Dog Tags

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Uživatelský avatar
kanalajko
Rotný
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 09. srp 2012 12:34:52
Bydliště: +- Praha

Re: Dog Tags

Příspěvek od kanalajko »

akorat se budu muset podivat jestli nema bioware store nekde jinde nez v americe nebo jestli ji nekde jinde neprodavaj ... nechce se mi calovat clo a dan =P

edit: i kdyz jak koukam tak ty **** ji maj v moji velikosti stejne vyprodanou a netusim jestli budou naskladnovat ale mam dojem ze uz ne ze misto toho prijde nejaka jina... to je tak nez se clovek dokaze rozhoupat =D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dog Tags

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:
kanalajko píše:uvazuju nad privedenim collectorske mikiny do meho zivota =D akorat nevim jestli by si lidi neklepali pak na celo az bych v tom chodil nekdy ven ... =D

http://biowarestore.com/apparel/mens/ho ... hoody.html
No, já mám tu mikinu akorát v šedé... ta černá vypadá na obrázku skvěle, ale ve skutečnosti tak černá není, proto jsem se rozhodla pro tu šedou :-)
akorát je mi trochu hodně větší, holt je pánská :D
já mám tu mikinu taky pánskou, je to velikost M a vešla bych se do ní dvakrát, v esku jí prostě nemají, škoda
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dog Tags

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

kanalajko píše:akorat se budu muset podivat jestli nema bioware store nekde jinde nez v americe nebo jestli ji nekde jinde neprodavaj ... nechce se mi calovat clo a dan =P

edit: i kdyz jak koukam tak ty **** ji maj v moji velikosti stejne vyprodanou a netusim jestli budou naskladnovat ale mam dojem ze uz ne ze misto toho prijde nejaka jina... to je tak nez se clovek dokaze rozhoupat =D
hele, v Česku jí neseženeš...zkoušela udělat hromadnou objednávku přes fejs ve spolupráci s jedním obchodem a celková částka by vyšla o čtvrtku dráž než kdyby sis to koupil sám. Leda se domluvit s někým jiným a rozdělit si clo napůl. A taky je otázkou, kolik ta mikina stojí, do určitý částky clo neplatíš. Ale mám pocit, že tahle mikina tu částku převyšuje :(
Obrázek
Uživatelský avatar
kanalajko
Rotný
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 09. srp 2012 12:34:52
Bydliště: +- Praha

Re: Dog Tags

Příspěvek od kanalajko »

nemuselo by to bejt z ceska staci eu pak se clo ani dan neplati =) ale zrejme bohuzel no
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dog Tags

Příspěvek od Sadene »

kanalajko píše:nemuselo by to bejt z ceska staci eu pak se clo ani dan neplati =) ale zrejme bohuzel no
Tak oficiálně to myslím od jinud než z USA neseženeš. Koukala jsem na uk ebay a amazon a tam nic moc zajímavého taky není...
Se obávám, že nezbývá nic jiného než ten bioware store :-( ... neměli tam náhodou nějakou akci na nižší poštovné?
Obrázek
Uživatelský avatar
kanalajko
Rotný
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 09. srp 2012 12:34:52
Bydliště: +- Praha

Re: Dog Tags

Příspěvek od kanalajko »

nevim ale hlavne ji proste nemaji v moji velikosti!!! =D to je od nich tak strasne nepekne ...
Obrázek
Uživatelský avatar
kanalajko
Rotný
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 09. srp 2012 12:34:52
Bydliště: +- Praha

Re: Dog Tags

Příspěvek od kanalajko »

i kdyz zpet ... tam se da prepnout mezi evropskym a americkym skladem a na tom evropskym ji maji takze by to teoreticky melo bejt i bez cla a dph nicmene i tak skoro 80 euro no =D

edit: jinak tahle seda je tez pekna ale kdyby byla v cerne no =D (ta cena je tam prijemnejsi =P )
http://biowarestore.com/charcoal-n7-eli ... hoody.html
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dog Tags

Příspěvek od Sadene »

kanalajko píše:i kdyz zpet ... tam se da prepnout mezi evropskym a americkym skladem a na tom evropskym ji maji takze by to teoreticky melo bejt i bez cla a dph nicmene i tak skoro 80 euro no =D

edit: jinak tahle seda je tez pekna ale kdyby byla v cerne no =D (ta cena je tam prijemnejsi =P )
http://biowarestore.com/charcoal-n7-eli ... hoody.html
No tuhle šedou mám právě já :D mohla jsem si vybrat mezi ní nebo tou černou... taky jsem sice chtěla původně tu černou, ale naživo se mi teda líbila víc ta šedá, protože ta černá nebyla tak černá a vypadala tak nějak "obyčejněji" :D... složité :D
Každopádně to vypadá, že shipping je z EU, takže se nemusíš starat o clo... ale ta cena je i tak zajímavá :D
Obrázek
Uživatelský avatar
kanalajko
Rotný
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 09. srp 2012 12:34:52
Bydliště: +- Praha

Re: Dog Tags

Příspěvek od kanalajko »

no jo ale proste ja si myslim ze i kdyz ta cerna nebude tak dokonale cerna tak bude lepsi nez ta nudna (promin =P ) seda ... nicmene ta seda je strihove (nebo jak to nazvat) lepsi ... takze ja proste nevim =D

edit: tady je jeste jednou ta tvoje a tady zas vypada cerna tak ja nevim v tom je takovy bordel .... http://www.youtube.com/watch?v=Dorhmg4Bz6M
edit2: Sadene nemohla by si prosim tu svoji vyfotit abych mel predstavu jak je to moc sede bo cerne ? =D dik
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dog Tags

Příspěvek od Sadene »

kanalajko píše:no jo ale proste ja si myslim ze i kdyz ta cerna nebude tak dokonale cerna tak bude lepsi nez ta nudna (promin =P ) seda ... nicmene ta seda je strihove (nebo jak to nazvat) lepsi ... takze ja proste nevim =D

edit: tady je jeste jednou ta tvoje a tady zas vypada cerna tak ja nevim v tom je takovy bordel .... http://www.youtube.com/watch?v=Dorhmg4Bz6M
edit2: Sadene nemohla by si prosim tu svoji vyfotit abych mel predstavu jak je to moc sede bo cerne ? =D dik
No to jsem si právě taky myslela, proto jsem chtěla původně tu černou :D nejsem zrovna velký fanda šedé... ale právě ta černá mi na živo přišla hodně nudnááá, taková obyč černá mikina s červeným proužkem... prostě jak mikina za 200 od rákosníků :D ale každý to vidí jinak, že jo :-)

Ta dámská mikina na tom videu vypadá dobře :-)

No, můžu ti zkusit vyfotit tu šedou zítra při světle, ale je to prostě normální šedá barva, ve vnitř taková ta "chlupatá" bílá :D Jinak je fakt příjemná na nošení a je v ní krásně teplo :D
Obrázek
Uživatelský avatar
kanalajko
Rotný
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 09. srp 2012 12:34:52
Bydliště: +- Praha

Re: Dog Tags

Příspěvek od kanalajko »

ja se nakonec nas...u a koupim si asi obe ... =P nebo nevim no ... budes hodna jestli to vyfotis dik moc
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dog Tags

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

JÁ JÍ CHCI TAKY!!!! Ta mikina je těžce cool!!!! Jestli se dostanu do USA (což bych ráda někdy po novém roce), tak tam snad vykoupím celý BW Store!!!
Obrázek
Uživatelský avatar
kanalajko
Rotný
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 09. srp 2012 12:34:52
Bydliště: +- Praha

Re: Dog Tags

Příspěvek od kanalajko »

a ktera? =D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dog Tags

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

myslíš barvu? Mně to je docela šumák, ale pravda je, že ta šedá se mi líbí víc
Obrázek
Uživatelský avatar
kanalajko
Rotný
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 09. srp 2012 12:34:52
Bydliště: +- Praha

Re: Dog Tags

Příspěvek od kanalajko »

tady na me nekdo zapomel... Sadene? =P
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dog Tags

Příspěvek od Sadene »

kanalajko píše:tady na me nekdo zapomel... Sadene? =P
Hele, já jsem nezapomněla, ale tady dneska celý den prší a vevnitř jsem to nechtěla fotit, bo by z toho kvůli blesku nic nebylo :D

Ale nabila jsem foťák, takže ještě přesvědčím bratra, aby mi to namodeloval :D Snad to zítra vyjde :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
kanalajko
Rotný
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 09. srp 2012 12:34:52
Bydliště: +- Praha

Re: Dog Tags

Příspěvek od kanalajko »

=D tak zase s toho nemusis delat fotku do casaku ... ale dik ze na to myslis
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dog Tags

Příspěvek od Sadene »

Tak jsem to nafotila, není to super truper :D ale aspoň něco...

Obrázek

Obrázek

Řekla bych, že ta barva docela odpovídá realitě, možná je nepatrně tmavší, ale fakt jen minimálně :-)
Pokud chceš nafotit ještě něco konkrétního, napiš si ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dog Tags

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

ty jo, vypadá dost dobře!!!
Obrázek
Uživatelský avatar
kanalajko
Rotný
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 09. srp 2012 12:34:52
Bydliště: +- Praha

Re: Dog Tags

Příspěvek od kanalajko »

ach jo ... moc sede =/ ... budu si muset priplatit za cernou mno
Obrázek
Odpovědět