Kaidan Alenko

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Odpovědět
Uživatelský avatar
dancer
Praporčík
Příspěvky: 254
Registrován: sob 05. led 2013 14:24:01
Bydliště: Pandora

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od dancer »

Mám radost že máš radost :D . Jsem se snažila no :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Seems like you're having a bad day, Shepard...
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Shepard sice nejsem, ale taky jsem měla bad day...díky za gify :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

A heleme se, co se nám opět blíží... :-O
to zas bude plno "smutty renders" :D :D

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

No kdyby tenhle na mě čekal doma :\**/: :\**/:
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

kua ale zacina byt nechutnej problem najit neco co vypada prijatelne a a aby se to neopakovalo :-D


jinak ten uplne prvni je z meho pohledu fantastickej co se tyce zpracovani
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Jo, ten je vydařený ;)
Jinak děkujeme za obrázky a když se budou opakovat, to vůbec nebude vadit :P
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

My se rády podíváme i na opakující se obrázky, protože ten pohled se zkrátka neokouká :)
Obrázek
Uživatelský avatar
valleniel
Rotný
Příspěvky: 124
Registrován: úte 05. bře 2013 22:26:41

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od valleniel »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Docela škoda, že je ten poslední tak malej :) )
I'm sad hanar can't wear sweaters.
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Tak kdyz damam nevadi opakovani tak trocha je tu, jen doufam abych to neprehnal a zustaly jste aspon trochu prace schopne :-D



Obrázek

Obrázek


Obrázek

Obrázek


Obrázek

Obrázek

Obrázek


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

a tresnicka na zaver

Obrázek
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Obávám se, že dneska se mi děti někdě zabijou, protože po téhle várce obrázků se nebudu moct soustředit na nic, leda by mě z toho dostala ještě knížka Ghost recon, ale tu si do ruky můžu vzít až poté, co někdo z rodičů přijde domů...takže jsem v pytli :) ale díky Swene
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


tak zase par veci at se potesi vase usicky mile damy :-)
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Jaj, opět jedna lepší než druhá :*
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Lady Grey »

Hej, co všichni máte proti Kaidanovi? Já si pamatuji, že když jsem si poprvý zapla ME1 a on tam měl hned na začátku repliku, tak jsem si řekla, já snad slyším Cartha Onasiho z SW:Kotoru... jsem tenkrát neměla páru, že je dabuje jeden a ten samý herec. ;) Škoda, že jen neměl takový charakter jako Carth, to bych mu možná dala v třetím díle šanci... jinak po Horizontu a hlavně vytažení zbraně na Shepardovou jen kvůli blbečkovi Udinovi jsem mu prostě pro vážný vztah nevěřila... ale jinak jsem ho měla moc ráda, sympatický postava, brácha Kaidan (blbý mu tak říkat, když s Shepardovou randil, ale no, furt lepší než mu dát okatě košem)... lepší než Ashley a rozhodně on si status spektry na rozdíl od Ashley zasluhuje. Někdy asi stačí mít kozy jako vozy a pusu jako ryba a status spektry je zajištěn. :mrgreen: Nechápu, proč z Ashley udělali v ME3 zmalovanou maškaru, vždyť v jedničce a dvojce byla pěkná, ale pak... škoda slov. :mrgreen:

Jinak bych ty čísla, že Kaidana si moc lidi na mise nebralo, nechala být. A že to vede Liara? Not surprise... Vždyť ji musíte mít minimálně na 5 misích - na Marsu, když si jdete pro Javika, pak na ty Cerberus lab (já totiž nevím, zda by ta mise byla přístupná i po projití Palavenu, tutiž bych už si na ni mohla vzít potažmo Javika, Edi nebo Garra), pak na Palavenu a na Thessii... a u mě s tím končí, když jsem potřebovala biotika, tak jsem si raději vzala Javika nebo právě Kaidana... oni totiž můžou střílet z útočných pušek a na rozdíl od Liary mi je furt někam necpali (mě ji tím pak tímhle znechutili, furt jen Liara sem a Liara tam, omlouvám se všem jejím fanouškům, a že jich asi je :D ) Ale já jsem vždy hrála za adepta jako ženská nebo ochránce jako chlap, čili jsem byla sama biotikem, takže na mise se mnou spíš pak chodil Garrus a Tali... best friends. :D

Ale zpátky ke Kaidanovi... romanci se ženou teda ne, ona se mi moc ani nelíbila, ale třeba když ho dáte dohromady s mužem Shepardem, tak je to mnohem lepší... ta romance je pěkná (doufám, že to tady nikomu nevadí, nebo to prostě ignoruje... na některých diskuzích jsem se teda setkala s dost ujetými komentáři... však lidi nikdo nenutí, aby dávala Sheparda dohromady s Kaidanem)... jedna moje kamarádka na ni nedá nikdy dopustit, že je to pravé a lepší než třeba s Cortezem... Cortez není gay ani náhodou... :|
Naposledy upravil(a) Lady Grey dne stř 03. dub 2013 23:25:06, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Swen von Walhallion »

tady ma nekdo neco proti kaidanovy ?
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ester »

jak to teda že pak měl cortez manžela?????!?!?!? kdyžnení gay

No já kaidana třeba moc nemusím.... ano, dabuje ho Carth Onasi, teda ten herec, hm, to je jedna věc, no a ta druhá, od začtku mi přišel přiteplenej a prostě se mi nelíbí :D kdyby vypadal jinak třeba by se mi líbil. NO já jsem zase genius dneska
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Díky za dlouhý a milý koment. S větší části s tebou naprosto souhlasím
- Co se týče Ashley, totální souhlas, hezká byla předtím, teď je z ní obyčejná kopie Mirandy bez jakékoliv osobnosti nebo originality... a spektra? WTF!
- Horizon - podle mě to je naprosto normální reakce... lidi na to furt nadávájí, ale asi si neuvědomují jednu věc - kolik vzkříšených lidí jste viděli? A potom, co se stalo v DLC Citadela, je jasné, že pochyby o tom, že Shepardová je klon či loutka Cerbera jsou zcela oprávněné!!! Navíc by mě opravdu zklamalo, kdyby Kaidan, racionálně uvažující muž jakým on je, prostě neřekl ani půl slova a okamžitě se zařadil jako poslušný psík... to by prostě nešlo...
- Cerberus coup na Citadele a vytažení zbraně - opět podle mě je to naprosto logická reakce - Shepardová jako bývalá agentka Cerbera, který aktuálně útočí na Citadelu, chce zlikvidovat Radu, či alespoň jednoho radního... tobě by to nepřišlo aspoň trochu podezřelé? (viz opět např. situacce s klonem, jakou můžeš mít jistotu, že Shepard je Shepard?) Kaidan opět jedná naprosto racionálně - jako spektra je pověřen bránit Radu - jak sám říká - "no tak, mířit zbraní na radního, to vypadá špatně..." (parafráze, znám to spíš v originále :D) ale přesto, že chce Shepardové věřit - a ano, on jí chce věřit - je ochoten vyslechnout důkazy. A tradááá - přesně v tom okamžiku, kdy si poslechne důkazy a zjistí, jak to ve skutečnosti je, tak skloní zbraň A OTOČÍ SE K SHEPARDOVÉ ZÁDY - tady, pokud tohle není dostatečný důkaz důvěry, tak nevím, co jiného je. Takže abych to shrnula, Kaidan prostě používá mozek a nenechá se zviklat... možná se to zdá tvrdé, ale za mě - toto je typ muže, který je pro mě zajímavý - vytvoří si na věc vlastní názor a nenechá si něco napapouškovat. Takže "důvěřuj, ale prověřuj". Podle mě zcela správný přístup ;) To je to, co se mi na něm líbí - to že se nenechává změnit stínem Shepardové, ale zachovává si své principy a hodnoty... není jimi ale zaslepen a je ochotný uznat chybu.
-Liaru nemusím, neustálé protěžování, je nacpaná všude atd.... zprotivili mi ji tím víc, než kdy dřív
- Romance Kaidana a Shepardové je moje srdeční záležitost :\**/:
- Romance Kaidana a Sheparda je nádherná a osobně si na ní ujíždím a musím přiznat, že v některých aspektech i předčí romanci za Shepardovou... tudíž se nemusíš bát, že by tu někoho znepokojoval vztah muže s mužem... mně se ten jejich vztah prostě líbí a navíc jsou krásné artworky :D (Cortez mi tam nikdy moc nesedl, ale je to asi tím, že má relativně málo prostoru)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Tady podporujeme Shenko, takže se bát nemusíš :) já to sice vždycky hrála za FemShep, ale bereme všechno :)

Edit: sluníčko sadene to řeklo za mě, proč se namáhám?? Love you, sis' :* :\**/:
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Lady Grey »

Swen von Walhallion - já teda myslela všeobecně, i když nějaký ten špatný komentář se najde... třeba, že hodně lidi považuje za nudného... nevím proč, je prostě romanticky založený. Plus od té doby, co je přístupný pro obě pohlaví, jeho popularita klesla ještě víc... :|

Ester - jsem se vyjádřila blbě... jasný, že Cortez měl vyznít jako gay, proto asi i ten manžel, ale to je asi tak všechno... on se jako gay ve vztahu k Shepardovy nechová. Neříkám, že gayové mají nosit flitrové a růžové oblečky a reagovat na všechno "žůžo", ale i oni mají jisty aspekty v chování a hlavně pak ve vztahu. Cortez tam prostě byl jako možnost gay romance, ale jeho charakter tomu nenapovídá.

Sadene - tak to jsem ráda, že se tady ta romance s Kaidanem a Shepardem bere jako normálka... pamatuji si, že jsem se jednou na jedny diskuzi zmínila o tomhle vztahu, tak mě hned označili za sodomistu (to je ten mírný výraz, přitom z mé přezdívky jasně vyplývá, že jsem holka... ale to ještě není tak hrozné... když jsem jednou řekla, že se mi nelíbi Robert Plexisklon ze Stmívání, to jsem zase byla za lesbu... takže, dámy bacha na to, jestli se vám nelíbí Plexisklonove a Bobři, prostě nejste hetero :? )... Boha jeho, nikdo nikoho přece nenutí, aby Kaidana párovali s Shepardem, ale jakmile se to někde zmíní, všichni jsou najednou zarytí křesťané bez poskvrny... i když já se u těch komentářů fakt pobavila. Mě ta romance přišla roztomilá, a jak říkám jedna kamarádka na ní doslova ujížděla... dokonce mě přinutila, ať si zahraju první a druhý díl ME za Shepyho s tím, že tam mám mít romanci s Liarou a na Vimiru ji mám nechat žít Kaidana, a pak ji savy poslat... že pak dá dohromady Kaidana a Shepyho na truc Liaře, protože ji taky moc nemusela s tím, že se Shepardovi vtírá do postele a tak.
Hej, náhodou Ježíš vstal z mrtvých a jednou na zem přijde zase... ne teď vážně, chápu tu nejistotu na Horizontu a Kaidana pak šlechtí to, že i když jsem mu pak dala v ME3 košem kvůli Garrovi, stejně mi při sklonění zbraní uvěřil... bod pro něj... na rozdíl od Ashley, kterou jsem Shepymu v druhém a třetím díle vyměnila za Tali, ta mi při sklonění zbraní nevěřila (a ty kecy, že Tali je jako sestra a že je to v poho... falešná jak pětník) a že na mě klidně vystřelí... tak jsem pěkně po sviňácky ji řekla, že ji klidně zastřelím sama a klidně bych to udělala... rasistka jedna pitomá... nechápu jak z ni mohli udělat spektru, když má ty rasistické kecy a třeba Kaidanovi je jedno, jestli má zachránit člověka nebo jinou rasu... sám to v jedničce říkal... mě štve, že musí mít Kaidan a Ashley v ME3 podobné role, vždyť je každý jiný... a je jasné, kdo si status spektry zaslouží a kdo ne. :-O
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Odpovědět