Kaidan Alenko

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Sadene píše:Swene, ty moc dobře víš, jak jsem to myslela :D není Ash jako Ash :D :D

tss samozrejmne to vim ale to neslo nevyuzit takovou nahravku :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Mazec na FB, mazec tady :\**/: :\**/: :\**/: :\**/: nemá slov, naprostá nádhera...a ta mikina z BW store je úplně boží, jsem na vážkách, jestli si pořídit pánskou verzi nebo jít do té světlejší v dámské verzi... ale jedna z nich bude moje (nebo obě?)

děkuju za skvělé rozptýlení, pokud budete pokračovat, zlobit se nebudu :D :D :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Ashley-Sheppard píše:Mazec na FB, mazec tady :\**/: :\**/: :\**/: :\**/: nemá slov, naprostá nádhera...a ta mikina z BW store je úplně boží, jsem na vážkách, jestli si pořídit pánskou verzi nebo jít do té světlejší v dámské verzi... ale jedna z nich bude moje (nebo obě?)

děkuju za skvělé rozptýlení, pokud budete pokračovat, zlobit se nebudu :D :D :D

ale bacha na bozskou chce te nechat na Virmiru :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Swen von Walhallion píše:
Ashley-Sheppard píše:Mazec na FB, mazec tady :\**/: :\**/: :\**/: :\**/: nemá slov, naprostá nádhera...a ta mikina z BW store je úplně boží, jsem na vážkách, jestli si pořídit pánskou verzi nebo jít do té světlejší v dámské verzi... ale jedna z nich bude moje (nebo obě?)

děkuju za skvělé rozptýlení, pokud budete pokračovat, zlobit se nebudu :D :D :D

ale bacha na bozskou chce te nechat na Virmiru :-D
nechce, já moc dobře vím, že nejde o mě, ale o Williamsku, to by mi neudělala, protože Sadene je moje zlatíčko
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Swen von Walhallion »

jo k tomu nelze uz nic dodat :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Správně, jsem zlatíčko, to jenom tady se mi snaží NĚKTEŘÍ vsugerovat, že jsem zlá a zákeřná :(

Jinak Ash, taky jsem na vážkách, neboť ta pánská verze vypadá na Andrewovi fakt super :)) :)) ale ta dámská má taky parádní barvičku, tak nevím... a vůbec nevím, jakou velikost, jestli S nebo M... a té chlapské určitě S ale u té dámské nevím :D :D doufám, že je tam nějaká tabulka :D :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Swen von Walhallion »

jiank mensi upozorneni americky velikosti sou tak o pul cisla vetsi nez evropsky .... mam to vyzkouseny :-)


an ikdo se ti nesnazi vsugerovat ze jsi zla jen lstiva a zakerna my Dark Lady :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Hmm.... :))
Obrázek

Hmm a tak teď už je mi úplně jasné, kdo je vlastně boss :\**/: :\**/: and I like it :D
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

:)) :)) :)) právě jsem umřela...bože, ta mikina mu taaaaak sluší :\**/: :\**/: :\**/: :\**/: a s druhým obrázkem naprosto souhlasím :evil:
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Doufám, že moje drahá překousne tu cizí Shepardku - prostě si představ sebe :D

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

okey, okey, okey, jelikož se jedná o velmi zdařilé obrázky, místo cizí Shepardky jsem tam "byla" já, tudíž absolutely amazing :\**/: :\**/: :\**/: :\**/: :* :* , ale ta biotická je taková...sexy :yea: :yea:
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

jj, Horizon, tam se to krapet pos..dělalo :( :(
Obrázek
tygerd
Svobodník
Příspěvky: 36
Registrován: pát 15. bře 2013 16:26:51

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od tygerd »

Na offi FB Mass Effect stránce http://www.facebook.com/masseffect" onclick="window.open(this.href);return false; zveřejnili statistiku za ME3. Kaidan obsadil podle statistik 7. pořadí v survival rate (1. Vega, 2. Garrus, 3. Liara) a taky je podle statistik nejméně oblíbený mezi resp. obsadil znovu sedmé místo (1. Liara, 2. Garrus, 3. Vega).

Your move, Kaidan-fans :D
Obrázek
Uživatelský avatar
dancer
Praporčík
Příspěvky: 254
Registrován: sob 05. led 2013 14:24:01
Bydliště: Pandora

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od dancer »

Just killed Kaidan on Virmire :D .
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

No tak na to, že vlastně musíte počítat jen s těmi 12%, kteří ho zachránili v ME1 a mají ho v savech... plus lidi, co hrají bez savů...
Když vidím, jak nesnášenliví jsou fanoušci ostatních postav, tak jsem šťastná, že mezi ně nepatřím a jak vidím, projevuje se to i tady na tomto foru... interesting...
A teď si zkuste porovnat kolik a jaké kvality je fanartů pro Kaidana a kolik pro ostatní postavy a hned si uvědomíte určitý nepoměr... na to, že ho volí jen 1,5% lidí je to fenomenální úspěch! Je asi pravděpodobné, že na většinu hráčů je Kaidan až moc vyspělá postava... protože ono je jednodušší být hater a nesnášet někoho, s kým vlastně za celou hru ani nepromluvím, nic o něm nevím a nechám ho na Virmiru, protože Ash je sice úplně obyčejný voják bez nějakých lepších schopností, které vychcípá celá jednotka, ale je to přece ženská...
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:No tak na to, že vlastně musíte počítat jen s těmi 12%, kteří ho zachránili v ME1 a mají ho v savech... plus lidi, co hrají bez savů...
Když vidím, jak nesnášenliví jsou fanoušci ostatních postav, tak jsem šťastná, že mezi ně nepatřím a jak vidím, projevuje se to i tady na tomto foru... interesting...
A teď si zkuste porovnat kolik a jaké kvality je fanartů pro Kaidana a kolik pro ostatní postavy a hned si uvědomíte určitý nepoměr... na to, že ho volí jen 1,5% lidí je to fenomenální úspěch! Je asi pravděpodobné, že na většinu hráčů je Kaidan až moc vyspělá postava... protože ono je jednodušší být hater a nesnášet někoho, s kým vlastně za celou hru ani nepromluvím, nic o něm nevím a nechám ho na Virmiru, protože Ash je sice úplně obyčejný voják bez nějakých lepších schopností, které vychcípá celá jednotka, ale je to přece ženská...
amen sestro...já jsem na to radši nijak nereagovala, protože by to dopadlo dost špatně, takže jsem se raději držela a dusila to v sobě...ale hernajs, když ho nemáte rádi, nelezte sem do jeho vlákna. Nikdo vás nenutí nechat ho naživu, nikdo vás nenutí chodit za ním na crew deck, ale když to neuděláte, nezjistíte, jaký je a jak napsala sadene, nepoznáte to a proto je jednodušší ho nesnášet. Budu se opakovat, ale já například nesnáším Liaru a Tali...a když je nesnáším, nelezu do jejich vláken, nepíšu tam haterský posty...a jestli Kaidanovi závidíte, že má lepší fanart nebo tady na foru, že má 63 stran, váš problém, myslím, že je vás tu na foru dostatek nato, abyste totéž udělali u Liařina vlákna. S každým přidaným příspěvkem tady v jeho vláknu jen rozšiřujete počet stránek...a přeberte si to sami
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Honzaleco »

Že by se nám podařilo opětt nakrknout Kaidanovy obdivovatelky? :))

----------

Jsou to jenom nevinný provokace. Není nutné brát je nějak smrtelně vážně. Koneckonců, jsou za nima smajlíci. :-)

That being said, dočkáme se v tomhle vlákně nějakýho šťavnatýho rantu? Já abych si stihnul dojít pro nějaký občerstvení....trochu zábavy k jídlu nikdy neuškodí...

:))


Co vy na Kaidana s pořádným knírem?

Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Honzaleco - tohle není Kaidan, ale Kaiden... což je vtípek uvnitř Kaidanovy komunity... takže pokud jsi nás tím chtěl naštvat, tak to nevyšlo :cool: ten gif je totiž Kaidan fangirl made ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
valleniel
Rotný
Příspěvky: 124
Registrován: úte 05. bře 2013 22:26:41

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od valleniel »

Mě docela překvapilo, že Kaidan přežil jenom u takovýho malinkýho procenta lidí. Vždycky jsem si myslela, že patří k oblíbenějším postavám, když se kouknu na všechny ty fanarty, příběhy a podobně.

V tom případě ale nechápu, kde se berou všichni ty hateři.
I'm sad hanar can't wear sweaters.
Odpovědět