Multiplayer Pack

Resurgence
Balíček Resurgence pro Mass Effect 3 přidává nový obsah: smrtící zbraně, nové spotřební věci a mocné postavy pro každé povolání ve hře více hráčů, včetně Asarijské Justikářky, Batariána, Getha a kroganského taktika. Navíc, balíček Resurgence pro Mass Effect 3 také obsahuje 2 nové mapy, základnu Kondor a Hydra.

 

 

 

 

Rebellion
Multiplayerový balíček Rebellion otevírá dvě nové fronty proti Smrťákům: Základnu Jade prorostlou džunglí a základnu Bohyně na Thessii. Herní podpůrné balíčky nyní obsahují tři nové zbraně (Reegar Carbine, Krysae odstřelovačská puška Krysae, Cerberus Harrier) stejně tak jako nové vybavení a šest nových postav: Kvarianský inženýr a infiltrátor, Vorcha voják a sentinel, Ex-Cerberuský adept fénix a vanguard.

 

 

Earth
Mass Effect 3: Earth přidává módy, výbavu a nové mapy jako Rio, Vancouver a Londýn. Obsahuje 3 nové zbraně: útočná brokovnice Prinaha, pistole Acolyte a útočná puška Typhoon. Také je k dispozici šest nových lidských N7 postav: Paladin, Ničitel, Demoliční expert, Zabiják, Stín a Zuřivec! Každý z nich přichází s novými a silnými schopnostmi a útoky pro boj zblízka.

 

 

 

 

Retaliation
Kolektoři se vrátili a jsou k dispozici jako nová nepřátelská frakce v zápasech pro více hráčů. Připravte se čelit kolektorskému pretoriánovi nebo zákeřným sciónům. Zprávy dále ukazují, že Cerberus naverboval dragouna a Gethové vypouštějí na bojiště nové drony.

Nové postavy se připojili do války, aby bojovali s novou hrozbou, včetně turiánského pustošitele, ducha a mnoha dalších hratelných tříd. Veďte války v šesti ‘hazardních‘ mapách, které obsahují nebezpečné prostředí a pasti. Kolektoři také přinesli nové zbraně: korektorskou útočnou pušku, samopal a odstřelovačskou pušku. Odemkněte tyto nové zbraně a nové vylepšení výbavy a vytvořte si svůj arsenál.

Myslíte si, že jste nejlepší vojáci v Alianci? Ujistěte se, že sledujete svůj postup v nové databázi ‘Výzev‘. Plňte různorodé úkoly ve hře více hráčů, abyste si odemknuli tituly a bannery, které se zobrazí ve hře. Poté si porovnávejte svůj postup se svými přáteli.

Balíček Retaliation je zatím největší multiplayerový přídavek.

 

 

Reckoning
Připravte se na Reckoning! Nově nalezení spojenci se přidají ve hře více hráčů v Mass Effect 3: Reckoning. Gethský obrněnec, turianská dravkyně, talonský žoldák a alianční infiltrační jednotka. Rozdrťte své nepřátelé s Biotickým kladivem, jak budete plenit bojiště s kroganským taktikem.

Ovládejte 7 nových zbraní ve hře více hráčů, včetně Gethský Spitfire, útočná puška Lancer, brokovnice Venom, a zesilte svůj arsenál s novým vybavením.

 

Zpět na seznam DLC