Lieutenant Bastard Kai Leng

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Uživatelský avatar
Jackie
Desátník
Příspěvky: 54
Registrován: ned 16. lis 2014 13:43:51

Re: Lieutenant Bastard Kai Leng

Příspěvek od Jackie »

Honzaleco píše: Proto ten jeho chvástavej mail - můžeme si o jeho způsobu boje myslet, co chceme, ale tentokrát nad Shepardem vyhrál. Tu zprávu taky beru jako schválně napsanou provokaci, kterou chtěl Sheparda nahlodat, že bude (Shep) vždycky o krok pozadu.
Počkat ? O_o jakej mail ? :D já si nepamatuji, že bych od něj někdy něco dostal :D
Calibrations. Calibrations everywhere.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Lieutenant Bastard Kai Leng

Příspěvek od Honzaleco »

Ani po Thessii jsi nic nedostal? :)
Uživatelský avatar
Jackie
Desátník
Příspěvky: 54
Registrován: ned 16. lis 2014 13:43:51

Re: Lieutenant Bastard Kai Leng

Příspěvek od Jackie »

Honzaleco píše:Ani po Thessii jsi nic nedostal? :)
No určitě ne :D a to mám hru projitou asi 6x ... a email pořád kontroluji :D to je divný :( musím znova zahrát :D
Calibrations. Calibrations everywhere.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Lieutenant Bastard Kai Leng

Příspěvek od Sadene »

Honzaleco píše:
Nepřítel. Možná obtížnějc zdolatelnej (z výše uvedenejch důvodů), ale pro mě další z řady nepřátel, který bylo potřeba zničit. Je mi ale jasný, proč ho mají fanynky rády... :)
Yeah, he's kinda sexy :\**/: maybe love-hate relationship? :D
Ale jinak je to celkem spratek, zabít ;) A fakt si nejsem jistá, nakolik byl indoktrinovaný :O
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Lieutenant Bastard Kai Leng

Příspěvek od jeňa_cz »

Sadene píše:
Honzaleco píše:
Nepřítel. Možná obtížnějc zdolatelnej (z výše uvedenejch důvodů), ale pro mě další z řady nepřátel, který bylo potřeba zničit. Je mi ale jasný, proč ho mají fanynky rády... :)
Yeah, he's kinda sexy :\**/: maybe love-hate relationship? :D
Ale jinak je to celkem spratek, zabít ;) A fakt si nejsem jistá, nakolik byl indoktrinovaný :O
no měl reaper nožky takže tak z půlky :D
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Lieutenant Bastard Kai Leng

Příspěvek od Hany »

i ta VI na Thessii řekla, že zaznamenala přítomnost indoktrinované osoby... reaper nožky? :D já si vždycky myslel že má jen obyč impantáty :D
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Lieutenant Bastard Kai Leng

Příspěvek od BatouT101 »

Zajímavé. Taky jsem si myslel že mu Cerberus dal do kupy nohy a nějaký ten implantát bez Reapertechu... I když u Cerberu si člověk nemůže být ničím jistej. :D
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Silvermadness2
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: stř 03. pro 2014 14:19:39

Re: Lieutenant Bastard Kai Leng

Příspěvek od Silvermadness2 »

Jackie píše:
Silvermadness2 píše:To pochopí jenom někteří, Ano schovával se za stihačkou, protože si chtěl dobít štíty, ale Shepard se zase schovává za barikádamy, aby si doplnil munici A taky nikdo netvrdí že je zbabělec ;)

Pleteš melouny s pomerančema :/

áále ;)
Silvermadness2
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: stř 03. pro 2014 14:19:39

Re: Lieutenant Bastard Kai Leng

Příspěvek od Silvermadness2 »

Honzaleco píše:Good point.
Útočí barikáda, za kterou se schovává Shepard, na nepřátele? + Když se schováš za barikádu a stáhneš se, nic nebrání nepřátelům přeskupit se pro další útok/zaujmout lepší pozici/zahájit vlastní protiútok -> můžou tě tak přinutit zůstat v pohybu a tim ti překazit plány na "regeneraci". Gunship, kterej kryl Kai Lenga na Thessii, přibil palbou Sheparda a spol. do krytu - nemohli nic dělat a museli počkat, než krycí palba skončí. Kai Leng se tak nemusel obávat protiútoku a moh si klidně dobít svý bariéry.

Jinak...já to chápu tak, že dostal od TIMa úkol a ten splnil - a k tomu využil všech dostupnejch prostředků. To udělal správně. Na druhou stranu - to, že se musel spolehnout na krytí z gunshipu dokazuje, že sám by Sheparda nedal (ať už proto, že musí bojovat proti třem nebo prostě proto, že je Shepard lepší). Ale asi mu/TIMovi tohle bylo jasný....proto tam s Lengem byl i gunship - aby vyrovnal šance, popř. je převážil na Lengovu stranu.
...takže jenom využil zdroje, kterejch měl k dispozici v tu chvíli víc. A založil na tom taktiku, která se ukázala bejt lepší. Proto ten jeho chvástavej mail - můžeme si o jeho způsobu boje myslet, co chceme, ale tentokrát nad Shepardem vyhrál. Tu zprávu taky beru jako schválně napsanou provokaci, kterou chtěl Sheparda nahlodat, že bude (Shep) vždycky o krok pozadu.

Nepřítel. Možná obtížnějc zdolatelnej (z výše uvedenejch důvodů), ale pro mě další z řady nepřátel, který bylo potřeba zničit. Je mi ale jasný, proč ho mají fanynky rády... :)

No tak když byl Shepard v přesile, Cerberus vs Aliance, Hádej kdo vyhraje takže to je stejně jedno
Kai je prostě Kai a bude vždycky Kai protože Kai je Kai :*
:D
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Lieutenant Bastard Kai Leng

Příspěvek od Sadene »

Silvermadness2 píše:
No tak když byl Shepard v přesile, Cerberus vs Aliance, Hádej kdo vyhraje takže to je stejně jedno
Kai je prostě Kai a bude vždycky Kai protože Kai je Kai :*
:D
I understand you perfectly :*
Obrázek
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Lieutenant Bastard Kai Leng

Příspěvek od Kuboshek »

Sadene píše:
Silvermadness2 píše:
No tak když byl Shepard v přesile, Cerberus vs Aliance, Hádej kdo vyhraje takže to je stejně jedno
Kai je prostě Kai a bude vždycky Kai protože Kai je Kai :*
:D
I understand you perfectly :*


:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Jackie
Desátník
Příspěvky: 54
Registrován: ned 16. lis 2014 13:43:51

Re: Lieutenant Bastard Kai Leng

Příspěvek od Jackie »

Kuboshek píše:



:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :lol:
lépe bych to nevyjádřil :D
Calibrations. Calibrations everywhere.
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Lieutenant Bastard Kai Leng

Příspěvek od Vlada47 »

Sorry, že tu provádim necromancii (i když zas tak dlouho to neni), ale nedávno jsem narazil na lehce podobnou diskuzi na Bioware foru, kde lidi řešili, jak by asi Kai Leng mohl reálně fungovat, a bylo tam docela dobře vidět, kolik lidí má poměrně scestný představy o tom, jak má vlastně "assassin/ninja type character" fungovat... to je ostatně problém, co mam s Kai Lengem třeba já. Reálně by ten boj s nim fungoval asi takhle, pokud by se choval, jak je nám ukázáno ve hře:

https://www.youtube.com/watch?v=7YyBtMxZgQs
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Lieutenant Bastard Kai Leng

Příspěvek od BatouT101 »

Tak snadné by to nebylo. V ME byly štíty, armor a případně bariéry, které ho chránily když se snažil chvástat. Ale v podstatě máš pravdu. Ten jeho "baletní" výkon byl hodně nepraktickej kdyby neměl tu rozptylovací taktiku s tím bitevníkem nebo jednotkami Cerbera...

Nevím jestli to byl opravdu takovej blbec (až na několik momentů) ale, mohli z něho udělat trochu "vznešenějšího" soka než jak ho předvedly...
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Odpovědět