N7 Day 2018 – Oslavme s novými módy do hry

N7 Day 2018 – Oslavme s novými módy do hry

Na Pc Gameru se objevili celkem zajímavé módy, které vyjdou společně s oslavou N7 day.

Priority Earth Overhaul Mod je kompletní předělávka závěrečné mise a konce, který přidává přepracované nové cutscény, na bojišti uvidíte například spojenecké Gethy a vylepšuje tak celkovou vizualizaci z War Assetů. Obzvlášť konec je pak obohacen, je pozměněn i lvl design a možná se tam objeví i úplně jiné konce. Nechme se překvapit.

Expanded Galaxy Mod zase rozšiřuje hvězdnou mapu o nová místa, dává možnost získat nové vybavení, zbraně a vylepšení (mnohdy přidané vybavení s multiplayeru, které ve hře pro jednoho hráče není k dispozici).

Omega mód přidávají nové navštěvovatelné lokace, jako stanici Omega, na kterou lze kdykoliv přiletět po osvobození z okupace Cerbera. Uvidíte, jak Aria postupně stanici opravuje a dává možnost k novým aktivitám. Ark mód vylepšuje prožitek z multiplayeru.

A poslední Spectre Expansion Mod rozšiřuje terminál Shadow Brokera, který přidává nové potencionální mise na získaní nových War Assetů.

Jelikož BioWare se plně věnuje vývoji Athemu, tak je velice nepravděpodobné, že dojde na nějaké velké oslavy. Proč si ale nepřipomenout Mass Effect trochu po fanouškovsku. 😉