Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Odpovědět
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od BatouT101 »

"Každý na tom uvidí jen to co chce sám aby vidět." :turian:

:P
Obrázek
:D
Obrázek
:chooseu:
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od jeňa_cz »

hRDLA píše:Hmm, ale takovej Fallout v univerzu ME by byl boží :))
já to řikám pořád ať udělají postapo hru na Tuchance :D
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od hRDLA »

Ale to by mě zas asi moc nebavilo jen s Krogany.
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
-Shepard-
Rotný
Příspěvky: 104
Registrován: sob 09. bře 2013 11:01:03
Bydliště: Sur'Kesh
Kontaktovat uživatele:

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od -Shepard- »

Tohle mě pobavilo

Obrázek
Navždy věrný
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Green »

To je dobré :D :D
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Kira_Shepard »

Já jsem za Destroy

- nevím jestli tomu malému ...... věřit, jasně, jsem první organik tady, tak mi prdni tři možnost, já ti zbaštím to, že to se mnou myslíš dobře a necháš se dobrovolně zničit. :D
- ne, nevěřim mu ani Fňň, buď umřu protože umřít mám a nebo protože si vyberu volbu, kterou sama chci.
- Já chtěla po něm vystřelit nebo plivnout, ale taková možnost tam není a výstřelem bych akorát zazdila jen sama sebe.

- Rapery jsem chtěla od začátku zničit, tak to udělám, takže DESTROY

- někde jsem četla, o teorii opačných konců, paragon- červená, renegate- modrá (syntethic neberu, největší volovina, se asi vývojáři ťukli paličkou do hlavy, naprosto nemožné a nelogické) Nebudu rozhodovat za několik miliard životů, ne. :mrgreen: i když jsem ho popravdě zkusila, dojemné ale nereálné.
- zkusila jsem i CONTROL super, stala jsem polobehem, opravdu? :D Když mi celou dobu do hlavy tloukli, že ovládnout nejdou a pak nějaký škvrně přijde: " Já sem Catalyst, blaa, blaa, bla" Jistěě a já jsem Chuck Noriss :D

Každému se líbí něco jiného, chápu. Mě se taky nelíbí zbylé dvě možnosti, né protože tam jako u jediného je možnost přežití i když nechápu jak, když je Shep z části syntetik. No ale prostě když to budu hrát někdy zase a pak zase, tak vždy volím RED COLOR. :shot:
Obrázek
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Green »

Mě se nelíbí žádná možnost =(. Neoriginální, kliše, nesmyslné, jen z principu jsem zvolil destroy, ale ve finále jsem spíš zastánce refuse. Podle dalšího dílu se rozhodnu, který konec se hodí víc (jestli vůbec)
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Kira_Shepard »

Green píše:Mě se nelíbí žádná možnost =(. Neoriginální, kliše, nesmyslné, jen z principu jsem zvolil destroy, ale ve finále jsem spíš zastánce refuse. Podle dalšího dílu se rozhodnu, který konec se hodí víc (jestli vůbec)

Tak já osobně také nejsem pro žádnou možnost, pokud by to šlo... Noo, bohužel nejde :D :mrgreen: To je jak kdyby ti někdo dal na výběr jestli radši skočit ze skály, utopit se nebo uhořet a nemít možnost se zachránit :D

Můj ideální konec je, když sedí s Andersonem, povídají si a pak bych udělala, že bych Crusible zapla, buď umřela a nebo podle svých rozhodnutí co jsem dřív udělala, by mě v čas stihli zachránit. Ale já už moc přemýšlím nad teoriemi, každopádně, tohle by pro mě byl ideál konec, buď a nebo, né tady máš barvičky a čus :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Green »

No, dosti zajímavá se mi jeví Indoctrinační teorie, z toho by se dalo udělat dosti slušné drama, kdy hráč bojuje sám se sebou. Škoda jen, že spisovatelé BW už asi nemají nápady.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Kira_Shepard »

Jo, jo také mě ta možnost napadla, ale jako možnost to je dobrá, tím by se jim možná dal omluvit i ten "space- magic- tragic" konec :D
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od BatouT101 »

Green píše:No, dosti zajímavá se mi jeví Indoctrinační teorie, z toho by se dalo udělat dosti slušné drama, kdy hráč bojuje sám se sebou. Škoda jen, že spisovatelé BW už asi nemají nápady.
Myslím si že se někdy, někdo k původnímu příběhu vrátí. Buď ho převypráví nebo doplní finále ME3, aby mohl pokračovat... Ta možnost tu je stále.
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Honzaleco »

BatouT101 píše: Myslím si že se někdy, někdo k původnímu příběhu vrátí. Buď ho převypráví nebo doplní finále ME3, aby mohl pokračovat... Ta možnost tu je stále.
Záleží na tom, kdy by to bylo. Aby se k tomu byli fanoušci ochotný vrátit. A spíš někdo jinej než BW/EA. Po všech těch tvrdošíjnejch odmítáních by tímhle ztratili poslední zbytky důvěryhodnosti.
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Kira_Shepard »

BatouT101 píše:
Green píše:No, dosti zajímavá se mi jeví Indoctrinační teorie, z toho by se dalo udělat dosti slušné drama, kdy hráč bojuje sám se sebou. Škoda jen, že spisovatelé BW už asi nemají nápady.
Myslím si že se někdy, někdo k původnímu příběhu vrátí. Buď ho převypráví nebo doplní finále ME3, aby mohl pokračovat... Ta možnost tu je stále.
W
Nemohu nic jiného než nesouhlasit ;-) Palec hore! :D Jako je fakt že do vydání ME3 většina hráčů BW vychvalovala. Pak uz to tak slavný nebylo :D
Obrázek
Perun
Vojín
Příspěvky: 2
Registrován: úte 15. dub 2014 17:45:03

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Perun »

Všem těm kdo milují "Destroy" konec.
- Uvědomte si, že když tady tak hájite nemorálnost existence Reaprů, vnucení názoru jednoho člověka ostatním atd., že Destroy koncem odsoudíte k zániku Gethy (pokud jste si je vybrali namísto quarianů, nebo pokavaď jste je je usmířili). Tím odsoudíte k zániku miliony živých bytostí a právem si zasloužíte nálepku "Raëaper" :-), Dále v destroy konci zničíte hmotové vysílače. Sbohem vesmírné lety. Na zemi zůstanou uvěznění Krogané, Asari, Vorchové, dále pak Turiané a Quariané, tudíž bytosti s pravotočivou DNA, kteří zde nemají šanci přežít. Tak jenom abyste si uvědomili, že neničíte jenom Reapery :-)
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od hRDLA »

Vysílače nejsou zníčené pokud máš EC, jen poškozené a dají se opravit. Krom toho u Synthesis zase naprosto překopeš celý život a donutíš to udělat UPLNĚ všechny zatímco v control necháš největší vrahy v celé galaxii naživu.
Bite my shiny Warden ass!
Perun
Vojín
Příspěvky: 2
Registrován: úte 15. dub 2014 17:45:03

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Perun »

Jo a ještě to že ti říkaj že to nejde neznamená že to nejde. Když ti všichni budou říkat, že voda není mokrá, tak to z toho dělá fakt? Naopak zahadný pořád dokola říká, že je chce ovládnout. Tím, že je zabijíte odsoudíte k zániku celé civilizace. Nikdo neříká, že se musí vytvářet další. A dle mého názoru se dá hezky navázat budoucnost na Control konec. Třeba mít vlastní loď jako žoldák/pašerák se vyhýbat "vesmírným policajtům", další kroganské povstání, kvůli kroganskému populačnímu bumu, které je potlačovano za pomocí Reaperů apod.
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od hRDLA »

Co?
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Hany »

ještě nikdy jsem neviděl, aby někdo obhajoval control O_o
Obrázek
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Kira_Shepard »

Já se picnu! :D Voda a controla Reaperu je uplne neco jineho preci. Navic od ME1 ti kazdy rika, ze se proste ovladnout nedaji, slysis to v kazdem dile a pak bys mel verit Katalystovi, ktereho znas sotva 5 minut? Jak vis, ze se treba po par mesicich neobrati, zaroven ze to neni lecka jen proto, aby te dostali tam kam chteji, stejne jako u Synthetic?

Jako jestli bude filmova adaptace tedy podle ME1 a budou takhle postupovat i dale a udelaji stejne debilni konce, tak to udela i boom pro ty. Co serii moc nepodlehli a jsou spise filmovy scifi fanousci (coz jsem i ja) :D

Proste mi ta obhajoba neprijde nijak logicka, ovsem tvuj nazor beru :D

Hany, pekny avatar- logo Hydry? :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Hany »

Kira_Shepard píše:...Hany, pekny avatar - logo Hydry? :D
jistě :D ... v chatu jsem vyzýval ostatní, aby i oni vyšli ze stínů, ale nikdo se nepřidal :|
...aby to ale nebylo OT, tak co se týče těch konců, skoro vždycky zvolím destroy, párkrát jsem zvolil i Synthesis, ale to převážně jen proto, že jsem si to na poslední chvíli rozmyslel a chtěl jsem mít EDI v pořádku, strašně moc se mi líbí ten její monolog v Extended cut :) ...hlavně to: "Because of him... I am alive and I am not alone." :*
control jsem nevybral ani jednou, stačilo se kouknout na youtube...
Obrázek
Odpovědět