DLC Extended Cut

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:Já si myslím, že kdyby kolem těch konců nebyl takový humbuk, tak by spoustě lidí ani nepřišlo, že je na nich třeba něco nepatřičného. Lidi se dají velmi lehce zmanipulovat, aby přebírali názory ostatních. Protože sami nemusí myslet. Je to jednodušší!

Já byla po dohrání hry zklamaná (on prostě jen nádech bez té omáčky okolo nebyl moc povzbuzující), ale zase se snažili a dali nám EC. V destroy endingu jsem brečela jak malá (Hackett wtf!). Takže nemůžu říct, že se mi konce líbí nebo nelíbí, jsou prostě takové jaké jsou. A já je tak beru. Nemám ohledně toho nějaké špatné emoce.
třeba zrovna já jsem patřila k haterům, který bažili po lepším konci a odpovědích...a po dohrání s EC jsem naprosto spokojená. Sice si kladu několik otázek, na které bych ráda znala odpovědi, na druhou stranu si je můžu zodpovědět sama podle svého a jsem s tím "výsledkem" spokojená. Emotivní konec s Memorial Wall mě rozsekal na hadry (Kaidanův výraz tam je prostě neskutečný :cry: ) ale z té skupiny haterů jsem se odpojila. Teď pokládám třetí díl ME za ten nejlepší z celé série, ale celý příběh (od prvního do třetího dílu) si užívám jako blázen a až na některé otravné úkoly, prostě úžasná hra.

Kurdt: s většinou tvé logiky se ztotožňuju, líp bych to asi nevymyslela, ale jak psala Sadene, na druhou stranu chápu i ty, co potřebují mít nalajnován celý příběh s odpověďma jako na talíři. Já mám velkou fantazii, proto jsem radši, že ani EC nezodpovědělo všechno a já si tam můžu něco domyslet sama.

btw: ten odkaz na Stargate Atlantis jsem jako neviděla, GreenFlagu :evil: nevím, co si tím chtěl říct, ale nebyl to dobrý nápad
Naposledy upravil(a) Ashley-Sheppard dne stř 01. srp 2012 14:10:50, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od GreenFlag »

Hater, nwm zda bych se měl považovat za hatera. S hatery nesouhlasím, protože oni nesouhlasí úplně se vším, což já ne. ;)

Je pravda, že ten vliv ostatních je značný. Bohužel, ten vliv pramení s faktů a docela značných faktů.

Level design. Zkoušel jsi někdy pořádně do detailů si prohlédnout okolí u Beamu a Citadely? :) Vzhledem k tomu, že mám velké zkušenosti s Unreal Enginem, tak na tu technoligii zde byli značně:
Odfláklé textury (slabé rozlišení pozadí, krve, některých effektů, objektů ala hower Reaper u Catalista). Objekty co měli připomínat mrtvoly spíše připomínali hromadu blivajzu z pradávného Quakea. Chyby ve stínování a osvětlení. Bugy/glitche (neomezeně nábojů; žádná krev po střelbě na Andersona; špatně osazené objekty, které se vznášejí ve vzduchu).

Na tolik chyb člověk nenarazí pomalu ani ne za celou hru a tady jsem si jich všiml už při prvním gp. :(

A to pak taky může někomu ubrat na celkovém dojmu, ikdyž toto je ještě odpustitelné.

EDIT: Je pravda, že za to mohou částečně konzole, ale některé věci se zkrátka ořezávat nemají.
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od GreenFlag »

:| :cry:




Ale asi, co nejvíc se mi líbilo na celém EC, tak toto (můj Shep na videu) a taky závěrečný proslov při refuse, ten byl prostě úžasný. Škoda jen toho, že to bylo big lose end pro tebe :oops:





Ashley-Sheppard píše:
btw: ten odkaz na Stargate Atlantis jsem jako neviděla, GreenFlagu :evil: nevím, co si tím chtěl říct, ale nebyl to dobrý nápad
Nene, já to nemyslel nijak úražlivě, Stargate mám rád, dokonce Atlantis považuju za nejlepší serii všech dob :mrgreen:
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od Sadene »

Kurdt57 píše:Hacket wtf? :) Nechápu... Mně ta jeho řeč přišla fakt hustá, tak si nejsem jis, jestli mi zas něco neuniklo. :) Mně kápla slza u toho memorial wallu. Jsem asi cinik, ale když mi při nízkym EMS shořela celá planeta, tak mi to tak nevzalo, jako když sem viděl Tali věšet jmenovku na zeď. Jak tam všichni stáli a smutně koukali.. No síla.
No já to myslela právě tak! Hackett je prostě badass, naprosto ho zbožňuju! :oops: Přítel si myslel, že z něj vyleze otec Sheparda (spacer origin), ale bohužel... :D

A Kaidan u memorial wallu... moje nervy, těch slz, co jsem tam prolila... :cry:
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

GreenFlag píše:Nene, já to nemyslel nijak úražlivě, Stargate mám rád, dokonce Atlantis považuju za nejlepší serii všech dob :mrgreen:
no proto :D páč bych jinak hoodně zlá :twisted:
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše: A Kaidan u memorial wallu... moje nervy, těch slz, co jsem tam prolila... :cry:
já jsem si říkala, že když jsem to viděla na youtube, budu na to připravená...ale když si to zahraješ za sebe...sakra, jak já řvala jako malá holka...ještě že to bylo v noci, když už všichni spali...okousaný prsty, abych nevzlykala, ale slzy tekly proudem :cry:
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od Sadene »

Ashley-Sheppard píše:
Sadene píše: A Kaidan u memorial wallu... moje nervy, těch slz, co jsem tam prolila... :cry:
já jsem si říkala, že když jsem to viděla na youtube, budu na to připravená...ale když si to zahraješ za sebe...sakra, jak já řvala jako malá holka...ještě že to bylo v noci, když už všichni spali...okousaný prsty, abych nevzlykala, ale slzy tekly proudem :cry:
On si člověk může říkat jak chce, že je na to připravený, ale vidět to celé v jednom kuse od beamu na citadelu... jak spustil Hackett, tak jsem taky spustila... :cry: a drželo se mě to až do konce... a jak se nadechla... tak jsem myslela, že někoho zavraždím :D strašná psýcha :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

jo měla jsem dosti podobné pocity...a mám je pořád, když si tu poslední misi od základny Cerbera dávám znovu
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od GreenFlag »

Musím říct, že ačkoli mám pořád stále kontroverzní názor vůči ME endingu, tak jedno musim BW uznat. Emocionálně to zvládli na 1 v EC. Vidět raněnou LI, pak ty závěrečné proslovy a pamatník... Takovej ten zvláštní pocit napětí a doufání atd. prostě krása ;)

Prostě musí být další díl sequel (ME4)! :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Mallyx
Desátník
Příspěvky: 63
Registrován: ned 29. črc 2012 15:59:35

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od Mallyx »

J ty romance sceny tomu EC dost pomohly. Jinak original konec byl fail po vsech strankach... debaty o tom jestli jo nebo ne jsou bezpredmetne :D
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od Kurdt57 »

Když jsme u těch failů, tak za maximální fail považuji evakuaci LI. :D Proč se tam seru přes celý Londýn, když pak (za přítomnosti Reapera) si přiletí Normandy 100 metrů od paprsku, relativně v klidu naloží náklad a odletí? :)
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od Kurdt57 »

A že je tam teď Harbinger, kterej v první fázi odprásknul ten transportér a při nízkym EMS pak sprahnul tvůj tým?
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od GreenFlag »

Kurdt57 píše:Když jsme u těch failů, tak za maximální fail považuji evakuaci LI. :D Proč se tam seru přes celý Londýn, když pak (za přítomnosti Reapera) si přiletí Normandy 100 metrů od paprsku, relativně v klidu naloží náklad a odletí? :)
To už máš jedno, logická díra.... na to už jsme si zvykli, hlavně že tě to emocionálně dojme :D


High EMS - harb tam má hafo vojáku a Mak na smažení.
Low EMS - jelikož hammer má velice málo členů a harb nemá co na praci, tak sejme tvou sqdm.
Obrázek
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od Kurdt57 »

No, já bych to neřešil, když se ale řešej podstratně malichernější drobnosti, tak proti tomu mi tohle přijde celkem zásadní. :)
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od GreenFlag »

Kurdt57 píše:No, já bych to neřešil, když se ale řešej podstratně malichernější drobnosti, tak proti tomu mi tohle přijde celkem zásadní. :)
Ještě lepši téma je, proč Harb nesestřelí Normandii XD

zde jsou možnosti:
- Harb je zaneprázdněn (zabijíí vojáky a Maka)
- Normandie Stealth Drive a IFF
- Harb nemá dobrý výhled na NR
- Přehřáli se mu Lasery xD
- IT
- Marauder Shields
- Harb má rád romantické scény xD
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od Sadene »

Kurdt57 píše:Když jsme u těch failů, tak za maximální fail považuji evakuaci LI. :D Proč se tam seru přes celý Londýn, když pak (za přítomnosti Reapera) si přiletí Normandy 100 metrů od paprsku, relativně v klidu naloží náklad a odletí? :)
asi tak:
Shepard: Guys, there’s a killing field in front of us, Harbinger is gonna shoot at us, but someone’s got to get to that magic teleport laser. We have no choice but to make a no holds barred, all out, mad dash for it.
Soldiers: Yeah! Alright! Let’s do this!

Shepard: Time out!
Soldiers:What?
Harbinger: What?
Shepard: Time out! Hey Harbinger! Stop shooting for a sec!
Harbinger: …..okay….
Shepard: Hey Joker, I know you are out fighting in space and all but could you traverse the 100,000 miles from there to here through reaper controlled space in like 10 seconds? My teammates almost got hit by a truck.
Joker: Sure thing!

<The Normandy flies over and opens it’s doors to pick up the crew members.>

Shepard: Alight, on ya go.
Garrus: Hey shepard, think we got time for one more macho/dramatic goodbye?

<Shepard looks to Harbinger who’s patiently waiting.>

Shepard: Sure, don’t see why not.
Garrus: cool. Ummm.. I want to go with you.
Shepard: Nope, someone’s got to live.
Garrus: Won’t be you! Taste the rainbow Shepard!
Shepard: Eat it Garrus!

<The Normandy flies off slowly while the crew waves goodbye to everyone>

Shepard: Alright! Game on!
Soldiers: Game on!
Harbinger: GAAAAAAME OOOOOOON!

<Harbinger shoots Shepard in the face with a giant laser>
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od GreenFlag »

xDDD

To je dobrý :D jsem videl někde ještě jinou versi na to :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od Kurdt57 »

Tak tohle je gigantický palec nahoru! :D Ale jo, já takový věci neřešim.. To bych nemohl hrát žádnou hru, koukat na žádný film..
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od GreenFlag »

Kurdt57 píše:Tak tohle je gigantický palec nahoru! :D Ale jo, já takový věci neřešim.. To bych nemohl hrát žádnou hru, koukat na žádný film..
Stačí, když občaš čtu comix s Marauder Shieldem :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene ty bláho, si mě rozsekala :lol: :lol: jako hodně povedený :!:
Obrázek
Odpovědět