Jagged Alliance 2 - battles

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Jagged Alliance 2 - battles

Příspěvek od Honzaleco »

První z řady videí. Jak to začalo...příchod (přílet) na ostrov a podobně...



...koukam, že jas by u toho videa moh bejt lepší. A snad půjde většina toho textu tam přečíst...obzvlášť výživnej je ten test při vytváření vlastního žoldáka. Rozhodnul jsem se nekecat do toho...ale kdybyste mě mohli slyšet, tak zrovna u některejch odpovědí chytám záchvaty smíchu. :)

Jo a AJ výhodou. Myslim, že do hry existuje čeština, ale mně se to líbí takhle.
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Jagged Alliance 2 - battles

Příspěvek od Swen von Walhallion »

kua dalsi vec ke ktery sem se poradne nedostal a asi nykdy uz nedostanu bo neni cas, akorat vzdycky mi ten zoldak vysel jako psychous nevim proc :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Jagged Alliance 2 - battles

Příspěvek od Honzaleco »

Já to oprašuju po nějaký době...a nemůžu si pomoct - je to hrozně chytlavá hra. Přijde mi, že dost současnejch her sází víc na audiovizuální zážitek než na ostatní aspekty. Tohle se graficky samozřejmě nemůže měřit...ale naštěstí tu nejde o vzhled, ale o systém a možnosti. A je to sranda. :D

Tahový strategie byly v době vydání (1999) dost v úpadku...a tohle je fakt klenot.

-----

Žoldák psycho - v tom testu osobnosti jsi asi volil sadistický, ale extra vtipný odpovědi... :D

(btw koukám, že v tom vložení na fóru to fakt přečíst nejde. Když se to video otevře přímo na YouTube, tak tam už docela jo, naštěstí.)
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Jagged Alliance 2 - battles

Příspěvek od Honzaleco »

...cesta k prvnímu městu...cestou jsem musel vyřídit další nepřátele...



...nesnášim, fakt nesnášim přestřelky v otevřeným terénu, kde neni pořádný krytí. Zvlášť s touhle pitomou výbavou na začátku. U těch královninejch vojáků navíc nikdy nevim...hlavně na začátku sice obvykle neni tak těžký se s nima vypořádat, ale někdy to jsou takoví čarostřelci, že se i v týhle fázi hry trefujou přes čtvrt mapy. :|
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Jagged Alliance 2 - battles

Příspěvek od Honzaleco »

Dobytí letiště - strategicky dost důležitýho sektoru.



Královna a všichni její vojáci mi nedají nic zadarmo.
A to je teprve začátek. Na konci cesty budou všichni žoldáci prostřílení jak řešeta, tipuju. Ale nějak to snad zvládnou...

Mají už teď, na začátku, ti blázni nějaký noktovizory, o kterejch nevim?
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Jagged Alliance 2 - battles

Příspěvek od Honzaleco »

1. město - a první důl, zdroj financí - už není v královniných rukou. :)



...tradiční profackování na závěr. Něco mi říká, že nebude poslední, muhehehe... :evil:
Odpovědět