Pre Uplnych noobov Platina RIO Reapers

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Odpovědět
Uživatelský avatar
starscream2092
Vojín
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 24. led 2013 17:50:41

Pre Uplnych noobov Platina RIO Reapers

Příspěvek od starscream2092 »

Naposledy som hral s par ludmi ktory nemaju skoro ziadny gear a hovoria ze platina / gold sa neda uhrat s 3 az 4 slabsimi hracmi.

Preto som skusal spravit pre takych nejaky build aby si mohli davat Gold / Platinu a aby si nafarmili aspon nejaky gear.
Raz za den dat 130 000 Creditov nie je zle.

Volus Sentinel s 200 % recharge speed. Aby mohol stity Doplnat co najrychlejsie
Engineer Demolisher S pilonom na doplnanie stitov.
Infiltrator Turian Ghost 2. Drell Assassin 3. Salarian - S 11 sec neviditelnostou.
A posledny Vanguard 2. Ex Cerberus 3. Krogan 4. N7 Paladin 4. Asari Justicar

Miesto na mape asi kazdy pozna
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: Pre Uplnych noobov Platina RIO Reapers

Příspěvek od qqy »

Místo té demolisherky by se taky dal jet geth engineer (turret doplňuje štíty)... možná by byl i lepší, plně vyspecovaný turret na zdraví myslím dobíjí okolo 700 štítů každých 8 sekund. A ten turret navíc můžu sloužit jako odlákání pozornosti.

U toho infiltratora bych raději dal bonus dmg z cloaku, než trvání. Nejlepší by na tohle měl být geth infiltrator - proximity mine oslabuje. Ale i ten drell na to není špatný ale zase má málo štítů.

Ještě by to možná chtělo něco s tactical scanem nebo vzít třeba asari justicar s tou její bublinou atd atd atd...

Krogan by možná byl lepší soldier s inferno granáty. To by potom ten supply pylon měl větší smysl, jak geth turret.

Každopádně, pro takové lidi by mělo mít nějaký přínos zhlédnutí třeba tohodle playlistu:
http://www.youtube.com/playlist?list=PL2A0E04C1796C95B2
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Pre Uplnych noobov Platina RIO Reapers

Příspěvek od Honzaleco »

Co bych na to asi tak napsal...?

..radši budu zticha, bude to tak lepší. :-D
----------

Jedna důležitá věc - domluva v týmu.

..jo a: Na farmaření doporučuju Giant.
Uživatelský avatar
starscream2092
Vojín
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 24. led 2013 17:50:41

Re: Pre Uplnych noobov Platina RIO Reapers

Příspěvek od starscream2092 »

Vies si predstavit na Giantu Zaciatocnikov (130 N7) s katanami a avengermi ktory nejsu az tak dobry v hrani, Na Riu sa mozu schovat do tej budky kam na nich banshee nemoze a doplnat si stity a ozivovat sa. Dost ludi ma problem si dat vobec Solo Gold.
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Pre Uplnych noobov Platina RIO Reapers

Příspěvek od Swen von Walhallion »

no nechcu bejt hnusnej, ale pkud nekdo nedava gold, tak proto jsou tu urovne silvr a bronze. A pokud nemaj poradny zbrane tak neni nic jednodusiho nez skusit nejakej power clas tam zbrane nejsou potreba a i bez geru se s nima da neadelt neskutecna paseka
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pre Uplnych noobov Platina RIO Reapers

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

ne všichni si hnedka troufnou na gold, hraju to už nějakou dobu, ale ačkoli jsem stále lama, na gold jsem si troufla jen jednou. Ano, je to sice výzva, ale ne každý chce hrát gold. Jsou tací, kteří se spokojí s bronzem nebo stříbrem, a pokud chce jít na zlato, chce to mít tým, kde ti ostatní pomůžou a radí, jak na to, takže pokud máš tým jako já (a že kluci jsou fakt zlatí, že Sadene?) můžeš jít s nimi na zlato i s postavou na levelu 1, ačkoli tvůj N7 level nedosahuje tisíců nebo nemáš nahráno tisíce hodin.

Pokud máš chuť chodit na zlato a platinu, fajn, najdi si tým, který na to bude chodit s tebou. Návod je sice fajn, ale na gold si někteří troufnou až na to zkrátka budou mít náladu :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Pre Uplnych noobov Platina RIO Reapers

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Navic navod na farmu, to jak nekoho navadet cheatovat ..., aspon z myho pohledu, zaklad je na silvru najit si class a styl co cloveku nejvic vyhovuje pak se to naucit dobre zvladat naucit se chapat mechaniky hry a pak uz je to na goldu prochazka ruzovym sadem ( pokud nezvolis nejaky uchylny kombo jako ja vcera cranage spec vorcha soldier vybavenej colector sniper a smg a k tomu kolektori :-D )
Ja dysi zacinal S Asari adeptem, coz je uzasne jednoduchej class kterej i bez eqvipu dokaze furt delt slusnou dmg a support staci se jen naucit moc nevystrkovat tu hezkou modrou hlavicku podobnej je human sentinel kterej ma vetsi vydrz ale zase nema stazi ... osobne neznam jednodusi chary na hrani kterej dava slusnou dmg a neni zavislej na zbranich mozna jeste human a salarian inza. Novaguard kterej je absolutni owner na bronze/silver uz tak jednuduchej na gold neni...

btw kopud clovek chytne partu farmeru co na riu zalezou do bedny a nehnou se odtud tak idealni je u pizza delivery vzit balik a odlognout :evil: radsi budu v prate s parto "silvr" zewlu co se snazej hrat i za cenu ze to holt nedame do konce nez s bandou farmeru co seden na jednom fleku .... pamatuju casy kdyz se farmila FBW s gethema nez upavily pyra a pak i mapu neskutecna nuda a opruz byt zalezly na jdnom miste ..... nakonec sem rovno levoval loby s timhle nastavenim coz byly tak 2 hry ze 3 ....
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Pre Uplnych noobov Platina RIO Reapers

Příspěvek od Sadene »

Tak já bych kluky nikdy nedala... hmmm :D
Jako já osobně jsem na platině ještě nebyla, ale zlato (jak říká Ashley), je se správným týmem a dobrou komunikací naprosto v pohodě, zvlášť když má člověk svého vlastního oživovatele :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pre Uplnych noobov Platina RIO Reapers

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:Tak já bych kluky nikdy nedala... hmmm :D
Jako já osobně jsem na platině ještě nebyla, ale zlato (jak říká Ashley), je se správným týmem a dobrou komunikací naprosto v pohodě, zvlášť když má člověk svého vlastního oživovatele :D
to teda :D akorát pak dostáváme vynadáno, když tě oživíme my a ne tvůj výsostný oživovatel :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Pre Uplnych noobov Platina RIO Reapers

Příspěvek od Swen von Walhallion »

hmm poznamenano pokud bych hral se Sadene tak NEOZIVOVAT za zadnou cenu :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Pre Uplnych noobov Platina RIO Reapers

Příspěvek od jeňa_cz »

Ashley-Sheppard píše:
Sadene píše:Tak já bych kluky nikdy nedala... hmmm :D
Jako já osobně jsem na platině ještě nebyla, ale zlato (jak říká Ashley), je se správným týmem a dobrou komunikací naprosto v pohodě, zvlášť když má člověk svého vlastního oživovatele :D
to teda :D akorát pak dostáváme vynadáno, když tě oživíme my a ne tvůj výsostný oživovatel :D
když je Sadene dole tak neoživovat ale usmívat se a mávat :D
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Pre Uplnych noobov Platina RIO Reapers

Příspěvek od Sadene »

jeňa_cz píše:
Ashley-Sheppard píše:
Sadene píše:Tak já bych kluky nikdy nedala... hmmm :D
Jako já osobně jsem na platině ještě nebyla, ale zlato (jak říká Ashley), je se správným týmem a dobrou komunikací naprosto v pohodě, zvlášť když má člověk svého vlastního oživovatele :D
to teda :D akorát pak dostáváme vynadáno, když tě oživíme my a ne tvůj výsostný oživovatel :D
když je Sadene dole tak neoživovat ale usmívat se a mávat :D
Tak jistě, neboť chudák Bloody letí přes půl mapy :D
Obrázek
Uživatelský avatar
damn00
Rotný
Příspěvky: 102
Registrován: úte 31. črc 2012 17:01:53
Bydliště: Slovensko

Re: Pre Uplnych noobov Platina RIO Reapers

Příspěvek od damn00 »

Ashley-Sheppard píše:ne všichni si hnedka troufnou na gold, hraju to už nějakou dobu, ale ačkoli jsem stále lama, na gold jsem si troufla jen jednou. Ano, je to sice výzva, ale ne každý chce hrát gold. Jsou tací, kteří se spokojí s bronzem nebo stříbrem, a pokud chce jít na zlato, chce to mít tým, kde ti ostatní pomůžou a radí, jak na to, takže pokud máš tým jako já (a že kluci jsou fakt zlatí, že Sadene?) můžeš jít s nimi na zlato i s postavou na levelu 1, ačkoli tvůj N7 level nedosahuje tisíců nebo nemáš nahráno tisíce hodin.

Pokud máš chuť chodit na zlato a platinu, fajn, najdi si tým, který na to bude chodit s tebou. Návod je sice fajn, ale na gold si někteří troufnou až na to zkrátka budou mít náladu :)
"ačkoli tvůj N7 level nedosahuje tisíců"
N7 o hráčovi moc nevypovedá. Veľa krát hrám s hráčmi, ktorý majú N7 okolo 300 aj menej a nestačím sa čudovať ako dobre to hrajú (kľudne skončím na poslednom mieste). Hlavný je zápal a chuť. Ale ako si napísala s dobrou partou hráčov sa dá hrať veľmi dobre. :)
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Pre Uplnych noobov Platina RIO Reapers

Příspěvek od Swen von Walhallion »

N7 lvl je o nicem spousta kavalitnich hracu nema potrebu neustale lvlit chary znovu a znovu u N7 je zakladni poznavaci znak 120 bodu pokud ma pod je to z vysokou pravdepodobnosti lama pokud nad 120 ( ma vsechny povolani na macx lvlu) muze to bejt lama a muze to byt taky excelentni hrac
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
damn00
Rotný
Příspěvky: 102
Registrován: úte 31. črc 2012 17:01:53
Bydliště: Slovensko

Re: Pre Uplnych noobov Platina RIO Reapers

Příspěvek od damn00 »

Swen von Walhallion píše:N7 lvl je o nicem spousta kavalitnich hracu nema potrebu neustale lvlit chary znovu a znovu u N7 je zakladni poznavaci znak 120 bodu pokud ma pod je to z vysokou pravdepodobnosti lama pokud nad 120 ( ma vsechny povolani na macx lvlu) muze to bejt lama a muze to byt taky excelentni hrac
Presne tak!!!
mirbab
Vojín
Příspěvky: 5
Registrován: stř 23. led 2013 12:31:26

Re: Pre Uplnych noobov Platina RIO Reapers

Příspěvek od mirbab »

osobně proti farmingu nic nemám, začínal jsem na něm s platinou taky :-) a musím říci, že díky farmingu teprve spousta hráčů začne chápat, že hra je kooperativní. Pokud se parta drží víc u sebe a má slušnou kombinaci sil, je téměř nezničitelná :-) horší je, jakmile jsou v teamu ze dva sólisti, kteří jdou po bodech a ne po kreditech, a jsou schopní nechat člověka stát u náhrávání samotného :-) a to se pak sakramentsky vleče :-) na zlato, raději nováčka, než sólaře :-)

každopádně pro začátečníky je tato stránka: http://me3multiplayer.com/category/multiplayer-builds/" onclick="window.open(this.href);return false;
hodně mi to v začátcích pomohlo, tak se podělím. Jenom musím upozornit, chvilkama tam vyskakuje nějaká reklama :-)
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Pre Uplnych noobov Platina RIO Reapers

Příspěvek od Swen von Walhallion »

no ono u nekterych klasu je to problem, od te doby co hraju primarne Av tak s timhle je problem , pac pokud musim trcet namiste = mrvta asari ...., v lepsim pripade de moje dmg dolu tak o 95% , a pohyb grupy v jednom "chumlu" taky nen bez rizik pac se pak stava ze jeden possed abomination, geth bomber dragon pretorian nebo possesed scion jednou salvou sejme celou grupu. idealni je byt rozptylenej ale furt byt v dohledu navzajem se kryt etc.

a u te stranky z navodama mi prijde ze treaba ty nejefektivnejsi( co se tyce pomeru narocnosti na zvladnuti a vysledků) buildy tam nejsou ( dival sem se jen na AV a aH pac to sou asi moje nejlip zvladnuty chary momentalne) a prijde mi lepsi zacit od zakladniho jednoduchyho buildu a pokracovat k slozitejsimu.

Btw naa reklamy je adblock :$
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Odpovědět