Jeff "Joker" Moreau

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od Lady Grey »

Joker je moje druhá nejoblíbenější postava na Normady (kdo je první snad říkat nemusím... ehm). Ale já si ho třeba jako LI neumím představit. A ne, není to kvůli jeho křehkým kostem, však by se s tím dalo něco udělat (vždyť bez problému dokáže střilet z útočné pušky, řídit Normady a pak i trsat s EDI)... já ho totiž po celou dobu hry beru jako bráchu, který střílí jednu hlášku za druhou. Nejlepší je za ním chvíli stát v ME2, ty hlášky stojí za to... hold Joker. :D :D
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
valleniel
Rotný
Příspěvky: 124
Registrován: úte 05. bře 2013 22:26:41

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od valleniel »

Já jsem měla u Jokera jasno už od samotnýho začátku. Stačil mi pohled na ten jeho handsome a obličej a křivej úsměv a když pak otevřel pusu a hodil některou z těch svých hlášek, tak jsem byla definitivně rozhodnutá, koho chci jako LI. Navíc mi řídil Normandy a co si budeme povídat, piloti vesmírných lodí prostě mají něco do sebe. :)

Bohužel Bioware se rozhodlo, že na romanci s Jokerem nemám nárok. Pořád jsem naivně doufala, že když se neobjevila v jedničce, tak ji dostaneme alespoň ve dvojce. Nakonec jsem se i smířila s tim, že přes Jokera s bioware vlak nejede. Konečně mi to ani nevadilo, akorát jsem si musela vystačit s obrázky, fanfic příběhy a vlastními výmysly. Ale bylo to OK.
Do doby než se EDI nainstalovala do té reaper tech s prsama a rozhodla se, že mi zničí moje představy. x) Takže jsem je dohromady rozhodně nedávala. No way.

Co mi ale připadá děsný je to, jak všichni neustále kvičí kvůli těm jeho křehkým kostem. Občas mi to už připadá docela trapný. Rozhodně to neni tak, že se mu po sebemenšim dotyku rozláme ruka. Vždyť byl schopný pilotovat, střílet, tancovat a jednou to s nim dokonce praštilo o zem a byl v pohodě! Tak ať mi nikdo netvrdí, že se s nim nedá vást normální a plnohodnotný vztah.

Obrázek
I'm sad hanar can't wear sweaters.
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od jeňa_cz »

hlavně v ME1 měl křehky kosti jenom v nohách
ale jak se přidal k cerberu v ME2 tak ma najednou krehky kosti uplně všude.... no comment bioware...
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od Sadene »

jeňa_cz píše:hlavně v ME1 měl křehky kosti jenom v nohách
ale jak se přidal k cerberu v ME2 tak ma najednou krehky kosti uplně všude.... no comment bioware...
Fakt jenom v nohách? Nepamatuju si, že by to nějak specifikoval, když se ho na to člověk zeptal... O_o
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od jeňa_cz »

Sadene píše:
jeňa_cz píše:hlavně v ME1 měl křehky kosti jenom v nohách
ale jak se přidal k cerberu v ME2 tak ma najednou krehky kosti uplně všude.... no comment bioware...
Fakt jenom v nohách? Nepamatuju si, že by to nějak specifikoval, když se ho na to člověk zeptal... O_o
říká něco jako ...bones in my legs didn't develop properly... a pak že se narodil s vice než tuctem zlomenin atd...
a pak že musí chodit o berlích (nějakych spešl mass effectovych asi)

no prostě bioware and their lore inconsistency

plus taky:

CS: "Are you sure you're capable to fly?"
J: "Um, I don't fly with my feet, Commander."


J: "Put the Normandy in my hands and I'll make her dance for you, just don't tell me to get up and dance, unless, you know, you like the sound of snapping shinbones."

J: "One wrong step and CRACK! It's very dramatic."

J: "They all got their asses kicked by the sickly kid with the creaky little legs. One guess who was smiling at graduation."

atd...

tady je přimo ten rozhovor
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od Sadene »

Heh, právě tu jdu napat, že jsem si to našla na youtube, ale už jsi mě předběhl ;)
každopádně máš recht... :cool:
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od Lady Grey »

valleniel píše:

Co mi ale připadá děsný je to, jak všichni neustále kvičí kvůli těm jeho křehkým kostem. Občas mi to už připadá docela trapný. Rozhodně to neni tak, že se mu po sebemenšim dotyku rozláme ruka. Vždyť byl schopný pilotovat, střílet, tancovat a jednou to s nim dokonce praštilo o zem a byl v pohodě! Tak ať mi nikdo netvrdí, že se s nim nedá vást normální a plnohodnotný vztah.
Přesně tak... tohle mi taky přišlo jetý... asi proto mu dali EDI. Ale já je dohromady dám, je to takový netypický páreček.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
valleniel
Rotný
Příspěvky: 124
Registrován: úte 05. bře 2013 22:26:41

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od valleniel »

Nebylo by to poprvý, co bioware ujelo nĕco z vlasního lore. :)

Nehledĕ k tomu, že ve trojce Joker na féra normálnĕ chodil, jako kdokoliv jiný. (Kromĕ teda pár krátkých momentů, kdy nebyli líní dát mu jeho vlastní animaci)
Nicménĕ já se držím té verze kdy díky nĕjaké spešl léčbĕ od Cerbera a mass effectovým implantátům chodí bez problémů. :D
I'm sad hanar can't wear sweaters.
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od BatouT101 »

Je pravda že ta křehkost Jokerových kostí byla v některých momentech zvláštní.

jeňa_cz - ..dle mého názoru, jak jsem to chápal. Tak měl tu křehkost kostí v celé kostře ne pouze v nohou. Při tom rozhovoru s Shepardem (pokud tomu dobře rozumím) tak pouze Jeff "přirovnával své možnosti" aby to vysvětlil. Kosti v nohou jsou nejvíce namáhány. Tím pádem mohl mít častější fraktury nohou než jiných končetin. Kdyby chodil po rukou tak by se debata odvíjela od jiných končetin.
V tom překladu to bylo tak že "Jeff: Nechte mě pilotovat Normandii a já vám s ní zatančím, jen mě nenuťte vstát abych tančil, pokud se vám nelíbí zvuk praskání kostí." (Volněji přeloženo :? ) Což nijak nepopírá že to má v celé kostře.

Valleniel - Celkem tvůj vztek chápu. "Dost podobné to bylo s Tali"... (co se týče flustrace v některých věcech)
Podle toho co Jeff zažil v ME tak klidně mohl mít nějaký vztah s některou postavou z posádky. (Nikdy jsem tuto možnost nezavrhoval.)
Ale to že v ME3 měla možnost EDI ovládat tělo (infiltrační jednotky) Evy tak (dle mého) nebyl vůbec špatný počin od tvůrců. Velká škoda samozřejmě byla že Jeff a EDI neměly možnost výběru jiného partnera. Tedy i přes to že společně trávili mnoho času a celkem si rozuměly. "Jeff miloval Normandii a EDI byla Normandie" a ten vývoj jejich vztahu byl zajímaví. Ale taky mě mrzel nedostatek možností s těmito postavami ale nakonec jsem to Jeffovy přál že si někoho našel.
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od jeňa_cz »

BatouT101 píše: jeňa_cz - ..dle mého názoru, jak jsem to chápal. Tak měl tu křehkost kostí v celé kostře ne pouze v nohou. Při tom rozhovoru s Shepardem (pokud tomu dobře rozumím) tak pouze Jeff "přirovnával své možnosti" aby to vysvětlil. Kosti v nohou jsou nejvíce namáhány. Tím pádem mohl mít častější fraktury nohou než jiných končetin. Kdyby chodil po rukou tak by se debata odvíjela od jiných končetin.
V tom překladu to bylo tak že "Jeff: Nechte mě pilotovat Normandii a já vám s ní zatančím, jen mě nenuťte vstát abych tančil, pokud se vám nelíbí zvuk praskání kostí." (Volněji přeloženo :? ) Což nijak nepopírá že to má v celé kostře.
nene batou celej ten rozhovor se tyka jeho noh, prostě to bioware pos*al, nebraň je
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od Sadene »

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
valleniel
Rotný
Příspěvky: 124
Registrován: úte 05. bře 2013 22:26:41

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od valleniel »

:)) :\**/:

Nooooo, tak tohle je úžasný obrázek. Přesnĕ nĕco takovýho jsem dneska ráno potřebovala. :* :*
I'm sad hanar can't wear sweaters.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od Sadene »

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
valleniel
Rotný
Příspěvky: 124
Registrován: úte 05. bře 2013 22:26:41

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od valleniel »

Fešáček :* :\**/:
I'm sad hanar can't wear sweaters.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od Sadene »

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
valleniel
Rotný
Příspěvky: 124
Registrován: úte 05. bře 2013 22:26:41

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od valleniel »

Tak s Jokerem bych se klidně ponižovala i u toho pokeru. :) :\**/:
I'm sad hanar can't wear sweaters.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od Sadene »

Joker a Hope Shepard Moreau :cool:

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
valleniel
Rotný
Příspěvky: 124
Registrován: úte 05. bře 2013 22:26:41

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od valleniel »

To je cute =)
I'm sad hanar can't wear sweaters.
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od Bouner »

Obrázek
No, klasická věta :D. Snad se neopakuji.
Obrázek
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od Bouner »

Mám dojem že jde docílit rozhovoru že to SHepardová zkouší ale Joker jí řekne že ne, že chce být s EDI.
Obrázek
Odpovědět