Assasins Creed 3 má stejně pitomý konec jako ME3 (spoiler)

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Assasins Creed 3 má stejně pitomý konec jako ME3 (spoiler)

Příspěvek od GreenFlag »

SPOILER!!!!
Tak už i Ubisoft se musel přidat do klubu... bože
Neznámá entita/y se objeví z ničeho nic (jako Catalyst) a diktuje osudy, které si máš vybrat.



Vyber si Desmonde:
- buď umřeš a zachraníš lidstvo, ale nejspíš skonči v budoucnu stejně bledě...
- nebo budeš žít, lidstvo téměř vymře, ale ty budeš prorok přeživších a po tvé smrti bude z tebe legenda, bůh a blabla.

a pak puf... titulky a do toho nějaká konverzace z radia.

Prakticky je to podobné s MEčkem, nedává to smysl, logické usuzování jde zase stranou...

Myslím, že debilní scénáristické konce jsou asi v roce 2012 in.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasins Creed 3 má stejně pitomý konec jako ME3 (spoile

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

páč bude konec světa!!! Tak na co zachraňovat hrdiny ne? Ale už vidím creeďáky, jak budou nadávat, až to dohrajou, třeba pochopí to haterství, který provázelo konec ME 3
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Assasins Creed 3 má stejně pitomý konec jako ME3 (spoile

Příspěvek od Sadene »

Dík, tak jsem si to právě trochu vyspoilovala :D
Mám objednanou pc verzi té sběratelky bez sošky, takže se k tomu dostanu tak nejdřív za měsíc, ale chtěla jsem to zkusit :D Jedničku jsem hrála sporadicky, něco mi na tom prostě nesedělo, k dvojce jsem se nedostala, tak to aspoň zahrál bratr a já sem tam koukala :D
Až bude čas, tak to chci prubnout, ale jestli tam zas bude nějaký mindfuck, tak se asi picnu a budu hrát jen Skyrim, než vyjde dead space 3 :cool:
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasins Creed 3 má stejně pitomý konec jako ME3 (spoile

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

když už o tom mluvíte, doporučte mi nějakou PC hru, klidně i horor. Skyrim, Dead Space? Viděla jsem, četla jsem, ale nevím, jaký to je
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Assasins Creed 3 má stejně pitomý konec jako ME3 (spoile

Příspěvek od Sadene »

No tak já třeba nedám na TES serii dopustit, hraju od Morrowindu (moje nej celkově mezi hrami), oblivion ok, Skyrim... no to je strašně overwhelming hra, taky má plno haterů, ale mě hooodně baví :D miluju různé mody a prostě můžeš tam dělat toho tolik, hrát různými styly, vybírat si... kolikrát se prostě jen toulám krajinou a koukám, objevuju... je to zábavné a to ani nemusíš dělat questy :D
Bohužel ale nemá demo, tak si to nemůžeš ošahat... zkus kouknout nějaké gameplaye
Já se jinak ještě chystám na KOTORy, až bude čas a nálada, hlavně teda díky Carthovi :D
O víkendu jsem se dostala ke kopii Guild wars 2, tak jsem to v pondělí zkoušela... zatím z toho teda extra unešená nejsem, víc mě bavil SW:TOR... vidíš, to bych mohla doporučit, když to teď má být free2play, pokud tě baví star wars a nevadí ti MMO :D ale dá se to lehce projet i víceméně singl
Nebo můžeš zkusit DragonAge, mužské charaktery si určitě zamiluješ a je to celkem zábavné :cool:
U Dead space čekám vyloženě na trojku, abych se moc nebála :D
Jo, ještě mi má brzo přijít Reckoning, kamarád to hrál na ps3 a byl nadšený, já zkoušela demo, které mě sice moc neoslovilo, ale co jsem tak koukala na to, jak hrál, tak se mi to zalíbilo... je tam taky spousta kecání a lore, takže to mě baví :D
Pak taky hodně doporučuju Zaklínače, pěkně od jedničky, tu jsem hrála tak nejmíň 8x... Výhoda je mít načtené knížky, které miluju a tak jsem se vlastně dostala i k té hře, ale není to podmínkou, k příběhu to nepotřebuješ, akorát přijdeš o pár maličkostí. Zaklínače 2 jsem zatím nedohrála, vadí mi tam to debilní rozmazávání obrazu, nepřišla jsem na to, jak to vypnout, snad je na to nějaký mod. Takže Zaklínač rozhodně, Geralta miluju, přečti si aspoň povídky. Navíc jednička je teď za pár šupů, případně ti můžu některou svou kopii podarovat. Mám ještě jednu krásně nerozbalenou :D
Dobrá sranda na odreagování je taky Portal nebo Trine
Já se taky chystám na LA Noire a na Drivera plus mám pořízené snad všechny díly Prince of Persia, tak tomu chci dát test run :D
Což mi připomíná, že jsou halloweenské slevy na steamu, takže I should go :D :D

EDIT: shit shit shi :D asi jdu vykoupit steam... Dead Space 2 za 7 éček, pořád uvažuju o tom falloutu :D alenku mám, amnesii mám, left4 dead mám, jééé plants vs zombies, tu hru miluju :D
OMG, I hate steam :evil:
Naposledy upravil(a) Sadene dne stř 31. říj 2012 12:09:12, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasins Creed 3 má stejně pitomý konec jako ME3 (spoile

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

jej, tak ten steam bych si asi měla konečně stáhnout a podívat se. Docela mě zaujal AC, ale zkrátka nevím, co si pořídit :?

btw dobrý bydliště
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Assasins Creed 3 má stejně pitomý konec jako ME3 (spoile

Příspěvek od Sadene »

Steam pořiď, ale je to mor :D hlavně kolem Vánoc, všude samé slevy :D
AC: já to strašně chtěla kvůli Altairovi a období křížových výprav, které mě hodně zajímá. Bohužel jsem si nesedla s tím stylem hraní, takže jsem to brzo odinstalovala. NA AC2 stále nebyl čas, ale bratr si to pochvaluje, takže mám objednanou i tu trojku, no :D
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Assasins Creed 3 má stejně pitomý konec jako ME3 (spoile

Příspěvek od GreenFlag »

Na Originu máš teď nějak 50% slevy taky :D

Jinak Dead Space 1, 2 jsou opravdu super (3 vyjde začátkem roku a už se teď těším). Perfektní atmosféra a skvělý příběh.



Jinak, jak už psala Sadene tak:
- Dragon Age je od BW, takže čekej podobné emocionální zvraty jako u ME.
- Skyrim má nejkrasnější svět, o kterém si kdejaký doupěťák může nechat zdát.
- Drsnej Zaklinač 2 trochu ve stylu her o trůny (+ perfektní sexualita). :D
- StarCraft 2, krásny intenzivní příběh už od prvního dílu, korejský národní sport a skvělá hratelnost. Blizzardi ví jak na to.
- Diablo 3 -- každý ví, že hry od blizzardu jsou vždy skvělé.

:D
Obrázek
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: Assasins Creed 3 má stejně pitomý konec jako ME3 (spoile

Příspěvek od Kurdt57 »

Taky teď jedu Skyrim.. A Assasína si půjčim, jen co ho mamka dohraje! :) Má k tomu i tu sošku. :D
Odpovědět