Romance v mass effectu...non-shepard

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Romance v mass effectu...non-shepard

Příspěvek od jeňa_cz »

tak mě napadlo se podívat na romance ve světě mass effect ktery jsou součástí okolního světa nejen Shepardovic kabiny

pamatujete na Blue rose of Illium? Charr a Ereba

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


postujte další romance nebo zajímavá přátelství mezi NPCčkama kterých jste si všimli
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Romance v mass effectu...non-shepard

Příspěvek od Sadene »

Že on pak ve trojce umře??? :(

Jinak jsem ráda za tyhle dva... ale že jim to trvalo :\**/: :\**/:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Romance v mass effectu...non-shepard

Příspěvek od jeňa_cz »

Sadene píše:Že on pak ve trojce umře??? :(
no to bioware totálně posralo, kdo by poslal skladníka do přední linie kroganskych commandos bojovat s rachni, a navíc podle mě neměl žádny závazky vůči svému battlemasterovi
prostě divny =/
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Romance v mass effectu...non-shepard

Příspěvek od jeňa_cz »

hrozně se mi líbí i rozhovory té asarijky s turianskym partnerem, je to bojovej inženýr a oni se baví o tom že spolu nebudou v kontaktu, a vypadá to že už spolu mají malý asarijky, udělám screenshoty protože hledat to na netu je nespolehlivy
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Romance v mass effectu...non-shepard

Příspěvek od Sadene »

jeňa_cz píše:hrozně se mi líbí i rozhovory té asarijky s turianskym partnerem, je to bojovej inženýr a oni se baví o tom že spolu nebudou v kontaktu, a vypadá to že už spolu mají malý asarijky, udělám screenshoty protože hledat to na netu je nespolehlivy
Jaj, vím co myslíš... to je moc cute... já si pamatuju, že ona říká něco o hodinách tančení :D
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Romance v mass effectu...non-shepard

Příspěvek od jeňa_cz »

Sadene píše:
jeňa_cz píše:hrozně se mi líbí i rozhovory té asarijky s turianskym partnerem, je to bojovej inženýr a oni se baví o tom že spolu nebudou v kontaktu, a vypadá to že už spolu mají malý asarijky, udělám screenshoty protože hledat to na netu je nespolehlivy
Jaj, vím co myslíš... to je moc cute... já si pamatuju, že ona říká něco o hodinách tančení :D
jojo to jsou oni =*
Uživatelský avatar
Ori
Svobodník
Příspěvky: 28
Registrován: sob 05. led 2013 14:13:34

Re: Romance v mass effectu...non-shepard

Příspěvek od Ori »

jeňa_cz píše:
Sadene píše:
jeňa_cz píše:hrozně se mi líbí i rozhovory té asarijky s turianskym partnerem, je to bojovej inženýr a oni se baví o tom že spolu nebudou v kontaktu, a vypadá to že už spolu mají malý asarijky, udělám screenshoty protože hledat to na netu je nespolehlivy
Jaj, vím co myslíš... to je moc cute... já si pamatuju, že ona říká něco o hodinách tančení :D
jojo to jsou oni =*
Mluví o biotic gym :D Když je posloucháte až do konce, tak lze potom cosi autorizovat na terminálu spekter (nějaký přídavky nebo tak). Škoda, že on jí potom řiká, že si přeje, aby šli do Útočiště, takže to možná vůbec nedopadlo dobře. :((

Jinak mně se taky moc líbí Gabby a Ken.... ten má v trojce fakt slizký řeči, že se až divim, co na něm Gabby vidí. Já miluju jeho přízvuk. =)
Tallvaron
Vojín
Příspěvky: 19
Registrován: stř 23. led 2013 13:16:00

Re: Romance v mass effectu...non-shepard

Příspěvek od Tallvaron »

Další je na Promenádě (M3 v sekci kde se nachází bar a čepuje tam druhý z rodičů Liary) hned vedle výtahu, lidská žena a asarijka. Baví se o tom zdali má přiznat manželovi, že miluje ji a ona ji to vymlouvá
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Romance v mass effectu...non-shepard

Příspěvek od jeňa_cz »

Snakes píše:Další je na Promenádě (M3 v sekci kde se nachází bar a čepuje tam druhý z rodičů Liary) hned vedle výtahu, lidská žena a asarijka. Baví se o tom zdali má přiznat manželovi, že miluje ji a ona ji to vymlouvá
jj to mě přišlo takovy zvláštní jakoby si ta asarijka chtěla jen užít =O
Tallvaron
Vojín
Příspěvky: 19
Registrován: stř 23. led 2013 13:16:00

Re: Romance v mass effectu...non-shepard

Příspěvek od Tallvaron »

jeňa_cz píše:
Snakes píše:Další je na Promenádě (M3 v sekci kde se nachází bar a čepuje tam druhý z rodičů Liary) hned vedle výtahu, lidská žena a asarijka. Baví se o tom zdali má přiznat manželovi, že miluje ji a ona ji to vymlouvá
jj to mě přišlo takovy zvláštní jakoby si ta asarijka chtěla jen užít =O
no, já si to už moc nepamatuju, ale myslím si že říkala něco na způsob že mu nemá přidělávat starosti, že v tuto chvíli by to neměla říkat pro dobro války proti reaprům( snad měl být na frontě)
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Romance v mass effectu...non-shepard

Příspěvek od jeňa_cz »

Snakes píše:
jeňa_cz píše:
Snakes píše:Další je na Promenádě (M3 v sekci kde se nachází bar a čepuje tam druhý z rodičů Liary) hned vedle výtahu, lidská žena a asarijka. Baví se o tom zdali má přiznat manželovi, že miluje ji a ona ji to vymlouvá
jj to mě přišlo takovy zvláštní jakoby si ta asarijka chtěla jen užít =O
no, já si to už moc nepamatuju, ale myslím si že říkala něco na způsob že mu nemá přidělávat starosti, že v tuto chvíli by to neměla říkat pro dobro války proti reaprům( snad měl být na frontě)
asi jo taky si to moc nepamatuju, ale pamatuju si ten tón v hlase te asarijky, vyznělo to jakoby "hej mě do toho netahej já s tebou jen *ukám" ale asi si to dost nepamatuju =/
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Romance v mass effectu...non-shepard

Příspěvek od Sadene »

No... ta asarijka přemlouvá tu ženskou, ať to řekne manželovi, že na něj kašle a když to ta ženská udělá, tak ji ta asarijka stejně odpálkuje - buď si chce jen užít, nebo nemá o nic víc zájem... takže to zrovna moc romance není ;)
Obrázek
Tallvaron
Vojín
Příspěvky: 19
Registrován: stř 23. led 2013 13:16:00

Re: Romance v mass effectu...non-shepard

Příspěvek od Tallvaron »

Sadene píše:No... ta asarijka přemlouvá tu ženskou, ať to řekne manželovi, že na něj kašle a když to ta ženská udělá, tak ji ta asarijka stejně odpálkuje - buď si chce jen užít, nebo nemá o nic víc zájem... takže to zrovna moc romance není ;)
no vidíš, já si to pamatoval jinak :cool:
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Romance v mass effectu...non-shepard

Příspěvek od jeňa_cz »

Sadene píše:No... ta asarijka přemlouvá tu ženskou, ať to řekne manželovi, že na něj kašle a když to ta ženská udělá, tak ji ta asarijka stejně odpálkuje - buď si chce jen užít, nebo nemá o nic víc zájem... takže to zrovna moc romance není ;)
asarijka ji přemlouvá at to řekne manželovi? to se mi nezdá, není to přesně naopak? =O

tak je to prostě vztah dvou lidí žejo =)
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Romance v mass effectu...non-shepard

Příspěvek od Hany »

tak sem přidám povedenou dvojku, jejichž nejoblíbenější činností je kalibrace (čehokoliv) :D
Obrázek
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Romance v mass effectu...non-shepard

Příspěvek od Lady Grey »

Hany píše:tak sem přidám povedenou dvojku, jejichž nejoblíbenější činností je kalibrace (čehokoliv) :D
S tímhle mě neštvi... :evil: :evil: :evil: Já teď rudnu vzteky. :evil:
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Romance v mass effectu...non-shepard

Příspěvek od Ester »

Gabby a Ken, kdy se ty dva daj dohromady???

Jinak, když Konrád Verner přežije až do 3, dá se dohromady s Jenou (barmanka/špionka z Chorova doupěte v 1). Konrád ve skutečnosti žádnou manželku nemá.

To, že Charr umřel jsem pak brečela když jsem Erebě doručila zprávu od něj. Že byl skladník v přední linii? no nevím, asi se dobrovolně k nim přidal, jako že ve válce je každýho potřeba...
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Romance v mass effectu...non-shepard

Příspěvek od Lady Grey »

Ester píše:Gabby a Ken, kdy se ty dva daj dohromady???

Jinak, když Konrád Verner přežije až do 3, dá se dohromady s Jenou (barmanka/špionka z Chorova doupěte v 1). Konrád ve skutečnosti žádnou manželku nemá.

To, že Charr umřel jsem pak brečela když jsem Erebě doručila zprávu od něj. Že byl skladník v přední linii? no nevím, asi se dobrovolně k nim přidal, jako že ve válce je každýho potřeba...
Gabby a Ken se dají dohromady, když podpoříš Gabby někde myslím po misi na Rannochu... bude mít při s Kenem, že ji ještě nekomentoval jak vypadá, přitom má sexistické narážky ke každé ženě co je na Normady. A pak myslím po Horizontu je můžeš načapat ve strojovně, jak se objímají... mají vtipné řeči pak.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Romance v mass effectu...non-shepard

Příspěvek od jeňa_cz »

Ester píše:Gabby a Ken, kdy se ty dva daj dohromady???
když za nema chodíš a mluvis s nema tak v jednom tom rozhovoru mas možnost ten vztah podpořit a pak je načapas v Jackině doupěti
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Romance v mass effectu...non-shepard

Příspěvek od Ester »

muhehe tak to pak jo :)))
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Odpovědět