Drew Karpyshyn

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Drew Karpyshyn

Příspěvek od Kurdt57 »

Celkem zajímavý rozhovor s předním spisovatelem ME1, ME2 a tří prvních knih z prostředí ME, Drew Karpyshynem:

Obrázek

http://www.eurogamer.net/articles/2012- ... -karpyshyn
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Drew Karpyshyn

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Kurdt57 píše:Celkem zajímavý rozhovor s předním spisovatelem ME1, ME2 a tří prvních knih z prostředí ME, Drew Karpyshynem:

Obrázek

http://www.eurogamer.net/articles/2012- ... -karpyshyn
zajímavý článek...Karpyshynovy knížky se četly jedním dechem
Obrázek
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: Drew Karpyshyn

Příspěvek od Kurdt57 »

Zjevení je prvotřídní! :)
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Drew Karpyshyn

Příspěvek od Sadene »

Taky jsem ten článek četla... teda spíš sem se řezala u videí s dabingem Jokera :D

Karpyshynovy knížky jsem zatím nečetla, ale je to v pořadí až dočtu sérii Nightrunners ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Drew Karpyshyn

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:Taky jsem ten článek četla... teda spíš sem se řezala u videí s dabingem Jokera :D

Karpyshynovy knížky jsem zatím nečetla, ale je to v pořadí až dočtu sérii Nightrunners ;)
jako videa se Sethem Greenem jsou naprosto super :D já ho nikdy moc nemusela, ovšem po ME jsem těžce změnila názor 8-) se na tom řádně vyřádil :D

a knížky rozhodně přečti, jsou super, skvěle ti to rozšíří universum ME (tedy ty první tři od Karpyshyna, tu čtvrtou nečti, absolutně se nepovedla)
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Drew Karpyshyn

Příspěvek od Sadene »

Ashley-Sheppard píše:
Sadene píše:Taky jsem ten článek četla... teda spíš sem se řezala u videí s dabingem Jokera :D

Karpyshynovy knížky jsem zatím nečetla, ale je to v pořadí až dočtu sérii Nightrunners ;)
jako videa se Sethem Greenem jsou naprosto super :D já ho nikdy moc nemusela, ovšem po ME jsem těžce změnila názor 8-) se na tom řádně vyřádil :D

a knížky rozhodně přečti, jsou super, skvěle ti to rozšíří universum ME (tedy ty první tři od Karpyshyna, tu čtvrtou nečti, absolutně se nepovedla)
No, vím, že ta čtvrtá je jaksi mimo :D Už vyšel ten opravený anglický dotisk?
Sranda je, že v češtině je ta kniha kvalitnější než původní angl. verze, jelikož Jakub Mařík (překladatel) spoustu nesrovnalostí odhalil a opravil :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Drew Karpyshyn

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:
Ashley-Sheppard píše:
Sadene píše:Taky jsem ten článek četla... teda spíš sem se řezala u videí s dabingem Jokera :D

Karpyshynovy knížky jsem zatím nečetla, ale je to v pořadí až dočtu sérii Nightrunners ;)
jako videa se Sethem Greenem jsou naprosto super :D já ho nikdy moc nemusela, ovšem po ME jsem těžce změnila názor 8-) se na tom řádně vyřádil :D

a knížky rozhodně přečti, jsou super, skvěle ti to rozšíří universum ME (tedy ty první tři od Karpyshyna, tu čtvrtou nečti, absolutně se nepovedla)
No, vím, že ta čtvrtá je jaksi mimo :D Už vyšel ten opravený anglický dotisk?
Sranda je, že v češtině je ta kniha kvalitnější než původní angl. verze, jelikož Jakub Mařík (překladatel) spoustu nesrovnalostí odhalil a opravil :D
to já nevím, já mám tu opravenou českou verzi :D
Obrázek
Uživatelský avatar
JohnyCzech
Svobodník
Příspěvky: 32
Registrován: úte 31. črc 2012 10:21:03

Re: Drew Karpyshyn

Příspěvek od JohnyCzech »

Tak článek se pokusím přelouskat ráno. Co se týče Karpyshyna, tak jeho knížky opravdu stojí za to. No, vychvalovat psací um autora, jehož knížky jsem četl jen v překladu je z části taky kravina, ale co už. :)
Například Darth Bane byla senzační knížka. A to, že se podílel na scénářích pro hry od BW je jen plus. :D
Na druhou stranu ME knížky mě nějak nechytly. Alespoň poslední dvě ne, na první dvě nějak nebyly peníze a mezitím mi první vyprodali, tak to budu muset napravit s druhým vydáním. 8-)
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: Drew Karpyshyn

Příspěvek od Kurdt57 »

Druhé vydání je dávno venku. :) Také jsem první nestihl, tak jsme to musel ukrást na netu elektronicky. Jen co vyšlo druhý, tak jsem pro něj hned letěl. :)
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Drew Karpyshyn

Příspěvek od GreenFlag »

Já ti nevím furt. Mass Effect se defakto točí kolem temné hmoty, dokonce název Mass Effect je odkaz na ní a ve výsledku v ME3 utnou veškeré ambice na ní. Pokavaď to je ale schválně a v ME4 se na to začne něco dít, tak beru zpět
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Drew Karpyshyn

Příspěvek od Sadene »

GreenFlag píše:Já ti nevím furt. Mass Effect se defakto točí kolem temné hmoty, dokonce název Mass Effect je odkaz na ní a ve výsledku v ME3 utnou veškeré ambice na ní. Pokavaď to je ale schválně a v ME4 se na to začne něco dít, tak beru zpět
I hear you... To, že zabili temnou hmotu, to docela zeslonili... :ugeek:
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Drew Karpyshyn

Příspěvek od GreenFlag »

Musí být ME4 :D
Obrázek
Odpovědět