znáte Mikkrobitti ?

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

znáte Mikkrobitti ?

Příspěvek od jeňa_cz »

ochutnávka:

Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: znáte Mikkrobitti ?

Příspěvek od Sadene »

I když člověk všechny ty scény zná, tak jsem stejně koukala s otevřenou pusou a prostě....
A navíc Kaidan na Horizonu??? To si nechám líbit :D
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: znáte Mikkrobitti ?

Příspěvek od jeňa_cz »

Sadene píše:I když člověk všechny ty scény zná, tak jsem stejně koukala s otevřenou pusou a prostě....
A navíc Kaidan na Horizonu??? To si nechám líbit :D
no jo je tam kajdeňák :cool:
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: znáte Mikkrobitti ?

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

no ty krávo, tady si někdo dal pořádně záležet. Jako Sadene jsem se na to dívala s otevřenou tlamou. Člověk ty záběry zná, ale v takovéhle kombinaci, navíc s dobrým podtextem hudby, je to mazec O_o :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: znáte Mikkrobitti ?

Příspěvek od Swen von Walhallion »

not bad, ma to u me jen jeden velkej minus . no femshep no love .....
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
ChipsonatorRodriguez
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: ned 06. led 2013 12:05:18

Re: znáte Mikkrobitti ?

Příspěvek od ChipsonatorRodriguez »

Jo to video znám a je hodně dobré, ale v poslední době u mně vládne tohle video ze světa Mass Effect http://www.youtube.com/watch?v=zKxIpZsa ... 8&index=14
PS:STejně je to neuvěřitelné jakou má Mass skvělou komunito co tohle vytváří, sna džádná hra nemá tolik epických fan trailerů/tributů
"Just like old times"
"We'll bang, ok?
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: znáte Mikkrobitti ?

Příspěvek od Swen von Walhallion »

ME komunita neni zla ale na TES komunitu nema, to sou silenci co dokazou vytvorit at uz trailery videa nebo mody ...
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: znáte Mikkrobitti ?

Příspěvek od Sadene »

Swen von Walhallion píše:ME komunita neni zla ale na TES komunitu nema, to sou silenci co dokazou vytvorit at uz trailery videa nebo mody ...
Souhlas, TES komunita je ještě úpně jiný level :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: znáte Mikkrobitti ?

Příspěvek od Sadene »

ChipsonatorRodriguez píše:Jo to video znám a je hodně dobré, ale v poslední době u mně vládne tohle video ze světa Mass Effect http://www.youtube.com/watch?v=zKxIpZsa ... 8&index=14
PS:STejně je to neuvěřitelné jakou má Mass skvělou komunito co tohle vytváří, sna džádná hra nemá tolik epických fan trailerů/tributů
Trailer fakt luxusní, moje dva postřehy: když si představím ty svině zkázonosy v mulťáku na zlatě, tak mám pro Grunta ještě větší respekt :D
A za druhé - jedině asarijky zřejmě dokáží postavit chrám nad propastí, jinak si to teda neumím vysvětlit, kam ten Shepard padá... :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: znáte Mikkrobitti ?

Příspěvek od Swen von Walhallion »

ravageri sou zlaticka v MP :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
ChipsonatorRodriguez
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: ned 06. led 2013 12:05:18

Re: znáte Mikkrobitti ?

Příspěvek od ChipsonatorRodriguez »

Swen von Walhallion píše:ME komunita neni zla ale na TES komunitu nema, to sou silenci co dokazou vytvorit at uz trailery videa nebo mody ...
Dobře tak TES vede pak je ME a pak dlouho nikdo :D (Ikdyž TES určitě nemá fanovškovské komixy a playboy (Fornax :D))
"Just like old times"
"We'll bang, ok?
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: znáte Mikkrobitti ?

Příspěvek od jeňa_cz »

já jsem upřímně nikdy nepochopil tu posedlost s hrama Elder scrolls, hrál jsem teda jen Oblivion a Skyrim, a upřímně nechápu jak to někoho může bavit, u oblivionu jsem strávil docela dost času a musel jsem se přemlouvat abych to vubec dohrál, říkal jsem si že když už mi to sežralo tolik času tak chci vedět jak to skončí, ale bylo to utrpení a nuda, a skyrim? ten jsem ani nedohrál
podle mě jsou to fakt špatny, odflákly a nudny hry =zzz=
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: znáte Mikkrobitti ?

Příspěvek od Sadene »

ChipsonatorRodriguez píše:
Swen von Walhallion píše:ME komunita neni zla ale na TES komunitu nema, to sou silenci co dokazou vytvorit at uz trailery videa nebo mody ...
Dobře tak TES vede pak je ME a pak dlouho nikdo :D (Ikdyž TES určitě nemá fanovškovské komixy a playboy (Fornax :D))
Fanouškovské komixy a nahé ženské má fakt kde kdo... ;) Skyrim má třeba mod, který se jmenuje Animated prostitution a další podobné srandy, asi netřeba vysvětlovat :D
Moje nej TES hra je teda Morrowind, na ten nedám dopustit, Oblivion mě bavil taky a Skyrim, no prostě - asi na to musíte mít buňky, aby vás to bavilo :D Já to občas zapnu jen tak, abych se trochu prošla krajinou, něco nového objevila... i po xy odehraných hodinách zjistíš něco nového, o čem jsi ani neměl ponětí a na rozdíl od Oblivionu mám pocit, že mě ta hra nikam netlačí - zabiju draka a kašlu na nějaké Greybeards... chci nejdřív zjistit, kde vůbec jsem, co se děje a prostě se zapomenu a dělám třeba úplně vedlejší úkoly podle místa, kde právě jsem... a to se mi líbí :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: znáte Mikkrobitti ?

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Ja mam odehrano cca 400+ h ve skyrimu a v main questtu sem se nejdal dostal k obsazeni te stare pevnosti blades :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Odpovědět