Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Odpovědět
Alfajk
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: pon 08. dub 2013 20:23:59

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Alfajk »

Lady Grey - vesmes souhlas,jediny co me nasralo najvetsim zpusobem bylo to,ze 3 hry jedu modraska paragona a na konci me uspokoji red renegad ending - no neni tady neco spatne?

kdyz to vezmeme tak,jak bioware vykladalo univerzum od zacatku ME1,tak:
control je proste blbost,reapery nellze ovladat,at si godchild rika co chce
synthesis je space magic,blbost,ale bohuzel vyzniva jako nejvetsi happyend,cykly ukonceny,vsichni prezivsi zachraneni,nikdo dalsi uz nikdy neumre
destroy je proste destroy,doted si pamatuju prvni stekani se Soveringem na virmiru u toho majaku... "Reapers: A thousand Reaper Ships descend upon you. Our ships will blot out the sun Shepard: Then we will fight in the shade!" a nakonec se s nima mam spojit? ani omylem,za destroy jsem 3 hry bojoval a tak je destroy jedinym moznym ukoncenim cesty,edi i gethove by se v pripade potreby obetovali pro dobro ostatnich dobrovolne,takze jejich smrt byla hrdinska,bohuzel padly za ucelem vetsiho dobra
no a refusal to je taky pripad sam pro sebe,to je proste vztycenej prostrednicek od bioware - nemas rad nas konec? tvuj problem,jeste taky muzes uplne prohrat...
Uživatelský avatar
orion
Desátník
Příspěvky: 85
Registrován: pon 18. bře 2013 7:55:07
Bydliště: doma

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od orion »

Ale když je zničíš vše se bude později opakovat. Možná za 500 let nebo za 1000 let ale bude.
Uživatelský avatar
ChipsonatorRodriguez
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: ned 06. led 2013 12:05:18

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od ChipsonatorRodriguez »

orion píše:Ale když je zničíš vše se bude později opakovat. Možná za 500 let nebo za 1000 let ale bude.
Nemusí, s Gethy se též podařilo vytvořit spojenectví, stačí to řešit chladnou hlavou, a né Carnifexem u hlavy :D
"Just like old times"
"We'll bang, ok?
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Lady Grey »

Alfajk-taky mám radši modrou, ale u tohohle Destroy endu to přežiju. :D

orion-jo, jenže u ostatních konců taky nevíš s jistotou jestli se ti mizerní Smrťáci zase nevrátí v takové síle a za stejným účelem. Proto je pro klid duše lepší zničit... stejně tak jako všechny husky, banshe apod... pod těmahle slupkama to byly živé bytosti a Smrťáci z nich udělali zrůdy jako jsou oni. Destroy a můžou v klidu odpočívat, ať už je to kdekoli. Přijde mi kruté je nechat žít.

ChipsonatorRodriguez-přesně tak, i když ke spolupráci bylo zapotřebí Smrťáků... ale tak někde se musí začít. I když řešení Carnifexem je někdy taky dobré. :D
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
ChipsonatorRodriguez
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: ned 06. led 2013 12:05:18

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od ChipsonatorRodriguez »

Lady Grey píše:
ChipsonatorRodriguez-přesně tak, i když ke spolupráci bylo zapotřebí Smrťáků... ale tak někde se musí začít. I když řešení Carnifexem je někdy taky dobré. :D
No je pravda že těch Smrťáků bylo zapotřebí, ale tak snad se hlavně Kvariané poučili, přeci jen, kdyby Gethy nechtěli furt zničit, tak se mohli usmířit i bez Smrťáků.... ikdyž v mém světě Mass Effectu to je jedno, já Gethy musel obětovat :D (usmíření se nezdařilo, a Tali jsem to prostě nemohl udělat, že bych zradil její rasu, i když Gethy si podle mě zasloužili žít více, ale zachoval jsem se jako sobec pro svou lásku muhehehe :evil: ). Ale aspoň jsem pak na konci nemusel řešit dilema jestli je obětovat při konci Destroyd, přeci jen když měla umřít jen EDI, tak se rozhodovalo mnohem lépe, jeden život za zničení smrťáků a svobodu galaxie, to jde, i když mám EDI tuze rád :D
"Just like old times"
"We'll bang, ok?
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Lady Grey »

ChipsonatorRodriguez píše:
Lady Grey píše:
ChipsonatorRodriguez-přesně tak, i když ke spolupráci bylo zapotřebí Smrťáků... ale tak někde se musí začít. I když řešení Carnifexem je někdy taky dobré. :D
No je pravda že těch Smrťáků bylo zapotřebí, ale tak snad se hlavně Kvariané poučili, přeci jen, kdyby Gethy nechtěli furt zničit, tak se mohli usmířit i bez Smrťáků.... ikdyž v mém světě Mass Effectu to je jedno, já Gethy musel obětovat :D (usmíření se nezdařilo, a Tali jsem to prostě nemohl udělat, že bych zradil její rasu, i když Gethy si podle mě zasloužili žít více, ale zachoval jsem se jako sobec pro svou lásku muhehehe :evil: ). Ale aspoň jsem pak na konci nemusel řešit dilema jestli je obětovat při konci Destroyd, přeci jen když měla umřít jen EDI, tak se rozhodovalo mnohem lépe, jeden život za zničení smrťáků a svobodu galaxie, to jde, i když mám EDI tuze rád :D
Tak aspoň si to měl pak lehčí na konci... já gethy a kvariany usmířila ( a kdyby mi to nešlo, obětovala bych kvariany, drzouny jedny, ale usmířila jsem je, takže jsou spekulace zbytečné). Při Destroy end ta práce přijde sice vniveč, ale je to malá daň v porovnání se zničení smrťáckých zrůd a jak píšeš i svobody galaxie. K tomu si myslím, že Destroy end je zrovna ten konec, který se smradu Katalyzátorovi líbí nejmíň. Další důvod, proč ho zvolit. :evil: :evil:
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od hRDLA »

Co tenhle konec? :D

Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Green »

hRDLA píše:Co tenhle konec? :D


Zajímave =D, že by konečně nový díl.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Alfajk
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: pon 08. dub 2013 20:23:59

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Alfajk »

hRDLA píše:Co tenhle konec? :D

best fanmade ending kterej jsem kdy videl :D
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Bouner »

Ten Gamerpoop opět nezklamal :D.
Jinak ke konci akorát toto, je to větší obrázek tak sem to dal jako odkaz.
Klik
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od BatouT101 »

Bouner píše:Ten Gamerpoop opět nezklamal :D.
Jinak ke konci akorát toto, je to větší obrázek tak sem to dal jako odkaz.
Klik
Ten je opravdu dobrej. :D

Edit:
P.S: I když je trochu větší, tak by snad nevadilo ho sem dát jako obrázek. Nebo je lepší dávat raději jen odkazy na podobně velké obrázky?
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Bouner »

Je lepší kvůli přehlednosti, pak bys měl stránku na ní 2 obrázky a místo 3 stránek by měl topic třeba 50, ale je to můj osobní tento chtít to takhle přehledné klidně posílejte co chcete když to není proti pravidlům.
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od BatouT101 »

Zkusím to s těmi odkazy.
Pěkné obrázky všech konečných voleb plus nějaké doplnění. A mnoho dalších.
Commander Shepard Control

Commander Shepard Synthesis ;)

Commander Shepard Destroy

Commander Shepard Refusal

a jné....

Commander Shepard Doubts

Commander Shepard Regrets

Commander Shepard Resolution
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Bouner »

Batou-Za ty obrázky máš u mě bodík sou fakt pěkné, viděl jsem jen Synthesis zatím a ty spodní 3 sou prostě boží .
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od BatouT101 »

Bouner píše:Batou-Za ty obrázky máš u mě bodík sou fakt pěkné, viděl jsem jen Synthesis zatím a ty spodní 3 sou prostě boží .
NDR-114: "Jeden je tomu rád, že mohl přispět." :|

:yea: Já mám bodík! :yea:
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od destanov »

Nejlepší konec je podle mě syntéza. Ale má obrovskou nevýhodu a to je přežití reaprů. Ti měli být prostě vyhubeni a tečka. Ale nemohl jsem dát destroy kvůli EDI a Gethům, to prostě nešlo, vždyť Gethové nic špatného neudělali, chtěli jen přežít, nic víc. A že se spojili se smrťáky? No stejně tak se Shepard v podstatě spojil se Cerberem.
Syntéza byla ideální - konec válek mezi organiky a syntetiky, EDI přežije a ještě k tomu porozumí organickému životu a Joker si konečně vrzne. :D To předpokládám hlavně kvůli tomu, že syntetická vylepšení vyléčila jeho nemoc. Vždyť nešlo o nějakou změnu myšlení u organiků, to děcko to říkalo jasně - technologicky dokonalí syntetici překonají svojí strojovou mysl a plně porozumí organikům a technologicky nedokonalí organici zase získají výhody syntetiků, vylepšení, léčení nemocí a tak podobně.
black sheep
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: stř 10. črc 2013 13:34:44

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od black sheep »

Zdravím všetkých a teší ma dať prví príspevok do tohto fóra. Píšem ho sem z toho dôvodu, že som našiel celkom podobu konca ME3 v jednom filme. https://www.youtube.com/watch?v=fJ8bnqqLRIc" onclick="window.open(this.href);return false; Odporúčam si to pozrieť od 1:30:30. Myslím hlavne ničiaci paprsok počas boja a vzhľad nového sveta. Dúfam, že som prispel do fóra hodnotným príspevkom :)

A ešte môj pohľad na zakončenie ME3

Po prvotnom dohraní som bol koncom pozitívne šokovaný. Aj keď som moc nechápal čo sa deje. Po prezretí dostupných pohľadov na zakončenie od hráčov a recenzentov som svoj pohľad na koniec upravil. V zmysle väčšieho sklamania z ukončenia a možných nelogickostí z hľadiska Mass Effect univerza. Avšak po opätovnom hľadaní informácií som koniec uznal za dobrý aj keď by sa samozrejme vždy dal urobiť lepší. No môžem to uzavrieť tak, že sa mi páči. Keď som si zadal do wikipédie deus ex machina, tak sa mi cez informácie zobrazil koniec ME3:
"Deus ex machina ['de.ʊs eks 'maːkʰɪ.naː] je výraz, ktorý znamená doslova „boh zo stroja“. Pôvodne výraz označoval v gréckom a rímskom divadle spustenie hercov hrajúcich boha alebo bohov pomocou plošiny na javisko, aby vyriešili zložitú zápletku deja. V prenesenom zmysle slova je to neočakávané, prudké rozriešenie zápletky deja vôbec, prípadne neočakávaná, umelá alebo nepravdepodobná postava, zariadenie alebo udalosť vložená náhle do umeleckého diela alebo drámy, aby sa vyriešila situácia alebo rozmotala zápletka. V širšom význame výraz zahŕňa akékoľvek vyriešenie príbehu, ktoré neberie ohľad na vnútornú logiku príbehu"

Na konci máme akoby boha zo stroja a je to neočakávaná postava, ktorá vyrieši zložitú zápletku deja bez ohľadu na logiku Mass Effect príbehu. Teda pri konci vidíme učebnicoví príklad Deus ex machina. Neviem prečo sa v BioWare rozhodli pre tento koniec, avšak akceptujem toto rozhodnutie. Možno mali viac zapracovať na rozdielnosti konca na základe ems. Teda aspoň tri konce pre control a aj napríklad pre synthetic. A spustenie by záležalo na hodnote ems pre každý rozdielne. Každopádne kladne hodnotím, že na koniec má účinok aj rozhodnutie zachovania alebo odstránenia collector´s base v ME2. Bohužiaľ kvôli slabej diferencií koncov na základe ems to nie je až tak zjavné.
black sheep
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: stř 10. črc 2013 13:34:44

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od black sheep »

Ak si pozriete zverejnené koncepty pre Mass Effect, tak je isté, že tento deus ex machina koniec bol jasne dopredu pripravený. Aj keď podľa toho mali byť zrejme pôvodne 4 konce ešte pred ec. Pretože k synthesis, destroy a control je navyše ešte jeden koncept. Avšak to je iba moja špekulácia.

http://mattrhodesart.blogspot.ca/2013/0 ... cenes.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Alfajk
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: pon 08. dub 2013 20:23:59

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Alfajk »

hledam obrazek k synthesis endingu,kde banshee koji lidsky dite,nekdo ho tady na foru uz postoval,ale me se nedari najit...nemate ho nekdo po ruce?
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Honzaleco »

Obrázek


Zase jsem se z toho málem poblil, ale tady ho máš... :D

No, málem...i když...malej moment, musím si něco vyřídit.. :mrgreen:
Odpovědět