Normandy

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Normandy

Příspěvek od Lady Grey »

Ester píše:Mít romanci s Normandií... no pokud vím, tak ve Futuramě něco podobnýho bylo, tak Bender nějakou dobu chodit s tou jejich lodí :D :D hele možný je všechno. fantazii se meze nekladou. muhehe.
jinak stará normandie v 1, tu jsem měla radši.
Jasně, Legion by chodil s Normady... a pak by ji dal košem kvůli EDI. :D I když EDI je vlastně Normady.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Normandy

Příspěvek od Hany »

já vám nevím... nejraději jsem měl Normandy ve dvojce, když jsi měl DLCčka tak šel hezky dovybavit loft, navíc celá loď působila celkově dost uhlazeně a naleštěně, ve 3ce je to takový "under reconstruction" ...ale nejvíc mě naštvalo, že ve 3ce úplně zabili ty dekorace cos nasbíral ve 2ce :/ ...ještě že se dá v podpalubí chytit ten křeček, kdyby se nedal, tak bych vraždil, pač ten je nejlepší :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ludo
Svobodník
Příspěvky: 43
Registrován: pát 01. úno 2013 23:05:33

Re: Normandy

Příspěvek od Ludo »

pozbierať sa po lodi dajú aj modely lodí
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Normandy

Příspěvek od Hany »

tož to vím :D mám je všechny... jen mi prostě víc sedla ta loď ve dvojce (kromě Javikovy místnosti a hangáru, který bych nechal tak jak jsou + některý věci z loftu např. druhá vytrýna na modely) ale jako kam se poděla helma z psacího stolu, psí známky nebo ten artefakt na konferenčním stolku? :? prostě to tam mohli nechat popřípadě zas rozházet po lodi, jak ty modely lodí...
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Normandy

Příspěvek od BatouT101 »

To mohly. Taky jsem to všechno měl. Ale protože Shepardovy vzaly Normandy (za zničení toho Hmotového vysílače) a daly ho pod zámek tak Normandy si vzal do parády Anderson.
A jelikož se po palubě pohybovaly dělníci kteří si asi rozebraly Shepardovu sbírku modelů a rozházely/poschovávaly je po celý lodi. Tak bych se nedivil kdyby ty artefakty někdo ukradl. :D :evil:

Jak jsem to pochopil tak Shepardovy známky měl u sebe Anderson který je na začátku hry Shepardovy vrátil. U těch ostatních věcí se dá jen domnívat že ta koule skončila někde v laboratořích (podobně jak ten "Hammerhead") nebo v nějakým muzeu... a tu starou Shepardovu helmu si asi mohl zase vzít Anderson..
Prostě usuzuji že ty ostatní věci nejspíš zůstaly na Zemi. :?
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Normandy

Příspěvek od Ester »

hlavně že tam byl křečík! Honění křečíka po podpalubí byla jenda z věcí co mě ve hře daly zabrat :D muhehe jeden epicky zachraňuje vesmír a do toho honí křečíka ve sklepě :D :D
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Ristoro
Desátník
Příspěvky: 82
Registrován: pát 01. úno 2013 12:47:37

Re: Normandy

Příspěvek od Ristoro »

Já jsem ho vždycky chytil napoprvé, když se tam cucali ti 2 technici(teď neznám jména) :D.
EDIT: Vzpomněl jsem si. Donelly a Daniels pokud vím?
Naposledy upravil(a) Ristoro dne pát 05. dub 2013 23:41:03, celkem upraveno 1 x.
This is my favourite forum on the internet!
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Normandy

Příspěvek od BatouT101 »

Ester píše:hlavně že tam byl křečík! Honění křečíka po podpalubí byla jenda z věcí co mě ve hře daly zabrat :D muhehe jeden epicky zachraňuje vesmír a do toho honí křečíka ve sklepě :D :D
I když to chycení toho křečka nemělo na hru žádný vliv, tak i takový "vesmírný křeček" mohl by mít vliv na úspěch celé té války. ;)

Například: Kdyby Shepard nenašel a nechytil toho jeho křečka (mazlíček kterého zakoupil v ME2). Tak by mu nemohl dělat v ME3 v kajutě společnost a "radost". Kdyby tam nebyl tak by mu třeba nezlepšoval náladu a Shepard by byl ještě víc náchylnější na deprese (v tom temném období). Poté co mu umřou někteří z jeho přátel a ještě po nějaké misi by mu uhynuly rybičky protože je nestihl/zapomněl nakrmit, tak by mohl nakonec upadnout až do těžké deprese a ztratil by tím naději a přestal by se snažit o záchranu před Reapry... :D
Naposledy upravil(a) BatouT101 dne sob 06. dub 2013 12:18:48, celkem upraveno 1 x.
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Normandy

Příspěvek od Hany »

První věcí, kterou jsem si v ME3 pořídil byla VI na krmení rybiček :-D
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Normandy

Příspěvek od Sadene »

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Normandy

Příspěvek od Hany »

No tak po pravdě, komu by se chtělo po každé misi chodit krmit rybky? :-D Na tohle je naprosto ideální křeček, jsem vcelku rád, že se nemusí krmit, pač kupovat VI i pro křečka... To bych ho raději nechal v podpalubí :-D V ME2 jsem to vyřešil tak, že jsem s nákupem počkal do doby než se mi nabídla Kelly že bude krmit prázdné akvárko xD
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Normandy

Příspěvek od Sadene »

Tak já nevím... já když jsem třeba hrála hodně ME2, tak mě kolikrát ve škole napadlo, jestli jsem nezapomněla nakrmit rybičky :D :D
Obrázek
Uživatelský avatar
JiAliZe
Rotný
Příspěvky: 198
Registrován: pon 04. úno 2013 16:50:43
Bydliště: Plzeň

Re: Normandy

Příspěvek od JiAliZe »

Já je pečlivě chodil po každé misi krmit =) a nevím proč mi jednou umřeli po útoku na Normandy =(
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Normandy

Příspěvek od Hany »

Možná je kolektoři taky "zmrazili" :D
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Normandy

Příspěvek od BatouT101 »

Tak já jsem chodil vždycky krmit rybičky po misi i když jsem měl tu "VI". Ťukl jsem i na křečka a zkontroloval jsem si jestli se mi točí voda na WC pořád stejným směrem. :D
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Normandy

Příspěvek od Hany »

BatouT101 píše:Tak já jsem chodil vždycky krmit rybičky po misi i když jsem měl tu "VI". Ťukl jsem i na křečka a zkontroloval jsem si jestli se mi točí voda na WC pořád stejným směrem. :D
wtf?! :O to by mě zajímalo, jestli to dělá víc lidí... už jsme dva O_o :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Normandy

Příspěvek od Sadene »

Já to též dělala :D plus jsem ještě zkontrolovala foto na stolu ;) :\**/:
Obrázek
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Normandy

Příspěvek od Ester »

jsi jen tak naprázdno splachoval záchod? že se nestydíš, víš jak je voda ve vesmírných lodích drahá? :D :D :D

a propos...v ME3 jsem si všimla, že ve společenské místnosti jsou popelníky a na nich hořící cigarety :D jsem si myslela že na vesmírných lodích se kouřit nesmí, páč se am nedá větrat :D a ještě se tam ty cíga jen tak povalujou zapálený a nikdo je ani nekouří :D :D :D i kdžy v jedný scénce kdy tam sedí Garrus a popíjí, s Liarou, tak to vypadá že Liara si během řeči odložila cígo :D
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Normandy

Příspěvek od BatouT101 »

Takových podivností tam bylo víc.
Chápu že na lodi byla umělá gravitace. Ale vybavovat Normandy "klasickým" záchodem, "klasické" odpadkové koše,"klasické sprchy", chybějící některé přepážky které by separovaly některé funkční místnosti a zařízení apod...? Co když by umělá gravitace selhala při bitvě! To by jím tam všechen ten obsah pěkně vymaloval celí interiér.. x) :D
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Normandy

Příspěvek od Ester »

No, nechtěla bych během utoku sedět na wc
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Odpovědět