Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Odpovědět
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Lady Grey »

Však mi ti tu milovanou syntézu taky nebereme.

Já zas vysvětlovala, proč je pro mě nepřijatelná a proč volím destroy end... a kldině gethy a EDI obětuju... rozhodně katalyzátor a ti Debilanti (ehm Levithani) pravdu nemaj... a já jim nebudu dělat poslička a slouhu... pche.
a párkrát mi vymřelo akvárko.
Tak to je dost kruté... to si pak nemůžeš říkat paragon. :D :D :D Měl si říct Kelly, ta ochotně pro Sheparda udělá cokoli... včetně krmení rybek.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Alfajk
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: pon 08. dub 2013 20:23:59

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Alfajk »

vetsina lidi podle pruzkumu zvolila jedinej spravnej ending,tedy destroy ending,jestli hodlaj nekdy delat pokracovani hry zalozeny na volbach vetsiny,tak to bude navaznost na destroy a "Creations will always rebel against their creators" jak rikal starchild,ale kdyz se to tak vezme,starchild lhal uplne ve vsem,co rekl vcetne ty nejpodstatnejsi veci ohledne zabiti shepa pri destroy endingu

a batou,jestli ti teda synthesis dava smysl,tak to jses asi jedinej,protoze prave ze vsech endingu dava smysl uplne nejmensi(z ciste logickyho hlediska)

...jinak,premejsleli jste nekdy nad tim,jak se asi ta dalsi civilizace,ktera je "zobrazena" pri refusal endingu, s reaperama vyporadala? nevypada to,ze by pouzili nistej...

jeste me taky docela vadilo,ze jsem nikde nevidel jaderny zbrane v akci proti reaperum,docela skoda,v ty dobe uz museli bejt tak pokrocili,ze by byly schopny znicit planetu,natoz par reaperu...
Uživatelský avatar
Maya
Svobodník
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 01. srp 2013 9:26:37

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Maya »

BatouT101 píše: Samozřejmě až takový svatoušek jsem nebyl. V ME2 jsem vyplenil každou dostupnou planetu od nerostných surovin (to byla teda fuška) a párkrát mi vymřelo akvárko. :D
Mě umřelo jen jednou a to fakt debilně, běhala jsem pořád nahoru jak idiot ty mrchy krmit a pak jsem udělala dvě vedlejší mise a ty mrchy chcíply... :((
Ve trojce ani jednou :D
A renegade body jsem dostávala vlastně jen omylem, třeba za zabití šavlozubce myslím člověk dostal automaticky x paragon a stejnej počet renegade bodů...
Synthesis je prostě úplně mimo a snad fakt nejhorší konec no :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Vunaldo
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 29. srp 2013 16:26:40
Bydliště: Kábul

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Vunaldo »

Teda nechapu co vsichni furt brecej s koncem ME3 ... Ja proti tomu nic nemam a navic jsem uz vedel jak je to emotivni a bylo to taky jejich zamerem. Podle me to bylo krasne ukonceni meho petileteho hrani. Nakonec jsem se u toho rozbrecel jak maly dite, smrt Mordina a hlavne THANA u ktereho jsem tu hru musel stopnout a vybrecet se do rohu. Vsichni pratele obetovali za dobrou vec a ted bylo na Shepardovi udelat to same. Rozbehl se jako khokh*t do toho paprsku a hopla. Tedy Synthesis byl pro me jasna volba. Podle meho nazoru prekrasne ukonceni. Kvuli nemu sem brecel v kuse 2 dny protoze jsem je vnimal jako real a dodnes to musim hrat furt dokola. :*
Obrázek
dragon94
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 29. srp 2013 13:01:40

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od dragon94 »

Vunaldo píše:Teda nechapu co vsichni furt brecej s koncem ME3 ... Ja proti tomu nic nemam a navic jsem uz vedel jak je to emotivni a bylo to taky jejich zamerem. Podle me to bylo krasne ukonceni meho petileteho hrani. Nakonec jsem se u toho rozbrecel jak maly dite, smrt Mordina a hlavne THANA u ktereho jsem tu hru musel stopnout a vybrecet se do rohu. Vsichni pratele obetovali za dobrou vec a ted bylo na Shepardovi udelat to same. Rozbehl se jako khokh*t do toho paprsku a hopla. Tedy Synthesis byl pro me jasna volba. Podle meho nazoru prekrasne ukonceni. Kvuli nemu sem brecel v kuse 2 dny protoze jsem je vnimal jako real a dodnes to musim hrat furt dokola. :*
Souhlas mě se konec taky celkem líbil ... ovšem s kontrastem zbytku hry to bylo fakt hrozný ... Extendet Cut to sice velmi vylepšilo ...Ale přesto mi to přijde jako umělcky udělaný konce ovšem to není podle našich představ... a v kontrastu se zbytkem hry to bylo o ničem ... hlavně to vypadá jako by všechny rozhodnutí a věci co jsme učinili byli úplně k ničemu ... a hlavně lidi nejspíše naštvalo že ty konce jsou v podstatě úplně stejný jen se liší barvou ... ale jak už sem psal Extendet cut to z velké části napravilo.
Co se týče konce Syntetic .. tak musím říct že je to nejlepší konec .. Shepard jak se rozběhne a skočí do toho paprsku to je Awesome! Docela by se mi líbilo kdyby to bylo tak že tam skočit prostě musí protože on je Katalyzátor.. a bez něj se to prostě nespustí (něco jako že mu katalyátor byl předán třeba majákem na Eden prime v prvním díle nebo třeba tím na Thesii .. proč zrovna mu? protože Protheánská VI poznala co všechno dokázal a že se vymyká standartům a že toho dokázal už tolik že je jediný kdo má šanci to dokázat..a proto si maják vybral ho)
Ale nesouhlasím s tím, že se tím změní všichni živočichové a všichni lidé.. a že se z lidí stanou roboti atd.. to je prostě proti celému za co Shepard bojoval .. vždycky šlo o to aby každý měl svobodnou volbu a mohl se sám rozhodnout co bude dělat a čím se stane ... a tohle je až moc velký zásah.. a v podstatě si tím zahrál na boha což mi k němu nesedí... Proto je pro mě jedinou volbou červený konec... akorát škoda Edi a Legiona a Gethu a všech ostatních.
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od BatouT101 »

dragon94 píše: Souhlas mě se konec taky celkem líbil ... ovšem s kontrastem zbytku hry to bylo fakt hrozný ... Extendet Cut to sice velmi vylepšilo ...Ale přesto mi to přijde jako umělcky udělaný konce ovšem to není podle našich představ... a v kontrastu se zbytkem hry to bylo o ničem ... hlavně to vypadá jako by všechny rozhodnutí a věci co jsme učinili byli úplně k ničemu ... a hlavně lidi nejspíše naštvalo že ty konce jsou v podstatě úplně stejný jen se liší barvou ... ale jak už sem psal Extendet cut to z velké části napravilo.
Co se týče konce Syntetic .. tak musím říct že je to nejlepší konec .. Shepard jak se rozběhne a skočí do toho paprsku to je Awesome! Docela by se mi líbilo kdyby to bylo tak že tam skočit prostě musí protože on je Katalyzátor.. a bez něj se to prostě nespustí (něco jako že mu katalyátor byl předán třeba majákem na Eden prime v prvním díle nebo třeba tím na Thesii .. proč zrovna mu? protože Protheánská VI poznala co všechno dokázal a že se vymyká standartům a že toho dokázal už tolik že je jediný kdo má šanci to dokázat..a proto si maják vybral ho)
Ale nesouhlasím s tím, že se tím změní všichni živočichové a všichni lidé.. a že se z lidí stanou roboti atd.. to je prostě proti celému za co Shepard bojoval .. vždycky šlo o to aby každý měl svobodnou volbu a mohl se sám rozhodnout co bude dělat a čím se stane ... a tohle je až moc velký zásah.. a v podstatě si tím zahrál na boha což mi k němu nesedí... Proto je pro mě jedinou volbou červený konec... akorát škoda Edi a Legiona a Gethu a všech ostatních.
Máš pravdu on byl tím posledním článkem a bez něj by se to celé nespustilo (podle mého pohledu). Ale "Catalyst" (Katalizátor) byla Citadela to ona komunikovala se Shepardem.
Podle toho, jak jsem vnímal Synthesis já, tak se tímto rozhodnutím nikdo nestal "robotem nebo strojem" nebo nějakým "novým smrťákem"... Teď se tu ale o tom nebudu zbytečně rozepisovat. Již jsem tady o tom napsal dost. Možná někdy se pokusím sepsat, můj pohled na Synthesis aby jste mohly vcelku posoudit zda je to tak opravdu šílené jak se zdá. ;)
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
dragon94
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 29. srp 2013 13:01:40

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od dragon94 »

BatouT101 píše:
dragon94 píše: Souhlas mě se konec taky celkem líbil ... ovšem s kontrastem zbytku hry to bylo fakt hrozný ... Extendet Cut to sice velmi vylepšilo ...Ale přesto mi to přijde jako umělcky udělaný konce ovšem to není podle našich představ... a v kontrastu se zbytkem hry to bylo o ničem ... hlavně to vypadá jako by všechny rozhodnutí a věci co jsme učinili byli úplně k ničemu ... a hlavně lidi nejspíše naštvalo že ty konce jsou v podstatě úplně stejný jen se liší barvou ... ale jak už sem psal Extendet cut to z velké části napravilo.
Co se týče konce Syntetic .. tak musím říct že je to nejlepší konec .. Shepard jak se rozběhne a skočí do toho paprsku to je Awesome! Docela by se mi líbilo kdyby to bylo tak že tam skočit prostě musí protože on je Katalyzátor.. a bez něj se to prostě nespustí (něco jako že mu katalyátor byl předán třeba majákem na Eden prime v prvním díle nebo třeba tím na Thesii .. proč zrovna mu? protože Protheánská VI poznala co všechno dokázal a že se vymyká standartům a že toho dokázal už tolik že je jediný kdo má šanci to dokázat..a proto si maják vybral ho)
Ale nesouhlasím s tím, že se tím změní všichni živočichové a všichni lidé.. a že se z lidí stanou roboti atd.. to je prostě proti celému za co Shepard bojoval .. vždycky šlo o to aby každý měl svobodnou volbu a mohl se sám rozhodnout co bude dělat a čím se stane ... a tohle je až moc velký zásah.. a v podstatě si tím zahrál na boha což mi k němu nesedí... Proto je pro mě jedinou volbou červený konec... akorát škoda Edi a Legiona a Gethu a všech ostatních.
Máš pravdu on byl tím posledním článkem a bez něj by se to celé nespustilo (podle mého pohledu). Ale "Catalyst" (Katalizátor) byla Citadela to ona komunikovala se Shepardem.
Podle toho, jak jsem vnímal Synthesis já, tak se tímto rozhodnutím nikdo nestal "robotem nebo strojem" nebo nějakým "novým smrťákem"... Teď se tu ale o tom nebudu zbytečně rozepisovat. Již jsem tady o tom napsal dost. Možná někdy se pokusím sepsat, můj pohled na Synthesis aby jste mohly vcelku posoudit zda je to tak opravdu šílené jak se zdá. ;)
Tak jsem to nemyslel samozdřejmě že Citadela byla Katalyzátor ... ale já tím spíše myslel že bych byl rád kdyby na konci bylo to odhalení že je to vlastně Shepard a že musí skočit do nějakýho paprsku aby Nístěj vystřelila ... (jen čistě můj výmysl ale tak by se mi konec líbil více)...
Každopádně Syntetic konec je ten nejhorší neboť sice nevytvoří nové smrťáky ... ale přetvoří DNA každé osoby aby byla z části syntetic a z části organik tudíž v podstatě změní to co znamená být člověkem .. a nebudou spory války a žádné dalšé věci neboť všichni budou propojení jako Gethové .. a zároveň budou napůl lidé .. ale to nic nemění na tom že to změní úplně všechny bez jejich souhlasu .. a vytvoří to úplně nový živočisný-robotický druh... V podstatě se Shep rozhodne že změní všechny a přepíše DNA všech jedinců... Všechny změní... a to je prostě něco, co by Shep nikdy ve skutečnosti neudělal, neboť celou dobu bojoval za to, aby si každej mohl zvolit kým se stane ... Přece jen Smrťáci lidi nezabíjeli jen je transformovali do Smrťáků .. tohle je totiž v podstatě to samí Shep každého transformuje do nové existence.
Na druhou stranu zelenej konec má nejlepší animaci :-))
Uživatelský avatar
Vunaldo
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 29. srp 2013 16:26:40
Bydliště: Kábul

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Vunaldo »

Quad souhlas ... Shepard chtel vzdy vybit Reapery chtel jsem to I ja. Pak mi ten zasranej harant rek ze to vyhladi vsechny syntheticy a to me zastavilo ...Chudak Joker potom a zbytecna smrt Legiona... ale I tak si myslim ze si tu novou DNA stejne nevsimli. Bylo mi strasne lito Liary zvlaste kdyz lepila Shepardovo jmeno na tu zed opravdu tezka slza =(
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Lady Grey »

Vunaldo píše:Teda nechapu co vsichni furt brecej s koncem ME3 ... Ja proti tomu nic nemam a navic jsem uz vedel jak je to emotivni a bylo to taky jejich zamerem. Podle me to bylo krasne ukonceni meho petileteho hrani. Nakonec jsem se u toho rozbrecel jak maly dite, smrt Mordina a hlavne THANA u ktereho jsem tu hru musel stopnout a vybrecet se do rohu. Vsichni pratele obetovali za dobrou vec a ted bylo na Shepardovi udelat to same. Rozbehl se jako khokh*t do toho paprsku a hopla. Tedy Synthesis byl pro me jasna volba. Podle meho nazoru prekrasne ukonceni. Kvuli nemu sem brecel v kuse 2 dny protoze jsem je vnimal jako real a dodnes to musim hrat furt dokola. :*
Já zas nechápu, proč všichni brečí u smrti Thana... :$ :$ :$
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od BatouT101 »

dragon94 píše: ....
Tak jsem to nemyslel samozdřejmě že Citadela byla Katalyzátor ... ale já tím spíše myslel že bych byl rád kdyby na konci bylo to odhalení že je to vlastně Shepard a že musí skočit do nějakýho paprsku aby Nístěj vystřelila ... (jen čistě můj výmysl ale tak by se mi konec líbil více)...
Každopádně Syntetic konec je ten nejhorší neboť sice nevytvoří nové smrťáky ... ale přetvoří DNA každé osoby aby byla z části syntetic a z části organik tudíž v podstatě změní to co znamená být člověkem .. a nebudou spory války a žádné dalšé věci neboť všichni budou propojení jako Gethové .. a zároveň budou napůl lidé .. ale to nic nemění na tom že to změní úplně všechny bez jejich souhlasu .. a vytvoří to úplně nový živočisný-robotický druh... V podstatě se Shep rozhodne že změní všechny a přepíše DNA všech jedinců... Všechny změní... a to je prostě něco, co by Shep nikdy ve skutečnosti neudělal, neboť celou dobu bojoval za to, aby si každej mohl zvolit kým se stane ... Přece jen Smrťáci lidi nezabíjeli jen je transformovali do Smrťáků .. tohle je totiž v podstatě to samí Shep každého transformuje do nové existence.
Na druhou stranu zelenej konec má nejlepší animaci :-))
Ha. Vida. Konečně někdo, kdo má o konci nějakou ucelenou představu. No. Já také nejsem, nijak zvlášť nadšený z "nové DNA" jak bylo řečeno. Souhlasím že by si Shep pravděpodobně vybral to co Anderson, ale on si nevybíral Shep ale hráč. Nemám ponětí jakou představu měly o těchto koncích samotní tvůrci, ale nechaly tam velký prostor pro spekulace. Já osobně to vysvětlení celé té změny neberu tak doslovně. Ale i tak je to vcelku zajímavý nápad.

Pouhý skok do paprsku, abys něco aktivoval, mi nedává moc smysl. U Synthesis to jistý důvod mělo. Ten paprsek "vstřebal" Shepardovu podstatu jeho DNA, osobnost, vzpomínky. To vše nějakým způsobem "ohraničilo" rozsah změn které se následně promítly přes všechny "hmotové vysílače". Než vyložená změna v něco jiného tak to vidím jako rozšíření "rozhledu" schopností všech bytostí v Mléčné dráze.
Ale každý na to má svůj názor. ;)
Lady Grey píše: Já zas nechápu, proč všichni brečí u smrti Thana... :$ :$ :$
To už asi nepochopíš... :P (Nechci psát že jeho smrt byla pěkná. To zní divně. Jakoby se mi líbilo že umřel.) Když už musel odejít. Tak odešel se ctí a hrdě, to se mi líbilo. =(
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Vunaldo
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 29. srp 2013 16:26:40
Bydliště: Kábul

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Vunaldo »

Lady Grey píše:
Vunaldo píše:Teda nechapu co vsichni furt brecej s koncem ME3 ... Ja proti tomu nic nemam a navic jsem uz vedel jak je to emotivni a bylo to taky jejich zamerem. Podle me to bylo krasne ukonceni meho petileteho hrani. Nakonec jsem se u toho rozbrecel jak maly dite, smrt Mordina a hlavne THANA u ktereho jsem tu hru musel stopnout a vybrecet se do rohu. Vsichni pratele obetovali za dobrou vec a ted bylo na Shepardovi udelat to same. Rozbehl se jako khokh*t do toho paprsku a hopla. Tedy Synthesis byl pro me jasna volba. Podle meho nazoru prekrasne ukonceni. Kvuli nemu sem brecel v kuse 2 dny protoze jsem je vnimal jako real a dodnes to musim hrat furt dokola. :*
Já zas nechápu, proč všichni brečí u smrti Thana... :$ :$ :$
Kazdej si nekoho oblibi. Jak zareaguje na jeho smrt individualni. A ano sem citlivka.
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Lady Grey »

Vunaldo píše:
Lady Grey píše:
Vunaldo píše:Teda nechapu co vsichni furt brecej s koncem ME3 ... Ja proti tomu nic nemam a navic jsem uz vedel jak je to emotivni a bylo to taky jejich zamerem. Podle me to bylo krasne ukonceni meho petileteho hrani. Nakonec jsem se u toho rozbrecel jak maly dite, smrt Mordina a hlavne THANA u ktereho jsem tu hru musel stopnout a vybrecet se do rohu. Vsichni pratele obetovali za dobrou vec a ted bylo na Shepardovi udelat to same. Rozbehl se jako khokh*t do toho paprsku a hopla. Tedy Synthesis byl pro me jasna volba. Podle meho nazoru prekrasne ukonceni. Kvuli nemu sem brecel v kuse 2 dny protoze jsem je vnimal jako real a dodnes to musim hrat furt dokola. :*
Já zas nechápu, proč všichni brečí u smrti Thana... :$ :$ :$
Kazdej si nekoho oblibi. Jak zareaguje na jeho smrt individualni. A ano sem citlivka.
Neříkám, že u jiných postav jsem si nezabrečela, u Mordina, Legiona (co čekáte od člověka, kterého rozbrečel i konec Terminátora 2) nebo Andersona... ale Thane mě nechal naprosto klidnou... je to asi tím, že ho nemám ráda a už od ME2 jsem s jeho smrtí počítala. Tohle bylo prostě... očekáváné. ;)

Jinak k tomu, že říkáš, proč u toho konce EC všichni furt brečej... nikdo taky nebrečí (tohle není konec Titanicu)... jde o to, že třeba já jsem naštvaná kvůli tomu, že ať si vybereš jakkýkoli konec (DESTROY...ehm), tak ve větším měřítku nedávají smysl a jako zakončení pro ME universe se nejenže nehodí ale ani toho nejsou hodní. EC=aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Si BW myslelo, že tímhle ukončí všechny pochybností a umlčí nespokojené fanoušky... no, podle jejích statistiky, co si cucaj bůh ví od kud, to tak je. V poslední době vyvojáři dost s fandy vyjeb*vaj, hráč jim má platit za každou blbost v podobě pidi balíčku pár zbraní nebo zbroje... Před pár lety se prostě to, co se nevešlo do hlavní hry, se dalo do jednoho, dvou datadisků... teď máš platit za každou blbost. I EC měl být zpoplatněný... plať za to, že jsme MY podělali konec, milý hráči. Naštěstí se to nestalo, to by bylo do nebe volající... takovým tempem za chvíli se budeme kupovat jenom jméno hry a postavy, parťaky, mise, zbraně, zbroje apod... si budeme musete dokoupit dále. Ne že by se to už pomalu nedělo.
Ha. Vida. Konečně někdo, kdo má o konci nějakou ucelenou představu.
Já mám náhodou taky jasnou představu konce - zničení reaperů. ;) ;) Že se to neschoduje s úchylárnama jako syntéza není moje chyba. :D
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od BatouT101 »

Lady Grey píše:....
Neříkám, že u jiných postav jsem si nezabrečela, u Mordina, Legiona (co čekáte od člověka, kterého rozbrečel i konec Terminátora 2) nebo Andersona... ale Thane mě nechal naprosto klidnou... je to asi tím, že ho nemám ráda a už od ME2 jsem s jeho smrtí počítala. Tohle bylo prostě... očekáváné. ;)

Jinak k tomu, že říkáš, proč u toho konce EC všichni furt brečej... nikdo taky nebrečí (tohle není konec Titanicu)... jde o to, že třeba já jsem naštvaná kvůli tomu, že ať si vybereš jakkýkoli konec (DESTROY...ehm), tak ve větším měřítku nedávají smysl a jako zakončení pro ME universe se nejenže nehodí ale ani toho nejsou hodní. EC=aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Si BW myslelo, že tímhle ukončí všechny pochybností a umlčí nespokojené fanoušky... no, podle jejích statistiky, co si cucaj bůh ví od kud, to tak je. V poslední době vyvojáři dost s fandy vyjeb*vaj, hráč jim má platit za každou blbost v podobě pidi balíčku pár zbraní nebo zbroje... Před pár lety se prostě to, co se nevešlo do hlavní hry, se dalo do jednoho, dvou datadisků... teď máš platit za každou blbost. I EC měl být zpoplatněný... plať za to, že jsme MY podělali konec, milý hráči. Naštěstí se to nestalo, to by bylo do nebe volající... takovým tempem za chvíli se budeme kupovat jenom jméno hry a postavy, parťaky, mise, zbraně, zbroje apod... si budeme musete dokoupit dále. Ne že by se to už pomalu nedělo.
......
Je to částečně :offtopic: , ale dobře.
Je logické že si každý oblíbil jiné postavy a prožíval s nimi jejich problémy. Někteří si zase našly postavy které nesnáší a nemohou je vystát. V životě taky nemáte všechny lidi rádi.
Mě osobně nevadila žádná postava. Každá měla něco do sebe a člověk se mohl vcítit do její situace. Každá postava měla svoje klady i zápory. Každá!
Je zbytečné se tady pouštět do nekonečné debaty kdo z nich byl lepší nebo nejhorší. :|

Co se týče přístupu Bioware a její politiky DLC a podobně. To je problém sám osobě, který má svá pozitiva i negativa jako všechno kolem nás a podle toho je pak hra rozsekaná jako puzzle.
Jinak, postavy a podobně už si musíš dokupovat. viz. Javik.. Také se mi to nelíbí, ale tahle debata sem nepatří.
Ha. Vida. Konečně někdo, kdo má o konci nějakou ucelenou představu.
Já mám náhodou taky jasnou představu konce - zničení reaperů. ;) ;) Že se to neschoduje s úchylárnama jako syntéza není moje chyba. :D
Ano. Zde jsem nezvolil ta správná slova a vím že každý si udělal nějakou představu ač si třeba není vědom některých faktů které hru provází.
Konec byl velice zvláštně umělecky pojatý. A velkou část je třeba si domyslet aby dával smysl. Pokud se někomu konec líbí nebo nelíbí je jeho věc. Stejně s tím nic nenadělá. V případě že máš pravdu a Synthesis je taková "uchylárna" tak to o mně asi vypovídá že jsem uchyl. Já nevím, možná opravdu jsem. Ale můj názor to nemění.
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Lady Grey »

Batou - nj, zase se pouštíme do těch debat... jednoho to asi neomrzí. :D :D
Je zbytečné se tady pouštět do nekonečné debaty kdo z nich byl lepší nebo nejhorší.
Tady se nikdo nedohaduje, jestli je někdo lepší nebo horší... jen šlo o smrt jednotlivých postav a to, jestli se to někoho emotivně dotklo či ne. Já jen psala, že mě smrt Thana se mě nijak nedotkla. (což ani moc OT není, taky je to o koncích, tady už je to pak o koncích jednotlivých postav). Třeba mě pak štve, když Shep rozstřílí ten katalyzátor při destroy, tak na konci vidím ksicht Thana, ale ne Mordina... :(

K těm DLC... nejen Javika (což byla vůbec sviňárna, když to DLC vyšlo v den vydání samotného Mass Effect 3), ale i Kasumi v ME2 apod... však jsem psala, že se to pomalu děje, je to svinský, ale dokud se najdou lidi, co zaplatí za každou ptákovinu, tak proč by tvůrci nedávali do oběhu jedno DLC za druhým. (osobně jediné DLC, co v ME3 za něco stálo, bylo Citadela... Javika už jsem měla ve sběratelce).
V případě že máš pravdu a Synthesis je taková "uchylárna" tak to o mně asi vypovídá že jsem uchyl. Já nevím, možná opravdu jsem.
To nevím jestli si úchyl, osobně tě neznám. :D :D To už posuď sám. :D :D A jasně, že mám se syntézou pravdu... když už nic jiného, je to jen space magic... sorry, ale já nejsem zvědavá na další Star wars se space magic (ne že bych neměla SW ráda, ale... no to by bylo na dýl a hlavně pak už by to bylo opravdu :offtopic: ).
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Sadene »

Nechápu, co by mělo být na Shepardovi tak výjimečného, jak tady pořád předsouváte... je to naprosto normální člověk jako každý jiný, který má kolem sebe plno talentovaných lidí, bez kterých by nedosáhl toho, co se mu podařilo... jakýpak katalyzátor na syntézu??? Kde jste to vzali? Není na něm nic speciálního. Paprsek by vstřebal stejně tak dna, vzpomínky (na co vzpomínky?) kohokoliv jiného... Pokud teda člověk vezme v úvahu to, že umře a najednou se objeví zcela nový včetně své zachované osobnosti (duše, whatever)... co udělal cerberus jinak při jeho přivedení zpět mezi živé než když
dlc Citadel
vytvářel ty klony, o kterých víme z dlc Citadela? Jak se jim povedlo v jednom případě integrovat všechny části sheparda, včetně jeho osobnosti a postojů? Jako můsím říct, že ME je pohádka od začátku dvojky... jako nějaké oživení jim fakt nesežeru... to že to prostě dali jako fakt na tom nic nemění
A nikdo mi nikdy nevymluví, že syntéza je největší zprasenost, co může existovat. Totální znásilnění svobodné vůle celého "lidstva" (dalších druhů a pod.). Konec lidství. Vytvoření něčeho naprosto nepředstavitelného. Můžeme smazat celou naši minulost, historii... a k čemu je ten konec vlastně dobrý? Že najednou zavládne intergalaktický mír??? Hahaha, tomu přece nemůžu nikdo věřit, to je utopie. Celkově mi ten konec přijde jako vymývání mozků.
Chtěli jsme zničit smrťáky. Zničit - destroy. Ne si hrát na bohy (stejně jako control je mimo).
Refuse konec je diskutabilní, páč o něm prakticky nic nevíme :?
Obrázek
Uživatelský avatar
Vunaldo
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 29. srp 2013 16:26:40
Bydliště: Kábul

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Vunaldo »

Nwm vsechny konce jsou zvlastne pojaty a i ten Destroy ma nevyhody. Jo jo znicis Smrtaky, snahu Legiona a sanci pro Jokera si vrznout WHY NOT ? :D Voni si zas ty stroje stejne znova vybudujou a vzbouri se ... (mozna i s lahvema) A bude zase nas milovany Harvest. Kazdej mame svuj nazor a jak bylo receno na zacatku je to bludny kruh.
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od hRDLA »

A nezrušili náhodou gethi tu předpověď o nevyhnutelné revoltě a nenávisti strojů?
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Vunaldo
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 29. srp 2013 16:26:40
Bydliště: Kábul

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Vunaldo »

hRDLA píše:A nezrušili náhodou gethi tu předpověď o nevyhnutelné revoltě a nenávisti strojů?
Hmmm zajimave ... Dalsi duvod pro Synthesis :DDD Ale jinak to zni trosku jak z Terminatora
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od hRDLA »

To není důvod pro synthesis, to je důkaz že pan "Deus Ex Machina" jaksi neměl pravdu.
Bite my shiny Warden ass!
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Lady Grey »

Vunaldo píše:Nwm vsechny konce jsou zvlastne pojaty a i ten Destroy ma nevyhody. Jo jo znicis Smrtaky, snahu Legiona a sanci pro Jokera si vrznout WHY NOT ? :D Voni si zas ty stroje stejne znova vybudujou a vzbouri se ... (mozna i s lahvema) A bude zase nas milovany Harvest. Kazdej mame svuj nazor a jak bylo receno na zacatku je to bludny kruh.
Joker snad netrpí impotencí a nedostatkem sebevědomí, aby si nemohl najít ženskou z masa a kostí, ne? To je naopak pro mě důvod, proč tu syntézu nevolit... jako by si nemohl Joker udržet jiný vztah než s EDI.

Jinak naprosto souhlasím se Sadene. Syntéza je zrušení svobodné vůle a Shep není žádný "bůh", ježíš nebo cokoli podobného.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Odpovědět