Leviathan

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Leviathan

Příspěvek od Sadene »

SPOILER ALERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dala jsem to do blbé sekce, prosím o přesunutí :D I'm sorry :-)


Tak jsem dohrála... no musím říct, že mi to dlc přišlo takové nemastné neslané... Opakované vracení se na Citadelu bylo až otravné... to malé vyšetřování při první příležitosti bylo celkem fajn, ale vracet se znovu a znovu do Citadely...
Co se týče informací... pár zajímavostí o původu smrťáků tam sice bylo, ale zas nic světoborného... jak se projeví Leviathané na konec (zapojení do bitvy atd) netuším, už se mi to fakt hrát nechtělo :D
Sekvence pod vodou byla docela krátká... co se mi líbilo byl ten "přírodní" vzhled leviathanů oproti napůl syntetickým smrťákům...
Abych to zhrnula, mám z toho docela rozpačité pocity a obávám se, že naroste příliv haterů...
Osobně bych tomu dala tak 6-7/10 (7 jedině když připočtu skvělé možnosti pro vytváření screenshotů Kaidana :D)
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Leviathan

Příspěvek od GreenFlag »

Mě se to líbilo celé, ta první mise na té těžební stanici byla hodně zajímavá :D

a pak Liara :D


Ještě se mi to zpracovává v hlavě, takže to zatím hodnotit nebudu x)

Rovnou jsem to i dojel úplně dokonce, kde má Catalyst rozšířené texty... tohle mě dost zklamalo, čekal jsem víc.
Káždopádně na BSN jásaj ITčkaři, asi víme kvůli čemu.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Leviathan

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

já to včera pouze stáhla, ale nehrála, padalo mi připojení, tak jsem na to vyprdla, ale očividně jsem přišla o Kaidana :cry: hm, zahraju si to asi až zítra, dneska domů přijedu kdo ví kdy. Sakra práce, já chci Kaidana!! :cry:
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Leviathan

Příspěvek od Sadene »

Ashley-Sheppard píše:já to včera pouze stáhla, ale nehrála, padalo mi připojení, tak jsem na to vyprdla, ale očividně jsem přišla o Kaidana :cry: hm, zahraju si to asi až zítra, dneska domů přijedu kdo ví kdy. Sakra práce, já chci Kaidana!! :cry:
No jedna dojemná scéna s Kaidanem tam jako je no.... :D já jsem měla problém soustředit se na texty, protože když se objeví na monitoru Kaidan, tak se dívám jenom na něho a vše ostatní vypustím :oops: a navíc na mě většinou koukal přítel jak hraju, takže to bylo náááročné :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Leviathan

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

a sááákra :cry: dojemná scéna s Kaidanem??? Tak nevím, nevím, jestli to dneska vydržím, sakra, sakra, sakra :cry:

ale tvé pocity chápu, byla bych na tom dost podobně...vlastně jsem na tom stejně, ale já se nemusím tolik soustředit jako ty, takže se u monitoru můžu rozplývat ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Leviathan

Příspěvek od GreenFlag »

Upřímně jsem snad po dlouhé době vydržel nečučet na youtube nebo BSN, abych viděl skutečnou podobu Leviathanů :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Leviathan

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

včera jsem Leviho načala, ale jako to vracení se na Citadelu je dost otravný, pořád zjišťovat informace, kde se kdo může nacházet :?

ale první dojmy jsou zatím kladné, na tom asteroidu to bylo dost creepy :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Leviathan

Příspěvek od Sadene »

Ashley-Sheppard píše:včera jsem Leviho načala, ale jako to vracení se na Citadelu je dost otravný, pořád zjišťovat informace, kde se kdo může nacházet :?

ale první dojmy jsou zatím kladné, na tom asteroidu to bylo dost creepy :)
Na tom asteroidu se mi to líbilo asi nejvíc. Laboratoř na Citadele byla zajímavá při první návštěvě, ale když už jsem tam musela potřetí, tak jsem nadávala... hra na detektiva byla docela fajn, bavilo mě to tam prozkoumávat :-)
Jelikož jsem brala pokaždé Kaidana a Vegu, tak moje reakce na Jamese v tomto dlc byla: omg, Vega umí číst!!! :D :D A už se toho nějak nemůžu zbavit :-D
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Leviathan

Příspěvek od GreenFlag »

nejlepší byla ta huskova hlava, která po chvilce klikání bouchla xD
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Leviathan

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

to budu muset vyzkoušet :D :D

Vegu jsem s sebou nevzala, očividně jsem o hodně přišla...hm tak příště :D :D
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Leviathan

Příspěvek od GreenFlag »

Já zatím bral všude jen EDI, když už tam měla trochu větší roli.
Teď mi je jí víc líto na konci :(
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Leviathan

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

btw koukala jsem, že jsem Kaidana poměrně dobře odhadla...skoro mě rozsekalo, jak položil ruku FemShep na rameno :D :D mi to hnedka něco připomnělo
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Leviathan

Příspěvek od Sadene »

GreenFlag píše:Já zatím bral všude jen EDI, když už tam měla trochu větší roli.
Teď mi je jí víc líto na konci :(
EDI beru, jen když musím - tzn. na Cerberus base :D Nějak jsem si zvykla na ty svaly kolem sebe, takže obvykle je to Kaidan + Vega (nebo Garrus, když je Kaidan mimo)
Btw, tak jsem uvažovala, když začíná ME2, tak je Miranda fyzicky s TIMem? Protože to tak rozhodně docela vypadá, ne žo to je projekce... to by mě potom zajímalo, k čemu bylo třeba sledovat Kai Lenga, když už Miri věděla, odkud TIM operuje?
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Leviathan

Příspěvek od Sadene »

Ashley-Sheppard píše:btw koukala jsem, že jsem Kaidana poměrně dobře odhadla...skoro mě rozsekalo, jak položil ruku FemShep na rameno :D :D mi to hnedka něco připomnělo
Si dovedeš představit moje potlačované emoce, když vedle mě seděl přítel a musela jsem se proto krotit :D :D :oops:
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Leviathan

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:
Ashley-Sheppard píše:btw koukala jsem, že jsem Kaidana poměrně dobře odhadla...skoro mě rozsekalo, jak položil ruku FemShep na rameno :D :D mi to hnedka něco připomnělo
Si dovedeš představit moje potlačované emoce, když vedle mě seděl přítel a musela jsem se proto krotit :D :D :oops:
jj dovedu :lol: :lol: mě to těžce rozsekalo :lol: :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Leviathan

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:
GreenFlag píše:Já zatím bral všude jen EDI, když už tam měla trochu větší roli.
Teď mi je jí víc líto na konci :(
EDI beru, jen když musím - tzn. na Cerberus base :D Nějak jsem si zvykla na ty svaly kolem sebe, takže obvykle je to Kaidan + Vega (nebo Garrus, když je Kaidan mimo)
Btw, tak jsem uvažovala, když začíná ME2, tak je Miranda fyzicky s TIMem? Protože to tak rozhodně docela vypadá, ne žo to je projekce... to by mě potom zajímalo, k čemu bylo třeba sledovat Kai Lenga, když už Miri věděla, odkud TIM operuje?
a nebude to tím, že TIM třeba pak opět přestěhoval? Protože v pozadí měl pokaždý jinou hvězdu, pokud se nepletu
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Leviathan

Příspěvek od Sadene »

Ashley-Sheppard píše:
Sadene píše:
GreenFlag píše:Já zatím bral všude jen EDI, když už tam měla trochu větší roli.
Teď mi je jí víc líto na konci :(
EDI beru, jen když musím - tzn. na Cerberus base :D Nějak jsem si zvykla na ty svaly kolem sebe, takže obvykle je to Kaidan + Vega (nebo Garrus, když je Kaidan mimo)
Btw, tak jsem uvažovala, když začíná ME2, tak je Miranda fyzicky s TIMem? Protože to tak rozhodně docela vypadá, ne žo to je projekce... to by mě potom zajímalo, k čemu bylo třeba sledovat Kai Lenga, když už Miri věděla, odkud TIM operuje?
a nebude to tím, že TIM třeba pak opět přestěhoval? Protože v pozadí měl pokaždý jinou hvězdu, pokud se nepletu
Fakt ta hvězda byla pokaždé jiná? Já právě myslela, že je to jedno a to samé... hm, ale tak jestli se opravdu přestěhoval :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Leviathan

Příspěvek od GreenFlag »

jj souhlas s Ashley-Shepard
v ME2 nakonci se hvězda promění na modrého trpaslíka a v ME3 je opět u zanikajícího červeného. Tu jeho stanici museli stěhovat.
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Leviathan

Příspěvek od Sadene »

GreenFlag píše:jj souhlas s Ashley-Shepard
v ME2 nakonci se hvězda promění na modrého trpaslíka a v ME3 je opět u zanikajícího červeného. Tu jeho stanici museli stěhovat.
Tak to jsem asi vypustila toho modrého trpaslíka, si pamatuju, že je pokaždé u červeného... :D Že ho to baví, stěhovat se za umírajícíma hvězdama :D
Obrázek
Uživatelský avatar
kanalajko
Rotný
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 09. srp 2012 12:34:52
Bydliště: +- Praha

Re: Leviathan

Příspěvek od kanalajko »

a ja si myslel ze se to nakonci me2 barvi podle paragon bodu =O
Obrázek
Odpovědět