Dragon Age: Inquisition dostupný na EA Access

Všeobecné novinky a oznámení.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Dragon Age: Inquisition dostupný na EA Access

Příspěvek od Green »

http://massrelay.cz/2014/11/dragon-age- ... ea-access/" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Dragon Age: Inquisition dostupný na EA Access

Příspěvek od BatouT101 »

Já nevím jak u Vás ale už i víc jak 5 hodin hraní je vyčerpávající a člověk pak i ztrácí pozornost. "100 hodin neúnavného hraní" si ani nedovedu představit... =O
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Dragon Age: Inquisition dostupný na EA Access

Příspěvek od Honzaleco »

Baťák zase džoukuje... :D :D

...hraní 5 hodin v kuse se ale dá v pohodě zvládnout...když jde o hru, která hráče chytne... Pamatuju se, jako by to bylo včera :) ...na 9. března 2012, kdy vyšel ME3...oni to tehdy měli udělaný tak, že se do hry dalo dostat až ten den od jedný ráno...i když už jsem jí měl pár dní doma - prostě stanovenej oficiální, přesnej čas vydání.
Já jsem čekal celej večer...natěšenej, s připraveným energy drinkem na stole...a od tý jedný hodiny, kdy se dalo hrát, jsem pak pařil až do půl čtvrtý odpoledne...
...přiznávám, že pak už se mi chtělo trochu spát, tak jsem toho nechal...ale takový nepřetržitý hraní podle mě není problém... :D
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dragon Age: Inquisition dostupný na EA Access

Příspěvek od Sadene »

Hmmm... ten týden před vydáním Mass Effect 3 si pamatuji velice dobře :D I to kdy a kde jsem to poprvé hrála :P
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Dragon Age: Inquisition dostupný na EA Access

Příspěvek od BatouT101 »

Omlouvám se Greenovy za "mého malého trollíka"... :$ Já již, prostě nejsem stavěný na takové "herní orgie" a snažím se jim pokud možno vyhýbat. :D Protože se znám! a také mám sklony hrát dlouho, dlouho do "rána".. ;) ale, musím myslet i na další věci které vyžadují nějakou moji energii a soustředění... =)

Samozřejmě to je vždy o možnostech a schopnostech každého z nás. =)
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon Age: Inquisition dostupný na EA Access

Příspěvek od Green »

BatouT101 píše:Omlouvám se Greenovy za "mého malého trollíka"... :$ Já již, prostě nejsem stavěný na takové "herní orgie" a snažím se jim pokud možno vyhýbat. :D Protože se znám! a také mám sklony hrát dlouho, dlouho do "rána".. ;) ale, musím myslet i na další věci které vyžadují nějakou moji energii a soustředění... =)

Samozřejmě to je vždy o možnostech a schopnostech každého z nás. =)
Však to nemusíš hrát každý den 16 hodin v kuse =D. Když budeš rozumný, tak to hrej klidně jen 1-2hod denně, jako když koukáš na seriál.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Dragon Age: Inquisition dostupný na EA Access

Příspěvek od BatouT101 »

Přesně tak! To je ta správná míra. =) (Ale jistě každý poznal, že je občas těžké se odtrhnou.. ;) )
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Odpovědět