Mass Effect 4 vaše představy?

Vše okolo nového dílu.
Odpovědět

Jak bude serie podle vás pokračovat?

Sequel
41
61%
Prequel
7
10%
Spin-off
10
15%
MMO
0
Žádná hlasování
Jiné
9
13%
 
Celkem hlasů: 67

Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Green »

Těch posledních 10minut endingu by se klidně dalo celkem snadno změnit při začátku ME4. Není to poprvé, co autor v literatuře mění závěr svých dílu s příchodem nového.

A btw: ME"4" se bude odehrávat po konci ME3 (časové období není známo)
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Alfajk
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: pon 08. dub 2013 20:23:59

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Alfajk »

jak si tim muzes bejt tak jistej?
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od hRDLA »

No já vím že se vývojáři ptali na twitteru fanoušků a většina chtěla sequel.
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od BatouT101 »

Green píše:Těch posledních 10minut endingu by se klidně dalo celkem snadno změnit při začátku ME4. Není to poprvé, co autor v literatuře mění závěr svých dílu s příchodem nového.

A btw: ME"4" se bude odehrávat po konci ME3 (časové období není známo)
Já bych nevyděl marné změnit konec ME3 nebo začít nové pokračování už od základny Ilusiveman/a. Kdy Shepard/ová zjistí co je "Catalyst" a začátek by mohl začít u přesunu Citadely k Zemi přímo na ní. ;)

Bohužel v tom jsem pesimista a nemyslím si že by se v tom znova šťouraly. :?
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od hRDLA »

Vždyť nemají sebemenší důvod se v tom šťourat, to už spíš vyberou ten cannon ending.
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Maya
Svobodník
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 01. srp 2013 9:26:37

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Maya »

Nemyslím si, že by měnili konec, vždyť si za ním stáli ne? Taky myslím, že vyberou jeden canon a hotovo...
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Lady Grey »

Maya píše:Nemyslím si, že by měnili konec, vždyť si za ním stáli ne? Taky myslím, že vyberou jeden canon a hotovo...
Jo, taky mám ten pocit... všem nám vnutí syntézu (jako Shep celé galaxii) a je to. Snadné jak facka. Ovšem tímhle přiznají, že všechny konce nestály za nic (ach, měli jsme poslouchat fandy, když to šlo) a příjdou o dost hráčů... osobně já bych nehrála nic, co se mém ME světě nestalo. ;)
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Maya
Svobodník
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 01. srp 2013 9:26:37

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Maya »

Já možná jo, ale s dost velkou nechutí... A stejně bych si pořád myslela, že to skončilo destroy endingem, kterej jsem zvolila já..
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Sadene »

Já pořád doufám, že budou mít dost soudnosti na to, aby ignorovali děj ME1-3 a hlavně konce... jinak by šli sami proti sobě.
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Swen von Walhallion »

ja doufam ze cachovaj aspon kvalitu multaku :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Krieg »

Jako cannon ending by podle mě byl nejlepší refusal. Viděli bychom nové rasy, nové světy, nové nepřátelé a s varováními ze Shepardova cyklu bychom třeba nakonec podnikli invazi do smrťáckého temného vesmíru. Ze Shepardova cyklu bychom nacházeli památky, varování před Smrťáky, našli bychom Glypha s profilem Liary a velkého hrdiny Sheparda :) I když by nakonec zase největší nepřítel byli Smrťáci, tak si myslím, že by to bylo moc zajímavý pokračování :)
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Lady Grey »

Krieg píše:Jako cannon ending by podle mě byl nejlepší refusal. Viděli bychom nové rasy, nové světy, nové nepřátelé a s varováními ze Shepardova cyklu bychom třeba nakonec podnikli invazi do smrťáckého temného vesmíru. Ze Shepardova cyklu bychom nacházeli památky, varování před Smrťáky, našli bychom Glypha s profilem Liary a velkého hrdiny Sheparda :) I když by nakonec zase největší nepřítel byli Smrťáci, tak si myslím, že by to bylo moc zajímavý pokračování :)
Jo, jenže by to zas bylo všechno doklečka dokola... mě by zas nebavilo bojovat znovu proti reaperům, když jsem je už zničila. :D
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Sadene »

Swen von Walhallion píše:ja doufam ze cachovaj aspon kvalitu multaku :-D
Myslím, že se tím nechají přinejmenším inspirovat... jinak by nedělali dotazníky, jak se líbila hráčům ta která mapa a jaký z ní měli pocit. Prakticky by mi nevadilo, kdyby to bylo třeba i hodně podobné.
Obrázek
Uživatelský avatar
Maya
Svobodník
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 01. srp 2013 9:26:37

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Maya »

Lady Grey píše:
Krieg píše:Jako cannon ending by podle mě byl nejlepší refusal. Viděli bychom nové rasy, nové světy, nové nepřátelé a s varováními ze Shepardova cyklu bychom třeba nakonec podnikli invazi do smrťáckého temného vesmíru. Ze Shepardova cyklu bychom nacházeli památky, varování před Smrťáky, našli bychom Glypha s profilem Liary a velkého hrdiny Sheparda :) I když by nakonec zase největší nepřítel byli Smrťáci, tak si myslím, že by to bylo moc zajímavý pokračování :)
Jo, jenže by to zas bylo všechno doklečka dokola... mě by zas nebavilo bojovat znovu proti reaperům, když jsem je už zničila. :D
Haha, přesně.. :D
To by bylo pořád to samý, tak by tam nebyl Shepard, ale jinej hrdina a v podstate by to mohly bejt zas 3 stejný hry.. Chtělo by to něco nový..
Obrázek
rybo303
Vojín
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 29. srp 2013 18:07:29

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od rybo303 »

Dalši pribeh by mal byť podla mna s velitelom Shepardom lebo inac by to uz nebol ten mass effect na ktory su hraci zvyknuty.
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Swen von Walhallion »

tak ono by nebylo zase tak tezky pokracovat primo z ME3 holt ending by se "prohlasil" jen za halucinaci tezce zraneneho sheparda a je vymalovano reapry byly zniceni a finito. A urcite by to chtelo nejakou novou hlavni postavu preci jen shep uz toho udelal tolik ze by mel sedet neke na vrchnim veleni spec ops a ne se furt placat v prvni lini nebo aspon velet vycviku novych N7 adeptu, ty zkusenosti co ma je potreba zhodnotit... a myslim ze co se tyce pribehu po ME3 tak tam se temat najde dost preci jen uz jen prestvba a nahrada toho co bylo zniceno potrve desitky let.... a urcite se objevi zase podobne skupiny jako cerberus aetc ktery si budou chtit urvac co nejvic pro sebe boj proti nejake "nove" teroristicke otrganizaci by nemusel byt spatny tema, hned me napadaj treba batariani .... ti alianci fakt nemilujuo urcite ji davaj na vinu ze jejich materskou planetu reapri prakticky vygumovaly by to bylo celkem realny k tomu prihodit spojeni s prezivsima bunkama cerberu a na super pribeh je zadelano... jen by to chtelo udelat neco s tim RPG systemem .... pac uz od ME2 je to spis FPS nez RPG ..... pridat tam system zalozenej na tom co je ve Falloutech ( podle me naprosto nejpormyslenejsi a nejli udelanej RPG system vubec) tak to ziska uplne novej rozmer
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Vunaldo
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 29. srp 2013 16:26:40
Bydliště: Kábul

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Vunaldo »

Jiná galaxie ... Jiny zmetci ... Jiny hrdina ... To ze mlecna draha je -
cela robotická/lidská
zbavená robotu
Plná ovladanych robotu
Jeste neznamena ze jinde to musi bejt stejny. Jo napadu je plno ale dohodnout se to bude sakra tezky :sleep:
Obrázek
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Green »

Vunaldo píše:Jiná galaxie ... Jiny zmetci ... Jiny hrdina ... To ze mlecna draha je -
cela robotická/lidská
zbavená robotu
Plná ovladanych robotu
Jeste neznamena ze jinde to musi bejt stejny. Jo napadu je plno ale dohodnout se to bude sakra tezky :sleep:
Zapomněl jsi na "refuse"
Reapers are back =)
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od jeňa_cz »

Green píše:
Vunaldo píše:Jiná galaxie ... Jiny zmetci ... Jiny hrdina ... To ze mlecna draha je -
cela robotická/lidská
zbavená robotu
Plná ovladanych robotu
Jeste neznamena ze jinde to musi bejt stejny. Jo napadu je plno ale dohodnout se to bude sakra tezky :sleep:
Zapomněl jsi na "refuse"
Reapers are back =)
ah refuse, jedinej skutečnej mass effectovej konec, i když ten nejhorší možnej =)
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od BatouT101 »

A nevrátí se samy. Jejich řady budou doplněny Reapery vytvořenými z většiny ras Shepardova cyklu. (Tudíž by rasy v Mléčné dráze byly brutálně přetvořeni do "skutečných" Reaperů se kterými bojoval jen díky Shepardově nečinnosti cokoliv změnit. :|
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Odpovědět