Tak mě napadlo... (nápad na MP "soutěž")

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Tak mě napadlo... (nápad na MP "soutěž")

Příspěvek od Honzaleco »

K finálovému kolu (Platina):

Čtveřice vytvoří týmy na 1. a 3. místě...a týmy na 2. a 4. místě. Jak bylo řečeno už dřív. A protože se vlastně spojí ne dva, ale čtyři hráči a tudíž bude celý proces před zápasem náročnější, nechám na finále celý týden.

To znamená, že hrát se na platině začne v pátek, a termín pro odevzdání skóre bude až za týden o půlnoci z neděle na pondělí. Jestli chcete data, je to začátek: Pátek 26. 4. - konec: neděle/pondělí 5./6. května.


Teď nás čeká ale ta hrůza na Condoru, která nastane příští víkend. Těšíte se, popř. zvyšujete odolnost vaší nervové soustavy? :-D
Uživatelský avatar
FDD-VIP
Svobodník
Příspěvky: 27
Registrován: sob 16. bře 2013 9:27:36

Re: Tak mě napadlo... (nápad na MP "soutěž")

Příspěvek od FDD-VIP »

jak koukam na vysledky, skoda ze jsme nemeli vic casu ;)
2 hry v patek 2 v nedeli .. myslim ze jsme to mohli potahnout o dost vyse .. kazdopadne jsem mile prekvapen ze to tak hrozny nejni ;)
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak mě napadlo... (nápad na MP "soutěž")

Příspěvek od Swen von Walhallion »

no to ste na tom lip my sme daly jen dve hry pricemz jedna skoncila failem a u te druhe se mi posral jak fraps tak stream takze nemam ani vysledky ....... shit happen
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Tak mě napadlo... (nápad na MP "soutěž")

Příspěvek od Honzaleco »

Kolo hrůzy začíná. Condor/Collector. :-D

Tentokrát vám nepopřeju jenom good luck, ale i "Goddess go with you." :))
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: Tak mě napadlo... (nápad na MP "soutěž")

Příspěvek od qqy »

Honzaleco píše:Kolo hrůzy začíná. Condor/Collector. :-D

Tentokrát vám nepopřeju jenom good luck, ale i "Goddess go with you." :))
I dont need luck, I have an ammo!
Obrázek
Uživatelský avatar
FDD-VIP
Svobodník
Příspěvky: 27
Registrován: sob 16. bře 2013 9:27:36

Re: Tak mě napadlo... (nápad na MP "soutěž")

Příspěvek od FDD-VIP »

cekal jsem to horsi. asi jsme si vybrali moc happy postavy .. zkusime neco co min vydrzi a bude to vic rubat :D
Uživatelský avatar
ChipsonatorRodriguez
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: ned 06. led 2013 12:05:18

Re: Tak mě napadlo... (nápad na MP "soutěž")

Příspěvek od ChipsonatorRodriguez »

Tak jak jsem se těšil na Condor, tak jsem se nedočkal, kolega odjel na stáž, a nikdo koho znám buď nebyl dostupný a nebo se nepřipojil, a to jsem se na to peklo tak těšil :D
"Just like old times"
"We'll bang, ok?
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Tak mě napadlo... (nápad na MP "soutěž")

Příspěvek od Honzaleco »

Shit happens...to se stává...ale nevadí.

Ještě dotaz: Kolega na stáži...to nezní jako krátkodobá záležitost...pro případ, že Aliens postoupí do finále...byli byste se schopni připravit na připojení s druhou dvojicí, aby ta čtveřice mohla rozhodující platinu odehrát? (připomínám, že termín finálové hry je začátek: pátek 26. 4. - konec: neděle/pondělí 5./6. května)

Jo a Velebnosti, vy svítíte! :-)
Uživatelský avatar
FDD-VIP
Svobodník
Příspěvky: 27
Registrován: sob 16. bře 2013 9:27:36

Re: Tak mě napadlo... (nápad na MP "soutěž")

Příspěvek od FDD-VIP »

Tak mame po hehe, v sobotu nemel kamarad nervy, a dneska me slozil nejaky hnusny zakerny bacilus, zimnice, paleni oci .. proste sqely stav na to snazit se nekoho trefit.
posilam vysledky z patka, s dobrym pocitem toho ze jsem se zucastnil.
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak mě napadlo... (nápad na MP "soutěž")

Příspěvek od Swen von Walhallion »

tak mi aky nic extra ...

Obrázek
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: Tak mě napadlo... (nápad na MP "soutěž")

Příspěvek od qqy »

Obrázek

Taky nic moc, Odplata se na to tenhle týden vysral a vzhledem k tomu, že mě nebaví pobíhat hodinu po mapě jako blbec, tak jsem aspoň udělal úkol ve 3. vlně.
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Tak mě napadlo... (nápad na MP "soutěž")

Příspěvek od Honzaleco »

Phew...

Obrázek


Poslední kolo, kde jsme čelili obávanému nepříteli je za námi...naše dvojice bohužel neměla dostatek pokusů, aby naplno zakusila danou hrozivou kombinaci..nebyli jsme jediní...tak či onak, tímto končí základní část.

Postupující; potažmo složení čtveřic, které proti sobě nastoupí ve finále, je uvedeno v tabulce...vítězná dvojice Dual Shock spojí své síly s týmem Rising Dragons a proti nim se postaví tým ve složení Ezekiel 25:17/Aliens.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Tak mě napadlo... (nápad na MP "soutěž")

Příspěvek od Honzaleco »

Další info:

Mapa na finálové kolo...

Mělo by to být něco netradičního a možná bláznivého...něco, co by symbolizovalo eskapády, kterými si toto klání muselo během jednotlivých soutěžních kol projít.

O kombinaci bude možné rozhodovat už od tohoto okamžiku. Navrhuji Hazard Glacier/Cerberus/Platinum.

Pro připomenutí - rozhodnutí bude probíhat od tohoto pátku - přes další týden - a až do neděle.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Tak mě napadlo... (nápad na MP "soutěž")

Příspěvek od Honzaleco »

Looking forward to the finals!! :-)
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak mě napadlo... (nápad na MP "soutěž")

Příspěvek od Swen von Walhallion »

glacier je pro tym co se dokaze dmluvit az moc easy, a peklo pro ten co nedokaze takze ten bych nedaval, ja bych byl pro neco z earth packu - rio - vancouver - london. Osobne bych preferoval rio, poskytuje jistou vyhodu slabsim teamum aniz by nejak extremne favorizovalo silne, pripadne vancouver kterej uz je o dost tezsi a london, to je peklo i pro pomerne zkuseny harcovniky pac hack tam je vetsinou na krasne otevrenym miste kde se da krejt na pikacu.

takze za mne geth/rio nebo cerberus/vancouver
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: Tak mě napadlo... (nápad na MP "soutěž")

Příspěvek od qqy »

Tak je pravda, že na Riu by se dalo vyřádit, šlo by tam udělat dost bodů.
Nebylo by nejlepší dát za nepřítele Kolektory? Aby proti hráčům šly všechny frakce.
Obrázek
Uživatelský avatar
ChipsonatorRodriguez
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: ned 06. led 2013 12:05:18

Re: Tak mě napadlo... (nápad na MP "soutěž")

Příspěvek od ChipsonatorRodriguez »

Honzaleco píše:Shit happens...to se stává...ale nevadí.

Ještě dotaz: Kolega na stáži...to nezní jako krátkodobá záležitost...pro případ, že Aliens postoupí do finále...byli byste se schopni připravit na připojení s druhou dvojicí, aby ta čtveřice mohla rozhodující platinu odehrát? (připomínám, že termín finálové hry je začátek: pátek 26. 4. - konec: neděle/pondělí 5./6. května)

Jo a Velebnosti, vy svítíte! :-)
Jo, to se neboj, kolega se dneska vrací, takže tým Aliens bude připraven na platinové finále :D
"Just like old times"
"We'll bang, ok?
Uživatelský avatar
ChipsonatorRodriguez
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: ned 06. led 2013 12:05:18

Re: Tak mě napadlo... (nápad na MP "soutěž")

Příspěvek od ChipsonatorRodriguez »

Swen von Walhallion píše:glacier je pro tym co se dokaze dmluvit az moc easy, a peklo pro ten co nedokaze takze ten bych nedaval, ja bych byl pro neco z earth packu - rio - vancouver - london. Osobne bych preferoval rio, poskytuje jistou vyhodu slabsim teamum aniz by nejak extremne favorizovalo silne, pripadne vancouver kterej uz je o dost tezsi a london, to je peklo i pro pomerne zkuseny harcovniky pac hack tam je vetsinou na krasne otevrenym miste kde se da krejt na pikacu.

takze za mne geth/rio nebo cerberus/vancouver
Rio? A už tam je opravenej ten bug, že se schováte do kontejneru, a už jste za vodou? Já bych navrhnul London, jelikož tam končí i celý Mass Effect, a jako nepřítel kolektoři, aby to bylo pořádně o nervy :D
"Just like old times"
"We'll bang, ok?
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak mě napadlo... (nápad na MP "soutěž")

Příspěvek od Swen von Walhallion »

hmm tak kontejner je ti napikacu kdyz natebe nabehne horda phantomu dragonu geth hunteru etc, jediny pred cim to poskytuje trochu obranu je banshe a brute ale na to potrebujes hodne specifickej setup abys byl safe, navic cerberaci s repri s jejich granata power to dokazou pekne zmeniv v nevyhodu.

A london + kolektori sou pri hacku na urcitych mistech skoro nedatelny, ve treti vlne dostanes hack na stredu a muzes se jit klouzat, pac tahle vlna byla peklo i na riu se sehranym ymem a to sem to tankoval s jugernaoutem, po ni uz to je lepsi pac se to zacne mixovat
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
ChipsonatorRodriguez
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: ned 06. led 2013 12:05:18

Re: Tak mě napadlo... (nápad na MP "soutěž")

Příspěvek od ChipsonatorRodriguez »

Swen von Walhallion píše:hmm tak kontejner je ti napikacu kdyz natebe nabehne horda phantomu dragonu geth hunteru etc, jediny pred cim to poskytuje trochu obranu je banshe a brute ale na to potrebujes hodne specifickej setup abys byl safe, navic cerberaci s repri s jejich granata power to dokazou pekne zmeniv v nevyhodu.

A london + kolektori sou pri hacku na urcitych mistech skoro nedatelny, ve treti vlne dostanes hack na stredu a muzes se jit klouzat, pac tahle vlna byla peklo i na riu se sehranym ymem a to sem to tankoval s jugernaoutem, po ni uz to je lepsi pac se to zacne mixovat
No podle toho jak popisuješ to peklo v Londýně, tak mi to příde jako ideální šílená kombinace :D
"Just like old times"
"We'll bang, ok?
Odpovědět