Bugy v MP

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Odpovědět
SwemCZ
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: úte 29. led 2013 10:54:42

Bugy v MP

Příspěvek od SwemCZ »

Za těch několik týdnů co hraji, jsem byl svědkem opravdu podivuhodných věcí. Určitě by to vydalo na knihu,tak jsem se chtěl zeptat,jestli to máte podobně.

Jednou jsem se připojil do hry, kde jsem byl "sám". Nikoho jsem neviděl,přesto nepřítel umíral a já ho nezabil.Úkoly se plnili a ne díky mě. Byl jsem oživen, i když nemělo být kým.

Jindy jsem zase dostávám zásahy a nikoho neviděl. (ano většinou jen přehlídnu nepřítele) Tady ale spojenci zuřivě pálili směrem,odkud jsem to dostával,používali všelijaké schopnosti na "ducha"

A podobné vylomeniny:
Nejde oživit spojenec
Nejde střílet
Použiju stínový útok,přitom se teleportuju 10m od nepřítele a zabiju ho. (super když mě to šoupne někam kde na mě všici vidí)
Nejde se krýt (to je obzvláště nepříjemné,vypadá to,že dělám dřepy :) )
Spojenec je teleportován na místo,odkud se nejde dostat. ( to mě docela pobavilo, zvlášť když zrovna nesl bálík na doručení :D )
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: Bugy v MP

Příspěvek od qqy »

Na Bioware Social Network je topic na tohle téma.
http://social.bioware.com/forum/1/topic ... x/15779198
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugy v MP

Příspěvek od Swen von Walhallion »

no jediny s cim mam mel co do cineni je neviditelnej nepritel - problem firebase condor nikde jinde se mi to nestalo problem s ozivenim spojence tak jednou ze sta pripadu bych rekl a pak to kryti to ani neim coto zpusobuje obcas stazi pouzit heavy mele obcas umrit a obcas musi clovek zhodit celou hru (zazil sem 3x a vsechny 3 pripady) a pak nemoznost pouzivat schopnosti = coz spusobuje shield boost od voluse ... jinak vetsina bugu co lidi popisujjou dou mimo mne :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Bugy v MP

Příspěvek od Sadene »

Za tu dobu, co hraju, tak akorát problém v tom, že z parťáka vidím jen jeho jméno nad postavou, ale postavu ani nic z ní nevidím :D
A ještě menší problémy s cover systémem... občas mi to prostě nejde...
Obrázek
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: Bugy v MP

Příspěvek od qqy »

No, já mám v poslední době smůlu na magnetic hands od Banshee. Dokonce i Scion mi dal sync kill, poté co jsem byl 2 metry od něj ale nějak si mě přitáhl k sobě.
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugy v MP

Příspěvek od Swen von Walhallion »

to budou spis lagy pac magnetick hands uz sou pomerne dlouho fixnuty
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: Bugy v MP

Příspěvek od qqy »

Swen von Walhallion píše:to budou spis lagy pac magnetick hands uz sou pomerne dlouho fixnuty
No, někdy, jak mě to připojí s nějakému debilovi, co má pravděpodobně rychlost netu srovnatelnou s rychlostí pohybu šneka, tak je prdel to zpoždění používání schopností ale úplně nejlepší je, pokud se nepřátelé pohybujou jakoby ve skocích. Střílím po nich, on se portne o metr vedle. A střelba mu nic nedělá, bo počítám, že tam, kde ho vidím já, už dávno není...
V takových případech opouštím hru.
Obrázek
SwemCZ
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: úte 29. led 2013 10:54:42

Re: Bugy v MP

Příspěvek od SwemCZ »

To znám, v jedné takové hře jsem měl Krogana a zabíjel to na blízko,ale pak se někdo takový připojil a já se nemohl trefit do nepřítele.

Je jedna věc, co mě jako hodně trápý. Za poslední 2-3 týdny nepostupuju v žebříčku. Moje N7 je furt na 120 a podemnou i nademnou jsou furt ty samý lidi. Je to jako bych vůbec nehrál.Což o to , většinou mi to je šumák,ale stříbro tak nějak zvládám a chtěl jsem zkusit zlato,ale jak se tam připojim tak nikdo nechce semnou hrát a množí se mi křížky. :?
Uživatelský avatar
ChipsonatorRodriguez
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: ned 06. led 2013 12:05:18

Re: Bugy v MP

Příspěvek od ChipsonatorRodriguez »

SwemCZ píše:To znám, v jedné takové hře jsem měl Krogana a zabíjel to na blízko,ale pak se někdo takový připojil a já se nemohl trefit do nepřítele.

Je jedna věc, co mě jako hodně trápý. Za poslední 2-3 týdny nepostupuju v žebříčku. Moje N7 je furt na 120 a podemnou i nademnou jsou furt ty samý lidi. Je to jako bych vůbec nehrál.Což o to , většinou mi to je šumák,ale stříbro tak nějak zvládám a chtěl jsem zkusit zlato,ale jak se tam připojim tak nikdo nechce semnou hrát a množí se mi křížky. :?
Bože, ten problém s N7 a 120 body mě vždycky rozesměje :D Musíš povýšit postavy, když už máš všechny třídy na lvl 20 tak se ti další N7 body nepřidávaj.
"Just like old times"
"We'll bang, ok?
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugy v MP

Příspěvek od Swen von Walhallion »

no pokud lidi vyhazujou nekoho s N7 120 tak sou to debilove, teda pkud nemas nejakej ucyhlnej setup jako treba cusader + tayphoon na fury etc ...
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

Re: Bugy v MP

Příspěvek od Bouner »

Nejvíce mě štve že je vše na 1 klávese, ale díky bohu BW pochopilo a povolilo toto upravit v souborech.Nicméně jestli upravíte něco jiného než toto tak vás čeká ban, i když teda znám lidi co si cheatujou kredity a ban nedostali od doby vydáni ME takže to asi nebude zase takové "vše kontrolujeme" .Jinak dále to je že nevidíte enemy jak zde už bylo napsáno/dostanu za Valkyru od canibala 1 kulku občas a jdu k zemi což mě vytáčí.
Obrázek
SwemCZ
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: úte 29. led 2013 10:54:42

Re: Bugy v MP

Příspěvek od SwemCZ »

ChipsonatorRodriguez píše: Bože, ten problém s N7 a 120 body mě vždycky rozesměje :D Musíš povýšit postavy, když už máš všechny třídy na lvl 20 tak se ti další N7 body nepřidávaj.
Lol já si toho vůbec nevšim :D Tak díky.
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: Bugy v MP

Příspěvek od qqy »

Hmm, mám nějak zabugový ten challenge systém. Spectre mastery se mi seklo na 100% a ani za boha se to nechce vynulovat a přičíst k počtu dokončení +1...
Myslím, že tento závažný problém půjdu řešit s EA tech supportem!
Obrázek
dmd074
Vojín
Příspěvky: 18
Registrován: stř 06. úno 2013 16:56:25

Re: Bugy v MP

Příspěvek od dmd074 »

Občas se mě bugne hra za Sentinela když mám zapnuté to "Technické brnění" nebo co. Nejde sbírat munice zabíjet nepřátelé používat schopnosti prostě nic jen bezmocně koukat a nechat se zabít nebo jen zdrhat a čekat.
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugy v MP

Příspěvek od Swen von Walhallion »

to neni tech armorem, driv se tohle stravalo pri pouzivani zebriko, netu jestli to fixly, a ted to dela volus a jeho shield boost, obac pomuze heavy mele obcas zebrik obcas smrt ...
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Amelia
Vojín
Příspěvky: 15
Registrován: sob 09. úno 2013 18:29:45
Bydliště: Illium

Re: Bugy v MP

Příspěvek od Amelia »

qqy píše:No, já mám v poslední době smůlu na magnetic hands od Banshee. Dokonce i Scion mi dal sync kill, poté co jsem byl 2 metry od něj ale nějak si mě přitáhl k sobě.
Podobné to je v poslednej dobe aj u mňa, phantom bola na tri metre odo mňa a aj tak ma nejakým "chmatom" zabila. A aj u bruta, som od neho dostatočne ďaleko a odrazu sa nejako ocitnem mŕtva na zemi. Sweet :D
Sphingo
Vojín
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 14. úno 2013 14:39:22

Re: Bugy v MP

Příspěvek od Sphingo »

Já měl bezvadnej Bug na mapě Vancouver.Hral jsem solo platinu proti smrťákům.A v páté vlně všichni vymlacení a označilo mi to posledního nepřítele na tom dlouhém žebříku uprostřed mapy.Jen ten čtvereček a nikdo nikde :D tak jsem do toho místa asi 10 minut střílel z různých úhlů,zespoda,shora a nic. :(( Pak jsem vytáhl raketu a s ní se mi povedlo toho parchanta odprásknout.Pokračoval jsem dál a v šesté vlně to samé.Akorád mi přibyl ke čtverečku život a bariéra přízraku. :) Po chvilce se mi přízrak podařilo ugrilovat na tom žebříku Reegar Carbine :evil: Aspoň jsem už věděl,že mu to ubírá.No a v osmé vlně opět na mapě nikdo nikde.Neukázal se ani čtverec posledního nepřítele.O_o Tak vyražím znovu k žebříku :D 10 minut do něj zase střílím a nic.Rozhodnu se obětovat další raketu. "BUM"a nic :(( Raketa v háji a pořád nikdo nikde.Tak jsem to začal obíhat a pak si všimnu,že na druhé straně u krátkého žebříčku je něco průhledného.Začal jsem to grilovat a vono dva Getští lovci :D Jeden dole a druhej nad ním. :D Konec vlny :D Pak už se nic nestalo a po 125 minutách se mi podařilo dokončit "Solo Platinu" :$ :D
Odpovědět