Budoucnost ME3 DLCček?

Vše okolo Mass Effectu 3.
Uživatelský avatar
Odplata
Desátník
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 09. srp 2012 17:29:05

Re: Budoucnost ME3 DLCček?

Příspěvek od Odplata »

Sadene píše:
Ashley-Sheppard píše:
Sadene píše:Hudba celkově v Afterlife byla super, ale i tak si myslím, že tam bude nějaký "facelift" :D Ne že bych ho tam chtěla, ale mám takový dojem, že oni musí pořád něco měnit a modernizovat :D na půl jsem byla překvapaná, že nemáme SR3 :D
taky jsem si říkala, jak to, že upravili Normandii a stále má označení SR2, ale ve trojce jí to sluší nejvíc
No já ti nevím, přijde mi taková pustá, prázdná... chybí tam lidi... ve dvojce si někam vlezla a někdo tam byl, tady ti zavřeli Jacobovu armory, life support taky prázdný, všude je plno káblů - jako upřímně, ty mi hodně pijou krev - takže pokud to nehodlají obsadit dalšími postavami a napadá mě reálně jen Aria... je to prostě prázdné...
Myslím, že sa totiž snažili spraviť dojem, že je to "armádna loď" :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Budoucnost ME3 DLCček?

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:
Ashley-Sheppard píše:
Sadene píše:Hudba celkově v Afterlife byla super, ale i tak si myslím, že tam bude nějaký "facelift" :D Ne že bych ho tam chtěla, ale mám takový dojem, že oni musí pořád něco měnit a modernizovat :D na půl jsem byla překvapaná, že nemáme SR3 :D
taky jsem si říkala, jak to, že upravili Normandii a stále má označení SR2, ale ve trojce jí to sluší nejvíc
No já ti nevím, přijde mi taková pustá, prázdná... chybí tam lidi... ve dvojce si někam vlezla a někdo tam byl, tady ti zavřeli Jacobovu armory, life support taky prázdný, všude je plno káblů - jako upřímně, ty mi hodně pijou krev - takže pokud to nehodlají obsadit dalšími postavami a napadá mě reálně jen Aria... je to prostě prázdné...
já myslela vzhledově, ne obsazením :) Normandie je v počtu lidí hodně pustá, ale líbí se mi vzhledově víc než ve dvojce
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Budoucnost ME3 DLCček?

Příspěvek od Sadene »

Tak ona i vzhledově se mi líbí míň než ve dvojce... navíc mě tam hodně štve, jak musíš přejít z comm room přes ty pošahané "modré" skenovací dveře nebo co to je... to vždycky pěním :D jediná pozitivní změna je teda shuttle bay a Traynorová :D

Ale zas je pravda, že se mi líbí to logo "NormandyA" :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Odplata
Desátník
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 09. srp 2012 17:29:05

Re: Budoucnost ME3 DLCček?

Příspěvek od Odplata »

Sadene píše:Tak ona i vzhledově se mi líbí míň než ve dvojce... navíc mě tam hodně štve, jak musíš přejít z comm room přes ty pošahané "modré" skenovací dveře nebo co to je... to vždycky pěním :D jediná pozitivní změna je teda shuttle bay a Traynorová :D

Ale zas je pravda, že se mi líbí to logo "NormandyA" :D
Absolútny súhlas :D to skenovanie vždy nasiera aj mna, obzvlášť, keď na Citadele je to tiež a tam nemusíš čakať....
Neviem načo to tam dali.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Budoucnost ME3 DLCček?

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

jo no, ten sken je tam dost otravný, na který prd to tam je, jsem dodnes nepochopila, je dost blbě umístěný. Když už chtěli skenovat lidi, měl by být u vchodu a ne v půlce lodi
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Budoucnost ME3 DLCček?

Příspěvek od Sadene »

Odplata píše:
Sadene píše:Tak ona i vzhledově se mi líbí míň než ve dvojce... navíc mě tam hodně štve, jak musíš přejít z comm room přes ty pošahané "modré" skenovací dveře nebo co to je... to vždycky pěním :D jediná pozitivní změna je teda shuttle bay a Traynorová :D

Ale zas je pravda, že se mi líbí to logo "NormandyA" :D
Absolútny súhlas :D to skenovanie vždy nasiera aj mna, obzvlášť, keď na Citadele je to tiež a tam nemusíš čakať....
Neviem načo to tam dali.
Nejlepší je, že vždycky jdu dopředu, pak zas vypadnu dozadu a musím to projít znovu :D moje nervy fakt... taky nechápu, k čemu to tam je :twisted:
Obrázek
Uživatelský avatar
Odplata
Desátník
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 09. srp 2012 17:29:05

Re: Budoucnost ME3 DLCček?

Příspěvek od Odplata »

Ashley-Sheppard píše:jo no, ten sken je tam dost otravný, na který prd to tam je, jsem dodnes nepochopila, je dost blbě umístěný. Když už chtěli skenovat lidi, měl by být u vchodu a ne v půlce lodi
:D No tak to je pravda :D keby tam bol nejaký sabotér :D tak je tam ten sken na****o
Ideme už akosi OT :D
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Budoucnost ME3 DLCček?

Příspěvek od GreenFlag »

mě se to naopak líbilo toto, aspoň člověk musí taky trochu přemýšlet konečně a vzpomenout si na ME1 a Icarus :D
Obrázek
Uživatelský avatar
kanalajko
Rotný
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 09. srp 2012 12:34:52
Bydliště: +- Praha

Re: Budoucnost ME3 DLCček?

Příspěvek od kanalajko »

imho ta normandie je pekna ale ty kabely a ruzne schovane casti sten za nejakou folii nebo oc to tam vsude je... to je peknej humac ... jako doufam ze tech postav pribude a ze se nam na palubu vrati stare tvare (Miri moc mi chybis =D ) a ta citadela me pekne stve co dil to jine lokace a nejsou tam ty puvodni a to mi prijde jako skoda
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Budoucnost ME3 DLCček?

Příspěvek od Sadene »

kanalajko píše:imho ta normandie je pekna ale ty kabely a ruzne schovane casti sten za nejakou folii nebo oc to tam vsude je... to je peknej humac ... jako doufam ze tech postav pribude a ze se nam na palubu vrati stare tvare (Miri moc mi chybis =D ) a ta citadela me pekne stve co dil to jine lokace a nejsou tam ty puvodni a to mi prijde jako skoda
S tou Citadelou si to taky vždycky říkám... stejně se mi asi nejvíc líbila Citadela v jedničce, tam vždycky šmajdám pěšky anebo výtahy... prostě ty výtahy miluju, ať si říká kdo chce co chce :D
Nejtrapnější Citadela byla teda asi ve dvojce... to bylo hodně slabé...

Myslíte si, že nám nějaké dlc přinese další postavu do týmu (kromě možná Arie)?? Moc nadějně to nevidím, ale strašně bych chtěla, aby se mi zaplnila prázdná místa na Normandy :( ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Budoucnost ME3 DLCček?

Příspěvek od GreenFlag »

Aria patří k Omeze, ta se nikdy do týmu nepřidá, max jen na určitou dobu ala jako to bylo s Liarou v Shadow Brokerovi.
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Budoucnost ME3 DLCček?

Příspěvek od GreenFlag »

Jinak se hodně spekulovalo, že by se do týmu přidal Batarian... ale to lidé očekávali spíše u Leviathana.
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Budoucnost ME3 DLCček?

Příspěvek od Sadene »

GreenFlag píše:Jinak se hodně spekulovalo, že by se do týmu přidal Batarian... ale to lidé očekávali spíše u Leviathana.
O tom jsem popravdě ani neslyšela... když já furt doufám, že se mi Normandy zaplní :D Člověk někam zašel a potkal nějakého osazence :D
Jinak máš na Normandy jen pár lidí (když nemáš Javika, Kaidan/Ash tam půl hry nejsou...)
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Budoucnost ME3 DLCček?

Příspěvek od GreenFlag »

Sadene píše:
GreenFlag píše:Jinak se hodně spekulovalo, že by se do týmu přidal Batarian... ale to lidé očekávali spíše u Leviathana.
O tom jsem popravdě ani neslyšela... když já furt doufám, že se mi Normandy zaplní :D Člověk někam zašel a potkal nějakého osazence :D
Jinak máš na Normandy jen pár lidí (když nemáš Javika, Kaidan/Ash tam půl hry nejsou...)
Mě tam hlavně chybí ten kuchař! :P
Obrázek
Uživatelský avatar
damn00
Rotný
Příspěvky: 102
Registrován: úte 31. črc 2012 17:01:53
Bydliště: Slovensko

Re: Budoucnost ME3 DLCček?

Příspěvek od damn00 »

GreenFlag píše:
Sadene píše:
GreenFlag píše:Jinak se hodně spekulovalo, že by se do týmu přidal Batarian... ale to lidé očekávali spíše u Leviathana.
O tom jsem popravdě ani neslyšela... když já furt doufám, že se mi Normandy zaplní :D Člověk někam zašel a potkal nějakého osazence :D
Jinak máš na Normandy jen pár lidí (když nemáš Javika, Kaidan/Ash tam půl hry nejsou...)
Mě tam hlavně chybí ten kuchař! :P
Ten čo umýval záchody a potom varil? :lol:
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Budoucnost ME3 DLCček?

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Rupert byl naprosto cool :D

Sadene má pravdu, Citadela ve dvojce byla těžce na dvě věci. Presidium neotevřený jako v jedničce, jen když sis chtěla pokecat s Andersonem, jinak prd. Skladiště se otevře až pro Garrovu osobní misi, prostě hrůza. Ve trojce to sice vylepšili, ale stejně nejlepší byla v prvním dílu
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Budoucnost ME3 DLCček?

Příspěvek od Sadene »

Ashley-Sheppard píše:Rupert byl naprosto cool :D

Sadene má pravdu, Citadela ve dvojce byla těžce na dvě věci. Presidium neotevřený jako v jedničce, jen když sis chtěla pokecat s Andersonem, jinak prd. Skladiště se otevře až pro Garrovu osobní misi, prostě hrůza. Ve trojce to sice vylepšili, ale stejně nejlepší byla v prvním dílu
Přesně, proto jsem se těšila na Leviatana, že to otevře novou lokaci na Citadele... hm, ale docela zklamání :(
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Budoucnost ME3 DLCček?

Příspěvek od GreenFlag »

Ashley-Sheppard píše:Rupert byl naprosto cool :D

Sadene má pravdu, Citadela ve dvojce byla těžce na dvě věci. Presidium neotevřený jako v jedničce, jen když sis chtěla pokecat s Andersonem, jinak prd. Skladiště se otevře až pro Garrovu osobní misi, prostě hrůza. Ve trojce to sice vylepšili, ale stejně nejlepší byla v prvním dílu
problém v jedničče byl ale ten, že na to, jak byla citadela otevřená, tak byla neskutečně "prázdná, bez života"
Obrázek
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: Budoucnost ME3 DLCček?

Příspěvek od Kurdt57 »

Mně se nejvíc líbila v ME3. V jedničce byla moc rozvleklá...
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Budoucnost ME3 DLCček?

Příspěvek od Sadene »

Kurdt57 píše:Mně se nejvíc líbila v ME3. V jedničce byla moc rozvleklá...
Je prima, že si tam v ME3 můžeš pokecat s parťákama... akorát teda nechápu, proč Kaidan po tom obědě na Citadele už nikdy není... to vaši LI taky po tom vyznání zmizí? Nebo je to zas jen Virmire survivor?
Obrázek
Odpovědět