Hurá!!!

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Hurá!!!

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Sadene píše:Já doufám, že si s těma rozvodama a prachama děláte prdel... jako znám ženské, ale tohle bych já nikdy neudělala... to bych si nemohla ani vážit sama sebe a být s někým, koho bych nerespektovala, kdo by měl jen prachy? Proč bych si tak ničila život? Na tohle mám asi svůj názor a potřebuju k sobě chlapa, kterého bych si mohla vážit...
Je to otřepaná fráze, ale prachy nejsou všechno... pro mě určitě ne.

Doufám, že nezním moc moralisticky, možná jsem se nevyjádřila úplně správně :D
jo v tomhle s tebou naprosto souhlasim taky mam nejake moralni standarty a pod ty nepudu ani kdyby se kvuli tomu mel zborit svet a razi zit v chudobe vedle nekoho koho si vazim mam ho rad a ona me k tomu mit par dobrych pratel nez byt zazobanej a byt sam ..... ony vetsinou penize stejny ty pravy pratele odhanej a na jejich misto se vetrou jen prizivnici
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Hurá!!!

Příspěvek od Sadene »

Swen von Walhallion píše:
Sadene píše:Já doufám, že si s těma rozvodama a prachama děláte prdel... jako znám ženské, ale tohle bych já nikdy neudělala... to bych si nemohla ani vážit sama sebe a být s někým, koho bych nerespektovala, kdo by měl jen prachy? Proč bych si tak ničila život? Na tohle mám asi svůj názor a potřebuju k sobě chlapa, kterého bych si mohla vážit...
Je to otřepaná fráze, ale prachy nejsou všechno... pro mě určitě ne.

Doufám, že nezním moc moralisticky, možná jsem se nevyjádřila úplně správně :D
jo v tomhle s tebou naprosto souhlasim taky mam nejake moralni standarty a pod ty nepudu ani kdyby se kvuli tomu mel zborit svet a razi zit v chudobe vedle nekoho koho si vazim mam ho rad a ona me k tomu mit par dobrych pratel nez byt zazobanej a byt sam ..... ony vetsinou penize stejny ty pravy pratele odhanej a na jejich misto se vetrou jen prizivnici
Moje slova... ale je to tak trochu intimní téma, tak to raději nebudu dál rozebírat... :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Hurá!!!

Příspěvek od Swen von Walhallion »

indeed holt prilis mnoho prectenych foglrovek a mayovek na me zanechole "neblahy" vliv :D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Hurá!!!

Příspěvek od Ester »

Kamarády nemam, s klukem sem žila v chudobě a bylo to na ****, těžcena ****. Tak se sem se s ním rozešla a začala chodit s někým, kdo konečně dokázal vydělávat sám.
prostě, někdy bych ráda týpka, co mi může dopřát co jsem jako dítě nemohla mít, a co nemůžu mít ted, jako třeba dovolený, nový oblečení, no a třeba nějakou tu plastiku. Nevím jestli jsem povrchní bo tak něco, ale být chudý je na ****, těžce na ****.
A propos, nejsem blbá zlatokopka. Měla sem možnost s chlapem co mu je asi 50, bohatý ale prostě nechci.
Jo a chodím s klukem co nemá peníze a je nemocný. Když sem se s nim prve setkala, měl záchvat a kdybych se vzbudila později,t ak by umřel. Naštěstí to přežil a jsme spolu. Furt se mi to vrací
Tak nevím. Spíš doufám, že se stanu slavná a prachyvydělám sama :D (i když nějakej ten sponzor by bodl vždy :D :D )
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Hurá!!!

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Dat confesion, i ma little scared :-D

jo neco na tom jakz takz chapu ja pokud sem mel jen podradnou praci tak sem ani nejakj vztah moc nehledal pac sem divnej patron a chudej divnej patron neni moc velky terno ted sem slusne vydelavajici divnej patron ale bohatej divnej patron nebudu asi nikdy pac penize nepovazuju za neco dulezityho jen za prostredek jak prezit :))
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Hurá!!!

Příspěvek od Swen von Walhallion »

a dost bylo sebelitosti zpovedi a dark matter of this world a tady neco na probuzeni a zprijemneni rana




a pokud se nekomu podarilo vstat spatnou nohou tak tohle mi vzdycky spravi aspon trochu naladu


I see trees of green........ red roses too
I see em bloom..... for me and for you
And I think to myself.... what a wonderful world.

I see skies of blue..... clouds of white
Bright blessed days....dark sacred nights
And I think to myself .....what a wonderful world.

The colors of a rainbow.....so pretty ..in the sky
Are also on the faces.....of people ..going by
I see friends shaking hands.....sayin.. how do you do
They're really sayin......i love you.

I hear babies cry...... I watch them grow
They'll learn much more.....than I'll never know
And I think to myself .....what a wonderful world



The colors of a rainbow.....so pretty ..in the sky
Are there on the faces.....of people ..going by
I see friends shaking hands.....sayin.. how do you do
They're really sayin...*spoken*(I ....love....you).

I hear babies cry...... I watch them grow
*spoken*(you know their gonna learn
A whole lot more than I'll never know)
And I think to myself .....what a wonderful world
Yes I think to myself .......what a wonderful world.

:* :* :*
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Hurá!!!

Příspěvek od Ester »

hmm jsi bohatý :D :D :D
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Hurá!!!

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Ester píše:hmm jsi bohatý :D :D :D
hmm to zalezi v jakym slova smyslu co se tyce materialni stranyk tak odpoved je NE :D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Hurá!!!

Příspěvek od Ester »

To já taky ne :D
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Hurá!!!

Příspěvek od Sadene »

Já bych to shrnula tak, že obě strany mají vydělávat a pracovat, aspoň tak, aby uživili sebe a pak případně nějakého toho caparta... protože kdybych neměla ani na nájem, tak nebudu tak nezodpovědná a nebudu si pořizovat dítě... :P
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Hurá!!!

Příspěvek od Swen von Walhallion »

jj presne tak ale nektere etnicke a johnyho znami tohle naprosto odmitaj respektovat :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Hurá!!!

Příspěvek od Ester »

dítě nemám, a rozhodně ani neplánuju. Jednou by mi vyčítalo, že má chudý rodiče, co mů nemůžou nic poskytnout.
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Odpovědět