Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Kira_Shepard »

Tak mě už taky pomalu táhne na čtvrt století :D Fuj, to zní hnusně :D

Jooo, tak já zažila na střední taky takový extra chvilky, někdy jsem si i říkala, zda bylo možné, zda jsem se k tomu vůbec odhodlala :D Tak já nikdy neholdovala tvrdému alkoholu, jsem měkota a já ráda sladké. Ale tequilou nepohrdnu :D Tenkrát jsem prohrála sázku a musela si dát absinta, do toho jsem míchala vše možné a vypila toho tolik, že sem poprvé v životě nevěděla, jak jsem se dostala do postele a od té doby jsem se zařekla a vím, kde je moje hranice :D

Já jakmile si dám pár skleniček, do toho si pak zapálím, tak se mi chce už spíš spát a začne mě k sobě svádět postel :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Werewolf
Poručík
Příspěvky: 480
Registrován: ned 07. říj 2012 13:57:01
Bydliště: Migrační Flotila

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Werewolf »

Tak u mě stačil jeden půllitr plný tvrdého chlastu, navíc smíchaného a od té doby nikdy nemíchám tvrdý chlast. Sakra, ani nevím jak jsem se dostal domů nebo jak jsem usnul doma opřený o teplé topení na záchodě, jak se mi povedlo vyhrabat klíčky a co jsem tam vše zrobil. V té hospodě mi potom začali přezdívat hovado kvůli tomu chlastu. navíc se jednalo o sázku, když to vypiji na ex tak to platí kamarád, kdybych to nevypil na ex tak to platím já a navíc bych mu platil chlast po celí večer. To jsem byl 18. letí pitomec co si myslel že to zvládne, ještě druhý den mi bylo blbě a měl jsem kocovinu jak šlak, no tu jsem měl vlastně celý týden. :D :D :D
Origin: FrozenMonkeyCZ

Je těžké být magorem, konkurence je příliš velká.

Aktuální počet obrázků Tali v mé galerii: 3337(22.4.2014).
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Kira_Shepard »

Werewolf píše:Tak u mě stačil jeden půllitr plný tvrdého chlastu, navíc smíchaného a od té doby nikdy nemíchám tvrdý chlast. Sakra, ani nevím jak jsem se dostal domů nebo jak jsem usnul doma opřený o teplé topení na záchodě, jak se mi povedlo vyhrabat klíčky a co jsem tam vše zrobil. V té hospodě mi potom začali přezdívat hovado kvůli tomu chlastu. navíc se jednalo o sázku, když to vypiji na ex tak to platí kamarád, kdybych to nevypil na ex tak to platím já a navíc bych mu platil chlast po celí večer. To jsem byl 18. letí pitomec co si myslel že to zvládne, ještě druhý den mi bylo blbě a měl jsem kocovinu jak šlak, no tu jsem měl vlastně celý týden. :D :D :D
S kocovinou se naštěstí už teď moc nekamarádím, ale je sranda slyšet i historky od ostatních =D :dance:
Obrázek
Uživatelský avatar
Werewolf
Poručík
Příspěvky: 480
Registrován: ned 07. říj 2012 13:57:01
Bydliště: Migrační Flotila

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Werewolf »

Jo, to byly kdysi časy. Dneska na to šťastně vzpomínám. Tehdy to byly jiné časy, parta byla ještě pospolu a nikdo se nikam nehnal, času bylo dost a holek to samé. Původně jsem začal už v 16 u kamaráda, to nám basa tvrdého vydržela sotva jeden večer v 8 lidech. :D :D :D, Původně to mělo být na týden ale nějak to už nevyšlo. :D :D :D

Jen pro info, poprvé jsem se ožral pár týdnů před svými 16.
Origin: FrozenMonkeyCZ

Je těžké být magorem, konkurence je příliš velká.

Aktuální počet obrázků Tali v mé galerii: 3337(22.4.2014).
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Honzaleco »

...tak to jsem oproti tobě trošku opožděnej...já začal pít v šestnácti a poprvé jsem se opil na svoje 18. narozeniny...
Uživatelský avatar
Werewolf
Poručík
Příspěvky: 480
Registrován: ned 07. říj 2012 13:57:01
Bydliště: Migrační Flotila

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Werewolf »

Tak první chlast ze kterého jsem se opil bylo čepované víno ve 2l lahvi.

Si vzpomínám jak jsem dokonce choval, to stálo za to, rozesmátej, veselej a nakonec slušnej, jak jsem dorazil domů tak jsem jenom lehl do postele a vyspal se z toho. Potom následovala první kocovina :D :D :D

Ještě se vrátím zpět k tomu jak se chlastalo u kamaráda, tak chlastal jsem jenom přes léto a potom jsem to hooodně omezil až do 18. Od té doby piju jedině s mírou(Neplést s VI Mira na Noverii). Od té doby jedině nějakou tu půlku do nálady ale nepřehánět to. :D :D :D
Origin: FrozenMonkeyCZ

Je těžké být magorem, konkurence je příliš velká.

Aktuální počet obrázků Tali v mé galerii: 3337(22.4.2014).
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Kira_Shepard »

Mě by ani nenapadlo si to plést s VI Mirou :-D Ale nikdy nevíš :-D Nás bylo tenkrát taky dost v partě, vždy jsme se sešli, řekli si drby a pak nás čekal jeden pořádný úkol, :pobavit se..... Někteří se bavili až moc, jiní zase spíš chytali depku :-D Já si ano popravdě nepamatuju, kdy jsem se opila poprvé, ale bude to taky tak mezi 15-16 rokem, ale pořádně sem se jako fakt zdunila až po 18.tce, poslední tři roky mám asi nejaký blok, ale opít mě do nemoty nejde (díky bohu) :-D
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od BatouT101 »

Jak se na to tak dívám tak můj život je v tomto ohledu samotářský a prázdný. Možná je to tak dobře a teď už asi ani nemám potřebu něco takového dohánět.
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Vlada47 »

Vzhledem k poměrně pozitivnímu přístupu k alkoholu nebo cigeretám v rámci mého příbuzenstva (a z toho plynoucím problémům) k tomu mám poměrně silnou averzi a navíc drtivá většina toho mi opravdu nechutná (to ostatní - třeba pivo - tak nějak dokážu přežít)... na cigarety reaguju jako by na mě skočilo astma. :D Když už se jednou za uherskej rok dostanu do společnosti (různé sešlosti a podobně), dám si tak dvě piva za večer a dál už nechci. Přesvědčovat mě k pití alkoholu je pro dotyčného většinou cesta do pekel... pokud si chce někdo se mnou připít tvrdým alkoholem, automaticky odmítam, jakkoliv ho můžu tím urazit. Paradoxně nejvíc jsem toho vypil někdy kolem 17. roku, kdy jsem měl tušim dvě skleničky Fernetu, zjistil jsem, že mam chuť to vrátit zpátky, odkud to přišlo, a pak už jsem se tomu prostě vyhýbal, jak to jenom šlo. S nástupem cvičení v posilovně jsem si pak vsugeroval, že pití alkoholu je slabošská věc (no offense, takhle já to prostě vidím) a pokud někoho vidím, že je silně pod vlivem, začnu se na něj automaticky dívat skrz prsty, i když to jinak může být výborná osoba.
Uživatelský avatar
valleniel
Rotný
Příspěvky: 124
Registrován: úte 05. bře 2013 22:26:41

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od valleniel »

...a kromĕ toho ethanol denaturuje bílkoviny. *flies away*
I'm sad hanar can't wear sweaters.
Uživatelský avatar
Werewolf
Poručík
Příspěvky: 480
Registrován: ned 07. říj 2012 13:57:01
Bydliště: Migrační Flotila

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Werewolf »

Jak vidím tak každý tu má nějaký příběh jak s tím začal a jak dnes pokračuje.

Kiro, to jsem řekl jen tak :D :D :D
Origin: FrozenMonkeyCZ

Je těžké být magorem, konkurence je příliš velká.

Aktuální počet obrázků Tali v mé galerii: 3337(22.4.2014).
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Kira_Shepard »

Werewolf píše:Jak vidím tak každý tu má nějaký příběh jak s tím začal a jak dnes pokračuje.

Kiro, to jsem řekl jen tak :D :D :D
Co myslíš konkrétně? :D :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Werewolf
Poručík
Příspěvky: 480
Registrován: ned 07. říj 2012 13:57:01
Bydliště: Migrační Flotila

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Werewolf »

Kiro, ohledně VI Mira :D :D :D ale s Mírou si klidně dám nějaké to pivko či půlečku :D :D :D
Origin: FrozenMonkeyCZ

Je těžké být magorem, konkurence je příliš velká.

Aktuální počet obrázků Tali v mé galerii: 3337(22.4.2014).
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Ester »

můj život JE samotářský a prázdný. to, že se každej víkend zhoukám jako sova pálená, vypiju snad všechno co teče (nejradši mam bytový kalby nebo u někoho v baráku, to zaplatím daleko mín že toho vypiju, jsem li zvaná tak nic) tam toho můžu mraky vypít a někoho sbalit. Jinak je můj život prázdnější a opuštěnější než vypitá láhev od piva v koutě prázdný místnosti. Ale má to i svoje výhody. Ale.. můžu říctr že se mnou neni nuda, což s abstinenama bejvá (nic proti ním nemám ale jako když jdu do hospody tak jdu chlastat a ně poslouchat řeči někoho kdo se tam octnul omylem jak je chlast špatnej. To at pak chodí do kostela a ne do baru)
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Honzaleco »

Přiznání: Než jsem v 16ti začal pít, tak když jsme šli po škole do hospody, dával jsem si džusíky a kofoly... :D
Uživatelský avatar
Werewolf
Poručík
Příspěvky: 480
Registrován: ned 07. říj 2012 13:57:01
Bydliště: Migrační Flotila

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Werewolf »

Tak to my měli jednoduché, po každé písemce ti kterým bylo 18 a víc šli do hospody na jedno, no, někdy to bylo i víc než na jedno a museli jsme někoho tahat do tramvaje :D :D :D

Když jdu do hospody, dám si několik 12tek. 10 mi chutná jako voda a Starobrno, braník či něco jiného jako splašky.

Regan, co se týče samotářství tak na tom jsme podobně, co se týče chlastu, no, tak to jenom na půl. Též mám rád akcičky v bytech nebo v barácích, v barech to bývá nic moc. Nejlepší co je z tvrdého je podle mě slivovice a vodka, no ani absint není špatný. Když se připiju, tak se rozkecám a začnu krapet s dvojsmysly, s vtipy a s historkami.
Origin: FrozenMonkeyCZ

Je těžké být magorem, konkurence je příliš velká.

Aktuální počet obrázků Tali v mé galerii: 3337(22.4.2014).
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Kira_Shepard »

ehm, tak s tím alkoholem já na škole měla smůlu, jelikož mi bylo 18. až ke konci třeťáků, navíc vypadám stále na 15. náct, tak jsem měla s nalejváním smůlu, max někde fakt na baráku.... Ale ohledně školy, když už je tu to téma, byla jsem děsnej průserář, x zameškaných hodin na střední, stále za školou, výlety, pruzení, jednou jsme se nalily s kamarádkou během odpolední pauzy a vrátily se do školy, kde jsme pak skončily obě na záchodě s tím, že jsme si koupily zkažené jídlo :D Kdyz ale doslo na posledni rocnik a tata udelal bu bu bu, zkrotla jsem a byla hodná se svatozáří :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Honzaleco »

Já byl taky hodnej, to jo...ale...často mi připadalo, že nechodim do školy, ale do blázince, v naší třídě bylo 23 holek a 7 kluků, několik vyloženě divnejch lidí ve třídě i na celý škole atd... No, docela často jsme my kluci probírali zážitky a po vyučování utužovali kolektiv v "restauračním zařízení".

Školní výlety...jo, to bylo taky něco. Asi tak od kvarty/kvinty tam alkohol v jakékoliv formě nesměl chybět...ať už se tam dostal legálně, nebo ilegálně. :D
Uživatelský avatar
Werewolf
Poručík
Příspěvky: 480
Registrován: ned 07. říj 2012 13:57:01
Bydliště: Migrační Flotila

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Werewolf »

Honzo, my to měli podobně, když byla hospoda do travnatého kopečka tak to potom stálo za to. :D :D :D Když jsme šli na nějakou chatu tak to jsme hodili věci do chaty a šup do první hospody kde dobře čepují pivko, no a večer, to jsme váleli sudy z kopce domů, někdo ztratil mobil, jiný zas peněženku, některé věci se dokonce našli ráno, no spíš odpoledne :D :D :D. Já patřil mezi ty kterým se ztratila peněženka a aby toho nebylo málo tak dokonce jeden hodil video na Youtube jak válím sudy z toho kopce :D :D :D
Origin: FrozenMonkeyCZ

Je těžké být magorem, konkurence je příliš velká.

Aktuální počet obrázků Tali v mé galerii: 3337(22.4.2014).
Uživatelský avatar
Werewolf
Poručík
Příspěvky: 480
Registrován: ned 07. říj 2012 13:57:01
Bydliště: Migrační Flotila

Re: Tali jako Bohyně aneb pokec o všem možném

Příspěvek od Werewolf »

Takhle by asi vypadal Shepard kdyby šel napitý na Citadelu když je byla Londýnem :D :D :D

Obrázek
Origin: FrozenMonkeyCZ

Je těžké být magorem, konkurence je příliš velká.

Aktuální počet obrázků Tali v mé galerii: 3337(22.4.2014).
Odpovědět