Kaidan Alenko

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Jackie píše:Koukám, že Kaidan je velice oblíbená postava :D
Mě vždy příšel jako ubrečená holčička.
to je podle mě Liára :O

btw, uveď příklady ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Jackie
Desátník
Příspěvky: 54
Registrován: ned 16. lis 2014 13:43:51

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Jackie »

Sadene píše: to je podle mě Liára :O

btw, uveď příklady ;)
Liara též, kdybych mohl vyhodím jí přechodovou komorou už v jedničce :D ..

Kaidan ? .. no jelikož jsem ho nechal zemřít vždy v prvním díle tak mám zkušenosti jen s konverzacema z již jmenovaného prvního dílu. Takové nezáživné. Přišlo mi, že si jen stěžuje na to jak to měl těžký... je to už pár let co jsem naposled hrál první díl. :D můžu to mít krapet zkreslené, každopádně mě nikdy neoslovil.
Calibrations. Calibrations everywhere.
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Hany »

nojo v jedničce je takovej nemastnej neslanej :) ...ale zas má zajímavou minulost, což dost vychází z toho, že je biotik
Obrázek
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Kuboshek »

Jackie píše:
Sadene píše: to je podle mě Liára :O

btw, uveď příklady ;)
Liara též, kdybych mohl vyhodím jí přechodovou komorou už v jedničce :D ..

Kaidan ? .. no jelikož jsem ho nechal zemřít vždy v prvním díle tak mám zkušenosti jen s konverzacema z již jmenovaného prvního dílu. Takové nezáživné. Přišlo mi, že si jen stěžuje na to jak to měl těžký... je to už pár let co jsem naposled hrál první díl. :D můžu to mít krapet zkreslené, každopádně mě nikdy neoslovil.
Konečně nějaký realista :D Sadene je upjatá ta to přes jeho čůpr háro nevidí :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Jackie
Desátník
Příspěvky: 54
Registrován: ned 16. lis 2014 13:43:51

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Jackie »

Kuboshek píše:
Konečně nějaký realista :D Sadene je upjatá ta to přes jeho čůpr háro nevidí :D

:D ale furt je lepší než Ashley. Ta se mi zprotivila hned jak jsem zjistil ten její ,,rasismus,, proti mimozemšťanům :D

V prvním díle jsem měl romanci málokdy, většinou až ve dvojce s Tali např. :D
Calibrations. Calibrations everywhere.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Honzaleco »

Jackie píše:...ten její ,,rasismus,, proti mimozemšťanům :D

:offtopic:
Kdykoliv čtu něco podobnýho, krvácí mi trochu oči.. :)
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Já nevím, co děláte. Ale asi jste s Kaidanem nikdo rozhovor neměli, nebo jste neposlouchali. Vypráví vám o své minulosti POUZE pokud se ho na to zeptáte (tedy projevíte zájem) a neřekla bych, že si stěžuje na to, jak to měl těžké. Navíc se ještě pokaždé ujišťuje, že to OPRAVDU chcete slyšet a nenudí vás to. Tento přístup má jako JEDINÝ z celé posádky... takže nechápu, co na tom máte za problém. Pochopím, když to někomu přijde jako nudný, nezajímavý příběh. Ostatní na vás vybalí svoje osobní problémy úplně bez cavyků a v případě chudinky Liáry ještě totálně vybrečeným, umírajícím hlasem, ale to je naprosto cajk. Zajímavý přístup. Mi nevadí, když někdo někoho neosloví jako postava. Co mi vadí (a to nemyslím na nikoho konkrétního) je, když se uvádí polopravdivé, předpojaté informace ;)

Co se týče Ashley - každý, kdo s ní mluvil a zná její minulost, ví jak to s jejím "rasismem" bylo. Ale to je opět jen o tom, jestli s postavou mluvím a poslouchám ji, nebo ji odepíšu hned na začátku.

Já mám ráda Kaidana i Ashley, být to na mně, tak na Virmiru nechám rádoby všeználku Liáru. Zajímavé, že je to jediný společník, který všechno přežije ať už se děje cokoliv. Btw bych chtěla někdy vidět, jak poděkuje Virmire survivorovi za to, jak jí zachránil prdel na Marsu ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od BatouT101 »

Nemohu než souhlasit s tím co napsala "Sadene" ohledně Kaidana. Je to tak.

// Jinak prosím. Další debatu týkající se Ashley nebo jiných postav pokračujte v diskuzích určených jim! Díky =)
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Phobia
Vojín
Příspěvky: 2
Registrován: stř 24. pro 2014 15:50:43

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Phobia »

Když jsem hrála Mass Efect poprvé, na Virmiru můj Shepard čučel nehybně do nebe snad 10 minut, než odepsal Ashley (volba měla být časově omezená, takhle bych stihla zachránit oba:-)). V Kaidanův prospěch rozhodly dvě věci, když pominu strategické hledisko, že byl u bomby a proto důležitější: 1) pro můj tým byl svými schopnostmi užitečnější, Ashley jsem využívala minimálně. 2) Měla jsem pocit, jako by mě autoři hry vyloženě tlačili k obětování Kaidana - vždyť má migrény, je upjatý, nejistý, nedozvíme se nic o jeho soukromí (Ashley má sestry, matku atd.)... a taky ve výtahu na Citadele jednou řekne, že se nebojí smrti. Takže jsem ho zachránila tak trochu "na truc" tvůrcům hry.
Když jsem po letech měla herní trilogii komplet a rozhodla se ji celou projet znovu, Kaidan se pro svou všestrannost stal nejvytíženějším členem týmu, zvykla jsem si na něj a jeho odmítnutí ve dvojce na Horizonu mě až překvapivě hodně rozhodilo. Ráda jsem ho zase viděla v úvodu trojky a vzápětí scénáristy proklela za násilnou odluku na Marsu (přiznávám, i slza mi ukápla). Ani na vteřinu jsem neuvažovala o tom, že by Shepard a Kaidan mohli být homo-pár, říkejte mi konzerva, z mého pohledu by to ponížilo obě postavy. A tak jsem si celou trilogii zahrála i potřetí, tentokrát jako velitelka Shepardová, ať si s Kaidanem můžu střihnout hetero romanci. A zatraceně, najednou z něj byla zajímavá postava! Bavilo mě s ním flirtovat, zkoušet na něj různé věty a slyšet jeho roztomile rozpačité reakce. Celá ME trilogie se pro mě najednou stala mnohem osobnější a poprvé za mou herní historii mi na parťákovi ve hře opravdu záleží. Bez romance je Kaidan poloviční a celkem chápu, že může spoustu hráčů nudit až prudit. V jedničce ještě měl několik vtipných hlášek, ale ve trojce už mu bohužel scénáristi úplně odoperovali smysl pro humor.
Pro zajímavost - aktuálně zkouším hrát jako renegát, všechna rozhodnutí v opozici: bylo hnusné zabít královnu na Noverii, nechat Ashley střelit Wrexe do zad, ale vůbec nejtežší bylo nechat Kaidana sedět u bomby. S mým renegátem se mi ztotožňuje fakt obtížně a jsem zvědavá, jak (jestli) mě bude bavit ME3 bez Kaidana.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Honzaleco »

Phobia píše: ...nechat Ashley střelit Wrexe do zad...
COŽE?!?
"Cos to udělal, Pepiku?"

Tohle mi stačilo.

.
.
.

...j/k, v pohodě, jenom mě to zaujalo...já bych toho asi nebyl schopen...i kdybych měl hrát jako Renegade...jako Odpadlík dobře, ale vocaď pocaď... :D :D
Phobia
Vojín
Příspěvky: 2
Registrován: stř 24. pro 2014 15:50:43

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Phobia »

Když už má být můj Shepard hayzl, tak ať je to hayzl se vším všudy, aspoň mě nebude tolik mrzet, až Krogany podrazím s genofágem;-). Ale to už patří k jinému topicu... nakonec by ten slušňák Alenko ani nemohl podporovat tak hnusný charakter, jaký teď hraju, mrtvému mu bude líp a časem ho zas určitě oživím s nějakou sexy Shepardovou:-)
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Bouner »

Se divím že tu nebyl Vánoční Kaidan, tady jsem čekal tuto tématiku nejvíce :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Phobia píše:Když už má být můj Shepard hayzl, tak ať je to hayzl se vším všudy, aspoň mě nebude tolik mrzet, až Krogany podrazím s genofágem;-). Ale to už patří k jinému topicu... nakonec by ten slušňák Alenko ani nemohl podporovat tak hnusný charakter, jaký teď hraju, mrtvému mu bude líp a časem ho zas určitě oživím s nějakou sexy Shepardovou:-)
Já ze začátku hrála prakticky jenom renegade :ninja: dokonce u mě při prvním hraní Kaidan umřel :(( Ale nikdy více, he makes me feel human :*
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Bouner píše:Se divím že tu nebyl Vánoční Kaidan, tady jsem čekal tuto tématiku nejvíce :D
když jinak nedáš :P

Obrázek

já bych to tu byla bývala bývovávola zaplnila, ale nějako jsem přes Vánoce opravdu nestíhala :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ronie »

Potrebujem vedieť jednu vec. V ME3 ked prvý krát idete za Radou, potom chce Udina s vami pokecať vo svojej kancelárii, a po rozhovore s ním je vidno na jeho stole rámček. V mojej hre ten rámček je čierny a viem, že by tam mal byť z nejakého dôvodu, ktorý mi nieje jasný, Kaidan. Na tomto fóre som našla, že niekto o tom písal ( neviem kto to písal, bolo to už dávno a asi pochopíte, že sa mi to nechce hľadať pri tých 97 stranách :) ) .
Čo mám spraviť aby tam bola fotka Kaidana? Vždy som hrala ME za paragon, v ME2 a ME3 s 10-20% renegade. ale s kaidanom som vyberala odpovede za paragon. Ako som zistila, že v Udinovej kancelárii má byť Kaidanov portrét, tak ani keď som celé tri diely mala romance len s Kaidanom, aj keď som bola zvedavá na romance s Garrusom- to som nevedela pokračovať po rozhovore s kaidanom v nemocnici.
A keď som skúsila s Thane-om tak tam tiež bol rámček čierny.
Na FB som našla fotku, ale teraz som sa lepšie pozrela a tam je Kaidan zo začiatku ME3.(to vyzerá ako mód z nexusmod.com) a ja som bola v tom, že by to mal byť Kaidanov rámček z ME2 čo mala Shepardová v kabíne.
Dúfam, že mi vie niekto vysvetliť ako vlastne je. Na nete som toho veľa nenašla ohľadom tohto.
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Je to mod. Pracuje tak, že si vybereš, kterého ze členů týmu chceš mít v jinak prázdném rámečku. Bohužel hra funguje tak,že ta fotka pak bude ve všech rámečcích, které jsou ve hře, tudíž i u Udiny ;)

tohle je myslím ono: http://social.bioware.com/project/8081/#details" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ronie »

Vďaka, za odpoveď, škoda, že to nie v hre iba mod :( . Myslím, že je to aj na nexus mod a asi viem aj ktoré to je.
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od BatouT101 »

Trocha inspirace pro místní fanklub. ;) (za předpokladu že jste na to již nenarazily) :D Pěkné velikonoce. =)

Obrázek
Dancing Kaidan
by Me4Fan

Obrázek
Kaidan and Sloan
by CocaineJia

Obrázek
Kaidan and Gina
by CocaineJia

Obrázek
p 59 Kaidan
by BlackAssassiN999
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Vlada47 »

There you go...

Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Honzaleco »

Pousmál jsem se... :)

----------

Kaidan neni jedinej hipster v ME:

Obrázek
Odpovědět