Nové ME stále nemá oficiální název

Všeobecné novinky a oznámení.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Nové ME stále nemá oficiální název

Příspěvek od Green »

http://masseffect.biogames.cz/2014/05/n ... lni-nazev/" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Nové ME stále nemá oficiální název

Příspěvek od Kuboshek »

Uau přiznám se teaser na ME2 jsem teď viděl poprvý a nevím jak Vám, ale mě se líbí =) teď můžeme jen doufat, že na ,,ME4" bude stejně kvalitně zpracovaný a hlavně že 4ka bude CELÁ kvalitnější jak ME3 ikdyž upřímně, očekávat budu radši bez větších nadějí ale i bez předsudků =|
Obrázek
Uživatelský avatar
homijunior
Svobodník
Příspěvky: 43
Registrován: sob 22. čer 2013 14:55:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové ME stále nemá oficiální název

Příspěvek od homijunior »

Kuboshek píše:Uau přiznám se teaser na ME2 jsem teď viděl poprvý a nevím jak Vám, ale mě se líbí =) teď můžeme jen doufat, že na ,,ME4" bude stejně kvalitně zpracovaný a hlavně že 4ka bude CELÁ kvalitnější jak ME3 ikdyž upřímně, očekávat budu radši bez větších nadějí ale i bez předsudků =|
Co se doufání týče, stačí si počkat na Dragon Age. Pokud se jim to povede, tak se jim povede i ME. Pokud ne tak je to pro EA konec.
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové ME stále nemá oficiální název

Příspěvek od Green »

Spíš pro BioWare =)
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Nové ME stále nemá oficiální název

Příspěvek od BatouT101 »

Hmm. Tento teaser jsem, asi také ještě nevyděl. Legio vypadá vážně skvěle! Ta grafika! Ty detaily povrchu té pušky! Že bych si ME2 znovu koupil. :))
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
homijunior
Svobodník
Příspěvky: 43
Registrován: sob 22. čer 2013 14:55:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové ME stále nemá oficiální název

Příspěvek od homijunior »

Green píše:Spíš pro BioWare =)
Jo jasně, já nevím proč, ale první věc co mě vždycky napadne je EA.
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové ME stále nemá oficiální název

Příspěvek od Green »

BatouT101 píše:Hmm. Tento teaser jsem, asi také ještě nevyděl. Legio vypadá vážně skvěle! Ta grafika! Ty detaily povrchu té pušky! Že bych si ME2 znovu koupil. :))
Když jsem vůbec poprvé viděl oznámení ME2, bylo hodně těžké něco rozeznat, co se tím vývojáři snaží říct.

Můj první osobní dojem byl takový, že Shepardovou mysl po smrti přesunuli do Getha. =D

Jediné, co už od začátku vyspoilerovali, byla smrt Shepa, avšak kolem toho všeho bylo dost nejasností. Také mně pak čekalo příjemné překvapení.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Nové ME stále nemá oficiální název

Příspěvek od BatouT101 »

Green píše: ...
Když jsem vůbec poprvé viděl oznámení ME2, bylo hodně těžké něco rozeznat, co se tím vývojáři snaží říct.

Můj první osobní dojem byl takový, že Shepardovou mysl po smrti přesunuli do Getha. =D

Jediné, co už od začátku vyspoilerovali, byla smrt Shepa, avšak kolem toho všeho bylo dost nejasností. Také mně pak čekalo příjemné překvapení.
Já jsem si většinu teaserů, upoutávek, trailerů prohlédl až po dohrání ME2. Nesnažil jsem se moc si o tom zjišťovat dokud jsem si nemohl hru zahrát. Tím pádem pro mě smrt Sheparda hned na začátku hodně překvapila. Než naběhly Cinematiky tak jsem si říkal "To byla jako celá hra jo? Hmm" O_o :/ :D
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové ME stále nemá oficiální název

Příspěvek od Green »

BatouT101 píše:
Green píše: ...
Když jsem vůbec poprvé viděl oznámení ME2, bylo hodně těžké něco rozeznat, co se tím vývojáři snaží říct.

Můj první osobní dojem byl takový, že Shepardovou mysl po smrti přesunuli do Getha. =D

Jediné, co už od začátku vyspoilerovali, byla smrt Shepa, avšak kolem toho všeho bylo dost nejasností. Také mně pak čekalo příjemné překvapení.
Já jsem si většinu teaserů, upoutávek, trailerů prohlédl až po dohrání ME2. Nesnažil jsem se moc si o tom zjišťovat dokud jsem si nemohl hru zahrát. Tím pádem pro mě smrt Sheparda hned na začátku hodně překvapila. Než naběhly Cinematiky tak jsem si říkal "To byla jako celá hra jo? Hmm" O_o :/ :D
Moje řeč, člověk co o tom ví nejméně má pak nejlepší zážitek.
Bohužel, já jsem tak netrpělivý, že momentálně do sebe cpu jeden spoiler za druhým k filmu How to train your Dragons a zároveň jsem naštvaný na tvůrce, proč měsíc před vydáním dělají trailery, co ti vyspoilerujou půlku zápletky.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Nové ME stále nemá oficiální název

Příspěvek od Kuboshek »

Green píše:...
Já co se týče spojlerů radši mlčím :$ :D ale jen na moji obhajobu ... Já jsem v tom nevinně! =)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Nové ME stále nemá oficiální název

Příspěvek od Kira_Shepard »

Nevím, zda jsem to Přehlédla ale v týmu nechybí jméno Ash/Kaidan? Jinak super, také jsem ho neviděla. Pouze ten, kde je záhadný, miranda, Grunt s Thanem a Shepy... Jak bojují neznámo kde proti kolektorum.
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Nové ME stále nemá oficiální název

Příspěvek od hRDLA »

homijunior píše:
Kuboshek píše:Uau přiznám se teaser na ME2 jsem teď viděl poprvý a nevím jak Vám, ale mě se líbí =) teď můžeme jen doufat, že na ,,ME4" bude stejně kvalitně zpracovaný a hlavně že 4ka bude CELÁ kvalitnější jak ME3 ikdyž upřímně, očekávat budu radši bez větších nadějí ale i bez předsudků =|
Co se doufání týče, stačí si počkat na Dragon Age. Pokud se jim to povede, tak se jim povede i ME. Pokud ne tak je to pro EA konec.
To bych neřekl, hry od Bioware si stejně koupí strašně moooc lidí
Bite my shiny Warden ass!
Odpovědět