Mass Effect Trilogy

Všeobecné novinky a oznámení.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Mass Effect Trilogy

Příspěvek od Green »

Obrázek


BioWare si pro nás přichystalo vánoční překvapení, sice je datum stanoveno na 6. listopadu, ale i tak si člověk rozhodně nenechá ujít tuto speciální edici se všemi díly Mass Effectu.

Kompilace Mass Effect Trilogy vyjde ve verzích pro Xbox 360, PC a později také pro PlayStation 3. První díl trilogie Mass Effect vyjde ve verzi PlayStation 3 v rámci kompilace Mass Effect Trilogy vůbec poprvé a objeví se také jako samostatný titul na platformě PlayStation Network.

Kromě 5 disků s hrami (vis obrázek nahoře)bude v krabici též exkluzivní artwork (očekávám tradiční litografii, jinak řečeno pohlednici) a celé to bude ve speciální krabičce s lesklou „foil“ úpravou. Zatím není známo, zda Mass Effect Trilogy bude obsahovat dosud vydané DLC nebo ne.

Tato speciální se bude přibližně stát od 1.199,‒ Kč pro PC a 1.599,‒ pro PS3/Xbox 360. Tak nezapomeňte si napsat Ježíškovi! ="



http://masseffectcz.com/?p=408
http://masseffectbeta.herniweb.cz/mass-effect-trilogy/


Obrázek
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Mass Effect Trilogy

Příspěvek od Sadene »

Ještě nevím, jak se bude můj Ježíšek jmenovat (i když tuším), ale určitě mu napíšu :D Bylo by fajn mít tam aspoň ty dlc z dvojky, je strašná otrava to tam všechno instalovat po jednom. Ale Trilogy si pořídím i tak :D
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Mass Effect Trilogy

Příspěvek od GreenFlag »

Nakonec si Ježíšek nechá celou kolekci pro sebe, jelikož je ot hardcore hráč :D
Obrázek
Uživatelský avatar
damn00
Rotný
Příspěvky: 102
Registrován: úte 31. črc 2012 17:01:53
Bydliště: Slovensko

Re: Mass Effect Trilogy

Příspěvek od damn00 »

GreenFlag píše:Nakonec si Ježíšek nechá celou kolekci pro sebe, jelikož je ot hardcore hráč :D
Ou, za tie prachy nech si to radšej nechá. Teda pokiaľ neobsahujú všetky DLC. A ak som dával pozor tak neobsahujú.
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Mass Effect Trilogy

Příspěvek od GreenFlag »

seznam DLC


• Bring Down the Sky a Pinnacle Station pro Mass Effect 1

• The Price of Revenge, The Firewalker Pack, Cerberus Assault Gear, Arc Projector heavy weapon, Normandy Crash site mission pro Mass Effect 2

• Online Pass umožňující hrát multiplayer pro Mass Effect 3
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass Effect Trilogy

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

pokud tam nejsou klíčová DLC jako Lair of a Shadow Broker nebo Arrival, snad ani nemá cenu to kupovat :?
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Mass Effect Trilogy

Příspěvek od Sadene »

No to nemá... pokud si musím ještě dlc doinstalovat zvlášť, je to pěkně naprd (cenu neřeším, ale zřejmě to vyjde pěkně draho, co?)
Když už si pořizuji takovou edici, tak chci, aby se mi to nainstalovalo najednou a ne se ještě rozčilovat, co všechno mám či nemám nainstalováno...

Asi si to stejně pořídím, ale s těmi dlc je to fakt fail...
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass Effect Trilogy

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:No to nemá... pokud si musím ještě dlc doinstalovat zvlášť, je to pěkně naprd (cenu neřeším, ale zřejmě to vyjde pěkně draho, co?)
Když už si pořizuji takovou edici, tak chci, aby se mi to nainstalovalo najednou a ne se ještě rozčilovat, co všechno mám či nemám nainstalováno...

Asi si to stejně pořídím, ale s těmi dlc je to fakt fail...
akorát nevím, jestli by ti ty DLC, který by sis koupila, šly nainstalovat, pokud by dvojka byla v české verzi, Arrival nebo LotSB nenainstaluješ, pokud nebudeš mít ten správný program na přehození češtiny do angličtiny
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Mass Effect Trilogy

Příspěvek od Sadene »

Ashley-Sheppard píše:
Sadene píše:No to nemá... pokud si musím ještě dlc doinstalovat zvlášť, je to pěkně naprd (cenu neřeším, ale zřejmě to vyjde pěkně draho, co?)
Když už si pořizuji takovou edici, tak chci, aby se mi to nainstalovalo najednou a ne se ještě rozčilovat, co všechno mám či nemám nainstalováno...

Asi si to stejně pořídím, ale s těmi dlc je to fakt fail...
akorát nevím, jestli by ti ty DLC, který by sis koupila, šly nainstalovat, pokud by dvojka byla v české verzi, Arrival nebo LotSB nenainstaluješ, pokud nebudeš mít ten správný program na přehození češtiny do angličtiny
Tak český překlad Arrivalu a LoST to přehození řeší sám. Ale tohle stejně vyjde bez jakékoliv české lokalizace (ani na základní hru ME1 a ME2), takže to bude celé v angličtině. DLC se tedy jednoduše nainstalují...
Jsem asi mimo, ale vlastně jsem ani nepomyslela na to, že bych tuto verzi někdy instalovala, spíš bych si ji pořídila do sbírky :D OMG, co já všechno od toho svého přítele nepochytím... za chvíli si začnu kupovat hry, které nikdy nebudu hrát :D :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass Effect Trilogy

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:
Ashley-Sheppard píše:
Sadene píše:No to nemá... pokud si musím ještě dlc doinstalovat zvlášť, je to pěkně naprd (cenu neřeším, ale zřejmě to vyjde pěkně draho, co?)
Když už si pořizuji takovou edici, tak chci, aby se mi to nainstalovalo najednou a ne se ještě rozčilovat, co všechno mám či nemám nainstalováno...

Asi si to stejně pořídím, ale s těmi dlc je to fakt fail...
akorát nevím, jestli by ti ty DLC, který by sis koupila, šly nainstalovat, pokud by dvojka byla v české verzi, Arrival nebo LotSB nenainstaluješ, pokud nebudeš mít ten správný program na přehození češtiny do angličtiny
Tak český překlad Arrivalu a LoST to přehození řeší sám. Ale tohle stejně vyjde bez jakékoliv české lokalizace (ani na základní hru ME1 a ME2), takže to bude celé v angličtině. DLC se tedy jednoduše nainstalují...
Jsem asi mimo, ale vlastně jsem ani nepomyslela na to, že bych tuto verzi někdy instalovala, spíš bych si ji pořídila do sbírky :D OMG, co já všechno od toho svého přítele nepochytím... za chvíli si začnu kupovat hry, které nikdy nebudu hrát :D :D
no vidíš, mě ani nenapadlo, že český překlad by to mohl vyřešit. Akorát ta lokalizace by mohla dělat problém :)

stejně nevím, proč to tu řeším, když si to kupovat nebudu :?
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Mass Effect Trilogy

Příspěvek od GreenFlag »

lokalizace by se resila jednoduse, budes muset nainstalovat EN versi a nekdo bude muset vyjmout soubory z cestinou a pak rucne nahradit v instalovane hre, nebo si stim da nekdo praci a udela "special" instalator cestiny. x)
Obrázek
Odpovědět