Grilování se včelami (další víkendová operace?) - návrh

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Grilování se včelami (další víkendová operace?) - návrh

Příspěvek od Honzaleco »

Další věc (tohle mě napadlo včera kolem jedenácté večer):

Už teď jsem zvědavý, co nám v BioWare zase vymyslí za víkendovou výzvu. Ale vzhledem k tomu, že většina těchto challengí se dá splnit velmi rychle a jednoduše, tak jsem si řekl...:

Proč neudělat nějakou komplexnější víkendovou operaci třeba čistě pro členy tohoto fóra, která by se "plnila" souběžně s tou oficiální?

No a ta "akce" by nesla název..

GRILOVAČKA SE VČELAMI

Obrázek

"Do soustav Terminus s největší pravděpodobností vniklo větší množství nepřátel. Poslední zprávy se zmiňují o skutečnosti, že posily by mohly zahrnovat všechny známé nepřátelské jednotky.
Je třeba učinit nepřátelským aktivitám přítrž hned v zárodku, pokud v těchto místech nechceme v budoucnu čelit nějakým nepříjemným překvapením.
Do akce se vydávají hlavně vorchové spolu s dalšími plamenometčíky, kterým boj v těchto místech vyhovuje. Jejich jediným úkolem je všechny nepřátele upéct. Spálit na uhel."


...bylo by třeba splnit 8 bronzových, 8 stříbrných a 8 zlatých misí na hazardní verzi Firebase Glacier.
...na každé úrovni by bylo 8 misí - bojovat tedy 2 krát proti každé ze čtyř nepřátelských frakcí.
...jednotky by tvořily výhradně postavy s plamenometem (Vorchové - voják a sentinel, Gethský voják).
...aby byl zápas započítán, musí se ho účastnit minimálně 2 lidé odsud z fóra (samozřejmě s plamenomety). V týmu nesmí být jiná postava.
...akce byla ve stejnou dobu jako oficiální operace, tj. začátek - pátek 19:00/konec - pondělí 19:00
...mohlo by to být už tenhle víkend


...jak by se to plnilo? Po úspěšném dokončení zápasu se buď sem na fórum nebo mě ve formě PM pošle screenshot konečné tabulky, kde je vidět lokace mise, nepřítel, úroveň a také třídy, se kterými hráči hráli (jenom třídy - víc to upřesnit nemůžu).
...pokud to bude platné, započítám to. Znovu připomínám, že by bylo třeba splnit 8x bronz, 8x stříbro a 8x zlato - dva zápasy na obtížnosti proti každé frakci.

(rád si poslechnu nějaké připomínky a výtky, pokud se nějaké najdou)

Nedostanete ode mě Commendation Pack. Ale pokud bude akce úspěšná, po jejím skončení sem dám nějaký malý artwork, který vám ji bude připomínat a který si třeba budete moct dát do podpisu.

Tak co myslíte, zvládli bychom to?
Naposledy upravil(a) Honzaleco dne čtv 28. úno 2013 20:06:18, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Grilování se včelami (další víkendová operace?) - návrh

Příspěvek od Sadene »

Jako mě by se to líbilo! Kdybych byla doma, byla by to zajímavá změna :D
Akorát pochybuju, že mě nechá přítel sedět celý víkend u jeho PC :D :D :-O
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Grilování se včelami (další víkendová operace?) - návrh

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Sadene píše:Jako mě by se to líbilo! Kdybych byla doma, byla by to zajímavá změna :D
Akorát pochybuju, že mě nechá přítel sedět celý víkend u jeho PC :D :D :-O

Hmmm co na to rict, bych rekl ze nebude mit moc na vyber :D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Grilování se včelami (další víkendová operace?) - návrh

Příspěvek od Honzaleco »

Nemusí to být zrovna tento víkend...pokud se to teď nehodí, uděláme to jindy, není problém. A určitě by to nezabralo celý víkend..to by záleželo asi hlavně na tom, kolik lidí odsud by do toho šlo.

Plamenomet je, zvlášť pro úzké koridory na Glacieru, výborná schopnost. V podstatě to vypadá takhle:
1) zapnout plamenomet
2) pomalu kráčet dopředu
3) všechno, co plamen zasáhne, hoří a umírá.

:-D
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Grilování se včelami (další víkendová operace?) - návrh

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Honzaleco píše:
Plamenomet je, zvlášť pro úzké koridory na Glacieru, výborná schopnost. V podstatě to vypadá takhle:
1) zapnout plamenomet
2) pomalu kráčet dopředu
3) všechno, co plamen zasáhne, hoří a umírá.
4) spatne horlave veci jako brute, atlas, pretorian a banshee zabiji plamenometcika
5) diky plamene stene zbytek skupiny nevidi co je pred plamenometcikem
6 ) po smrti plamenometcika umira zbytek skupiny pac nebyly pripraveni na to zo zabylo vyse jmenovanou osobu
:-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: Grilování se včelami (další víkendová operace?) - návrh

Příspěvek od qqy »

Brute není špatně hořlavá věc. Akorát hoří dlouho, takže jeho smrt zahřeje více.

Ale chtěl bych vidět, co udělá 4x flamer s banshee...

PS. a platina nebude? Aspoň jedna, prosím, prosím.
Naposledy upravil(a) qqy dne stř 20. úno 2013 13:03:14, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Grilování se včelami (další víkendová operace?) - návrh

Příspěvek od Honzaleco »

Tady někdo nemá rád plamenomet... :-D
Swen von Walhallion píše: ..spatne horlave veci jako brute, atlas, pretorian a banshee zabiji plamenometcika..
Ve výjimečných případech je třeba i uhnout, s čímž ale takový Vorcha nemá problém...

A Brute je laciné topivo, kterého mají Reapeři evidentně dostatek. Hoří sice trochu pomaleji, ale také dobře.
Uživatelský avatar
ChipsonatorRodriguez
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: ned 06. led 2013 12:05:18

Re: Grilování se včelami (další víkendová operace?) - návrh

Příspěvek od ChipsonatorRodriguez »

Honzaleco píše:Nemusí to být zrovna tento víkend...pokud se to teď nehodí, uděláme to jindy, není problém. A určitě by to nezabralo celý víkend..to by záleželo asi hlavně na tom, kolik lidí odsud by do toho šlo.

Plamenomet je, zvlášť pro úzké koridory na Glacieru, výborná schopnost. V podstatě to vypadá takhle:
1) zapnout plamenomet
2) pomalu kráčet dopředu
3) všechno, co plamen zasáhne, hoří a umírá.

:-D
A právě proto mě to jaksi neláká, příde mi to nudné :D
"Just like old times"
"We'll bang, ok?
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Grilování se včelami (další víkendová operace?) - návrh

Příspěvek od Honzaleco »

Na hazardním Glacieru není nikdy nuda...
..a když se hraje třeba proti gethům, tak už tuplem ne. S jakoukoli postavou... to se člověk musí rozčilovat tak často, že se nestíhá nudit... :-D
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Grilování se včelami (další víkendová operace?) - návrh

Příspěvek od Swen von Walhallion »

hmm proti ghetum to bych respcl i svyho geth troopera zlutej geth s plamenometem na glacieru proti ghetum :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
dmd074
Vojín
Příspěvky: 18
Registrován: stř 06. úno 2013 16:56:25

Re: Grilování se včelami (další víkendová operace?) - návrh

Příspěvek od dmd074 »

Škoda že ještě nemám žádnou postavu ,která vlastní plamenomet jinak bych do toho šel taky
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Grilování se včelami (další víkendová operace?) - návrh

Příspěvek od Honzaleco »

Swen von Walhallion píše:hmm proti ghetum to bych respcl i svyho geth troopera zlutej geth s plamenometem na glacieru proti ghetum :-D
Párkrát jsem s geth trooperem zkoušel čelní útok ala "kdo má lepší plamenomet, co, ty #$%&! gethe?" na zlatě. Nedopadlo to moc dobře. Na to pozor. :-D

dmd - klidně počkáme. Je otázkou, kolik lidí to zaujme..tenhle víkend jsem jenom nadhodil jako nejdřívější možnost. Zatím není ale nic pevně stanovený.
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: Grilování se včelami (další víkendová operace?) - návrh

Příspěvek od qqy »

Honzaleco píše:
Swen von Walhallion píše:hmm proti ghetum to bych respcl i svyho geth troopera zlutej geth s plamenometem na glacieru proti ghetum :-D
Párkrát jsem s geth trooperem zkoušel čelní útok ala "kdo má lepší plamenomet, co, ty #$%&! gethe?" na zlatě. Nedopadlo to moc dobře. Na to pozor. :-D

dmd - klidně počkáme. Je otázkou, kolik lidí to zaujme..tenhle víkend jsem jenom nadhodil jako nejdřívější možnost. Zatím není ale nic pevně stanovený.
Geth trooper je na goldu svině. Dal jsem s ním solo gold.
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Grilování se včelami (další víkendová operace?) - návrh

Příspěvek od Swen von Walhallion »

ja radsi vorchu vic vydrzi, ma regen, lepsi dmg a lepsi doge a nadherne chrochta :-O
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Grilování se včelami (další víkendová operace?) - návrh

Příspěvek od Honzaleco »

Swen von Walhallion píše:ja radsi vorchu...lepsi dmg...
Prosím?
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Grilování se včelami (další víkendová operace?) - návrh

Příspěvek od Swen von Walhallion »

no v zakladu ma GT s hunter modem dmg plamenometu 1130 vorcha 1012 a ve chvily kdy mas 3 stacky bloodlustu ses na tom stejne jako GT akdyz se dostanes na max 5 staku tak mas o 10% vetsi dmg plamenometu a drzet ty staky nahore problem neni :-)
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Grilování se včelami (další víkendová operace?) - návrh

Příspěvek od Honzaleco »

.. power damage plamenometu u GT = Hunter Mode + 5. rank Fortification, což je 30% navíc :-)
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Grilování se včelami (další víkendová operace?) - návrh

Příspěvek od Swen von Walhallion »

jenz pak musis objetovat fitnes a pak vorcha vydrzi mnohem vic .... pac je to bez modu 312 hp 750 shield a 30% DR vs 1312 hp 430 shiled a 140-700 Hps
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Grilování se včelami (další víkendová operace?) - návrh

Příspěvek od Honzaleco »

...příští víkend bude výročí vydání ME3 (aspoň tady pro nás, nemluvím o U.S.). Myslím, že bychom to mohli oslavit (v rámci MP) touto "operací"...

Takže tímto vyhlašuji na víkend 9./10. 3. plnění této akce. Podrobnosti v úvodním postu.

Pojďte do toho taky!! :-)
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Grilování se včelami (další víkendová operace?) - návrh

Příspěvek od Swen von Walhallion »

hmm zrovna na vykend kdy je brigadni slezina takze nej silenci budou mimo ....
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Odpovědět