Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Odpovědět
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od hRDLA »

Já jel vždycky destroy, YT mi stačilo na to aby bylo jasný že jsou i horší konce.
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Kira_Shepard »

Já šla jednou synthetic, jednou control- obe moznosti jsem zvolila skrz Edi a Gethy, po te vzdy Destroy i ted, pri poslednim hrani, bylo mi lito ztrat ale mela jsem skoro 100% a 9.000 WA :D (poprve).... Mam vzdy nekolik duvodu, proc dat prave cervenou, at uz je to cil, ktereho jsme chteli dosahnout od zacatku, nebo riziko, ze nevis, jak ten malej pip doopravdy vse myslel. :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Kuboshek »

co jsem četl hodnocení tak tento ,,ending" je lepši jak současné zakončení ... :turian: zakončení :turian: trilogie :D posuďte sami :P

Obrázek
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Kira_Shepard »

To si děláš pr..... :-D To vytvářeli v malování tu animaci ne? :-D
Obrázek
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Kuboshek »

Kira_Shepard píše:To si děláš pr..... :-D To vytvářeli v malování tu animaci ne? :-D
Ja nevim nahodou jsem na to natrefil na ytube :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Green »

A to nejsou jediné animáky vytvořené podle endingu...
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od BatouT101 »

Ehm. "Nechci zde opět šťouchat do vosího hnízda". Vím, že jsem to zde již mnohokrát zmiňoval a už jistě každý ví nebo zahlédl, (pokud to zde procházel) která z voleb je pro mě v universu Mass Effectu ta jediná... ;)

Jsem si vědom, že jsem tady na fóru v převážné menšině, ale ani tohle není snaha se nějak zviditelňovat nebo si tu hrát na "trola". Není to mým cílem.

Ale, v posledních pár týdnech mě situace zavedla zase zpět k těmto čtyřem koncům. ("kruťte si hlavou jak chcete") Přesto mě příběh stále utvrzuje že ta myšlenka autorů z BW není vůbec špatná!!! :|

V každém případě. Plně chápu negativní postoj k těmto koncům. :|
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Kuboshek »

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Krieg »

Obrázek
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
CalibrationsForever!
Svobodník
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 23. říj 2014 10:52:22
Bydliště: Zvolen, Slovensko

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od CalibrationsForever! »

Neviem ja si vždy vyberiem Destroy Ending. Proste mi to prmíde ako najrozumnejší.

Destroy - Viem, zničíte všetkých Syntetikov. Ale do ME patrí obeta. Tak to už je. :)

Control - Mať takú moc neni dobré. V zlých rukách by mohla napáchať veľké škody

Syntheze - Toto by som nikdy neskúsil. Ako tu to už niekto písal. Rozhodnúť o DNA všetkých organikov v galaxii sa mi proste nezdá ako najlepšie riešenie :)

Ak som niečo zle napísal alebo s tím nesúhlasíte napíšte =) =) =) :P :P :P :P

Pridávam stránku na všetky možné konce a potrebnú mieru pripravenosti na ich použitie =)

http://www.sector.sk/uzivatelclanok/373 ... -konce.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Honzaleco »

CalibrationsForever! píše:Rozhodnúť o DNA všetkých organikov v galaxii sa mi proste nezdá ako najlepšie riešenie :)
Mírně řečeno. :)

Úmysl šlechetnej, překonání rozdílů mezi syntetikama a organikama -> věčnej mír. To, co si podvědomě přeje každej. Všichni účastníci války se dožijou jejího konce (teda kromě Sheparda). Z tohohle pohledu OK, beru.
x
Vnucení jiný DNA všem organikům v galaxii. Zničení základní podstaty člověka. Rozhodnutí o trilionech živejch bytostí - bez toho, aby se k tomu mohli vyjádřit/dostat na výběr, jestli to chtějí nebo ne - a přiřknuto jim něco, co je navždy změní. Někdo by to moh chápat jako naprosto největší, absolutní válečnej zločin v historii galaxie a měl by pravdu.


...obojí je pravda. A nemůžeme něco obhajovat za správný, aniž bychom nevzali v úvahu druhou stranu problému.

...omlouvám se, že vytahuju kostlivce ze skříně...už jsem se (nejen já) k syntéze několikrát vyjadřoval...ale zkrátka ne...i si na to občas vzpomenu, ale prostě to ne a ne skousnout...každá mince má a bude mít dvě strany...
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Green »

CalibrationsForever! píše:Neviem ja si vždy vyberiem Destroy Ending. Proste mi to prmíde ako najrozumnejší.

Destroy - Viem, zničíte všetkých Syntetikov. Ale do ME patrí obeta. Tak to už je. :)

Control - Mať takú moc neni dobré. V zlých rukách by mohla napáchať veľké škody

Syntheze - Toto by som nikdy neskúsil. Ako tu to už niekto písal. Rozhodnúť o DNA všetkých organikov v galaxii sa mi proste nezdá ako najlepšie riešenie :)

Ak som niečo zle napísal alebo s tím nesúhlasíte napíšte =) =) =) :P :P :P :P

Pridávam stránku na všetky možné konce a potrebnú mieru pripravenosti na ich použitie =)

http://www.sector.sk/uzivatelclanok/373 ... -konce.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
No, ještě pořád můžeš zvolit Refuse konec, to je podle mě ta správná volba =)

Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
CalibrationsForever!
Svobodník
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 23. říj 2014 10:52:22
Bydliště: Zvolen, Slovensko

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od CalibrationsForever! »

Green píše:...

Aha, tak toto som fakt nevedel x) x) x) Je to celkom dobré, ale aj tak budem stále voliť Destroy Ending :) =) =) ale tento Rejectal Ending má tiež niečo do seba.

tak díki Green, moja nová druhá možnosť pri konci ME :nicethrd:
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od BatouT101 »

CalibrationsForever! píše:Neviem ja si vždy vyberiem Destroy Ending. Proste mi to prmíde ako najrozumnejší.
...
...
...

Ak som niečo zle napísal alebo s tím nesúhlasíte napíšte =) =) =) :P :P :P :P

...
...
Vítám tě tady.
Pokud jsi četl předchozí komentáře, tak jsi musel zjistit že, já jsem zde, pravděpodobně jediným, přeživším zastáncem kontroverzní volby Synthesis. :D

Nevybral jsem si jí jen proto abych se snažil nějak zviditelnit, abych měl jiný názor než má většina tady! Vybral jsem si ji protože z pohledu "mého Sheparda" to byla ta nejlepší možnost které jsem mohl dosáhnout!
Honzaleco píše:
CalibrationsForever! píše:Rozhodnúť o DNA všetkých organikov v galaxii sa mi proste nezdá ako najlepšie riešenie :)
Mírně řečeno. :)

...
...
...



Dle mého je volba Synthesis pouze špatně chápána. Což dávám za vinu, špatnému pojetí a odvyprávění konce.
Nikdy jsem nebral při rozhodování pouze očividná pozitiva a negativa u všech voleb, ale i nepřímé dopady, následky.
Klidně tuto volbu, nebo mě, považujte za nejzvrácenější. Z vašeho pohledu a argumentů by jste jistě mohly i mít pravdu ale, kdybych byl schopen vám v několika větách nastínit můj pohled, možná by jste na to nahlížely jinak. :|
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Hany »

ok... nastiňuj :D ...já jsem teda párkrát dal synthesis... ale to jen kvůli EDI jinak jezdím destroy... už jen z toho důvodu že je možnost že to Shep přežije... teda pokud je to on :)
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od BatouT101 »

Opravdu rád bych, ale i jen nastínit něčí pohled na takto komplikovanou záležitost není tak snadné (alespoň pro mě). Je dost možné že to ani nejde plně vysvětlit. Pokoušel jsem se o to, tady na fóru ale, co jsem napsal je roztroušeno v různých tématech. Chtěl jsem to dát dohromady a "ucelit" jak to vychází mě ale, je to velice časově náročné a momentálně se mi nedaří na to ani plně soustředit.
Až budu mít více času, tak možná předvedu můj pohled. (Nebo to čím se balamutím.) Možná vám to ukáže něco nového, nebo vás to jen utvrdí že je to celé hloupost a že se tím snažím pouze a jen zviditelnit...

Zatím mě klidně považujte že si něco namlouvám. Možná budete mít pravdu.
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Hany »

ale no tak... každý má právo na svůj vlastní názor a každý si pod tím "svým" koncem může představovat něco jinýho a jinak ho i chápat... od toho je to hra... navíc tě to nutí k přemýšlení a vlastní kreativitě... seš omezen jen tím, co vše si dokážeš představit ;) ...takže přestaň s tím sebemrskačstvím :) ...sakra jak jsem se ve svých myšlenkách od tohohle dostal až k mostu do země Terabithia ..to bude asi tím slovem představivost xD
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od BatouT101 »

Promiň, nechal jsem se trochu unést... =|
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Hany »

vidíš, už to děláš zase :D ...uplatni Gibssovo pravidlo číslo 6... "nikdy se neomlouvej, je to známka slabosti" :) ...to "nikdy" bych bral s rezervou, ale vystihuje to tuhle situaci, nemáš se za co omlouvat a stejně to děláš ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Destroy energy

Příspěvek od BatouT101 »

Konverzace přesměrována z Re: Je EDI skutečně mrtvá?
Honzaleco píše: ...
...
...
Batou101 píše:Funkce Normandie nebyly životně závislé na přítomnosti EDI. Loď bylo možné řídit "manuálně" posádkou.


S první částí tak napůl souhlasim. S tou druhou moc ne.

Takovej sofistikovanej systém, jako je vojenská vesmírná loď, se prostě bez fungující elektroniky neobejde. Nebo takhle...teoreticky by neměla. Nemluvím teď o navigaci, senzorech, ovládání zbraní - alie o pohonu, řízení apod. V tomhle jsem laik, ale nabít systémy lodě z jinýho zdroje mi nepřijde nijak lehký. Zblášť, když se před nedávnem vesmírem přehnala vlna, která všechny systémy, využívající nějakou formu energie v podstatě vyřadila z provozu. :)
Neboj se, nejsem tak naivní, že bych si myslel že vytáhnou na Normadii plachty a odpádlují z planety pryč. x) :D

Je mi jasné že skutečné EMP vyřadí veškerou nechráněnou elektroniku v dosahu. Bohužel nám kluci a holky z BW nikterak neulehčily vysvětlení (všemi nazývané "spacemagic" energie, která je modifikovaná třemi různými způsoby... =)
Podle toho co nám ukázaly v následných závěrečných scénách. Tak ta tajemná „rudá“ energie zasáhla snad "jen" zářivky na lodích a veškerý syntetický život. :D =(

Ale teď trochu konstruktivněji. Ta energie procházela snad téměř vším, štíty a ochranou samotných Reaperů… Tím pádem jakékoliv stínění je nepravděpodobné. Muselo to být cílené, jaký-si "inteligentní náboj" (neberte to tak jako by hned přemýšlel ale), jinak by byly všichni ve vesmírných lodích téměř okamžitě mrtvý.
Je možné že to zasahovalo jen určitou úroveň veškeré technologie, primárně mohla mít za cíl nalézt sekvenci odpovídající definici UI… "Jakýsi energetický nervový plyn zacílený na syntetiky". (Vím zní to šíleně.) :$
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Odpovědět