MP Nákup Balíčků (vybavení)

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od Vlada47 »

OT: Stryker není tak špatká zbraň... určitě teda ne na goldu. Je akorát lepší to dát nějaké třídě, která má větší stabilitu zbraně nebo schopnost na zvýšení damage zbraní (adrenaline rush třeba). Taky je to výborná věc na šíření efektu z minuce (inferno je tu asi nejlepší) a staggeruje nepřátele (pravda, že jenom ty bez štítů).
BTW - navíc má super zvuk - http://www.youtube.com/watch?v=gQWq1Z-J-EE. :D

Jinak...
když utratíš přes 3 melouny tvrdě vydřený převážně na Bronzu
O_o

Snaž se chodit na trochu vyšší levely nebo úplně ideálně si přidej někoho tady z fóra a účastni se zápasů.
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od Swen von Walhallion »

tak ale v porovnani s ostatnima UR zbranema to neni nic extra jednak ma silenou spotrebu munice, malou presnost, stabilita neni problem nic extra dmg a minimalni ucinky na boss target a co se tyce zapalne munice tam sou idealni zbrane s co nejvysii kadenci pac ten effekt je DoT a stakuje se viz buildy na PPR treba striker je podobne jako falkon asi nej s cryomunicy kdy plosne mrazi zpomaluje a oslabuje nepratele.

Nevim jak je to u tebe s rare jestli ho mas vsechno na max nebo ne ale pokud ne tak ta sance na UR je jeste o neco nizsi a co se nakupu tyce tak mam primer tak 1 max 2 UR za utracenych 5M najednou .....
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od Sadene »

Vydělávat na bronzu 3 mega je pro mě nepředstavitelné :D :D přijď si někdy zahrát s námi :P

Jinak já začínala s útočnýma puškama, s ničím jiným jsem nehrála... teď u mě vedou brokovnice (Wraith :\**/: a další). Spitfire bych řekla není úplně špatný, pár her jsem s ním hrála, jediné co mě štvalo byl ten divný zvuk, co vydává... mě teda nejvíc nepotěšili s adaskou...
Obrázek
Marwin3D
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: pon 08. črc 2013 19:27:19

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od Marwin3D »

Tak vidím, že jsem to nejspíš špatně formuloval..:o) Takže: rád bych se dožil ještě Bannánu Best of The Best.. (i když Lone Wolfa stejně nevyměním.. :o)) Takže hraju jenom bronz, protože potřebuju splnit vlny.. a ta almužna je vlastně jen vedlejší efekt.. Proto Tvrdě vydřený na bronzu..:o)

Pane SCOTTe ADKINSi.. jste výbornej!!! :o) VLADO 47.. – mám ho moc rád ale se Strikerem už jsem měl dosti problémy na stříbru s gethama.. páč když se k tobě dostane lovec, a střelí do tebe, tak než se ti Strike rozjede, si uklofanej pod kytkama..:o)))
Zvuk je výbornej..:o) Kámoše jsem nikdy neslyšel, když je rozjetej.. :o)))

SWEN – no nevim.. pro mě je od Goldu každá zbraň SUX.. :o)))
Tak schválně mi pověz, co myslíš nic extra v porovnání s JAKEJMA UR zbraněma.. jaký že to máš třeba oblíbený? Podle toho jak ho haníš.. mi strašně zajímá, jaká že zbraň ti vyhovuje..:o)
Jestli je to další ještě na mě.. tak Rare.. mám všechny na X už dávno.. to nebyl problém.. dávali bohatě.. Ale zdá se mi, že jak skončily víkendový akce..tak šlo padání UR zbraní totálně do kytek..

SADENE – jak už jsem psal.. potřebuju vlny.. a rád bych na vyšší místo v potravinovym řetězci v republice.. :o) navíc přes tejden dam tak 2-4 bronzy denně.. když dam.. A pak jedu max v sobotu.. tak od 22h.. A taky nemam rád, když do toho někdo řve a já pak neslyšim hru a nepřátele.. :o) Navíc, se já sám, řadím tak mezi lepší průměr.. tak vám to nebudu přeci kazit.. :o)
Když chci lehce na pohodu vydělat.. dam si stříbro s kroganskym vanguardem a gethama.. Nebo zlato s výbavou.. :o) Platinum je pro mě moc psychicky náročný..hraju abych se pobavil a nééé abych se trápil..:o)))
Útočná puška je taky nejlepší zbraň, co byla na začátku k dispozici.. :o)))
Když už.. :o) tak z hlavy jsou brokovnice u mě takhle.. : 1.Gethská (kvůli poměru výkon/váha).. o 2.místo se dělí Graal a Reager 3. Crusader.. ostatní mi nějak neuchvátily..
Já nevim.. jsem rád v pohybu.. a né sebou vláčet tak těžkej krám.. :o))) Ale na původní White na gold.. by nemusel bejt špatnej..:o)))
Adas je taková třetinová tragédie toho, co udělali ve trojce s Mattockem.. :o((( Z ultimátní zbraně z ME2 udělali ve trojce tragédii tak maximálně k sebevraždě.. :o) Jinak od doby Adasu jsem v singlu nic jinýho nepoužil..:o))) A v MP z toho udělali hovadinu s nulovou kadencí..
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od Honzaleco »

Zkus i ty vlny plnit na vyšších úrovních...možná to nebude tak jednoduchý jako na bronzu a bude se ti to zdát zdlouhavější, ale a) budeš vydělávat kredity daleko rychleji a b) na postavy, s kterýma to budeš plnit třeba na stříbru nebo dokonce na goldu, si daleko líp zvykneš a naučíš se je ovládat i na vyšších obtížnostech.
Když budeš mít takhle splněný vlny, budeš pak mít na výběr víc postav, s jakýma se nebudeš muset bát jít třeba na to zlato.
Existujou hráči, kteří si třeba na zlato věří vyloženě jen s jednou kombinací postavy a zbraně. Nejsou to "špatní" hráči, kteří to snad "neumí"; ale přece jenom, není tam ta variabilita. A to je pak škoda, protože tahle hra nabízí tolik možných postav nebo schopností...

Pokud vím, tak Swen je na Wraith :-D . Já jednu dobu všude zase cpal Hurricane, teď se to snažím trochu obměňovat...UR nepadají vůbec často, chvílema to dovede bejt taky pěkně frustrující.

Z jakýho packu je "největší" pravděpodobnost, že padne UR? Viděl jsem na to na BSN nějakej topic s číslama a procentama, který mírně favorizovaly Arsenal/Reserve Packy. Podle mě je to ale prašť jako uhoď - ať koupím PSP nebo nějakej jinej balíček za 99 000,- ...vždycky budu mít buď kliku a padne UR nebo ne.
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od Vlada47 »

Marwin3D píše: Pane SCOTTe ADKINSi.. jste výbornej!!! :o) VLADO 47.. – mám ho moc rád ale se Strikerem už jsem měl dosti problémy na stříbru s gethama.. páč když se k tobě dostane lovec, a střelí do tebe, tak než se ti Strike rozjede, si uklofanej pod kytkama..:o)))
Zvuk je výbornej..:o) Kámoše jsem nikdy neslyšel, když je rozjetej.. :o)))
Hmm, chvíli jsem přemýšlel, kde se tu na fóru vzal Scott Adkins, pak jsem si uvědomil svuj avatar. :D

Jinak hrát tu hru předevšim proto, aby bavila, a ne proto, abys trhal rekordy, je nejlepší a jediný rozumný způsob, jak hry hrát. :D
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Marwin3D píše:
SWEN – no nevim.. pro mě je od Goldu každá zbraň SUX.. :o)))
Tak schválně mi pověz, co myslíš nic extra v porovnání s JAKEJMA UR zbraněma.. jaký že to máš třeba oblíbený? Podle toho jak ho haníš.. mi strašně zajímá, jaká že zbraň ti vyhovuje..:o)
Jestli je to další ještě na mě.. tak Rare.. mám všechny na X už dávno.. to nebyl problém.. dávali bohatě.. Ale zdá se mi, že jak skončily víkendový akce..tak šlo padání UR zbraní totálně do kytek..

Wraith - odpoved na vsechno, z dalsich UR Saber, PPR, CSMG, Crusader, Valkyrie, Cerb Harrier Talon Scorpion Huraican, to sou celkem ultimatni zbrane a v porovnani s klasickima rare ta niz tak piranha, regar, raider, mattock, vindicator claymore revenant carnifex dokazou napachat podstatne vetsi paseku na goldu

a jinak moje oblibena zbran kupodivu je to M - 11 Wraith
Obrázek


EDIT: zaplat pambuh ze s FBW udelaly to co udelaly pac pred tema menama aby clovek hodinu hledal hru kde nebily debilni kamperi na FBW i kdyz ted by to taky bylo neco jinyho preci jen bombri a pyrove by s kamperama pekne zatocily
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Marwin3D
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: pon 08. črc 2013 19:27:19

Re: MP Nákup Balíčků (vybavení)

Příspěvek od Marwin3D »

HONZALECO - Já tě chápu.. ale přece nebudu hrát za postavy, se kterejma mi to prostě nejde nebo mi nesedí a ještě k tomu nedej bože zlato?! To si pak akorát na obtíž a cítíš se jako vůl, když furt chcípeš.. Mám prostě svoje oblíbený 3 postavy a určitý zbraně se kterejma mi to baví..:o) A kašlu na nějakou variabilitu.. hraju většinou náhodný hry.. tak buď to jde nebo ne.. ale většinou dobrý.. :o) Horší je, když s prvnim levelem chytnu kolektory..:o))) A s kroganem je stříbro a zlato procházka gethskou zahradou.. :o)
Tak já jsem včera konečně po 45balíčkách dostal Hurricana.. :o) (zkusil jsem tu zde napsanou taktiku..povýšil dvě postavy a ve 4 SS balíčku byl..:o) tak nevim jestli to fakt zabírá nebo na mě konečně zbylo..:o)))) Teď to vypadá spíš na to, že budem mít panty než kliku..:o)))
VLADA - :o))) Přesně moje slova.. Když tak uvažuju.. tak jsem se taky ale nikdy ani pořádně nerozčílil..jako u jinejch her.. a nesnažil se umlátit virtuální smrťáky klávesnicí na stole.. :o))) Nejvíc asi v dobách hojných hlášek: Program Mass Effect 3 přestal pracovat… Občas nadávam, když kravne připojení.. ale to asi každej..:o)
SWEN – jééé omlouvám se.. už to vidim.. jsi mě zmát tim, že si začal srovnávat Strikera s „ostatníma“ N7.. což je opravdu zbytečný.. a já si toho nevšim..
Já nevim.. dělal jsem brokovnice a moc mě nenadchly.. někdy tu Wraithku budu muset teda vyzkoušet.. když je tak oblíbená..

Jestli ten EDIT a ty zkratky dobře chápu tak: No nevim.. mě s tim whitem pěkně nas*ali.. byl to vcelku „jednoduchej“ způsob, jak si na začátku (bez zbraní, zkušeností, výbavy, vylepšení..) vydělat ňáký větší prachy.. A nevim v jakym DLC přesně přišli bombři ale pyromany jsem zabíjel (někdy..:o)))) už na původním whitu.. Nejsou tam náhodou od začátku??? :o)

Teď to bylo taky dobrý.. dali jsme už 3 bronz.. a říkam.. Ještě jeden a končim.. a on to změnil na stříbro.. tak jsem holt nabral nějakou výbavu.. a s kvarianem inženýrem na 12lvl se do toho pustil..:o) A pic..kolektoři.. a v 6kole jsme dělali eskort sondy a ona nám zmizela.. :o))) (to jsem ještě neviděl..) tak za chvíli odešel.. restart kola.. ale zůstal jsem tam sám.. :o) Tak začal eskort a hned jsem vy*ebal 3 rakety.. páč se tam seběhli 4 scioni.. :o))) No.. dodělal jsem to se 4x MG a 4x municí..:o)))))
Odpovědět