Fanynka s hlasem Tali

Všeobecné novinky a oznámení.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Fanynka s hlasem Tali

Příspěvek od Green »

http://masseffect.biogames.cz/2014/04/f ... asem-tali/" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Fanynka s hlasem Tali

Příspěvek od Kuboshek »

Brutální :(( :applaud: :\**/: sežeň jméno nebo kontakt ať máme dabera do projetku :-O :*
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Fanynka s hlasem Tali

Příspěvek od BatouT101 »

Souhlasím. Tohle mi na těch koncích vadilo nejvíc a toto audio mi to připomnělo!!! =( Že ať se rozhodnu jakkoliv tak nejvíc ublížím své "LI" a nesplním ten slib který jsem jí dal. I když bylo nad slunce jasné že to bude "hop nebo trop" a Tali to podle EC - DLC nesla velice těžce. :(

"Stejně jako Javik, pokud si vzpomněl na hrůzy války a to co zažil. Tak, chtě-nechtě jej to poznamenalo tak, že změnil svoje priority. Podobně jako hráč, když vím co se stalo na konci, tak již nahlížím na celí příběh jinak a smysl možnosti mít "LI" již nevyvolává ve mě radost ale spíše starost."
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
JiAliZe
Rotný
Příspěvky: 198
Registrován: pon 04. úno 2013 16:50:43
Bydliště: Plzeň

Re: Fanynka s hlasem Tali

Příspěvek od JiAliZe »

V první řadě, ten hlas je famozní! =*
BatouT101 píše:Souhlasím. Tohle mi na těch koncích vadilo nejvíc a toto audio mi to připomnělo!!! =( Že ať se rozhodnu jakkoliv tak nejvíc ublížím své "LI" a nesplním ten slib který jsem jí dal. I když bylo nad slunce jasné že to bude "hop nebo trop" a Tali to podle EC - DLC nesla velice těžce. :(

"Stejně jako Javik, pokud si vzpomněl na hrůzy války a to co zažil. Tak, chtě-nechtě jej to poznamenalo tak, že změnil svoje priority. Podobně jako hráč, když vím co se stalo na konci, tak již nahlížím na celí příběh jinak a smysl možnosti mít "LI" již nevyvolává ve mě radost ale spíše starost."
Tady bych BatouT101 použil Asarijskou filozofii, nesmíš myslet a přemýšlet nad neodvratnou ztrátu svých přátel a životních partnerů, ale musíš maximálně využít čas, který s nimi můžeš strávit. =|
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Fanynka s hlasem Tali

Příspěvek od BatouT101 »

JiAliZe píše:V první řadě, ten hlas je famozní! =*
BatouT101 píše: ...

"..."
Tady bych BatouT101 použil Asarijskou filozofii, nesmíš myslet a přemýšlet nad neodvratnou ztrátu svých přátel a životních partnerů, ale musíš maximálně využít čas, který s nimi můžeš strávit. =|
Máš pravdu. Tak se na to dá také nahlížet.
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Fanynka s hlasem Tali

Příspěvek od Kira_Shepard »

Jakože já romanci s Tali neměla ale i tak mě neskutečně zamrazilo, uzasny!
Obrázek
Odpovědět