Dragon age 3

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Ester »

emo morrigan.. sithova noho :D
no jinak.. hrála jsem DA 1 i 2, ale osobně jsem měla radši 1... prostě, Ferelden, skvělá atmosféra... ve 2 je to jen běhání po městě, kde každej barák, každej sklep a každá jeskyně vypadá uplně stejně. Žádný darkspawni, samá politika... kdyby se ve 3 tak nějak vrátilo ke kořenům, nezlobila bych se ale jestli hra půjde ve šlépějích 2... jako že pobíhat jen po vall roueaux nebo jak se to jejich hlavní město píše :D tam jak maj katedrálu a celej den tam zpívaj zpěv světla :D
ale líbilo se mi v traileru jak se roztrhla ta obloha, připomělo mi to futuramu :D

hele proti darkness je epický a kchůlový bojovat, teda ovšem, pokud hlavní hrdina není darkness. to pak nějak nemá proti komu bojovat a trochu se nám to tu tříská. Darkness hold bylo stvořeno pro to, aby se proti tomu bojovalo, a prolamovalo se to, ale nikdo se chudáka darkness neptal, jestli to tak chce :P
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Uživatelský avatar
Magenta
Vojín
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 13. čer 2013 10:20:01

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Magenta »

Tak já jsem asi jedna z mála, komu se ta grafika líbí :D
Jinak, trochu osvětlím něco málo z věcí, co se o DAI ví: nebudete nuceni běhat jen po Val Royeaux, podíváme se i na jiná místa. A co se týče inkvizitora, tak se nemusíte bát. Tamější inkvizice se nerovná historické inkvizici. Gaider sám potvrdil, že nebudeme nuceni být pro-chantry ani pro-templáři. ;) Spíš to vypadá, že inkvizice se to bude snažit urovnat všechno (v oficiálním popisu stojí: pronásledovat agenty chaosu, takže nejspíš mágy, templáře, hledače, prostě ty, co budou dělat problémy :D)
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Lady Grey »

Ester-no, když to napíšeš takhle, tak pak ta darkness je dobrá. Protože v DA2 skoro žádná darkness nebyla, tak z toho pak vzniklo... no DA2.

Magenta-no já bych temnou Inkvizici i brala... :-O Zlou, proradnou, hnusnou a prohnilou... proč se má člověk pořád jen svět zachránit, že?
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Magenta
Vojín
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 13. čer 2013 10:20:01

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Magenta »

No, Morrigan v traileru říká něco v tom smyslu, jestli ten svět zachráníš, nebo ho zničíš, takže třeba si budeš moci užít ničení Thedasu :D
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Lady Grey »

Magenta píše:No, Morrigan v traileru říká něco v tom smyslu, jestli ten svět zachráníš, nebo ho zničíš, takže třeba si budeš moci užít ničení Thedasu :D
Super... konečně si pak člověk bude moct zkusit hru i z druhé strany, i když to beru tak, že rozhodnutí bude spíš učiněno na konci hry, takže ve zbytku bude Inkvizitor muset sekat latinu.

A nebo to bude jako na konci ME3, vyber si tři barvy... Destroy - zničíš Únik a s nim všechny démony ale i "hodné" duchy... Control - Staneš se jediným vládcem Thedasu, před tím ale budeš muset vlézt do těla démona. Syntéza - Spojíš všechny se všema... lidi, trpajzlíky, elfy, zplozence, golemy, duchy, démony, bohy, mabari psy a tak dále a tak dále.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Dragon age 3

Příspěvek od jeňa_cz »

Lady Grey píše: A nebo to bude jako na konci ME3, vyber si tři barvy... Destroy - zničíš Únik a s nim všechny démony ale i "hodné" duchy... Control - Staneš se jediným vládcem Thedasu, před tím ale budeš muset vlézt do těla démona. Syntéza - Spojíš všechny se všema... lidi, trpajzlíky, elfy, zplozence, golemy, duchy, démony, bohy, mabari psy a tak dále a tak dále.
musíš řvát spoiler alert než něco takovyho napíšeš, už to nemusím hrát :D
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Lady Grey »

jeňa_cz píše:
Lady Grey píše: A nebo to bude jako na konci ME3, vyber si tři barvy... Destroy - zničíš Únik a s nim všechny démony ale i "hodné" duchy... Control - Staneš se jediným vládcem Thedasu, před tím ale budeš muset vlézt do těla démona. Syntéza - Spojíš všechny se všema... lidi, trpajzlíky, elfy, zplozence, golemy, duchy, démony, bohy, mabari psy a tak dále a tak dále.
musíš řvát spoiler alert než něco takovyho napíšeš, už to nemusím hrát :D
A je... tak to se omlouvám. Vykecala jsem tajemství Bw. :D :D :D Přísně střežené, nejspíš.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Magenta
Vojín
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 13. čer 2013 10:20:01

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Magenta »

Lady Grey píše: A nebo to bude jako na konci ME3, vyber si tři barvy... Destroy - zničíš Únik a s nim všechny démony ale i "hodné" duchy... Control - Staneš se jediným vládcem Thedasu, před tím ale budeš muset vlézt do těla démona. Syntéza - Spojíš všechny se všema... lidi, trpajzlíky, elfy, zplozence, golemy, duchy, démony, bohy, mabari psy a tak dále a tak dále.
Aha, takže, když Sandal ve svém proroctví říkal, že všichni budou zase jako byli dřív,tak myslel Syntézu :D (Tak mě napadá: Sandal = Starchild? O_o :D )
A Destroy jen když budu moci kopnout Spravedlnost do zadku a poslat ho, kam patří :evil:
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Sadene »

Já bych Spravedlnost do zadku nekopla... za to, co se z něj vyklubalo, mohl Anders ;) aneb jak z dvou dobrých věcí se může vyklubat pěkný humus...

A Sandal jako ultimate badass přece nemůže být Starchild převlečený do Dragon Age :D :D
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Dragon age 3

Příspěvek od hRDLA »

Nějak to nesleduji, ale narazil jsem na toto.

Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Ester »

ten sandal mě neskutečně vytáčí... děsně by mě zajmalo, co je doopravdy zač. Eh, krom toho, te je starchild. :D
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Uživatelský avatar
Magenta
Vojín
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 13. čer 2013 10:20:01

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Magenta »

Ester píše:ten sandal mě neskutečně vytáčí... děsně by mě zajmalo, co je doopravdy zač. Eh, krom toho, te je starchild. :D
No, vedou se dohady, že je to Stvořitel (Maker), nebo existuje teorie o tom, že je Flemethino dítě :D Ale těžko říct, co je skutečně zač. Snad nám to odhalí ve třetím díle se vším ostatním.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Sadene »

Magenta píše:
Ester píše:ten sandal mě neskutečně vytáčí... děsně by mě zajmalo, co je doopravdy zač. Eh, krom toho, te je starchild. :D
No, vedou se dohady, že je to Stvořitel (Maker), nebo existuje teorie o tom, že je Flemethino dítě :D Ale těžko říct, co je skutečně zač. Snad nám to odhalí ve třetím díle se vším ostatním.
No já nevím, aby ti lidi pak nebyli zklamaní... zas tak spešl mi nepřijde :D :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Magenta
Vojín
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 13. čer 2013 10:20:01

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Magenta »

Sadene píše:
Magenta píše:
Ester píše:ten sandal mě neskutečně vytáčí... děsně by mě zajmalo, co je doopravdy zač. Eh, krom toho, te je starchild. :D
No, vedou se dohady, že je to Stvořitel (Maker), nebo existuje teorie o tom, že je Flemethino dítě :D Ale těžko říct, co je skutečně zač. Snad nám to odhalí ve třetím díle se vším ostatním.
No já nevím, aby ti lidi pak nebyli zklamaní... zas tak spešl mi nepřijde :D :D
Zrovna tyhle teorie jsou samozřejmě přehnaný (i když abychom se pak nedivili, že :D). Ale něco na něm je divnýho, když si člověk veme, jak dokázal záhadným způsobem pozabíjet celou místnost zplozenců a zmrazit zlobra. A to, jak pronáší to své proroctví, je taky celkem děsivý.
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Dragon age 3

Příspěvek od jeňa_cz »

Magenta píše:
Sadene píše:
Magenta píše:
Ester píše:ten sandal mě neskutečně vytáčí... děsně by mě zajmalo, co je doopravdy zač. Eh, krom toho, te je starchild. :D
No, vedou se dohady, že je to Stvořitel (Maker), nebo existuje teorie o tom, že je Flemethino dítě :D Ale těžko říct, co je skutečně zač. Snad nám to odhalí ve třetím díle se vším ostatním.
No já nevím, aby ti lidi pak nebyli zklamaní... zas tak spešl mi nepřijde :D :D
Zrovna tyhle teorie jsou samozřejmě přehnaný (i když abychom se pak nedivili, že :D). Ale něco na něm je divnýho, když si člověk veme, jak dokázal záhadným způsobem pozabíjet celou místnost zplozenců a zmrazit zlobra. A to, jak pronáší to své proroctví, je taky celkem děsivý.
fear meee! I am the great enchanting wind, I am enchantment made flesh, I think things and they get enchanted :ninja:
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Ester »

ted se nějak ztrácím, dlouho jsem nehrála.. jaký proroctví?
ale jo. mě prostě zarazilo v 1, jak stojí tam u těch mrtvol, je celej od krve.. a pak s tím zlobrem... a taky si pamatuju, že ve 2 už říkal jiný věci než "enchartment" (nevím,jak se to píše) ale třeba říkal věci jako že mu věž v jezeru přijde trašidelná, nebo se bojí nějaký pani co v noci stojí u jeho postele... no, myslím si že bude nějak zasaženej lyriem, ale jestli je v tom něco víc? nevím, zajímalo by mě to.
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Uživatelský avatar
Magenta
Vojín
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 13. čer 2013 10:20:01

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Magenta »

Ester píše:ted se nějak ztrácím, dlouho jsem nehrála.. jaký proroctví?
ale jo. mě prostě zarazilo v 1, jak stojí tam u těch mrtvol, je celej od krve.. a pak s tím zlobrem... a taky si pamatuju, že ve 2 už říkal jiný věci než "enchartment" (nevím,jak se to píše) ale třeba říkal věci jako že mu věž v jezeru přijde trašidelná, nebo se bojí nějaký pani co v noci stojí u jeho postele... no, myslím si že bude nějak zasaženej lyriem, ale jestli je v tom něco víc? nevím, zajímalo by mě to.
To proroctví je ve druhým díle, ale je docela vzácný, když ho pronese, asi by na něj člověk musel pořád klikat :D Je to tady: http://www.youtube.com/watch?v=cwa-mKETJW0" onclick="window.open(this.href);return false; V podstatě říká, že jednoho dne se všechna magie vrátí a všichni budou takoví, jací byli. Rozevře se obloha (což jsme viděli v traileru na Inkvizici, že). Až on povstane, všichni to uvidí.
Lyrium v tom podle mě taky má roli. A ta paní, co vidí, má strašidelný smích, což mi připomíná Flemeth. Je prostě divnej. Jsem zvědavá, jestli nám o něm něco řeknou v DAI.
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Dragon age 3

Příspěvek od hRDLA »

První obrázek co není z traileru

Obrázek
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Sadene »

Fan art Morrigan od Queen Dread... no kdyby vypadala takhle, tak bych se ale vůbec nezlobila :))

Obrázek
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Dragon age 3

Příspěvek od Lady Grey »

Souhlas Sadene... tohle je opravdová čarodějnice z pustiny, tajemná, exotická a sexy.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Odpovědět