EDI

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: EDI

Příspěvek od Sadene »

Fúúúú Batou nás chce určitě nenápadně indoktrinovat :D :D
Jako já si oblíbila hodně moc Legiona (ale na něm je to prostě vidět, že je to syntetik, a vyjadřuje se ta, chová se tak), takže je asi divné říct, že nemusím moc EDI, ale to se se mnou táhne už od ME2 a to, že jí dali tělo a romancujícího Jokera to se prostě ještě víc pošťouralo v té "ráně", takže při prvním hraní jsem je spolu fakt nedala...
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: EDI

Příspěvek od jeňa_cz »

Sadene píše:Fúúúú Batou nás chce určitě nenápadně indoktrinovat :D :D
Jako já si oblíbila hodně moc Legiona (ale na něm je to prostě vidět, že je to syntetik, a vyjadřuje se ta, chová se tak), takže je asi divné říct, že nemusím moc EDI, ale to se se mnou táhne už od ME2 a to, že jí dali tělo a romancujícího Jokera to se prostě ještě víc pošťouralo v té "ráně", takže při prvním hraní jsem je spolu fakt nedala...
pšt ! to nesmíš říkat nahlas, on se nesmí dovědět že to tušíme, musíme se chovat jakobychom si fakt mysleli že nás indoktrinovat nechce, jak jde do tuhýho tak nám zbývá pouze "usmívat se a mávat"

Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: EDI

Příspěvek od BatouT101 »

jeňa_cz píše:však my ti to nebereme Baťáku ;)

Obrázek
Zatím. Než mě budete chtít upálit za kacířství. :D (středověk byla blbá doba pro volnomyšlenkáře)

Tuhle herečku mám také moc rad. Je mi velmi sympatická. :*
Sadene píše:Fúúúú Batou nás chce určitě nenápadně indoktrinovat :D :D
Jako já si oblíbila hodně moc Legiona (ale na něm je to prostě vidět, že je to syntetik, a vyjadřuje se ta, chová se tak), takže je asi divné říct, že nemusím moc EDI, ale to se se mnou táhne už od ME2 a to, že jí dali tělo a romancujícího Jokera to se prostě ještě víc pošťouralo v té "ráně", takže při prvním hraní jsem je spolu fakt nedala...
To mě mrzí že ti je ten jejich vztah tak nepříjemný. :(( Co se týče jejího hlasu, tak mě to přišlo skvělý. Bral jsem to tak že EDI byla třeba prostě takto navržená aby takto komunikovala. Navíc jí Mordin podle té barvitosti hlasu identifikoval jako UI. Byla stále v konfrontaci s lidmi. Tak proč by se nesnažila pochytit tón a způsob vyjadřování. Také mi přišlo že se snažila a usilovala by ji posádka považovala za rovnocenného člena týmu.
Mě to přišlo milé a zároveň uklidňující že si chce vybrat stranu za kterou bude bojovat když už nebyla spoutána protokoly. :*

Jakej je podle vás asi rozdíl mezi Indoktrinací a přijetím názoru jiného? Rozdíly se "poněkud stírají" a rozdíl je těžké poznat na první pohled, nezdá se vám? :))
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: EDI

Příspěvek od BatouT101 »

jeňa_cz píše: ....
pšt ! to nesmíš říkat nahlas, on se nesmí dovědět že to tušíme, musíme se chovat jakobychom si fakt mysleli že nás indoktrinovat nechce, jak jde do tuhýho tak nám zbývá pouze "usmívat se a mávat"
....
"Já slyším všechno. Vždyť sedím hned vedle tebe Jeffe." :D
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: EDI

Příspěvek od jeňa_cz »

BatouT101 píše: Jakej je podle vás asi rozdíl mezi Indoktrinací a přijetím názoru jiného? Rozdíly se "poněkud stírají" a rozdíl je těžké poznat na první pohled, nezdá se vám? :))
to sice ano je to hodně podobny až do te doby než indoktrinovaná Rana Thanoptis postřílí celej vědeckej tým, nebo Amanda Kenson ... nemusím pokračovat :D
Uživatelský avatar
valleniel
Rotný
Příspěvky: 124
Registrován: úte 05. bře 2013 22:26:41

Re: EDI

Příspěvek od valleniel »

Já jsem EDI ve dvojce moc nevěřila. Pořád jsem měla obavy z toho, že se proti nám vzbouří a vyvraždí mi celou posádku. Je přece vytvořená z poblázněný VI z Měsíce a reaperovský techniky, nebo se pletu? Většinu hry jsem na ní tak měla stejný názor jako Joker...

Nicméně ke konci jsem jí začala mít docela ráda, ale musim říct, že trojka jí pro mě zase trochu zkazila. Docela mě naštvalo to, že dostala tělo, který navíc bylo -mám pocit - vymodelovaný tak, aby nad ní mohla pánská část hráčů slintat.

To, že "umřela" v destroy endingu se mě ani nijak nedotklo. Kdybych měla možnost, tak bych jí nechala už na Rannochu. :|
I'm sad hanar can't wear sweaters.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: EDI

Příspěvek od Sadene »

To je můj člověk :D :P
Obrázek
Uživatelský avatar
xanthaz
Desátník
Příspěvky: 52
Registrován: ned 24. bře 2013 20:09:46
Bydliště: Holice-Pardubice

Re: EDI

Příspěvek od xanthaz »

Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: EDI

Příspěvek od Sadene »

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
xanthaz
Desátník
Příspěvky: 52
Registrován: ned 24. bře 2013 20:09:46
Bydliště: Holice-Pardubice

Re: EDI

Příspěvek od xanthaz »

Obrázek
Alfajk
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: pon 08. dub 2013 20:23:59

Re: EDI

Příspěvek od Alfajk »

EDI byla pro me prakticky jedinej duvod,proc jsem vahal u Destroy endingu,nakonec ale preci jen zvitezil - 3 hry bojuji za zniceni reaperu,tak jsem to dotahl do konce a vzal Destroy

i kdyz proslov EDI pri Synthesis taky neni spatnej,ale nejsem zastancem space magic promeny
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: EDI

Příspěvek od Lady Grey »

Alfajk píše:EDI byla pro me prakticky jedinej duvod,proc jsem vahal u Destroy endingu,nakonec ale preci jen zvitezil - 3 hry bojuji za zniceni reaperu,tak jsem to dotahl do konce a vzal Destroy

i kdyz proslov EDI pri Synthesis taky neni spatnej,ale nejsem zastancem space magic promeny
Tak tak... teda u mě byl ještě důvod gethi... ale ti nejspíš dojeli na svoje "smrťácké" vylepšení... zajímalo by mě, jestli by si ho nenahráli, tak jestli by je ten výbuch při Destroy end zničil.
Ale jinak jedině Destroy end, u těch zbylých nikdy nevíš, jestli se Smrťáci nevrátí... Sice je mi líto EDI a Jokera, že jim to nevyjde, ale rozhodně na takovou prasárnu jako Synthesis nepřistoupím (nechci zastánce tohoto konce nijak urazit, je to každého rozhodnutí).
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Alfajk
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: pon 08. dub 2013 20:23:59

Re: EDI

Příspěvek od Alfajk »

nikde neni receny,ze to EDI nebo snad jeden jedinej geth (jak bylo receno,gethove se muzou znovu "rozkopirovat") neprezil,shepa to taky melo zarucene zabit a je to jedinej ending,kdy prezije,takze co kdyz to edi i gethove prezili ? Lots of speculation for everyone!
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: EDI

Příspěvek od Lady Grey »

Alfajk píše:nikde neni receny,ze to EDI nebo snad jeden jedinej geth (jak bylo receno,gethove se muzou znovu "rozkopirovat") neprezil,shepa to taky melo zarucene zabit a je to jedinej ending,kdy prezije,takze co kdyz to edi i gethove prezili ? Lots of speculation for everyone!
No, ale zase... kdyby to nějak EDI přežila, tak by jistě nebylo její jméno na konci Destroy end pověšené na ty desce. :( Shepard je jiná třída... to je prostě Shepard... někde nám museli dopřát, aby přežil... a stejně to nestálo za nic.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: EDI

Příspěvek od BatouT101 »

Alfajk píše:nikde neni receny,ze to EDI nebo snad jeden jedinej geth (jak bylo receno,gethove se muzou znovu "rozkopirovat") neprezil,shepa to taky melo zarucene zabit a je to jedinej ending,kdy prezije,takze co kdyz to edi i gethove prezili ? Lots of speculation for everyone!
Promiň, ale když si hráč vybere "Destroy End.." tak EDI, Gethové a jiná inteligentní syntetická forma života, včetně ostatní technologie je definitivně zničena nebo značně poškozena. Již se to tu probíralo a ten konec (s ukázkou následků vybrané volby) to sám potvrzuje. (viz. Jméno EDI je na pamětní desce padlích na Normandy)
Tady je můj pohled na volbu DESTROY
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Alfajk
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: pon 08. dub 2013 20:23:59

Re: EDI

Příspěvek od Alfajk »

ja vim,videl jsem ho nekolikrat,technologie byla pouze tezce poskozena,ale lze ji opravit,sam Hacket to v tom EC proslovu rika,co kdyz nejakej pametovej modul s gethskou AI zustal? navic EDI byla pouze pocitac s vysoce sofistikovanou umelou inteligenci,coz znamena,ze ji lze znovu naprogramovat takovou,jaka byla,ale tady nastava otazka - byla by to skutecne znovu ta sama "osoba" ? ...ale vzhledem k tomu,ze v ME2 bylo mozna ozivit mrtvej zmrzlej mozek kterej proletel atmosferou,nevidim duvod,proc by nebylo mozny edi znovu vytvorit (i kdyz to financoval cerberus s TIMem,kterej uz vlastne v ty dobe nezije)
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: EDI

Příspěvek od BatouT101 »

Alfajk píše:ja vim,videl jsem ho nekolikrat,technologie byla pouze tezce poskozena,ale lze ji opravit,sam Hacket to v tom EC proslovu rika,co kdyz nejakej pametovej modul s gethskou AI zustal? navic EDI byla pouze pocitac s vysoce sofistikovanou umelou inteligenci,coz znamena,ze ji lze znovu naprogramovat takovou,jaka byla,ale tady nastava otazka - byla by to skutecne znovu ta sama "osoba" ? ...ale vzhledem k tomu,ze v ME2 bylo mozna ozivit mrtvej zmrzlej mozek kterej proletel atmosferou,nevidim duvod,proc by nebylo mozny edi znovu vytvorit (i kdyz to financoval cerberus s TIMem,kterej uz vlastne v ty dobe nezije)
Ano máš pravdu. Poškozenou technologii tímto rozhodnutím (Destroy) bylo samozřejmě možné opravit. Ale nastává tu jistý problém. Je možné předpokládat že pokud je zničena ta daná technologie budou poškozeny i nástroje a zařízení pro jejich opravu či výrobu. Otázkou zůstává o kolik let by se v technologiích dostaly rasy zpět a jak rychle by byly schopni se zase vrátit do technologické úrovně před zničením.
V případě že by minimálně jedna z ras opět vytvořila UI, tak nikdy by nebyla tou stejnou která byla původně. Protože by byla ovlivňována zcela jiným prostředím, podněty a dalšími faktory podle kterých by se rozhodovala. Tudíž by nebylo možné sestrojit znovu EDI nebo Gethy kteří by měly stejné názory a postoje jako ti původní.
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: EDI

Příspěvek od BatouT101 »

Proměna Evy na "Avatara" EDI
Obrázek
Joker a EDI v sobě nalezly zalíbení.
Obrázek
EDI jako právoplatný člen lidské posádky. :D
Obrázek
Konfrontace se svým bývalým majitelem.
Obrázek
EDI na zahrádce Dr. Brysona.
Obrázek
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: EDI

Příspěvek od hRDLA »

Obrázek
Obrázek
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: EDI

Příspěvek od hRDLA »

Obrázek
Bite my shiny Warden ass!
Odpovědět