The Order of the stick

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Speedy
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: sob 09. bře 2013 23:26:45
Bydliště: Praha

The Order of the stick

Příspěvek od Speedy »

Zde posílám odkaz pro fanoušky DrD a DnD a výbornej komiks zaměřující se na tuto tématiku.
http://www.giantitp.com/comics/oots.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Samozřejmě sse tu určitě najde i pár jedinců, co by tento komiks chtěli česky tak zde je odkaz
http://oots.cz/main.php?item=1&view=1" onclick="window.open(this.href);return false;
problém je, že tvůrce komiksu jim zakázal publikaci jelikož se o to nedovolili když s překladem začínali, takže na stránkách najdete jen text, ale mají tam i odkaz na script který vás přesune na originální stránku komiksu s tím, že se vám přepíše text na češtinu.
Jinak vřele doporučuji dost jsem se u toho nasmál ;)
Střízlivý nás nedostanou!
Uživatelský avatar
valleniel
Rotný
Příspěvky: 124
Registrován: úte 05. bře 2013 22:26:41

Re: The Order of the stick

Příspěvek od valleniel »

Tenhle komix je naprosto dokonalej. Hlavne prvnich nekolik stovek dilu, pak uz to bylo o neco slabsi. :)
I'm sad hanar can't wear sweaters.
Uživatelský avatar
Speedy
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: sob 09. bře 2013 23:26:45
Bydliště: Praha

Re: The Order of the stick

Příspěvek od Speedy »

osobně se mi to furt líbí, byli tam pasáže, které mě nebavili a Belkar mi vždycky spraví náladu :D
Střízlivý nás nedostanou!
Uživatelský avatar
valleniel
Rotný
Příspěvky: 124
Registrován: úte 05. bře 2013 22:26:41

Re: The Order of the stick

Příspěvek od valleniel »

Já jsem mĕla ve velký oblibĕ mimo Belkara i Roye. :-) A pak toho trolla, či co to bylo, od Elanova zlýho dvojčete.

Mimochodem, dost dobrý jsou i ty "Záporáci". Má to trochu jinačí humor, ale taky mĕ to nejednou rozesmálo.
I'm sad hanar can't wear sweaters.
Uživatelský avatar
Speedy
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: sob 09. bře 2013 23:26:45
Bydliště: Praha

Re: The Order of the stick

Příspěvek od Speedy »

Záporáci jsou taky dobrý Aldrana jsem si hodně oblíbil, jen moc nemusim ty jeho křídla a ještě se mi tam líbil ten druhej duch co tam byl jen chvíli myslim že se jmenoval frank nebo tak nějak, ale pak ho odebrali což mě štvalo :). Ale co se týče hůlkovýho řádu tak mi docela chybí Xykon, už dlouho s nim neudělali pořádnou epizodu.
Střízlivý nás nedostanou!
Uživatelský avatar
valleniel
Rotný
Příspěvky: 124
Registrován: úte 05. bře 2013 22:26:41

Re: The Order of the stick

Příspěvek od valleniel »

Já jsem mĕla ráda ty duchy oba a taky mĕ docela zamrzelo, že se toho druhýho odebrali.
Jo, Xykon byl výbornej záporák, ten mi tam chybí. :)
I'm sad hanar can't wear sweaters.
Odpovědět