Miranda Lawson

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Odpovědět
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od Lady Grey »

Alfajk píše:chci se zeptat ohledne mirandy v ME3...kdyz jsem ji mel jako LI v ME2 a v ME3 chci mit znovu liaru (z ME1,shadowbroker ME2) a zaroven chci,aby miranda prezila horizon ( http://masseffect.wikia.com/wiki/Priority:_Horizon" onclick="window.open(this.href);return false; )a pri ty jedny z podminek preziti pisou :
After Priority: Geth Dreadnought, she will arrange an in-person meeting at the apartments of the Presidium Commons. If you romanced her in Mass Effect 2, you may choose to "lock in" the romance at this time, leading to a dalliance with her.

nejsem si jistej,ktera ze z tech moznosti ji "neurazi" ale zaroven ji nelockne jako LI...nepamatuje si nekdo,co ze to musim zvolit,aby prezila zaroven se neurazila?
Mám takový pocit, že Miranda zemře vždy, když jí dáš košem... hold si měl zůstat jen u ty Liary. :D
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Alfajk
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: pon 08. dub 2013 20:23:59

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od Alfajk »

no prave ze ne,neco to ovlivnuje a ja nevim co,ME 3 jsem zatim prosel 3x (sice stejnej save z ME1 ale pokazdy jinej save z ME2,vzdy jako LI v ME2 miranda)a z toho 1x me miranda umrela a 2x prezila,kamos to zahral skoro stejne jako ja (vetsina globalnich rozhodnuti stejna) a jemu taky umrela,musi tam bejt nejaka moznost v rozhovoru,jak z toho ven...rikam,2x se to povedlo,ale pokazdy jsem v nejistote
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od Lady Grey »

Alfajk píše:no prave ze ne,neco to ovlivnuje a ja nevim co,ME 3 jsem zatim prosel 3x (sice stejnej save z ME1 ale pokazdy jinej save z ME2,vzdy jako LI v ME2 miranda)a z toho 1x me miranda umrela a 2x prezila,kamos to zahral skoro stejne jako ja (vetsina globalnich rozhodnuti stejna) a jemu taky umrela,musi tam bejt nejaka moznost v rozhovoru,jak z toho ven...rikam,2x se to povedlo,ale pokazdy jsem v nejistote
No teď už myslím, že vím o čem mluvíš... ale vzhledem k tomu, že jsem ani Liařinu ani Mirandinu romanci moc nesledovala, tak možná budu tápat.

Když poprvé mluvíš s Liarou na lodi a ona se tě zeptá o potvrzení vztahu i když si něco měl s Mirandou, tak ji to potvrď... tohle je ještě "nezávazný.
Když pak poprvé mluvíš s Mirandou na Citadele, tak se tě taky zeptá, jestli o ni stojíš... tohle ji taky potvrď, jelikož i tohle je nezávazné. Sice Liaru naštveš, ale pořád vztah můžeš zvrátit v její prospěch.
Pak po misi, kdy zhatíš převrat Cerbera na Citadele se s tebou Liara bude chtít sejít v Prezidii... taky už ten vztah "lockni", tím pádem už máš s mirandou útrum, i když si ji vztah potvrdil. Takže po misi na ranochu by se k tobě měla chovat už jen jako ke kámošovi, myslím, že na zmínku o Shepovi a Liaře nedojde. Pak by ti čistě teoreticky mohla ten Horizont přežít.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Alfajk
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: pon 08. dub 2013 20:23:59

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od Alfajk »

Lady Grey píše:
No teď už myslím, že vím o čem mluvíš... ale vzhledem k tomu, že jsem ani Liařinu ani Mirandinu romanci moc nesledovala, tak možná budu tápat.

Když poprvé mluvíš s Liarou na lodi a ona se tě zeptá o potvrzení vztahu i když si něco měl s Mirandou, tak ji to potvrď... tohle je ještě "nezávazný.
Když pak poprvé mluvíš s Mirandou na Citadele, tak se tě taky zeptá, jestli o ni stojíš... tohle ji taky potvrď, jelikož i tohle je nezávazné. Sice Liaru naštveš, ale pořád vztah můžeš zvrátit v její prospěch.
Pak po misi, kdy zhatíš převrat Cerbera na Citadele se s tebou Liara bude chtít sejít v Prezidii... taky už ten vztah "lockni", tím pádem už máš s mirandou útrum, i když si ji vztah potvrdil. Takže po misi na ranochu by se k tobě měla chovat už jen jako ke kámošovi, myslím, že na zmínku o Shepovi a Liaře nedojde. Pak by ti čistě teoreticky mohla ten Horizont přežít.
jojojo,presne tak,uz si matne vzpominam,ze nejak takhle to je,me prave zmatla ta veta na wiki - After Priority: Geth Dreadnought, she will arrange an in-person meeting at the apartments of the Presidium Commons. If you romanced her in Mass Effect 2, you may choose to "lock in" the romance at this time, leading to a dalliance with her.

jinak kdybych v ME3 pokracoval v LI Mirande,ma potom nejaky extra scenky,jako vyspani v posteli na normandii jako ostatni hlavni LI me3 ? nebo je to takova ta bidnejsi romance jako samantha/kelly etc ? a ma potom i nejaky extra dialogy a prakvapko jako liara s tou schrankou pro budouci generace a nebo "skoro blue childern" pri utoku na Zemi ? protoze tam je miranda dostupna pouze pred ten videohovor,kdyz s ni romanci nemas
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od Lady Grey »

Posuď sám: http://www.youtube.com/watch?v=Vs6R14d2x9U" onclick="window.open(this.href);return false;
Je to spíš ta "chudší" romance vzhledem k absenci Mirandy na Normady, ale tady si aspoň s ní Shep vrzne třeba na rozdíl od Jack... ale zase to doženeš DLC Citadela, tam dali jednotlivým vztahům taky nějaký prostor. ;)
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
viiitezslav
Desátník
Příspěvky: 79
Registrován: pon 21. led 2013 10:51:52

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od viiitezslav »

Díky za propagaci mého videa :)
Uživatelský avatar
-Shepard-
Rotný
Příspěvky: 104
Registrován: sob 09. bře 2013 11:01:03
Bydliště: Sur'Kesh
Kontaktovat uživatele:

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od -Shepard- »

viiitezslav píše:Díky za propagaci mého videa :)

Už jsem myslel že se neozveš :D
Navždy věrný
Uživatelský avatar
orion
Desátník
Příspěvky: 85
Registrován: pon 18. bře 2013 7:55:07
Bydliště: doma

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od orion »

Obrázek
Netuším kam to mam dát. Tak tady máte roztleskávačku.
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od BatouT101 »

orion píše:Obrázek
Netuším kam to mam dát. Tak tady máte roztleskávačku.
Jo, tak to je velice vtipné přirovnání.. :D :D :D
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od Hany »

:lol: tak ta Tali nemá chybu... ikdyž Kasumi a Jack ji zdatně šlapou na "paty" :D no a když k tomu eště připočtu Jacoba... no velice zajímavá pouliční čtyřka x)
Obrázek
Uživatelský avatar
orion
Desátník
Příspěvky: 85
Registrován: pon 18. bře 2013 7:55:07
Bydliště: doma

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od orion »

Obrázek
Uživatelský avatar
valleniel
Rotný
Příspěvky: 124
Registrován: úte 05. bře 2013 22:26:41

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od valleniel »

kámoška :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek
I'm sad hanar can't wear sweaters.
Uživatelský avatar
kolovrat
Vojín
Příspěvky: 21
Registrován: stř 24. dub 2013 14:03:59

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od kolovrat »

Miranda je skvělá, ale já jsem se teda zamiloval do herečky, která jí zapůjčila hlas :)
Yvonne Strahovski - real life Miranda :\**/:
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od Green »

Ona jí propůjčila i obličej.

Obrázek
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
kolovrat
Vojín
Příspěvky: 21
Registrován: stř 24. dub 2013 14:03:59

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od kolovrat »

Myslel jsem, že to je jasné z toho "Real life Miranda" :-D
Uživatelský avatar
orion
Desátník
Příspěvky: 85
Registrován: pon 18. bře 2013 7:55:07
Bydliště: doma

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od orion »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
:\**/:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
orion
Desátník
Příspěvky: 85
Registrován: pon 18. bře 2013 7:55:07
Bydliště: doma

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od orion »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
kolovrat
Vojín
Příspěvky: 21
Registrován: stř 24. dub 2013 14:03:59

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od kolovrat »

Obrázek
Uživatelský avatar
-Shepard-
Rotný
Příspěvky: 104
Registrován: sob 09. bře 2013 11:01:03
Bydliště: Sur'Kesh
Kontaktovat uživatele:

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od -Shepard- »

Ahoj, můžu se zeptat jestli můžu mít v ME1 romanci s Liarou v ME2 s Mirandou a Liarou v dlc Shadow Broker.
Navždy věrný
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od Lady Grey »

-Shepard- píše:Ahoj, můžu se zeptat jestli můžu mít v ME1 romanci s Liarou v ME2 s Mirandou a Liarou v dlc Shadow Broker.
Když si třeba zahraješ Shadow Brokera před tím, než sbalíš Mirandu, tak tu problém není... pak klidně můžeš na "to" hupsnout s Mirandou.
Když Mirandu sbalíš ale před SB, tak když s Liarou zabijete tu Telu Vasir, tak ti vztah s Mirandou nadhodí... když ji odpovíš kladně, slíbíš budoucnost vašeho vztahu (nebo tak něco), tak pořád můžeš Liaru sbalit v SB... tak ostře po tobě zase nevyjede jako v ME3. Takže klidně můžeš Mirandu podvést, i když bude stát ve vedlejší místnosti... asi nic nepochytí. O_o To mi na tomhle DLC strašně vadilo, že zbytek party prostě drží zobák a absolutně na nic nereaguje. :|
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Odpovědět