Kaidan Alenko

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Odpovědět
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od GreenFlag »

Sadene píše:Ale no tak, vždyť jasně oficiálně potvrdili pro ty, kterým to opět nedošlo, že v destroy endingu Shep žije... Ale stejně to pořád nechápu s těmi dětmi...
Jo, nadechne se a žije, ale co když o par min později na něj spadl trám? :mrgreen: (that was a joke)

No, FemShep, MaleShep + Liara = jistota :D
Někomu Shep umře nakonci, ne každý to zmákl přežít nebo si zvolil něco jiného než destroy ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

GreenFlag píše:
Sadene píše:Ale no tak, vždyť jasně oficiálně potvrdili pro ty, kterým to opět nedošlo, že v destroy endingu Shep žije... Ale stejně to pořád nechápu s těmi dětmi...
Jo, nadechne se a žije, ale co když o par min později na něj spadl trám? :mrgreen: (that was a joke)

No, FemShep, MaleShep + Liara = jistota :D
Někomu Shep umře nakonci, ne každý to zmákl přežít nebo si zvolil něco jiného než destroy ;)
Jakože si vyberu, že chci umřít, ale romanticky chci mít zároveň pokračovatele rodu, a proto jsem s Liarou už od prvního dílu? Tak to je fakt kravina, no offence :D Někdo, kdo je natolik romantik a chce mít děti, přece neudělá svému LI to, že by umřel :D A vůbec, jak se děti hodí do tak temné serie, jako je ME? Zdá se mi, že si ti rýpalové začínají protiřečit... :roll:
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od GreenFlag »

Sadene píše:
GreenFlag píše:
Sadene píše:Ale no tak, vždyť jasně oficiálně potvrdili pro ty, kterým to opět nedošlo, že v destroy endingu Shep žije... Ale stejně to pořád nechápu s těmi dětmi...
Jo, nadechne se a žije, ale co když o par min později na něj spadl trám? :mrgreen: (that was a joke)

No, FemShep, MaleShep + Liara = jistota :D
Někomu Shep umře nakonci, ne každý to zmákl přežít nebo si zvolil něco jiného než destroy ;)
Jakože si vyberu, že chci umřít, ale romanticky chci mít zároveň pokračovatele rodu, a proto jsem s Liarou už od prvního dílu? Tak to je fakt kravina, no offence :D Někdo, kdo je natolik romantik a chce mít děti, přece neudělá svému LI to, že by umřel :D A vůbec, jak se děti hodí do tak temné serie, jako je ME? Zdá se mi, že si ti rýpalové začínají protiřečit... :roll:
StarWars je ve 3jce taky temnej a narodí se tam děti a ty pak pokračují po 20 letech další ságou :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

nehádejte se, děcka :D Sadene, my dvě se shodneme, že zkrátka Kaidan je Kaidan...a naše FemShep žije, šťastně se shledají (i když možná ne v dalším díle ME), ale shledají se, obnoví vztah a budou mít pár dětiček :P
Obrázek
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Kurdt57 »

Mně Kaidan vždycky odnese Virmire.. Nějak ho nemám rád. :)
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Kurdt57 píše:Mně Kaidan vždycky odnese Virmire.. Nějak ho nemám rád. :)
totéž můžu já říct o Ashley :?
Obrázek
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Kurdt57 »

Tak oni v jedničce jsou oba dost hrozní, ale jelikož jsem chlap, tak přeci nepošlu na smrt ženskou. Ještě, když vím, že ve třetím dílu to je celkem kočka. :) U mě suverénně vede Garrus a Tali. Ani z jedním z nich byhc ale nemohl mít LI..
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

já to zkusila s Garrusem...a to bylo tehdy, když jsem hrála druhý díl poprvé (než se mi podařilo sehnat první díl)...ale jakmile jsem přivoněla k prvnímu dílu, jedu LI jen a jen s Kaidanem...ačkoli ve dvojce jsem ho jednou podvedla s Garrusem...ale nebylo to ono...Kaidan je Kaidan :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Kurdt57 »

Taky jsem hrál nejdřív dvojku s femshep a skončil jsem s Thanem /poněkud nešťastně a od té doby ho nesnášim). V dalším průběhu jsem měl (s men shepem) v jedničce romanci s Ashley, ve dvojce s Mirandou s krátkou návštěvou u Jacka a ve trojce jsme to dali dohromady s Liarou. A v posledním průběhu (zase fem shep) to bylo v jedničce Liara, ve dvojce Kelly. Ve trojce jsem chtěl pokračovat s Liarou, ale tu naštvala ta sprcha se Samanthou, takže jsme skončil se Samanthou. Juj, to je zamotaný. :)
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

ale aspoň je to legrace ne? Nemáš to tak jednotvárný jako já...ale když mě se to líbí. Sice znám každý Kaidanovo slovo, jak to hraju pořád dokola s ním, ale když já si neumím představit LI s někým jiným :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Kurdt57 »

Jasný! Bavim se. :) Jelikož můj reálný život je maximálně monogamní, tak si asi něco kompenzuju. :D
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Kurdt57 píše:Jasný! Bavim se. :) Jelikož můj reálný život je maximálně monogamní, tak si asi něco kompenzuju. :D
velmi nápodobně, ale že se mi to odrazí i ve hře, to jsem nějak nečekala... :D
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od GreenFlag »

Ashley-Sheppard píše:ale aspoň je to legrace ne? Nemáš to tak jednotvárný jako já...ale když mě se to líbí. Sice znám každý Kaidanovo slovo, jak to hraju pořád dokola s ním, ale když já si neumím představit LI s někým jiným :)
Určitě máš doma Kaidanovou tajnou svatini x)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

GreenFlag píše:
Ashley-Sheppard píše:ale aspoň je to legrace ne? Nemáš to tak jednotvárný jako já...ale když mě se to líbí. Sice znám každý Kaidanovo slovo, jak to hraju pořád dokola s ním, ale když já si neumím představit LI s někým jiným :)
Určitě máš doma Kaidanovou tajnou svatini x)

tak k tomu jsem ještě nedošla...netvrdím, že nemám pár složek s jeho fotkama a dokonce jsem ho jednu chvíli měla jako wally na notebooku, compu, kde hraju ME, na displeji mobilu a uvažovala jsem i o tom, že si ho prdnu jako wall v práci, ale to jsem si rozmyslela. Teď mám všude wall v N7 logem jako je můj avatar tady, ale na svatyni ještě nedošlo :P
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Já jsem jednou jedinkrát nechala přežít Ashley - při mém absolutně prvním hraní, kdy jsem neměla ani potuchy, že se dá hrát za ženskou a jela jsem to s tím přednastaveným MaleShepem :D Ashley mám celkem ráda, teda aspoň až do ME3, tam mě začala celkem štvát, takže jsem tu hru s ní vlastně nikdy nedohrála a asi ani nedohraju. Jednou jsem jela romanci s Garrem, protože nebyl po ruce import :D Bylo to celkem zábavné, ale poněkud neuspokující. Takže i když to mám opravdu jednotvárné, nedovedu si představit mít za LI někoho jiného než Kaidana :D a vždycky mu zůstanu ve dvojce věrná. Je to celkem jednoduché - Garrus mě jako partner neláká, Thana jsem zamítla potom, co mi povídá o své mrtvé manželce a já mu na zahájení vztahu mám říct: Chci tě? WTF, to je no go. Jacob mě někdy láká jako objekt na flirtování, ale ještě se mi nepodařilo ho dostat, takže s ním jedině bro-hug :D No a Liara to jako fakt ne.
Takže zůstávám věrná svému Kaidanovi, ono to ani jinak nejde, když je tak skvělý. Poněkud mě mrzí, že ve trojce není až tak moc zohledněná ta věrnost, jen pár dialogů navíc. Škoda :(
Obrázek
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Kurdt57 »

Další důvod se během dvojky nijak neomezovat. :)
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od GreenFlag »

No já jsem věrnej Liaře. Pořad, ale parkrát jsem zkoušel i Ashley a Mirandu.

Miranda mě docela i překvapila charakterově (skvělý charakter), člověk by to do ní neřekl. Celkem lituju lidi, kteří ji fakt měli rádí, ale přihodilo se jim toto :(

http://www.youtube.com/watch?v=k3YxuasI ... age#t=130s
Obrázek
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Kurdt57 »

Jo, to se stalo mně při prvním průběhu trojkou.. Nedal jsem ji alianční zdroje. :( Jinak Miranda podle mě prošla během dvojky razantní charakterovým vývojem zejména co se týče vztahu k Shepardovi. Ze začátku byla odtažitá, nedůvěřivá a vše držela na profesionální úrovni. Později to začalo být víc blízké a osobní... Za to palec nahoru.
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od GreenFlag »

Ashley-Sheppard píše:
tak k tomu jsem ještě nedošla...netvrdím, že nemám pár složek s jeho fotkama a dokonce jsem ho jednu chvíli měla jako wally na notebooku, compu, kde hraju ME, na displeji mobilu a uvažovala jsem i o tom, že si ho prdnu jako wall v práci, ale to jsem si rozmyslela. Teď mám všude wall v N7 logem jako je můj avatar tady, ale na svatyni ještě nedošlo :P
u mě to došlo až k tištění obrazu na plátno x)

http://desmond.imageshack.us/Himg834/sc ... es=landing
Obrázek
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Kurdt57 »

No, pěkný. :) Kde se dá objednat?
Odpovědět