MP Nákup Balíčků (vybavení)

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Sphingo
Vojín
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 14. úno 2013 14:39:22

MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od Sphingo »

Zdravím,
napadlo mě,jesli má někdo podobné zkušenosti s nakupováním jako já.Hlavně jsem se zajímal o dvě věci.Weapons (zbraně) a Consumables (spotřební material).
Vycházím z mé praxe,ale někdo to může mít jinak.
1)Weapons:
Rare-tyto zbraně mi nejvíce chodili při nakupech balíčku za 60000 jedna zbraň,při 99000 někdy i dvě najednou
Ultra Rare-výjmečně za 60,za 99 většinou jako druhá.Teď,ale poslední dobou nechodí vůbec.Přijde mi jednou za utracených cca "6-8 milionů."
Promotional - tyto zbraně mi chodí jen za splněné víkendové úkoly
2)Consumables:
Zjíštěno,že maximalní počet Termal clip pack a Ops survival pack v inventaři je "255".Předpokládám,že to bude i maximalní hodnota Cobra Missile Launcher a Medi-Gel.Reset Powers "3"
Ammo- tady jsem zatím moc nezjístil,při různých nábojích je hodnota rozdílná.Zatím nejvyšší,mám při IV.úrovni počet "73"
Armor-podobné jako u Ammo.Při IV.úrovni počet "74" Maximalní limit zatím neznám.Doufám,že když dosáhnu max. limitu tak mi začnou chodit zbraně Ultra Rare...ale zatím nic :/
Dále jsem si všiml,že když vyjdou nové postavy a zbraně,při nakupování je to upřednostnůje a chodí hlavně novinky.
Naposledy upravil(a) Sphingo dne sob 23. úno 2013 14:07:11, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od Swen von Walhallion »

255 je maximalni pocet kusu u vseho konzumniho eqvipu a pocita se to pra kazdej typ i kvalitativni tridu zvlast, nekdo to na BSN pocital vyslo mu ze aby vsechno dostal na max tak ho to stalo nejakych 68 mega creditu
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od Honzaleco »

...jsou to zbraně Rare a Ultra Rare (vzácná a velmi vzácná výzbroj), ne Ultra Rage....promiň, že jsem zrovna teď takový hnidopich.. :-O :)
...ale napsal jsem to proto, že mě to docela pobavilo..a vlastně je to i docela pravda...když utratím x set tisíc kreditů a nepřijde mi ani jedna UR (což se běžně stává), tak u mě opravdu nastává Ultra Rage. :-D


Na medigely, rakety či zásobníky je maximální limit, kterého se dá dosáhnout tím, že ti při nákupech přijdou odpovídající karty, které ten současný vždy u nějaké položky o 1 navýší..:

Thermal Clip Pack - max = 5
Ops Survival Pack = 6
Medi-gel = 6
Cobra = 5

...pak jsou ještě luckeři, kteří si ten limit zvedli hned zkraje hry, když ještě nebyla tato omezení..ti snad můžou v misi mít od všeho 10 nebo kolik...


..jinak..jak psal Swen, maximum všeho ostatního je 255...já mám teď nejvíc Sniper Rifle zesilovačů..protože fakt nevím, co s nima mám dělat...SR Rail Amp III mám 89krát...zařek jsem se, že až těchhle trojkovejch zesilovačů budu mít 100, tak se konečně naučím pořádně používat odstřelovačky.. :-)
Sphingo
Vojín
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 14. úno 2013 14:39:22

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od Sphingo »

Vidíš člověk jak ma jiné myšlenky tak napíše různý blbosti :D Nevím,kde jsem přišel na "Rage" :D Asi už mám taky "Vztek",že mi nic nechodí :D Tak hlavně,že to pobaví :P
Uživatelský avatar
JiAliZe
Rotný
Příspěvky: 198
Registrován: pon 04. úno 2013 16:50:43
Bydliště: Plzeň

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od JiAliZe »

No moje taktika nákupu zbraní třídy Ultra Rare, je nalevelovat postavu ideálně 2 na 20 level povýšit je! (ti co neví, restartovat level postavy na 1) a potom nakoupit balíčky za 99 000,- Premium Spectre Pack

Zatím mi tahle taktyka celkem vychází! =)


http://social.bioware.com/n7hq/home/inv ... atform=pc#
Obrázek
jereme
Vojín
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 21. úno 2013 15:26:00

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od jereme »

JiAliZe píše:No moje taktika nákupu zbraní třídy Ultra Rare, je nalevelovat postavu ideálně 2 na 20 level povýšit je! (ti co neví, restartovat level postavy na 1) a potom nakoupit balíčky za 99 000,- Premium Spectre Pack

Zatím mi tahle taktyka celkem vychází! =)


http://social.bioware.com/n7hq/home/inv ... atform=pc#
a k čemu to povýšení postavi je? jsem novej tak opravdu nevím , ale par rad by se mi hodilo
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od qqy »

jereme píše:
JiAliZe píše:No moje taktika nákupu zbraní třídy Ultra Rare, je nalevelovat postavu ideálně 2 na 20 level povýšit je! (ti co neví, restartovat level postavy na 1) a potom nakoupit balíčky za 99 000,- Premium Spectre Pack

Zatím mi tahle taktyka celkem vychází! =)


http://social.bioware.com/n7hq/home/inv ... atform=pc#
a k čemu to povýšení postavi je? jsem novej tak opravdu nevím , ale par rad by se mi hodilo
Já nový nejsem a taky by mě to zajímalo...
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od Swen von Walhallion »

v podstate k nicemu jediny co tak ze za to mas N7 body kteri ti zvysujou body u jendotek N7 SP ale to je bezvyznamny
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

povýšení postav...přidá ti to 10 N7 levelů do multiplayeru a jedeš na challenge plus nějaká procenta pro lepší War Assets do singlu, možná je tam ještě něco, ale pro ty, co hrajou jen MP to asi moc význam nemá
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od Honzaleco »

Jestli je tvým cílem "hlavní" banner Best of the Best, tak se bez povyšování neobejdeš...protože jedna z výzev je na tom založená...někdy bych taky možná mohl zase začít, protože samo se to neudělá... :-)

qqy: ..a přesto to děláš i potom, co už máš N7 Mastery splněné. Ale respec karet je někdy nedostatek, chápu...

Inu, proti gustu žádný dišputát.
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od qqy »

Honzaleco píše:Jestli je tvým cílem "hlavní" banner Best of the Best, tak se bez povyšování neobejdeš...protože jedna z výzev je na tom založená...někdy bych taky možná mohl zase začít, protože samo se to neudělá... :-)

qqy: ..a přesto to děláš i potom, co už máš N7 Mastery splněné. Ale respec karet je někdy nedostatek, chápu...

Inu, proti gustu žádný dišputát.
Co? Já jsem nic nepovýšil už pěkně dlouho.
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od Honzaleco »

Možná ne, ale dřív asi jo...usvědčilo tě N7HQ - v Challengích, u N7 Mastery máš u dvou povyšování Times Completed: 2 :-)
Marwin3D
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: pon 08. črc 2013 19:27:19

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od Marwin3D »

Zdravím..
tak jak to máte s nákupem vy???
Já mam teď za sebou už 38balíčků (Spektra, SS, Arsenal mix..) a ani jedna N7 zbraň..
Nemam ještě ani Lancera ani BP Punisher.. :o(((
Už mi začínají fakt s*át..
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od Sadene »

Nooo... já už mám všechny rare věci atd na max... takže mi chybí vylevelovat ty ultrarary... z nichž mi teda úplně chybí akorát Lancer :(
V 96% nákupů mi padnou leda tak ty čtyřkové náboje :D :D takže jsem leda tak rozčílená :D no aspoň má člověk proč hrát... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od Vlada47 »

Well, někde jsem viděl jakýsi výpočet založený na nějaké statistice, který řešil, kolik kreditů potřebuješ na vylevelování všech věcí na maximum... kdyby se ty kredity převedly na koruny v poměru 1:1, tak by to mohlo zatáhnout celkem slušnou část dluhu ve státnim rozpočtu ČR... lepší je nad tim nepřemýšlet. Ono není nutné mít hned všechny ultrarare věci, dobrá polovina z nich za moc nestojí na to, jak dlouho trvá, než je dostaneš.
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od qqy »

Vlada47 píše:Well, někde jsem viděl jakýsi výpočet založený na nějaké statistice, který řešil, kolik kreditů potřebuješ na vylevelování všech věcí na maximum... kdyby se ty kredity převedly na koruny v poměru 1:1, tak by to mohlo zatáhnout celkem slušnou část dluhu ve státnim rozpočtu ČR... lepší je nad tim nepřemýšlet. Ono není nutné mít hned všechny ultrarare věci, dobrá polovina z nich za moc nestojí na to, jak dlouho trvá, než je dostaneš.

Když jsem naposled počítal, kolik kreditů bych ještě potřeboval na vylepšení všech zbraní na X, tak po složitých výpočtech na mě vyskočilo takoví číslo, že mě přešla chuť hrát ME3 a to až na vyjímky trvá doteď.
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od Honzaleco »

"If I told you I have a Lancer IV, would you hold it against me?" :D :D

j/k, já třeba zase vůbec nemám brokovnici Venom a Geth Spitfire...a i když jsem z několika zdrojů slyšel, že ty zbraně nejsou nic moc, rád bych je aspoň vyzkoušel.

Ohledně kvality UR zbraní má Vláďa pravdu. A nejen UR zbraní. Tady se ukazuje, jak zoufale špatně jsou vybalancovaný zbraně, co se jejich výkonnosti týče. V každé kategorii je jeden nebo dva modely (SMG - Hurricane, Brokovnice - Wraith, SR - Black Widow apod.), který jsou v porovnání s ostatníma zbraněma svý kategorie skoro ve všem lepší. Jakmile dostaneš nějakou z nich, máš téměř vystaráno a ostatní zbraně tě už nemusí zajímat, protože se jejich overall performance s tím dobrým kouskem prostě nemůže měřit (úroveň srovnávaných zbraní je víceméně pak už jedno). Ale trošku odbíhám, debata na tohle téma by klidně unesla samostatnej topic.

A k tématu utrácení: Asi nic nedokáže naštvat tak, jako když utratíte milion (někdy i víc) kreditů a nepadne z toho ale vůbec nic, jenom munice lv. 4. Já potom proklínám RNG do několikátýho kolena a častokrát jsem přemejšlel, proč se na tu hru vlastně nevykašlu... Stejně pak hraju dál. :-)
Marwin3D
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: pon 08. črc 2013 19:27:19

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od Marwin3D »

SADENE – tak to ti přeju hodně štěstí.. mnohem víc než mam já.. páč jestli ti to půjde jako mě, tak to dřív ten mulťák ukončí.. Tady nejde o to, že máš alespoň proč hrát.. ale je to strašně deprimující a ztrácíš chuť.. když utratíš přes 3 melouny tvrdě vydřený převážně na Bronzu.. :o))) (potřebuju waves) a dostaneš munici a další kok*tiny.. A kdyby nechali weekend challange, tak by jim taky hlavy neupadly..

VLÁDA 47; QQY – já vim.. ale rád bych měl alespoň všechny UR zbraně, než MP vypnou..:o) Nemam na to moc času.. Nemusim je mít na X.. ALE KU*VA ALESPOŇ VŠECHNY!!! Nooo.. i když takovej Harrier a Hurricane by nebyly na škodu..:o)))

HONZALECO – Venoma jsem použil na zkoušku akorát v singlu (brokovnice nemam v oblíbenejch) a když jsem chtěl dostal Spitfira.. a dostal.. tak jsem z toho byl zklamanej jako z většiny novejch věcí.. Tzn. Pro mě nepoužitelnej.. i když nevim, jestli ho tam náhodou nedali kvůli mně, když jsem jim psal na FB nebo tam někam.. aby do MP přidali Minigun.. :o)))
Tady už je to potom jenom o oblíbenosti.. já mám třeba strašně rád Strikera..:o))) Na Bronz s Lidským vojákem devastující pro většinu skupin.. :o))) Ale teď jedu hlavně s Harrierem (IV)
A proč se na to nevykašleš??? Asi z důvodu jako já.. JE TO PROSTĚ SUPER HRA, KTERÁ NEMÁ OBDOBY!!! :o))) Od té doby, co vyšel ME3 a ukončil zatím nejlepší herní sérii.. dělím hry na před ME3 a po.. :o)))
Uživatelský avatar
ChipsonatorRodriguez
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: ned 06. led 2013 12:05:18

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od ChipsonatorRodriguez »

Marwin3D píše:SADENE – tak to ti přeju hodně štěstí.. mnohem víc než mam já.. páč jestli ti to půjde jako mě, tak to dřív ten mulťák ukončí.. Tady nejde o to, že máš alespoň proč hrát.. ale je to strašně deprimující a ztrácíš chuť.. když utratíš přes 3 melouny tvrdě vydřený převážně na Bronzu.. :o))) (potřebuju waves) a dostaneš munici a další kok*tiny.. A kdyby nechali weekend challange, tak by jim taky hlavy neupadly..

VLÁDA 47; QQY – já vim.. ale rád bych měl alespoň všechny UR zbraně, než MP vypnou..:o) Nemam na to moc času.. Nemusim je mít na X.. ALE KU*VA ALESPOŇ VŠECHNY!!! Nooo.. i když takovej Harrier a Hurricane by nebyly na škodu..:o)))

HONZALECO – Venoma jsem použil na zkoušku akorát v singlu (brokovnice nemam v oblíbenejch) a když jsem chtěl dostal Spitfira.. a dostal.. tak jsem z toho byl zklamanej jako z většiny novejch věcí.. Tzn. Pro mě nepoužitelnej.. i když nevim, jestli ho tam náhodou nedali kvůli mně, když jsem jim psal na FB nebo tam někam.. aby do MP přidali Minigun.. :o)))
Tady už je to potom jenom o oblíbenosti.. já mám třeba strašně rád Strikera..:o))) Na Bronz s Lidským vojákem devastující pro většinu skupin.. :o))) Ale teď jedu hlavně s Harrierem (IV)
A proč se na to nevykašleš??? Asi z důvodu jako já.. JE TO PROSTĚ SUPER HRA, KTERÁ NEMÁ OBDOBY!!! :o))) Od té doby, co vyšel ME3 a ukončil zatím nejlepší herní sérii.. dělím hry na před ME3 a po.. :o)))
Tak vydělávat tři melouny prakticky na bronzu není zrovna moc praktické :D
"Just like old times"
"We'll bang, ok?
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od Swen von Walhallion »

hmm a na bronzu je kazda zbran OP na goldu treba zrovna striker jako main gun celkem SUX .-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Odpovědět