Gallery of Skyrim

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Sadene »

Vlada47 píše:+10 points for humor... -10 points for perception. :)

Je teda fakt, že silně závisí na osvětlení a úhlu, z jakýho se díváš...
Obrázek
Ten je jasný :D :D :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Hmm ted to vypada zase jako barbar Onan :-D Incucuna byl lepsi :-P

Obrázek

muj imperial scout
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Vlada47 »

Já se tady snažim se sliderama celých 5 minut a vy mi to tu znevažujete. :D

IMHO ten spodní díl toho... outfitu... vypadá, že je spíš na mužskou... dolní část těla.
Uživatelský avatar
valleniel
Rotný
Příspěvky: 124
Registrován: úte 05. bře 2013 22:26:41

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od valleniel »

Barbar Conan je dobrej, alespoň vypadá jako pořádnej bojovník a ne jako nagelovaná primadona. :D
Swene, co je to za warpaint? Něco podobnýho už delší dobu sháním, ale jsem nejspíš úplně slepá... (což by nebyla žádná novinka)


Mimochodem, když už jste v tom... Má přísná, statečná a mocná Nordka. :)

Obrázek
I'm sad hanar can't wear sweaters.
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Vlada47 »

valleniel píše:Barbar Conan je dobrej, alespoň vypadá jako pořádnej bojovník a ne jako nagelovaná primadona. :D
I like her, she understands! :)) :D
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Swen von Walhallion »

se ti podivam vim ze to je jeden z doplnkoych pod tim novym race menu ale vic zjistim az z domu a doufam ze to najdu v tech nekolika stovkach modech :-D


@vlada holt chranice sou chranice, a predpokladam ze to j zamer pax Xenius umu :-P a moje cacora nastesti neni bojovnice ale pruzkumnik a co se ji dostane na dostrel luku je mrtva flakota :-P
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Vlada47 »

Swen von Walhallion píše:moje cacora nastesti neni bojovnice ale pruzkumnik a co se ji dostane na dostrel luku je mrtva flakota :-P
Dokonce i Deadly Dragons? :) Ale jo, je to dobrý... akorát já v Elder Scrolls nikdy moc za ženu nehrál, přišlo mi, že to nemá žádný rozdíly (což je pro mě asi jediný důvod, proč za opačný pohlaví hrát, pokud je tedy na výběr). A ve Skyrimu mi přišlo, že po těch frajerech v naleštěnym kyrysu z Oblivionu to chce něco víc... raw and brutal. :D K tomu světu Nordů mi to prostě víc sedí.

Je teda fakt, že víc času jsem stejně strávil jako Nightblade při hře s dunmerskym upírem, ten měl strašně velký množství možností, jak zlikvidovat nepřítele (meč, luk, stealth s dýkou, hromada kouzel, kombinace čehokoliv).
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Swen von Walhallion »

hmm draci sou taky mrtva flakota jen to je trochu vetsi obihacka ale momentalne veskery normlani mobi dou a jednu ranu ze stealthu bosove na vic ale ti me nejsou schopni odhalit takze nez se ke mne dostanou tak sou taky flakota :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Sadene »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Swen von Walhallion »

tak pridam taky par obrazku z me vlasni produkce - Real ENB high performance setings

Obrázek

tahle jedina neni ENB ale stejne nema chybu :-D
Obrázek

Obrázek

Obrázek


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Vlada47 »

Doplním sem pár posledních screenshotů.

Nový parťák Inigo... na koni:
Obrázek

Bližší detail:
Obrázek

Postava, kterou používam pro testovaní modů (aktuálně nemám žadnou postavu, se kterou bych hrál playthrough) a zkoušim různý konzolový příkazy pro pokusy (defacto cheatuju :D ):
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Sadene »

To je fešák :P

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Vlada47 »

Kdo? Ten kostlivec? Moje přes konzolový příkazy vytvořená postava? Inigo? Kůň? :D
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Sadene »

Ehm, tak Inigo určitě, hlavně v tom super armoru, co ode mě dostal :P
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Sadene »

Moje nová Dunmerka - magička a hrozná svině :P Asi si budu muset vymyslet nějaké extra spešl způsoby, jak zabíjet Thalmory... protože prostě...
Obrázek
Obrázek

Jo a tady je ta moje kočena :*

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Vlada47 »

To vícenásobný tetování na obličeji... vypadá to trochu, jako když se jí loupe kůže. :D Přijde mi, že by to bylo lepší bez toho (nech tam jenom jedno, ono sice pěkný, že to Race Menu umožnuje, ale většinou je z toho divnej maglajz). Jinak co používáš za vzhledový mody (myslim jak pro female, tak pro male postavy, jestli nějaký)?
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Sadene »

Klasiky jako Better females (natural edition plus další), Cowerwomen, Detailed Faces, Brows (to je myslím i pro chlapy) No more blocky faces, High Quality eyes, seductive lips, SG female eyebrows, The eyes of beauty plus plno modů na vlasy a warpainty...
Ethereal elven overhaul na lepší vzhled elfů - konečný vzhled pak závisí na ksichtových modech, které používáš. Myslím, že mám možná ještě nějak upravené základní presety a asi i nějaké nové u některých ras.

Na chlapy zatím jenom Better males, to má několik verzí podle vkusu :D (podle obrázků to může být zavádějící, páč tam prezentují hlavně šampony, ale dá se)Beards (plus beards unleashed), Bodyhair male opět více možností, dobrý je ten veil removal, aby nebyly vidět ty hnusné žíly, když používám more muscular men.
Better male presets, Eye Candy - Male character presets, Hi res face maps for men
Myslím, že i Xenius toho má plno, na ty chlapy to právě spíš procházím, chtěla jsem si vytvořit nějakého namakaného Norda... zkoušela jsem Children of skyrim - Nord presets

Možná toho bude víc, ale tohle je, co jsem tak zběžně projela.
Obrázek
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Vlada47 »

Wow, to je docela šílený. :D Já tam prostě dal tu kompilaci Xenius Character Enhancement, Better Beast Races a XCE Dawnguard pro upíry... ještě tam mam teď Superior Lore-Friendly Hair (je tam výborná "rough" verze), to mi přijde, že to pokrejvá zhruba všechno. Upřímně já ani nikdy nechtěl, aby ty charaktery vypadaly nějak zvlášť hezky, prostě mi to do toho světa nesedí, speciálně male NPC mají IMHO vypadat trochu strhaně. :D Mimochodem, co se ti nelíbí na žílách, já mam za to, že optimální mužská postava obsahuje právě ty naběhnutý žíly, nějaký jizvy, hrozivě vypadající svaly a chlupy na hrudníku. :D
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Sadene »

Tak ono se to jenom zdá :D Je to pár modů, člověk si s tím zablbne... třeba ty better females a coverwomen - to už dost radikálně mění vzhled npc a uvažovala jsem, že zkusím nějakou víc lore-friendly verzi, páč pak všichni vypadajou až moc dobře... a máš pravdu, že se to tam nehodí. Myslím, že existuje nějaká varianta jakože no make-up a zdá se mi, že někdo udělal nějaký ksicht mod, aby to právě vypadalo přirozeně. Ty lore-frindly hair tam mám taky, a co jsem zkoušela dělat tu dunmerku, tak tam mám přesně 301 možností na vlasy... Ve vysledku si stejně prakticky nevybereš...
U těch chlapů je to jasné, tam potřebuješ prostě chlapa, co vypadá jak chlap a ne nějaká napodobenina... Takže vousy, jizvy, svaly tak určitě, ale nějak zvlášť si na tom neujíždím (těch žil se prostě bojím :D ) a s chlupama na hrudníku souhlasím, to musí být ;) Ještě bych dodala pořádné vlasy... Chlap prostě musí vypadat pořádně mužně, žádný fešáček model, ble z toho bych blila...
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Gallery of Skyrim

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Obrázek

jinak moje bojovnice v novym uber glass armoru
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Odpovědět