Kaidan Alenko

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Odpovědět
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od GreenFlag »

Ashley-Sheppard píše:však já postup chápu, ale provedení je horší x) z takového FB obrázky sdílet nejdou, ne?

jinak obrázek zvolený pro příklad je mazec :D

EDIT: a už jsem taky generál :D :D
FB jde... Na FB rozklikneš obrázek, pravým pak dáš "zobrazit obrazek" a pak už jen skopíruješ link a dáš do . [img ][/img ]

EDIT: Generál, Oh my god :D
Naposledy upravil(a) GreenFlag dne sob 15. pro 2012 1:13:48, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

hm, tak v tom případě jsem opravdu levoun, protože se mi z fejsu nikdy nezobrazil...nebo to bude prohlížečem...v práci mám IE, ale doma, kde tedymám Mozzillu, jsem to nezkoušela, takže kdo ví, kde je chyba

ano, máte tu dva generály...takže pánové, pěkně do řady :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Já to z FB taky nezkouším - ale když už se mi tam nějaký obrázek líbí, tak ho stejně stáhnu a nahrát ho na imageshack je otázkou vteřin - aspoň je to pěkně pohodlné... :)

Já bych tu furt něco zveřejňovala, ale nemůžu tak hrozně spamovat :D

A Ashley, gratuluji ke generálovi, daly jsme těm mužským na frak, co? :D :ninja: :$

Na dokončení tohodle obrázku čekám už pěkně dlouho, takže myslím, že k příležitosti tvé nové hodnosti... :\**/: :\**/:
Obrázek
Obrázek

A malý pokec od autora (já ho miluju :D ):
Three years later

Though I’m not crazy about the ending to Mass Effect 3, it at least leaves things open enough for each person to craft their own story of what happens after the war. In my mind Shepard would take a few years off from active duty to recover from his injuries and probably retire from the alliance. But being the workaholic that he is he’d eventually return to his role as a council spectre. Luckily, he’s still got Kaidan to remind him to take it easy every once in awhile.

As for Kaidan he’d continue to teach a class of biotic students as well as resume his own spectre duties. With the citadel being so close to earth he’d be able to easily serve both the alliance and council. Plus without the impending threat of a reaper invasion he’d have more time to improve his biotics and finally master that tricky biotic floating thing.

Sorry I haven’t been posting art lately, been super busy with work this month, hopefully things will slow down in January.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

ježkovy zraky, tem obrázek je naprosto famózní :\**/: :*
Obrázek
Destiny
Vojín
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 11. říj 2012 19:50:03

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Destiny »

Tak za tenhle obrázek, Sadene, si zasloužíš jedničku s hvězdičkou. ;) Taky Ti, Ashley, gratuluju k dosažení dalšího velitelského titulu. Teď asi budeš velet Kaidanoddílu, co? :D
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Díky, ale já jenom postuju a obdivuju :\**/: :* ale snad se dočkáme dalších takových úžasných výtvorů :))
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Trochu té vánoční nálady :D
:\**/: :*
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

to je mazec :D :D ale roztomilý

Destiny: jestli budu velet Kaidanoddílu, kdo ví, záleží na tom, jestli se mi do oddílu přihlásí nějací dobrovlníci :D
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od GreenFlag »

Nechcete sem dávat raději zase Shepku a Kaidana spíše? :D


(btw: čekněte sekci "download")
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

nám se líbí oboje, ale jelikož Sadene teď krapet ulítává na MShenko... :D

ale jinak good job v downloadu :-*
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Já za to nemůžu, ale já jsem Kaidansexual :D Mshenko je pro mě mnohem snadnější postovat, než Shepardovou s Kaidanem... jelikož tam si furt říkám, že to mám být já, že Kaidan je MŮJ. Kdežto když je tam DudeShep, tak na to můžu koukat víc s nadhledem a říkat si, jak jim to spolu sluší a fůůůůů a super :D
Kaidan + MaleShep = cute
Kaidan + FemShep = OMG, it's killing me! all my feels!
Chápete to? :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene, já tě chápu naprosto přesně, protože přesně takhle se cítím i já. Proto nečtu žádné fanfiction, protože (ač to zní dětinsky) prostě na všechny FemShepky žárlím jako blázen, protože tam mám být JÁ!!! Mě má říct "Marry me!" nebo "I love you" atd.

Tudíž, jedinou fanfiction, kterou čtu, je ta moje (ale takhle to mám bohužel se vším, na čem ulítívám :| ), protože tam jsem "já" :-O
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od jeňa_cz »

to mě tak napadá, já si prostě nedokážu představit že by femshep byla dole, aspon kdyby byla s kaidenem, podle mě by byla nahoře, nevim jak s garrusem, ale Kaiden by byla podle mě vzdycky pod femshep, nevím nějak si nedokážu představit opak, co vy fanynky?
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

janza, to je různý...ale souhlasím s tebou, spíš to vidím, že by v sexu byla dominantní Shepardová, mně je relativně jedno, kdo z nich by byl nahoře a kdo dole... :D důležitý je, že tam Kaidan
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od jeňa_cz »

Ashley-Sheppard píše:janza, to je různý...ale souhlasím s tebou, spíš to vidím, že by v sexu byla dominantní Shepardová, mně je relativně jedno, kdo z nich by byl nahoře a kdo dole... :D důležitý je, že tam Kaidan
ještě by mohl byt kaiden nahoře i dole zároveň, dva kaideni to by bylo co :D
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Jakože FemShep je ve vztahu (sexu) s Kaidanem dominantní? Hmm... nebránila bych se ani této variantě :D Ale můj Kaidan je při sexu lehce dominantní... myslím, že to i sedí. On je silná osobnost a ví, co chce. Plus aspoň si tak může odlehčit od veškerého poslouchání rozkazů od commanding officer :D Můj head canon je, že to ale nemají vyhraněné a je to podle aktuální situace a nálady :P
Ale já mám celkově raději, když se chlapi chovají "mužně", tudíž dominantnější Kaidan v posteli - works for me :)) Navíc Shepardová se s Kaidanem může konečně trochu cítit jako ženská (neříkám, že to musí být kytičky atd.), ale Kaidan v ní zas probouzí tuhle jinou stránku, vidí v ní víc, než jen tvrdou vojandu a je fajn, když je tam trochu té něžnosti - ne úplný romantický patos, ale aspoň trochu určitě :D To se mi právě na Kaidanovi líbí, že se s ním může Shepardka cítit žensky a nemusí si připadat blbě... může ho nechat nahlédnout za tu masku tvrdé a neústupné armádní ženy, a to, co se tam skrývá - je to hodně o důvěře a moje Shepardová prostě Kaidanovi věří a rozhodně neříká "miluji tě" jen tak... takže Kaidanovi se dovede otevřít a podělit se o všelijaké strasti :*

Co se týče MaleShep a Kaidan - tak tam tak vyhraněný názor nemám, tam mi pasují obě varianty... Shepard chlap totiž působí defaultně jako strašný badass, proto by se mi asi líbílo, kdyby to ve vztahu nebyl vždycky on, kdo drží opratě :P na druhou stranu Shepard působí jako někdo, kdo se nerad vzdává vedení, takže by to pro něj mohlo být těžké překousnout... takže tady si opravdu dovedu představit obě možnosti a obě mi vyhovují :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

amen sestro...kdybych měla víc času a nebyla tu sledována, co dělám, rozepsala bych se víc, ale v podstatě si to napsala tak, jak bych to viděla já. Shepardka je možná dominantní (přirozená dominance velícího důstojníka) a taky jsme ovlivnění hrou, ale taky jsem radši, když je Kaidan hore :* prostě se mi to líbí víc. Teď si možná protiřečím, ale jsem krapet rozpolcená :* :\**/:
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Kaidan s tebou taky určitě souhlasí :P :D
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene. I'm dying...because of him :\**/: :* :\**/: :\**/: :\**/:
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Malý dodatek k našemu povídání na fb ;)
Obrázek
Obrázek
Odpovědět