Honzaleco píše:
Lady Grey píše:...tedy v rámci možností.
Radši se nebudu ptát, co to konkrétně znamená. :D
Nic hroznýho, jen s ním můj Shep neměl romanci (na co je mu Miranda, když má Tali), tak jen kamarádské možností... i když přiznávám, že v ME2 bylo x momentů, kdy bych ráda jendu Mirandě vpálila... pár krát jsem ji pak třeba z hecu v trojce nedala ty data, ať si trhne. :D
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Zemřela mi Miranda

Příspěvek od Sadene »

Lady Grey píše: Nic hroznýho, jen s ním můj Shep neměl romanci (na co je mu Miranda, když má Tali), tak jen kamarádské možností... i když přiznávám, že v ME2 bylo x momentů, kdy bych ráda jendu Mirandě vpálila... pár krát jsem ji pak třeba z hecu v trojce nedala ty data, ať si trhne. :D

hihihihihihihihihihihihihi :)) :)) :))
jestli máš furt stejný save z ME2, tak buď ses někde překlikla a nevšimla si toho, nebo se to prostě celé ze.... anebo měla Miranda souzeno, že to nepřežije ;)
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Zemřela mi Miranda

Příspěvek od Lady Grey »

Jn, asi jo... chudák Miranda, nebude v DLC Citadela na tý obří fotce. Ale stejně mám takový pocit, že po celou dobu ME3 tvůrci spíše chtěli Mirandu oddělat.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Zemřela mi Miranda

Příspěvek od Green »

//Přesunuto, není technický problém, ale příběhová volba ze singleplayeru.

//Green
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět