Witcher (Zaklínač)

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Sadene »

NO já nevím... všichni jsou z toho nového traileru až nějak moc unešení... mi to zas taková pecka nepřišla a s původní atmosférou Zaklínače to nemá pomalu nic společného :((
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od BatouT101 »

Třeba to nebude tak jak to vypadá. Těch herních záběrů je zatím opravdu málo. V každém případě to jistě bude trochu jiné než Witcher1. Dvojka se také lišila ale měla svoje kouzlo. Věřím že i W3 bude mít to svoje... Nic méně to bude možné objektivně posoudit až ta hra vyjde a budeme si ji moct zahrát. ;)
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Green »

Sadene píše:NO já nevím... všichni jsou z toho nového traileru až nějak moc unešení... mi to zas taková pecka nepřišla a s původní atmosférou Zaklínače to nemá pomalu nic společného :((
Co? :D

Takže tě nezajímá, že trojka má jít hodně ve šlépějích Skyrimu. =)
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Vlada47 »

Tak to snad CD Projekt RED neudělá. Já doufam, že to prostě bude rozlehlá hra a to bude tak jediná věc, kterou to bude Skyrim připomínat. Jinak to bude stavět na tom, co přinesly předchozí díly.
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od BatouT101 »

Vlada47 píše:Tak to snad CD Projekt RED neudělá. Já doufam, že to prostě bude rozlehlá hra a to bude tak jediná věc, kterou to bude Skyrim připomínat. Jinak to bude stavět na tom, co přinesly předchozí díly.
Přesně. Taky se mi zdá málo pravděpodobný že by CD Projekt RED chtěl nějak "kopírovat" Skyrim spíš právě naopak. Odhaduju, že se budou snažit od Skyrimu právě odlišit (MOŽNÁ že ve hře narazíme i na nějaké narážky od vývojářů ohledně Skyrimu) ale stále se to potáhne v duchu předchozích her Witchera a budou se snažit být originální jak doposud. V každém případě se budeme muset nechat překvapit. =)
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od GamerClassN7 »

Mohl by mi někdo objasnit kde se odehrávají hry The Witcher a The Witcher 2 vzhledem ke knihám Sapkovskeho. Předem Díky :-)
P.S. nedá mi to a musím se pochlubyt The Witcher 2 mám přímo od Marka Tvrdého z Pragoffestu :-)
(Kdo byl na přednášce o zaklínači tak už bude vědět :-) )
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Sadene »

Děj Witcher 1 se odehrává 5 let po poslední knize ságy (Paní jezera) a Witcher 2 na to navazuje.
Obrázek
Uživatelský avatar
Flek
Desátník
Příspěvky: 52
Registrován: sob 09. úno 2013 15:19:19

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Flek »

Dnes sem nešel Polský filmoví seriál Zaklínače na You tube máto 13dílu. Zaklínač01 - Dětství - You Tube
Uživatelský avatar
homijunior
Svobodník
Příspěvky: 43
Registrován: sob 22. čer 2013 14:55:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od homijunior »

Jo ten seriál je dost starej, ale je docela dost dobrej. V těch 13 dílech je pár několik příběhů z prvních 4 knížek.

Sice na ten seriál nemá moc dobrý hodnocení, ale mě se líbil.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Sadene »

Seriál, o kterém je řeč: byl prakticky natočen jako sranda (navíc snad ještě podle nějakých divadelních či jiných snah), tudíž dost výrazně mění některé situace, které se odehrávají v povídkách a dost výrazně také mění osobnost určitých postav. Jediná víceméně postava věrná knížce je Yennefer. Marigold kupříkladu opravdu nevypadá jako myslivec... co bych řekla, že ten seriál zachraňuje, je jednoznačně Michail Zebrowski alias Geralt, páč ten je opravdu luxusní. Pak ještě existuje z tohoto 13ti dílného seriálu sestříhaný film, který je možná koukatelnější.

Jinak po pravdě řečeno, tenhle seriál jsem viděla v 15 letech a dovedl mě k Zaklínačovi, takže nemůžu být jen kritická, navíc některé díly (třeba s Borchem tři kavky) jsou podařené.

Každopádně každému fanouškovi Zaklínače rozhodně doporučuju přečíst aspoň povídky a sága je naprosto super.

A v seriálu nejsou příběhy z prvních 4 knížek, ale jsou to zfilmované povídky. Co povídka, to jeden díl. Navíc myslím první dva díly seriálu jsou vycucané z prstu (dítě Geralt atd., ženské zaklínačky....)
Obrázek
Uživatelský avatar
homijunior
Svobodník
Příspěvky: 43
Registrován: sob 22. čer 2013 14:55:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od homijunior »

Sadene píše:Seriál, o kterém je řeč: byl prakticky natočen jako sranda (navíc snad ještě podle nějakých divadelních či jiných snah), tudíž dost výrazně mění některé situace, které se odehrávají v povídkách a dost výrazně také mění osobnost určitých postav. Jediná víceméně postava věrná knížce je Yennefer. Marigold kupříkladu opravdu nevypadá jako myslivec... co bych řekla, že ten seriál zachraňuje, je jednoznačně Michail Zebrowski alias Geralt, páč ten je opravdu luxusní. Pak ještě existuje z tohoto 13ti dílného seriálu sestříhaný film, který je možná koukatelnější.

Jinak po pravdě řečeno, tenhle seriál jsem viděla v 15 letech a dovedl mě k Zaklínačovi, takže nemůžu být jen kritická, navíc některé díly (třeba s Borchem tři kavky) jsou podařené.

Každopádně každému fanouškovi Zaklínače rozhodně doporučuju přečíst aspoň povídky a sága je naprosto super.

A v seriálu nejsou příběhy z prvních 4 knížek, ale jsou to zfilmované povídky. Co povídka, to jeden díl. Navíc myslím první dva díly seriálu jsou vycucané z prstu (dítě Geralt atd., ženské zaklínačky....)
Jo s tím souhlasím napsal jsem to blbě.
Uživatelský avatar
orion
Desátník
Příspěvky: 85
Registrován: pon 18. bře 2013 7:55:07
Bydliště: doma

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od orion »

ahoj
Já se pravě chystám hrát zaklínače 1 a tak se ptám: ovlivní rozhodnutí ze zaklínače 1 události ve 2?
dík
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Sadene »

No vzhledem k tomu, že si pak uloženou pozici z Witcher 1 importuješ do Witcher 2, tak zřejmě ano, zejména ty v posledních kapitolách W1. Pak se taky importuje vybavení (meče, armor...), které jsi získal. :)
Prakticky ale ta rozhodnutí moc velký vliv na události ve W2 nemají.
Obrázek
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Green »

Ovlivní celkem dost, kdo přežije, k jaké frakci budeš víc benevolentní atd.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Vlada47 »

Já ti nevim, přišlo mi, že je tam akorát pár zmínek o tom, co se stalo v jednotce (jako jestli ti přežila Adda, pár zmínek o Řádu a Scoiatel, pokud si se k někomu z nich přidal... to je tak asi všechno) a pak samozřejmě dostaneš něco z původní výbavy. Právě ta výbava mi přijde ze všeho asi nejcitelnější, speciálně s Full Combat Rebalance modem, kdy zbroj a meč z konce jednotky nemusíš ve dvojce měnit snad víc než půlku hry :)) (bez toho modu najdeš v první kapitole lepší věci).
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Sadene »

Je to tak jak říká Vlada... pokud se chci vyhnout spoilerům, tak se ti třeba trochu změní nějaký quest, například tam budeš mít protivníka navíc apod. Pokud si to chceš vyspoilovat, tak se to určitě bude dát najít na wiki.
Obrázek
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Krieg »

Mohl by mi tu prosím někdo znalý objasnit jaký je rozdíl u Zaklínače 2 mezi platinovou a rozšířenou edicí? Obsahuje platinová verze vše co rozšířená + něco navíc nebo jsou obě edice svým způsobem unikátní?
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Green »

nevím teď, která z nich vyšla jako poslední (myslím, že ta platinová), ale jedna z nich obsahuje určitě všechna DLC. Zjisti si datumy vydaní těch edicí a poznáš.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Vlada47 »

Nevim, jestli je v praxi mezi těma edicema nějakej rozdíl, protože patche a DLC si stáhneš ze stránek hry (nebo se stáhnou automaticky) a nějaký ty bonusový materiály dostaneš po registraci hry na GOG.
Uživatelský avatar
orion
Desátník
Příspěvky: 85
Registrován: pon 18. bře 2013 7:55:07
Bydliště: doma

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od orion »

Rozdíl je že rozšířená edice je kusově omezená + dostaneš mapu světa, manuál, příručku ke hraní + bonusové DVD (zde je soundtrack a pěkná videa o vývoji zaklínače). Zatímco v Platinové verzi je plakát s Triss a manuál.
Já sám mám právě rozšířenou verzi.(myslím že se už ani ta rozšířená edice neprodává, ale možná se mýlím.
tady najděš co tam je a není:
http://www.jrc.cz/hra_pc_zaklinac_2_vra ... rena_edice" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.jrc.cz/hra_pc_zaklinac_2_vra ... nova_edice" onclick="window.open(this.href);return false;
(jinak je vše stejné)
Odpovědět