Multiplayerová dobrodružství - videa

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Swen von Walhallion »

tak ja taky neco pridam



asari comando + justicar
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Sadene »

Z celé téhle hry si pamatuju akorát to, jak Swen zabíjí abomy, kteří jsou u mě a zbývá jim tak jedna čárečka života, tak, aby mi bouchli rovnou do ksichtu :P
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Sadene píše:Z celé téhle hry si pamatuju akorát to, jak Swen zabíjí abomy, kteří jsou u mě a zbývá jim tak jedna čárečka života, tak, aby mi bouchli rovnou do ksichtu :P
=(
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Honzaleco »

Obrázek


...chtěl jsem pokořit 25 minut...tohle je moc... :(
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Swen von Walhallion »



phoenix vanguard v mem podani :-D
Naposledy upravil(a) Swen von Walhallion dne ned 04. srp 2013 19:21:32, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Honzaleco »

But...but...it's an adept... :O

Anyway...chci zkusit toho ex-cerb. vanguarda - melee build. Jeho heavy melee je AoE, staggeruje...jeden z nejužitečnějších útoků na blízko ve hře, imho.
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Swen von Walhallion »

je to vanguard tenhle build http://kalence.drupalgardens.com/me3-bu ... ..L5!39EBG" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Honzaleco »

Female Turian Style! :))
Poison Strike dělá hru dynamičtější...dmg není největší, ale i tak solidní...tu schopnost není radno podceňovat.

Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Swen von Walhallion »

hmm zajimavy ale stejne mi Av nebo ten muj cabal build pride mnohem akcnejsi, u AV to je jasny cahrge + granaty nebuzou byt zadnej lazo plazo build :-D a u cabaly to bude asi tim ze celkem fest vyuzivam melee ,preci jen s focusem a omniblade to ma zakladni pesaky na jednu ranu a ty semi bose to prizabije, a crusader moc chyby neodposti kdyz se clovek mine tak je to vetsinou problem :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Honzaleco »

N7 Slayer. Schopnost Phase Disruptor z něj dělá, podle mě, jednoho z nejlepších Vanguardů (a možná nejefektivnějšího). Nemá problém držet krok s vybavenými top chary jak EDIbot nebo GI (viz video).



Za častější umírání se omlouvám. To vychází asi z agresivnějšího stylu hry, kterej je u týhle postavy záhodno aplikovat. A zrovna Gethové nejsou pro Vanguardy jako nepřítel nic moc..
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Honzaleco »

Neobvyklá kombinace zbraně a postavy, která mně zaujala...Female Human Sentinel a Indra. Původní lidská sentinelka je s tou zbraní brutálně efektivní, i když se to možná nezdá. Nejspíš z toho v nejbližší době bude i video.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Honzaleco »

Enjoy! :)

Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Green »

Celkem škoda, že EA přestalo podporovat mulťák.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od BatouT101 »

To teda jo. Kdyby se mu stále věnovaly a sem tam něco nového přihodily, tak by to jistě táhlo stále celkem dost lidí.
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Honzaleco »

Tohle se událo včera.





Hazard Ghost / Cerberus / Gold. Nakonec jsme tam byli tři...z toho jeden člověk jako kdyby tam nebyl a druhej hráč byl spíš podprůměrnej. Kdybych věděl, že to nakonec budu víceméně sólovat, tak si tam nastavim nějakou normální mapu a nepadne mi tahle hrůza.
Poznatek: N7 Slayer si dává Phantomky k snídani. Sólo proti Cerberu na nějaký rozumný mapě by tak nemělo dělat problémy...to bych ale nesměl hrát tak zbrkle a nedělat v tý hře voloviny. :-) Ale jo, asi už v pátý vlně mi bylo jasný, že tenhle mač nemůže skončit dobře...

Nahrávání přerušeno v 9. vlně kvůli FPS dropům, díky kterým to ke konci nebylo moc hratelný (bude to tam i vidět). Výsledek: Mise neúspěšná, konec v 10. vlně (ztroskotal jsem na čtyřech zařízeních).
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Kira_Shepard »

Já včera zrovna jela golda ale klasiku ve čtyřech, třikrát, jsme nebyli schopný dojet squest do poslední vlny. Jednou jsem šla s N7 Shadow, pak s Turianem Ghost a pak s Kroganem Sentimelem, u krogana jsem musela konce táhnout jednu vlnu sama.... Takový nervy jsem už dlouho neměla! :D Jinak, s kým se Vám hraje Gold a Platina nejlépe? Na sólo se ještě jaksi necítím, abych pravdu řekla. Jinak pěkný videa!! :D :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Kira_Shepard »

Honzaleco píše:Tohle se událo včera.





Hazard Ghost / Cerberus / Gold. Nakonec jsme tam byli tři...z toho jeden člověk jako kdyby tam nebyl a druhej hráč byl spíš podprůměrnej. Kdybych věděl, že to nakonec budu víceméně sólovat, tak si tam nastavim nějakou normální mapu a nepadne mi tahle hrůza.
Poznatek: N7 Slayer si dává Phantomky k snídani. Sólo proti Cerberu na nějaký rozumný mapě by tak nemělo dělat problémy...to bych ale nesměl hrát tak zbrkle a nedělat v tý hře voloviny. :-) Ale jo, asi už v pátý vlně mi bylo jasný, že tenhle mač nemůže skončit dobře...

Nahrávání přerušeno v 9. vlně kvůli FPS dropům, díky kterým to ke konci nebylo moc hratelný (bude to tam i vidět). Výsledek: Mise neúspěšná, konec v 10. vlně (ztroskotal jsem na čtyřech zařízeních).
N7 slayer má Hunter mode? :D Jinak Hazard Ghost je sám o sobě dost ....... :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Honzaleco »

Geth Scanner - Hunter Mode zadarmo pro všechny! :D ...protože Hunter Modu není nikdy dost a přijde mi užitečnější než třeba Shield Booster nebo nějakej další obrannej gear... Jinak N7 Slayer má Charge, Phase Disruptor ( :) ) a Biotic Slash ( :mrgreen: )

Přemejšlim o tom, že build svý postavy budu dávat i sem...dávám ho sice do popisu každýho videa, ale když už na to video lidi kouknou, tak ho asi nesledujou na YT, ale vložený tady na fóru...

Hraju radši Gold než Platinu...na Gold totiž můžu vzít daleko víc postav. Nemusím se bát, co tam vezmu a ňák to dopadne...na Platinu bych si s půlkou postav vůbec netroufnul... Platina mi přijde pro hráče daleko víc omezená; nejen co se týče postav, ale i zbraní a výbavy...
Kdybych měl říct, postavy, se kterejma se mi hraje dobře, tak třeba zrovna tenhle Slayer, taky N7 Paladin, Batarian Soldier, Quarian Male Engineer apod.
Krogan Vanguard, Geth Trooper, Turian Ghost - to by mohly bejt další, ale s nima je to zase moc jednoduchý... :D

Jinak, na sólo gold doporučuju starej osvědčenej easy mode - vezmi si Krogana Battlemastera, dej si to proti Gethům a.....sólo víceméně bez námahy a je k tomu nutný minimum skillu ve hře.
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Kira_Shepard »

Paladin je dobrej, ale nevin co třeba s postavou N7 destroy nebo demolish, teď nevím, kterej to je :D Má dvě věci mi přijde Volus, ať se snažím jak chci, většinou mi skape :D Osobně se mi hraje zatím nejlépe s N7 shadow, jelikož N7 fury a slayer ještě nemám :D
Co se mi nejvíc líbí asi za schopnost je Flamer (zatím) :-D Ale přijde mi docela nevýhoda, buď má charakter schopnost vyloženě na blízko nebo na dálku. Málokdo to má vyvážený.
Co mě ale nejvíce točí, tak jako třeba teď. Jsem v 11 vlně q tam to má vždy oblibu se seknout, postavy stojí, pqk se najednou objeví jinde. Čas konci 00:00 ale seknuty je to pořád, vylepšení mi to sežere, ale peníze mi to nedá :D Když uz dám gold do poslední vlny, tak se objevi tohle! Grrrr! :D
Obrázek
Uživatelský avatar
stoRmjE
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: ned 19. led 2014 11:39:13
Bydliště: Praha

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od stoRmjE »

Honzaleco píše:Jinak, na sólo gold doporučuju starej osvědčenej easy mode - vezmi si Krogana Battlemastera, dej si to proti Gethům a.....sólo víceméně bez námahy a je k tomu nutný minimum skillu ve hře.
Myslis toho nacelnika s kladivem? Ten je na gethy super, tam se nemusim bat ze me nekdo probodne, nebo chyti, ale problem je vetsinou s nejakym ukolem. Jaka je pro nej vhodna zbran na Solo? Ja si gold solo nedam, takze jedu s karabinou a samozrejmne biotic hammer..
Odpovědět