Omega trailer je venku!

Všeobecné novinky a oznámení.
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Omega trailer je venku!

Příspěvek od Green »

Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Omega trailer je venku!

Příspěvek od Sadene »

Právě jsem koukala... EPIC!!!!!! :))
Obrázek
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Omega trailer je venku!

Příspěvek od Green »

To je :D
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: Omega trailer je venku!

Příspěvek od Kurdt57 »

No, zajimavé. :) Určitě si to stáhnu. Jen nevím kdy. Možná až se příště k tomu dostanu komplet zas. :) Teď mám po Skyrimu ve frontě Fallout New Vegas a Far Cry 3. :)
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Omega trailer je venku!

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Kurdt57 píše:No, zajimavé. :) Určitě si to stáhnu. Jen nevím kdy. Možná až se příště k tomu dostanu komplet zas. :) Teď mám po Skyrimu ve frontě Fallout New Vegas a Far Cry 3. :)
to mi něco říká... momentálně se courám po Detroitu s Adamem Jensenem z Deus Ex :-O
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Omega trailer je venku!

Příspěvek od GreenFlag »

BW Pointy připraveny, teď už jen to nějak vydržet do večera :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Omega trailer je venku!

Příspěvek od Sadene »

Tak dohrála jsem. Musím říct, že se mi to líbilo víc než Leviathan (ten mi teď přijde tak ucouraný :D ale na druhou stranu to zas bylo informacemi nabité dlc). Omega je hodně akční a vůbec to není zle.
Aria je stále badass (ty její biotic schopnosti jsou awesome), Nyreen je taky docela prima, ale na to, že je to první turianka v historii ME, mohla se předvést více.
Jako těžké mínus pociťuji nemožnost vzít s sebou někoho z posádky Normandy a co mě překvapilo hodně, je to, že tu misi pak po dohrání dlc ani neokomentují... holt prostě nenajali vůbec žádné crew dabéry... škoda pro mě.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Omega trailer je venku!

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:Tak dohrála jsem. Musím říct, že se mi to líbilo víc než Leviathan (ten mi teď přijde tak ucouraný :D ale na druhou stranu to zas bylo informacemi nabité dlc). Omega je hodně akční a vůbec to není zle.
Aria je stále badass (ty její biotic schopnosti jsou awesome), Nyreen je taky docela prima, ale na to, že je to první turianka v historii ME, mohla se předvést více.
Jako těžké mínus pociťuji nemožnost vzít s sebou někoho z posádky Normandy a co mě překvapilo hodně, je to, že tu misi pak po dohrání dlc ani neokomentují... holt prostě nenajali vůbec žádné crew dabéry... škoda pro mě.
... pro nás, protože to znamená, že tam není Kaidan. Sakra práce, to je na dvě věci
Obrázek
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: Omega trailer je venku!

Příspěvek od Kurdt57 »

Mě zas mrzí, že to nerozjeli pořádně a neudělali možnost nechat si Ariu na Normandy. :( To bych jel hned znova a Aria by byla moje zásadní kumpánka.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Omega trailer je venku!

Příspěvek od Sadene »

Kurdt57 píše:Mě zas mrzí, že to nerozjeli pořádně a neudělali možnost nechat si Ariu na Normandy. :( To bych jel hned znova a Aria by byla moje zásadní kumpánka.
No to by to museli vzít hodně z gruntu - dodělat dialogy, animačky, dabing... jinak by to vypadalo pustě, když by všechno komentoval tvůj druhý člen týmu a Aria by pouze přizvukovala ;-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: Omega trailer je venku!

Příspěvek od Kurdt57 »

Tak udělat pár komentů není problém ne? Mohli s tím dopředu počítat a udělat to rovnou. U Javika, Kasumi a Zaeeeda to taky šlo. :)
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Omega trailer je venku!

Příspěvek od jeňa_cz »

čím bych začal,
muj první dojem =((
o vikendu to zahraju znova

Arii po tomhle DLC miluju ještě víc než předtím, Nyreen skvelá jen ten konec (WTF Mac?)

čekal jsem trochu víc, děje, konečnej utok nebo aspon zmínka o zakladně za Omegou 4 nebo něco

technicky chyby =( jak ja se těšil na ten její projev z traileru a oni ho tak technicky poku*vili ztratilo to šťávu
dál mi na hodne místech chybela nějaká aspon ambientní hudba, žeby zase technicke chyby?

to že nechtěla moje společníky mě ani tak nevadilo, i když mohli mít po misi nějakej komentář

a hlavně kůrňa, hodně lidí chtělo Omegu jako druhej HUB, podle mě to nebylo nutny, ale aby Aria skončila opět na gauči v purgatory? klidne mohli nechat přistupnej jen Afterlife horní patro s Ariou, bez obchodu a tak, jen třeba s barem, par NPC, něco jako konec Lair of the shadow broker, kdy jsme mohli kdykoli navštívit Liaru, tam sice byly terminály s informacema, ale hlavně už nebyla Liara na Illiu ale na lodi, stejně tak mohli Ariu šupnout (s jejím dovolení samozřejmě) na Omegu na gauč do Afterlifeu
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Omega trailer je venku!

Příspěvek od Sadene »

Ten hub asi fakt chybí...
Aria mi ale přišla hodně špatně nadabovaná, ten její projev byl z tohoto hlediska hodně slabý... a nejsem jediná, kdo si toho nic moc voice actingu všimnul, což mě překvapilo...

Co jsem si na první pohled neuvědomila a v čem máš pravdu, je ten nedostatek aspoň podkreslovací hudby...
Taky mi to přišlo na jedno zahrání poměrně dlouhé, těšila jsem se, až to skončí (to je ale hodně subjektivní, já už nejsem nějak schopná sedět u hry 3 hodiny v kuse, musím mimo to dělat ještě milion různých věci :D)

Každopádně i tak se mi to hodně líbilo, super dlc (pro mě lepší nez LotS)
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Omega trailer je venku!

Příspěvek od jeňa_cz »

Sadene píše:Ten hub asi fakt chybí...
Aria mi ale přišla hodně špatně nadabovaná, ten její projev byl z tohoto hlediska hodně slabý... a nejsem jediná, kdo si toho nic moc voice actingu všimnul, což mě překvapilo...
ano spousta lidí to komentuje
ale podle mě jedinej problem s tim projevem byly ty technicky chyby

ano aria mluvila docela suše, nebylo to tak procítěny jako kdyby to rikala femshep, ale to se mi na tom líbilo, aria není hrdinka co by svolávala davy a říkala nějaky motivační žvásty
jen si tiše sedí v gauči a chladně někomu udělá nabídku kterou ten druhej nemůže odmítnou, nemá duvod zvyšovat hlas, proste toho druhyho misto toho zabije
uplně jsem to v tom cítil,
kdyby tam měla motivační projev jako femshep před suicide mission tak by se mi to k ní nehodilo
je nadabovaná dobře, přesne tak jak jsem si ariu predstavoval, a ten mírne vychlastanej hlas se k ni hodi taky jak sviň, a i kdyby to tak nebylo myšleny tak to není chyba Carrie ale te režiserky, nekolikrat se ukazalo ze to neni zrovna nejlepsi reziserka, ti herci hraji co jim ona řekne pokud to spatně popíše nebo odkýve něco co spatnyho je to chyba režiséra ne herce

EDIT: ale musím si to zahrát ještě jednou asi o vikendu, dám si záležet, pročmuchám každej koutek, poslechnu každy slovíčko a tak =*
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Omega trailer je venku!

Příspěvek od Sadene »

Já nepotřebuju, aby Aria dávala motivační projevy, to vůbec. Ale prostě to, jak je nadabovaná, mi vadí. Hodně jsem si toho všimla v traileru, jak promlouvá k Omeze. Nyreen v Traileru řekla sotva jedno slovo a zněla naprosto jako člověk, takže jsem měla obavy, jestli bude mít sexy turianský hlas. Má, takže s tím jsem spokojená. Ale Aria je prostě podle mě nadabovaná špatně... dělá pauzy tam, kde nepatří, zdůrazňuje divná slova a prostě to zní, že jí dochází dech. Potřebovala by podle mě silný, libozvučný hlas. Chápu, že je to asi hodně subjektivní, ale já mám prostě úchylku na hlasy a lidi (herce atd.) prostě poznávám podle hlasu, takže si toho hodně všímám.
Takže Carrie podle mého názoru předvedla slabý výkon, otázka je, nakolik jí do toho kecala ta režisérka.
Ale opakuju, že je to jen můj názor, každému se líbí něco jiného (většina lidí je třeba unešená z Felicie Day, která podle mě šišlá a její hlas taky nesnáším ;) )
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Omega trailer je venku!

Příspěvek od GreenFlag »

Bugy, bugy a zase bugy. Škoda, mohlo to být lepší za tu cenu (15$ o hodinu navíc??). =(

+ Akční cutscény (útok na Omegu)
+ Příběh (bohužel nevyčerpal plný potenciál).
+ Rozdíl mezi renegade a paragonem je opravdu značný.
+ Neočekávané zvraty.

- Herecký výkon Trinity pokulhává.
- Chyby v animacích, divné pohyby postav a celková zabugovanost.
- Přímočará linie Omegy a lehký stereotyp.
- Nezáživné hlavní a vedlejší úkoly (běž a seber to, braň to, odpoj to).
- Větší koridory bez využití.
- Kratší herní doba, než bylo původně slibováno.
- Nulové následky na hlavní hru (max War Assety).
- Nevýrazný soundtrack.

= 7/10

Nedalo mi to, a musel jsem Omegu sparodovat ve stylu CoDka :D



Můžete porovnat od 50.sec =*

Naposledy upravil(a) GreenFlag dne čtv 29. lis 2012 12:00:50, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Omega trailer je venku!

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

na Omegu jsem si nějak nedokázala vytvořit názor. Na jednu stranu poměrně fajn délka DLC, ale nemůžu říct, že bych z toho byla nadšená. Nezklamala, ale ani nepotěšila. Aria je dle mého odfláknutá dabingově, o Nyreen...nevím, turiani mi přijdou víc cool. Postrádá to pořádnou podmanivou hudbu.

Musím si to zahrát víckát, abych zjistila, co se mi líbí a co ne.
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Omega trailer je venku!

Příspěvek od jeňa_cz »

Sadene píše:Já nepotřebuju, aby Aria dávala motivační projevy, to vůbec. Ale prostě to, jak je nadabovaná, mi vadí. Hodně jsem si toho všimla v traileru, jak promlouvá k Omeze. Nyreen v Traileru řekla sotva jedno slovo a zněla naprosto jako člověk, takže jsem měla obavy, jestli bude mít sexy turianský hlas. Má, takže s tím jsem spokojená. Ale Aria je prostě podle mě nadabovaná špatně... dělá pauzy tam, kde nepatří, zdůrazňuje divná slova a prostě to zní, že jí dochází dech. Potřebovala by podle mě silný, libozvučný hlas. Chápu, že je to asi hodně subjektivní, ale já mám prostě úchylku na hlasy a lidi (herce atd.) prostě poznávám podle hlasu, takže si toho hodně všímám.
Takže Carrie podle mého názoru předvedla slabý výkon, otázka je, nakolik jí do toho kecala ta režisérka.
Ale opakuju, že je to jen můj názor, každému se líbí něco jiného (většina lidí je třeba unešená z Felicie Day, která podle mě šišlá a její hlas taky nesnáším ;) )
je to prostě jiná asari než jsme zvyklí no =)
já z toho byl tak v tranzu že jsem si to možná tolik neuvědomoval, takže druhy walkthrough to jistí

podle mě bude na vině režisérka, ve dvojce Ariu zvládla úžasně (a mimochodem větu "Don't fuck with Omega" řekla ve stejnym tónu jako ve dvojce "Don't fuck with Aria" z toho jsem měl uplně husinu)

Felicia Day to je nějaká dabérka? to je ta co vypadá jako veverka? no ta šišlá, ona hrala myslim toho assassina v DA2 ne?
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Omega trailer je venku!

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

jestli vypadá jako veverka, to nevím, ale Felicia Day je dabérka...teď nevím, Sadene případně opraví, ale dabuje Dragon age
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Omega trailer je venku!

Příspěvek od jeňa_cz »

Ashley-Sheppard píše:jestli vypadá jako veverka, to nevím, ale Felicia Day je dabérka...teď nevím, Sadene případně opraví, ale dabuje Dragon age
no zrzavá s předkusem ted jsem koukal na google ;)
Odpovědět