Speedrunning

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Speedrunning

Příspěvek od Honzaleco »

Speedrun. Time attack. Hra na čas. Říkejme tomu, jak chceme...

Najdou se tady nějací hráči, kteří mají s touto technikou nějaké zkušenosti/chtěli by to také vyzkoušet? Já (a myslím, že nejsem sám) bych se nebránil tomu, něco takového zkusit. Pokusit se co nejrychleji proběhnout hru a "ozvláštnit" ten notoricky známý mód 11ti vln.

Kdysi jsem něco takového zkoušel (už je to nějaký pátek - myslím, že to bylo k víkendové operaci, kde bylo podmínkou zahrát hru pod 20 minut - a mě zajímalo, jak rychle bych to asi dokázal zahrát).

Obrázek

Poprvé, takže bronz. No jo..abych tu obtížnost aspoň trochu vyrovnal, šli jsme do toho "jenom" ve dvou.

Vzhledem k tomu něco málo přes 12 min docela ujde, ne? Mohlo být líp, samozřejmě..jenomže jsme dostali, pokud si dobře vzpomínám, někdy v 6. vlně hack...a hned mi bylo jasný, že tenhle úkol naše "duo" obrazně řečeno zabil.

Od onoho pokusu jsem na speedruny "nesahnul". Ale s tím, jak mi MP připadá čím dál jednotvárnější, zkouším najít..no..řekněme "alternativní incentivy" :) k hraní..
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Speedrunning

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

tak o tohle slyším poprvé O_o
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Speedrunning

Příspěvek od Honzaleco »

Myslím, že nějací elitní hráči na BSN zvládli zlato pod 10 minut (blázni).

To je, samozřejmě, utopie.

Nicméně..takový způsob hry mi přijde docela zajímavý..a přitažlivý z hlediska přípravy strategie před hrou a i vlastnímu taktickému provedení ve hře.


Ukázka té šílenosti třeba zde...(sice Xbox, ale to nevadí):

http://www.youtube.com/watch?v=g5H_DXs9TGk
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Speedrunning

Příspěvek od Sadene »

Zajímavé...
Nemůžu říct, že bych tohle vyhledávala, ale co jsem hrála solo (a to jenom, když je nějaká challange), tak mi to trvá tak 25 min na bronz... jenže já jsem lama a MP hraju teprv jen pár měsíců :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Speedrunning

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

lama jsem též, to neřeš :D
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Speedrunning

Příspěvek od BatouT101 »

Sadene píše:Zajímavé...
Nemůžu říct, že bych tohle vyhledávala, ale co jsem hrála solo (a to jenom, když je nějaká challange), tak mi to trvá tak 25 min na bronz... jenže já jsem lama a MP hraju teprv jen pár měsíců :D
Tak to jsi dobrá. Já mám svátek když se mi podaří zahrát solo mise na bronz. A to mám jen pár her asi 80% splněno. Dělají mi problém základní věci strategie, výběr vybavení a hlavně pozornost která mi co jsem zjisti dlouho nevydrží a mám sklony k chybám...
Zatím jsem to hrál jen abych si odemkl vybavení a postavy ale musel jsem to hrát minimálně s dvěma až třema hráčema abych to přežil bez většího používání Medigelu a obtížnost se pohybovala převážně na stříbro.

Pokud je ještě nějaký přirovnání pod "Lamou" tak to jsem já. :D O takových akcičkách si mohu nechat jen zdát. :(
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Speedrunning

Příspěvek od Honzaleco »

BatouT101 píše:
Tak to jsi dobrá. Já mám svátek když se mi podaří zahrát solo mise na bronz. A to mám jen pár her asi 80% splněno. Dělají mi problém základní věci strategie, výběr vybavení a hlavně pozornost která mi co jsem zjisti dlouho nevydrží a mám sklony k chybám...
Zatím jsem to hrál jen abych si odemkl vybavení a postavy ale musel jsem to hrát minimálně s dvěma až třema hráčema abych to přežil bez většího používání Medigelu a obtížnost se pohybovala převážně na stříbro.

Pokud je ještě nějaký přirovnání pod "Lamou" tak to jsem já. :D O takových akcičkách si mohu nechat jen zdát. :(

Your N7HQ page speaks otherwise.. Vážně, tvoje statistiky vypadají moc hezky...

Každopádně, nikdy nevíš, dokud nezkusíš, správně? :-D
Já jsem taky občas nazván lamou...ale to mi nemůže vzít chuť zkoušet nové způsoby hry...
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Speedrunning

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:Zajímavé...
Nemůžu říct, že bych tohle vyhledávala, ale co jsem hrála solo (a to jenom, když je nějaká challange), tak mi to trvá tak 25 min na bronz... jenže já jsem lama a MP hraju teprv jen pár měsíců :D
Lama? Dneska jsem koukala na tvůj N7 level a přes 600 ti přijde jako lamství? Viděla jsi moje N7? Jedeš jak fretka, má drahá :*
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Speedrunning

Příspěvek od Sadene »

Ashley-Sheppard píše:
Sadene píše:Zajímavé...
Nemůžu říct, že bych tohle vyhledávala, ale co jsem hrála solo (a to jenom, když je nějaká challange), tak mi to trvá tak 25 min na bronz... jenže já jsem lama a MP hraju teprv jen pár měsíců :D
Lama? Dneska jsem koukala na tvůj N7 level a přes 600 ti přijde jako lamství? Viděla jsi moje N7? Jedeš jak fretka, má drahá :*
Tak já si občas zahraju, no... respektive co zavedli ty N7HQ s tím, jak sleduješ ty různé challanges, tak přesně v té době jsem začala hrát MP :D (což je před 11 týdny)

Co mi ale přijde totálně praštěné je to, když vidíš nějakého týpka, co má level N7 přes 2000 a jde hrát na bronz :D Obvykle hraje za vorchu, zapne spalovač a všechno tam pomlátí :D takže chudáci, co tam jsou kolem levlu 100 - 200 naprosto nemají šanci :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Speedrunning

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

to tedy nemají, to je pravda, tito borci by měli na gold bo platinum a nám nechat bronzy :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Speedrunning

Příspěvek od Swen von Walhallion »

jo jenze to by nesmely bejt lamy liny, na bronz silvr se ty challenge delaj o dost jednoduseji nez na gold o platine nemluve (ale takovej masochista snad nikdo neni aby to delal jen na platine :-D) ja zatim odolala a vechny krom solomastery sem vydrzel na gold :-P
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
mirbab
Vojín
Příspěvky: 5
Registrován: stř 23. led 2013 12:31:26

Re: Speedrunning

Příspěvek od mirbab »

bronz na solo se dá zvládnout pod 20 minut, stříbro do 30 a zlato do 40 (ale to už musí na řadu přijít i rakety cobra a Armored Compartments V), jinak dobrý nápad. Kolikrát jsem si říkal, že by nějaká ta výzv mohla být i časová. Pár lidí by to jistě naučilo rychlejšímu plnění úkolů. Ještě to spooooooousta lidí nechápe, rychlý úkol=víc kreditů :-) na bronzu jsme se ve čtyřech dostali pod 10 minut, ale to byly opravdu lehké úkoly přenesení věcí a zabití. Supr nápad s print screenem :-)
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Speedrunning

Příspěvek od Honzaleco »

...když to budu brát tak, že hlavním cílem jsou kredity...

...nejdřív potrénovat na silveru (na tom glacieru by to bylo asi nejrychlejší) - zjistit dobrý postavy a buildy + taky si zvyknout na speedrunovej průběh hry...když tohle ve čtyřech absolvujeme a nakonec se dostaneme k těm zlatejm speedrunům, tak...vydělat za půl hodiny víc než 160 000 kreditů (2 rychlá zlata) - to mi přijde docela dobrý. Tenhle "finanční" aspekt speedrunů je hodně lákavej..
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: Speedrunning

Příspěvek od qqy »

Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Speedrunning

Příspěvek od jeňa_cz »

Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Speedrunning

Příspěvek od Swen von Walhallion »


bleh PS3 lamy .... navic podle toho textu to spociva jen v tom obsadit spawn pointy nukovat to raketama ..... BOOOOOOOOOOOOORING
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Speedrunning

Příspěvek od Swen von Walhallion »

hmm tak sem se dival na to video 7:42 min plat cerberus, mapa glacier vsichni eqvip na rakety takze jich kazdej mel 8, obdsadily spawn pointy nechaly jeden volnej a cistili to raketama ...... tohle zvladne kazda cvicena opice a kazdej kdo je schopnej dar R/R/U Gold run ma desetkrat vic skillu nez tyhle lamy
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Odpovědět