Mass Effect 4 vaše představy?

Vše okolo nového dílu.
Odpovědět

Jak bude serie podle vás pokračovat?

Sequel
41
61%
Prequel
7
10%
Spin-off
10
15%
MMO
0
Žádná hlasování
Jiné
9
13%
 
Celkem hlasů: 67

Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Kira_Shepard »

Tak pokud bude vše po událostech ME3, tak by tam ta zmínka být mohla. Vyjímečný/ Výjemečná to zase není, to je fakt, ale podle mě jistou symboliku má, stejně tak jeho parťáci, je fakt, že bez nich by to prostě nedokázal ale i tak.... Já teda přijmu jakkoukoliv formu nového ME, pokud to bude stejně dobře hratelné a nebude to mít tak deformující konec :turian:
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od hRDLA »

Sadene píše:Já hlavně doufám, že tam nebude zmínka o Shapardovi ani o nikom jiném z ME jak ho známe. Chci novou hru, o nových lidech, ne podojení staré krávy, které ještě bude stát za prd. Shepardovi ať se vyhnou obloukem. Ať je to mass effect universum, ale děkuji, Sheparda bylo dost a zas tak výjimečný on určitě není.
Až na tu poslední větu +1
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Kira_Shepard »

Já teda nikomu názor neberu, ale zase i když tam bude někdo jiný, z čeho budou těžit? Z úspěchu předešlých her ME, ať už tam Shepard bude nebo ne. ¨

Každopádně jsem zvědavá na vydání, více informací o hře a na ohlasy, jestli se hra uchytila nebo ne. ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Green »

Uvidíme, co z toho bude, avšak neočekávám, že se jim podaří udělat něco, co přerčí předchozí díly. Na to mají hodně málo času a ještě k tomu do nedávna nevěděli vůbec, o čem hra bude.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Kira_Shepard »

Jediný co víme, je že Shepard ne,e.... To nezapomenou ve skoro každém příspěvku připomenout a že budou dvě nové rasy + pár obrázků

PS: Na nějakém herním blogu/ serveru, jsem četla že hlavní vývojář uvedl, že Hra už je hratelná... Tak nevím... Oni si už hrozně dlouho protiřečí. :shot: :offtopic:
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od hRDLA »

Jo psalo se to i tady.
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Honzaleco »

Já jsem zvědavej na to, jakej to bude žánr... (pokud mi nic neuniklo, tak se to ještě neví...)

Vůbec by mi nevadila RTS ze světa ME...nebo strategie ve stylu Empire at War... Možnosti tam na to jsou, Mléčná dráha v ME je pro to hodně dobrej materiál. Máme soustavy Terminus, který jsou nepřehledný a nekontrolovaný a tudíž je dost prostoru na to, aby někde tam povstal nějakej tajemnej antagonista...třeba. (Vymyslet k tomu doprovodnou zápletku by pak nebylo nijak složitý, já bych to dal minimálně za jedno odpoledne :D )...

Ale vzhledem k tomu, že doménou BioWare jsou RPGčka, očekávám něco takovýho, co možná půjde ve šlépějích trilogie. A rád se nechám překvapit, co by to bylo. Udělali by dobře, kdyby tam v tom případě zabudovali něco ve stylu multiplayeru (hell, i v tý strategii by mohla bejt nějaká detailnější, taktická část kde by byly prvky z MP :) ). Protože ME3 multiplayer je dost velkej marketingovej úspěch a styl, jakým ho udělali, je prostě dobrej.
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od hRDLA »

Honzo, jsem si téměř na 100% jist že gameplay budu hodně podobný né-li totožný s předchozími Mass Effecty
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Green »

hRDLA píše:Honzo, jsem si téměř na 100% jist že gameplay budu hodně podobný né-li totožný s předchozími Mass Effecty
Tak tak, bude tam hezká shiny grafika a mnohem více lens flare (jak je ve frostbite zvykem). =D
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od hRDLA »

A občas předscriptovaná destrukce, protože proč to využívat naplno když je to to jediné co náš endine pořádně umí :D

Ale mohli by tam přidat bitvy ve vesmíru, to by bylo epické
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Honzaleco »

hRDLA píše:Honzo, jsem si téměř na 100% jist že gameplay budu hodně podobný né-li totožný s předchozími Mass Effecty
To je dobrá i špatná zpráva.

Tahle gameplay má úspěch, takže proč v tom nepokračovat. Ale na druhou stranu, potenciál tohohle univerza je daleko větší. V něčem, co by bylo možná navlas stejný, by navíc nemohli nějaký inovativní prvky, nijak to obohatit apod. Prostě nebyla by tam žádná přidaná hodnota.
Jestli to bude akční rpg, kde místo člověka (Sheparda) budeme hrát za asarijku nebo turiana...a jinak to bude to samý, tak jako "Ok, fajn, ale..no, čekal jsem trochu něco víc."
A jak psal Green...Vzhledem k tomu, že na to nemají moc času a donedávna nevěděli, co to bude...tak se spíš obávám, co z BioWare vyleze, než abych byl optimista. Ať z toho neni proboha něco jako teďka CoD.

OT: Jestli to tak nakonec bude a budeme hrát za jinou rasu, tak radši za tu asarijku...to budu mít ve třetí osobě aspoň hezkej "výhled"... :D
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od hRDLA »

Já nechci hrát za jinou rasu! Bych se s tím pak nestotožnil...
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Kira_Shepard »

jj přesně, já bych nechtěla hrát za jinou rasu, max, pokud by tam byla možnost volby, ale nevím no. Já si to prostě nedokážu představit :D Tam jde spíše o to, že oni mají nějakou základnu fanoušků, tu si teď z větší části rozdělili na ty co souhlasí s jejich postupy a na ty co ne. Takže jestli nebudou blbý, tak se budou snažit uspokojit většinu jako celek, jelikož to bude něco nového, tak ani o nováčcích nemluvím. :stop:
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Honzaleco »

Koukám, že možnost MMO je tu velice populární. Ne, že by mi to nějak vadilo... :evil:
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Sadene »

MMO? Jen to ne! Stejně chcu hrát jen za lidi, ostatní rasy mě nezajímají. A klidně by mohli vyhodit rasy, které známe a narvat tam nové. Páč podle toho, jestli je pravda, že přidají 2 nové rasy, tak je zcela jasné, která rasa tam zůstane x)
Ale právě se bojím, že hodně věcí převezmou z trilogie... a to se mi nelíbí. A nemyslím si, že dlouhou dobu nevěděli, o čem nová hra budu, řekla bych, že tím jen krmili fanoušky... každopádně uvidíme, třeba nás příjemně překvapí, ale s tím pro jistotu moc nepočítám. ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Honzaleco »

Do MMO oni nepůjdou, o tom jsem docela přesvědčenej...zkusili to se SW:TOR a nevyšlo to a dvakrát oni do stejný řeky nevlezou. Jestli jo, tak to pořizovat odmítám, i když to bude ME. A určitě nebudu sám.

Proč tak odmítavě k ostatním rasám? :O You don't like asari? :O :O

Heretic. :)
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Kira_Shepard »

Asari, human, turian... Nic mi nevadí, žádná rasa, já mám třeba Garruse. taaak ráda :D Ale hrát chci za člověka :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Green »

Sadene píše:MMO? Jen to ne! Stejně chcu hrát jen za lidi, ostatní rasy mě nezajímají. A klidně by mohli vyhodit rasy, které známe a narvat tam nové. Páč podle toho, jestli je pravda, že přidají 2 nové rasy, tak je zcela jasné, která rasa tam zůstane x)
Ale právě se bojím, že hodně věcí převezmou z trilogie... a to se mi nelíbí. A nemyslím si, že dlouhou dobu nevěděli, o čem nová hra budu, řekla bych, že tím jen krmili fanoušky... každopádně uvidíme, třeba nás příjemně překvapí, ale s tím pro jistotu moc nepočítám. ;)
Právě naopak podle postojů BW. Příběh teď splácávají, aby značka nezkomírala, přitom si myslím, že to je chyba. Raději by měli vydat datáč ke trojce a konečně uklidit ten bordel, co zanechali.

Sázejí na špatného koně, to co jim vyšlo v ME2 se jim v ME3 totálně nepovedlo a laťka je tak vysoka, že po tom fiasku silně pochybuju o dalším díle. Nakonec to bude jen hezký doplněk, co nijak nenachne, ani nezklame podobně jako Halo: Reach, kde to pak Bungie raději vzdalo a přenechalo hru jinému studiu, kterou serii s Halo 4 dosti oživilo.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od BatouT101 »

Více méně souhlasím s Greenem. Raději bych byl taky pro Datadisk k ME3, ale bez člověka a týmu s nějakou vyzí, která byla na počátku prvního ME by se nepodařilo původní příběh "bůh ví jak oživit". (Podle toho co předvedly.)
ME3 dokončily "tak nějak" za pomocí původních nápadů. Samozřejmě bez použití onoho konce od původního scénaristy. (Který by možná dával smysl ale, asi by nebyl optimističtější než nynější.)

Na jednu stranu je asi dobře že nebudou pokračovat v původním příběhu za cenu toho že by ještě víc znehodnotily dosavadní příběh nějakýma výraznýma vykrádačkama předchozích dílu a tuctovým scénářem...

Na druhou stranu u volného pokračování se nevyhnou (chtě/nechtě) porovnáváním předchozích dílů. Trollové určitě budou mít žně a skalní fanoušci možná ustrouhají...

Jsem na to taky hodně zvědavý co z toho vyleze ale MMO bych nechtěl. :/
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Kira_Shepard »

Někde jsem viděla původní kresby které měli být v ME3, co vím, tak byli konce stejne, jako barvy. Ale jinak zakončené. Pak bylo na nějakém Amíkovském webu psáno, že původní scénárista měl v plánu přidat i šťastný konec, aby uspokojil i tu část, která si to přeje.
Jási stejně myslím, že jednou tady ten "návrat" bude, ať už od Bioware nebo od někoho jiného. :-D
Obrázek
Odpovědět