MP Balance Changes

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

MP Balance Changes

Příspěvek od Swen von Walhallion »

hmm posledni vypadaji zajimave hlavne pro vanguard class

Biotic Charge Power
- Evolution 5 sance na nulovy CD zvysena z 33% na 50% to uz je dost velka sance aby to stalo za to zacit pouzivat.

Ostatni zmeni tam prulonovy nejsou

Annihilation Field Power
- Evolution 5 poskozeni zvyseno z 50% na 65% coz je pekne ale AH se stejne pouziva spis jo starter pro BE a pouzivaj to jen dva klasy fury a Valkyra a furt mi prijde drain evo zajimavejsi

Hydraulic Joints Gear
- poskozeni pomoci boje zblizka zvyseno z [5%-15%] na [10%-20%] kdyby se to tykalo vseho eqvipu na boj zblizka tak je to zajimavy takhle bych rekl ze moc ne, ja osobne davam prednost kombinovanym vecem u mele speced charu mele/brokovnice nebo mele/stit

a pak jen maly rebalanc zbrani... incisor ted bude hodne zajimavej, co sem ho pouzival kdyz sem delal sniper mastery tak uz pred timhle mi prisel jako hodne silna zbran (az sem byl prekvapenej jakou paseku dela) a clloctorka mi neprisla slaba tam sem spis videl problem s limitovanym dostrelem na na velkou vzdalenost nez s dmg a navic to chce hodne citlivej prst pac clovek ma tendenci drzet to dokud neni zasobnik prazdnej a ten mizi sakra rychle v porovnai s PPR ktera funguje na obdobnym principu

Collector Sniper Rifle
- poskozeni zvyseno [68.3-85.4] z [73.0-91.3]

Incisor Sniper Rifle
- poskozeni zvyseno [93.3-116.6] z [98.0-122.5]
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: MP Balance Changes

Příspěvek od Honzaleco »

Incisor dostává poslední dobou nějak moc buffů...aby z něj nakonec ještě nebyla užitečná zbraň...ta myšlenka mě děsí. :-D
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: MP Balance Changes

Příspěvek od Swen von Walhallion »

skus ho me prisel jako celkem brutalni zviere uz kdyz sem ho zkousel naposled
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: MP Balance Changes

Příspěvek od qqy »

Incisor je skvělá puška. S ní se mi nějak povedlo dotáhnout do konce PUG s naprostýma debilama. Prakticky jsem s ní odsoloval gold.

PS. ono nejde napsat slovo deb*lama?
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: MP Balance Changes

Příspěvek od Swen von Walhallion »

debilni lama? proc by neslo ... ocividne nejde mozna dementni lama by proslo :$
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Odpovědět