Javik

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Javik

Příspěvek od Swen von Walhallion »

no jenze rejnok nema to co definuje jaavika ten zraloci usmev .....
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Javik

Příspěvek od jeňa_cz »

Swen von Walhallion píše:no jenze rejnok nema to co definuje jaavika ten zraloci usmev .....
úsměv a Javik to snad ani nejde dohromady :D
Uživatelský avatar
Kaliya
Svobodník
Příspěvky: 38
Registrován: stř 13. úno 2013 19:19:02
Bydliště: Praha

Re: Javik

Příspěvek od Kaliya »

úsměv ne ale nosík má jak rejnok:)
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Javik

Příspěvek od jeňa_cz »

Kaliya píše:úsměv ne ale nosík má jak rejnok:)
jak asi smrká :D
Uživatelský avatar
Kaliya
Svobodník
Příspěvky: 38
Registrován: stř 13. úno 2013 19:19:02
Bydliště: Praha

Re: Javik

Příspěvek od Kaliya »

jeňa_cz píše:
Kaliya píše:úsměv ne ale nosík má jak rejnok:)
jak asi smrká :D
Pusou
tunerrw
Desátník
Příspěvky: 62
Registrován: ned 20. led 2013 23:52:01

Re: Javik

Příspěvek od tunerrw »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Javik

Příspěvek od jeňa_cz »

Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Javik

Příspěvek od jeňa_cz »

Obrázek
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Javik

Příspěvek od Ester »

javik mě fascinuje. MOc by mě zajmalo, jak vypadala galaxie v odbáh proteanů. Když o tom v jedný scéně vyprávěl, znělo to hodně epicky. A ruiny měst, nebo město z videjka proteanskejch vzpomínek taky vypadalo dobře.
mě ze začátku štval, že furt držkoval, ale pak jsem si na něj zvykla a celkem se to dalo. ALe fakt, že Liara měla ohledně proteanů hodně naivní představy.
Je zajmavý vzít Javika do chrámu na Thesii.
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Uživatelský avatar
Levik89
Desátník
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 04. dub 2013 18:41:49

Re: Javik

Příspěvek od Levik89 »

*spoiler*

Nějak nemůžu z hlavy vymazat poslední pohled na Javika ve hře. Vzal jsem ho na poslední misi ke sprintu na paprsek... a když jsem ho pak nakládal na Normandii zraněnýho (s dlc EC), tak prosil, ať ho vezmu sebou, že ještě může bojovat... to mě doslova rozsekalo :) Hm, nevzal jsem ho... vzal ho někdo? Ať vím, jestli to příště zkusit :)
I am a biotic god! I think thinks -- and they happen! Fear me, lesser creatures, for I am biotics made flash!
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Javik

Příspěvek od Sadene »

Ono to ani nejde, poslední úsek hry je pouze Shepard solo...
btw, to jsi neměl žádnou romanci? Obyčejně totiž takhle nakládáš právě svého partnera O_o
Obrázek
Uživatelský avatar
Levik89
Desátník
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 04. dub 2013 18:41:49

Re: Javik

Příspěvek od Levik89 »

Měl, s Ash. Ale tu bych na žádnou příliš nebezpečnou akci nikdy nevzal :-D Takovej blok...

Mě se tam doprošoval Javik, a pak jsem měl paragon možnost říct mu že ne, a renegade, že jo. Nebo tak nějak to bylo... No uvidím příště, zkusím tu druhou možnost...
I am a biotic god! I think thinks -- and they happen! Fear me, lesser creatures, for I am biotics made flash!
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Javik

Příspěvek od jeňa_cz »

já třeba liaru taky moc nebral, protože jsem hral biotika a tak byla zbytečná žejo
Uživatelský avatar
Levik89
Desátník
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 04. dub 2013 18:41:49

Re: Javik

Příspěvek od Levik89 »

https://www.youtube.com/watch?v=ZULiMLmB8_Y

Tohle jsem nasel na youtube, je to přesně ono, i s tou možností odpovědi :)
I am a biotic god! I think thinks -- and they happen! Fear me, lesser creatures, for I am biotics made flash!
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Javik

Příspěvek od Sadene »

Tak jsou tam dvě možnosti, jak mu odpovíš: buď jsi na něj "hodný" nebo "zlý"... každopádně vzít ho s sebou (ani nikoho jiného) nemůžeš ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Levik89
Desátník
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 04. dub 2013 18:41:49

Re: Javik

Příspěvek od Levik89 »

Jo, to jsem taky pochopil, z tohohle videa, kde je to anglicky :-D Byť jsem v angličtině uplnej laik. Ovšem českej překlad někdy trochu zavádí, takže si tu druhou možnou odpověď pamatuju trochu jinak :)

Asi jako když jsem chtěl pokračovat s romancí s Ash ve trojce a česky byly nabídnuty dvě odpovědi - 1)ne, to ne 2)nevím - a teď aby člověk dedukoval, samozřejmě - jedna je dole, druhá nahoře... Nebo když je romance nepřerušená ve dvojce, tak jsou odpovědi 1)nikdy 2)nevím - to prostě svádí k renegade odpovědi :-D Nebo je to přeložené moc doslova, nebo dobře a maj to podivně tvůrci... netuším :-D

PS: Překlad jinak považuju za skvělej a krom těhle maličkostí, je perfekt. Snad jen občas hapruje oslovení (občas postava říká comandere, ale v šeštině je jen Sheprde, nebo obráceně, nebo různě kombinovaně obráceně :-D) ale to už je téma pro naprosté rejpaly :-D
I am a biotic god! I think thinks -- and they happen! Fear me, lesser creatures, for I am biotics made flash!
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Javik

Příspěvek od Sadene »

:)
Jelikož jsem s Ash nikdy romanci neměla, tak tohle netuším, jak vypadá...
Mohl bys mi prosím poslat ty věty, jak to tam je česky, já bych se na to podívala v originále a uvidím, co s tím půjde udělat (je totiž možné, že je to tak sprasené i v originále - po možnostech romance s Thanem bych se tomu ani nedivila :D ). Nejlepší by byl screenshot s oběma možnostmi ;) díky
Obrázek
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Javik

Příspěvek od Ester »

mě se tam takle jednou doprošovala EDI, že "tato platforma je stále schopná bojovat" nebo tak něco, vypadalo to že je celá od krve, což jsem nepochopila :D leda že by na ní stříkla něčí krev.
To jindy, sem měla romanci s Kaidanem, doprošoval se on, no a já se u toho rozbrečela :D u ME3 brečím docela často :D
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Javik

Příspěvek od BatouT101 »

Také jsem si toho všiml. Domněnky jsou k ničemu ale myslím si že to bude další způsob jak zabít dalšího člena týmu "renegade" rozhodnutím. Odhaduji že by zahynul někde mezi tím rozhodnutím a vstupem do toho paprsku. :((
Tuhle možnost jsem nikdy nevybral (nezdálo se mi rozumné brát raněného sebou a taky jsem neměl to srdce to udělat) tak že nevím. ;) :marker:
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Javik

Příspěvek od Ester »

no, tak to zkusím, udělám cvičný save a pak schválně toho dotyčnýho se pokusím vzít s sebou.. kdyby to bylo extrémně smutný, načtu cvičný save a normálně ho nevemu sebou
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Odpovědět