Dragon age 3

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Dragon age 3

Příspěvek od Sadene »

Tak dneska oficiálně oznámili Dragon Age 3 s podtitulem Inquisition

http://www.dragonage.com/inquisition

Hráli jste něco z této série? Jak se vám líbí? Já hrála oba díly, a ač je dvojka mnohými proklínána, tak se mi docela líbila. Jednička byla super (Alistair :\**/: :\**/: ), ale ve dvojce je Anders :* :* :D

Btw, tak jsem si uvědomila, že vlastně moje LI tvoří snad vždy lidé... interspecies relationships asi nejsou nic pro mě :?
Naposledy upravil(a) Sadene dne úte 18. zář 2012 12:03:24, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Dragon age 3

Příspěvek od GreenFlag »

jj taky jsem četl.

Asi bych měl konečně dohrát 2jku kvůli savům z 1čky
Obrázek
Uživatelský avatar
kanalajko
Rotný
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 09. srp 2012 12:34:52
Bydliště: +- Praha

Re: Dragon age 3

Příspěvek od kanalajko »

Hral sem jednicku neskutecne me bavila tesil sem se na dvojku a tu sem nedohral protoze sem u toho silene umiral nudou ... Doufam ze me trojka prekvapi ... nicmene bych radsi videl oznameni ME4 =P
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Sadene »

Tak mě taky jednička bavila víc, taky na ní nedělali 11 měsíců, že jo :-) Příběh wardena (originy byl skvělý nápad, vyzkoušela jsem všechny), skvělí společníci, příběh, questy... bylo to hodně luxusní.
Dvojka je takový nedodělek no. Nejvíc mi asi vadí opakující se lokace a ten příběh mě celkově nechytl natolik, jako v DA:O :) Společníci jsou fajn, je s nima zábava, ale všechno mi přijde takové uspěchané.

Na trojku jsem zvědavá, určitě si pořídím. Zatím to vypadá docela nadějně, když tvrdí, že si vzali k srdci kritiku fanoušků, ale taky z toho může vylézt kdoví co.

Nicméně zatím zůstávám pozitivní a budu se snažit asi co nejvíc vyhýbat spoilerům ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Bouner »

DAO byla prostě lepší a více dělaná pro hardcore hráče , no uvidíme prý se chtějí vrátit ke kořenům ..a jsem zvědav jestli pojedou stále podle scénáře z DA2+DA filmu (prequel na DA2) který se točí kolem obří hrozby :) ...jen doufám že se vyhnou Artistické Integritě :D .. nechci nakonci 3 barevného dráčka atd :D .
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Sadene »

Zajímavá novinka ;)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Sadene »

Co prozatím víme o Dragon Age 3
spoiler alert na předchozí díly (a knihy)

Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Lady Grey »

Dragon age: Origins... Alistair a Morrigan... to byli mojí oblíbení společníci, dosti nesourodí, ale jinak. :* :\**/: Moje oblíbená hra byla za lidskou šlechtičnu (ano, kralování s Alistairem) a za dalského elfa (projít tím portálem s Morrigan). A pak se ještě přidal Oghren... já totiž skoro pořád hrála jen za lotra, ale zkusila jsem všechny původy i třídy.

Jinak dvojka byla fajn, ale ty souboje byly i na vysoké úrovní o ničem... nuda a jednoduchoučké. Já ráda výzvy a musím říct, že ty mi DA2 nedal... ale hrála jsem i tuhle hru, ale ti společníci neměli ani špetku charakteru těch z DA:O.

Jinak ale doufám, že budou respektovat hráčova rozhodnutí z předchozích dílu, jestli budu mít vlastní savy. Ne jak v DA2, kde se mi objevují a nebo se jiné postavy zmiňují o charakterech, které jsem odpravila na onen svět (Leliana nebo Zevran nebo Architekt)... nebo jako v poslední knize, která je hodně o wynne... sice už jsem ji pak nechávala žít a přidat se k mé výpravě, ale třeba když jsem hrála hru v začátcích, vždy jsem ji v té věži zabila, protože byla nepřátelská a já s ní u Ostegaru nemluvila, čili jsem si řekla, že musí být posedlá. K tomu v té knize je popsaný, že wynne a Shale byli u zabití arcidémona... ani náhodou, tam se mnou sou vždy Alistair, Morrigan, Oghren a pes. Jiné jsem s sebou ani moc nebrala... tihle mi bohatě stačili.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
dancer
Praporčík
Příspěvky: 254
Registrován: sob 05. led 2013 14:24:01
Bydliště: Pandora

Re: Dragon age 3

Příspěvek od dancer »

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Bouner »

Již za 2 dny!! ..ten poslední obrázek mi připomíná Morrigan dost nevím proč.
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Sadene »

Bouner píše:Již za 2 dny!! ..ten poslední obrázek mi připomíná Morrigan dost nevím proč.
Tak ona to je Morrigan, ne? Nějaký fan art asi...
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Lady Grey »

Doufám, že je to Morrigan a že se taky objeví v DA3. A taky by si mohli tvůrci odpustit všude rvát tu Lelianu... v DA je to obdobný případ jako Liara v ME serii... rvou je všude bez větších souvislostí a tím mi ty postavy protiví.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
dancer
Praporčík
Příspěvky: 254
Registrován: sob 05. led 2013 14:24:01
Bydliště: Pandora

Re: Dragon age 3

Příspěvek od dancer »

Naprostý souhlas. Lelianu rvali všude. Doufám že bude Morrigan v další hře. Moje nejoblíbenější postava z celeho DA universia. Ještě by mohla být v DA 3 Flemeth, ta byla taky dost dobrá a hlavně sympatická :P . Jinak ve 2 mi byli strašně všechny postavy nesympatický, Anders furt fňukal, Isabela byla děvka, Fenris mi přišel jak z final fantasy, Merill byla prostě divná :evil: . Jedinej dobraj byl Varric :D . Doufám že tak nedopadne i dalši Dragon Age. Tem obrázek je asi fan art, připáda mi to jak Morrigan napolo oblečená do těch šatů co měla Flemeth v DA2.
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Lady Grey »

dancer píše:Naprostý souhlas. Lelianu rvali všude. Doufám že bude Morrigan v další hře. Moje nejoblíbenější postava z celeho DA universia. Ještě by mohla být v DA 3 Flemeth, ta byla taky dost dobrá a hlavně sympatická :P . Jinak ve 2 mi byli strašně všechny postavy nesympatický, Anders furt fňukal, Isabela byla děvka, Fenris mi přišel jak z final fantasy, Merill byla prostě divná :evil: . Jedinej dobraj byl Varric :D . Doufám že tak nedopadne i dalši Dragon Age. Tem obrázek je asi fan art, připáda mi to jak Morrigan napolo oblečená do těch šatů co měla Flemeth v DA2.
Jj, přesný. Už žádnou Lelianu, mám ji už dost. Její charakter nebyl až nějak úžasný, lezla mi na nervy se svým Stvořitelem a měla tendenci mě o něm přesvědčovat, i když jsem třeba hrála za dálského elfa. Si ho může nacpat...
Morrigan je jiná třída... s Alistairem mojí oblíbenci. A Oghren ještě byl dobrej, násoska jeden, hlavně když ste pak kamarádi, tak ti dá okošotovat svojí pálenčičku. :D :D

Jinak pravda, varric mi jediný v DA2 seděl... jsem si poprvý myslela, že půjde sbalit a ono prd... bych ho brala, a už i Andres se mi nelíbil poslední dobou, nevím, co jsem na něm viděla... jinak zbytek kumpánu... Sebastian byl pošahaný náboženský fanatik (Leliana v kalhotech prostě, alespoň s Lelianou si mohl člověk vrznout a pak ji poslat někam), Fenris a Andres to bylo duo fňukalu (si klidně mohli založit band)... ale Merril celkem šla, jen mi přišla na můj vkus až příliš naivní... ještě ze společníků jsem měla ráda Bethany, ale tu mi sebrali... nevím proč jako? To ji fakt nemohli nechat po celou dobu.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
dancer
Praporčík
Příspěvky: 254
Registrován: sob 05. led 2013 14:24:01
Bydliště: Pandora

Re: Dragon age 3

Příspěvek od dancer »

Když bereš Lelianu a Morrigan tak ona ji pak dobře stírá. Si to vždycky užívám :evil: . Jinak jsou ještě dobré hádky Morrigan a Alistair :D . Jo Oghren je taky borec :D . Sebastiana jsi tím pošahaným fanatikem, a Lelianou v kalhotách fakt vystihla :D . Bethany byla supr škoda že pak musela odejit, jeden z nejlepšich společniku a šup s ním pryč x) . Ještě by bylo dobre kdyby vydali nějake DLC "chcete Bethany nebo Carvera? Zaplaťte!" :D . Aghh ja už se tak strašně těším na nový DA!! Jinak kdo se budete dívat na E3?
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Lady Grey »

Tj, Morrigan dává Leliana pěknou sodu... zaslouženě. :D :D Nejlepší je, jak ji řekne, že se z ní vyklubal malý podvodník... A Leliana se začne ohánět tím, že ona se alespoň snaží udělat svět lepším a takový ty jalový kecy... A Morrigan ji setře, že je pokrytecká jako zbytek Oltáře. Bych ji na místě dala pusu za tohle. :evil: :evil:

A pak bylo dobrý, když jsem hrála za chlapa a sbalila jak Morrigan tak i Lelianu. Měli pak dobrý rozepře, ale jako nakonec jsem si stejně vybrala Morrigan, Leliana ji nesahá ani po kotníky. A kdykoli se pak objevila v DA2, tak jsem si myslela, že mě vomejou... to byl fakt děs, ona zas tak důležitá není, aby ji všude cpali.

Moc ani nechápu, proč ze všech postav z DA:O se musel v DA2 objevit zrovna ten srab a "čůrám si imrvére do své templářské sukýnky" Cullen. Takový blbeček vypatlaný, jsem se těšila, že by šel třeba v DA2 zabít a zase nic.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Sadene »

Možná se budeš divit, ale Cullen má dost podstatnou fanouškovskou základnu ;) mě teda nijak extra nezaujal, akorát se mi líbilo, jak zděšeně zdrhnul, když jsi s ním flirtovala jako mág ve věži :D
Co se týče ostatních postav - Lelianu taky nemusím a extrémně mi vadí ten její přízvuk, neberu ji nikam. Z origins mám oblíbeného Alistaira, je to takový naivní roztomilý ťuťu, který se ale vypracuje a umí vzít věci do vlastních rukou... u něho je ten růst charakteru asi nejvíc vidět. Pak mám ještě strašně ráda Zevrana, to je takový pravý opak - hraje si na hrozného playboye, ale ve skutečnosti se bojí "lásky" nebo otevřít se někomu a věřit mu. Sex na jednu noc je strašně jednoduchý a aspoň pak nemusí nic řešit...
Oghren je asi nejvtipnější, má super hlášky a prostě je to parťák do nepohody.

DA:2 - Carver je nejhorší moula a protiva, jsem ráda, že se ho zbavím. Jelikož hraju většinou za mága, tak si moc neužiju Bethany, která mi přijde celkem prima (no rozhodně lepší než Carver)
Fenris - Final Fantasy hadr, nesnáším, když takový malučký elf máchá mečem 3x větším než on... hlavně je taky pořád broody a chápu, že s ním třeba moc lidí nemá trpělivost. Na druhou stranu se taky vypracuje a pokud je to třeba LI, tak by za vás dal asi ruku do ohně ;)
Anders - no comment, jsou prostě věci, které mu neodpustím a taky nechápu, proč museli tu jeho postavu takhle ztvárnit (netvrďte mi, že to nešlo jinak), zůstává ovšem mým oblíbeným LI
Varric mě nikdy nijak zvlášť nebral, navíc mi jméno jeho kuše připomíná něco pro mě velmi nepříjemného, takže ano, pokecám s ním, ale nijak zvlášť ho s sebou neberu.
Merril je divná naivka, někdy roztomilá, jindy na facku. Neřeším.
Sebestian - možná je to pánbíčkář, možná pokrytec vzhledem ke své divoké minulosti. Je to jeho rozhodnutí a jako takového ho respektuju. Jeho náboženské řeči mi nevadí.
No a dostávám se k Isabele, která si užije s každým. Možná je to děvka, ale jako postava je mi hodně sympatická, vtipná a nic si nebere vážně. Jeden z mých nejoblíbenějších společníků.

A abych nezapomněla na Draculu, svého oblíbeného mabari trhače ;)
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Lady Grey »

Cullen má velkou fanouškovskou základnu? Brr, co ti lidi berou za matroš? Jinak moc nechápu, že by v normálním stavu někomu mohl být sympatický. O_o O_o Je to ubožácký červ a absolutně nemužný. FUJ! :mrgreen:

Jinak s tím Sebastianem ti to neberu, ale já ho prostě nemám ráda... pro mě je to, jak jsem psala, Leliana v kalhotech... oba dva jsou to náboženští fanatici, to už raději toho Stena a jeho pašahaný Qun. To je tady magor s vymytým mozkem, Qun sem Qun tam, zabíjet nevinné ve jménu Qunu, ale žena nemůžu být Šedý strážce, že on je lepší než já (haha, on mi padal v soubojích jako uschlá slíva) a tohle bychom neměli dělat a tohle tady, si myslí, že asi nákazu zastaví sám... ale nevadil mi tak jako Leliana.
P.S... s chutí bych Sebastiana kuchla ( a to se mi zabíjení společníků příčí ale jemu bych tu hlavu klidně na meč nabodla).

Ale já nejradši hru v DA: Origins za lotra (je jedno, jestli za lučišnici jako nobel nebo za dvě zbraně jako dálský elf).... čili si zvládnu otevírat zámky a zneškodňovat pasti sama... A Lelianu beru jen sebou aby ji Morrigan dala co proto, ale do bojů jsem ji nebrala, to je ještě horší než Sten, nic nevydrží.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Bouner »

Názor na Sebastiana od Lady grey se mi líbí :D ...sám nemám rad tu "lehkou slečnu" Lelianu ani Sebastiana. Prostě Morrigan a Wynne jsou nej, možná ještě Bethany nebyla zlá s Ogrenem a jeho humorem občas :D .Snad se vrátí aspoň 1 znich a mohli by přidat Cassandru, ta hrozba o které se zmiňuje v DA2 a filmu je zajímavá.
Obrázek
Uživatelský avatar
valleniel
Rotný
Příspěvky: 124
Registrován: úte 05. bře 2013 22:26:41

Re: Dragon age 3

Příspěvek od valleniel »

Hmmm, takovýho hejtu v několika málo příspěvcích. :)

Já jsem Lelianu taky zrovna dvakrát nemusela, ale rozhodně bych se kvůli ní nestavěla z nenávisti na hlavu. Do boje jsem jí netahala, protože hraju vždycky za rogue, a tak mi její schopnosti byly k ničemu. Nevim proto ani moc, jak se chová mimo tábor. Tam jsem si s ní občas chodila popovídat, jelikož mě zajímaly ty příběhy a vyprávění o Orlais. Krom toho mi přišel dobrej i rozhovor o vlasech a botách, vzhledem k tomu, že moje postava byla noble originu a já jsem jí vždycky měla trochu jako slečinku, tak si o těhle věcech pokecala celkem ráda.
Nikdy mi ale nepřišlo, že by byla náboženská fanatička. Jako jo - byla hodně věřící, ale to tam byla většina. Vadilo mi ale to, že si myslela, že je vlastně něco spešl. S těmi svými vidinami, sny a podobně. Tyhle její řeči mi byly dost těžce ukradený. Rozhodně jsem jí ale kvuůli tomu okamžitě neodsoudila.
Ten její přízvuk mi taky občas vadil, ale vzhledem k jejímu původu si myslim, že to k ní prostě patří.

Co si budeme povídat, on ani Alistair nebyl ztělesněním dokonalosti. Ta romance je s nim sice úžasná a on je v ní takovej hodňoučkej ťutík, ale má chvíle, kdybych mu jednu nejraději vlepila. Zvlášť když začne s těma svýma vtipama uprostřed vážnýho rozhovoru, nebo když z něj vypadne nějaká šílená tupost. Je mi jasný, že se za to dost často nejspíš schovává, ale ke konci mě to už pak vytáčelo. Mimoto je to fakt cucáček a u rytíře bych si představovala něco jinýho, ale vzhledem k tomu, že to v té romanci dohání a že se během příběhu jako charakter vyvíjí a stává se z něj chlap, tak jsem mu ochotna i odpustit. :D
AListair + Cousland mi připadá jako úplně nejlepší kombinace. Ten fakt, že spolu pak můžou usednout na trůn, byl vždycky takovou třešničkou celý tý romance. Na internetu existuje spousta lidí, co na to držkujou, že je to špatný rozhodnutí a že ani jeden z nich nedokáže vládnout. To si myslim, že je blbost, jelikož minimálně dcerka Couslanda musela být od mala připravená na to, že bude mít pod sebou Teyrin, takže v sobě ty základy mít musí. Navíc jméno Cousland ve Fereldenu něco znamená a určitě je ta rodina daleko váženější než naplavenina Loghain.


Jinak - nechápu, kde se bere takový nenávisti vůči Sebastianovi. Ta romance s nim je sice bezcenná (chaste marriage - wtf?!), ale rozhodně mi nikdy nepřišel tak hroznej, abych ho musela okamžitě napíchávat na meč. Přirovnávat ho k Lelianě se podle mě moc nehodí. Je to hruška a jablko. I když jsou oba ovoce, tak se od sebe liší ve spoustě věcí. Jsou oba věřící a tím to končí.
Sebastian je snad jediná postava v celý dvojce, která si stojí za svým přesvědčením, nenechá se ukecat a chová se jako chlap.
I'm sad hanar can't wear sweaters.
Odpovědět